Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #166
 
StiviCFC napisał(a):Porownaj to do ilosci osob typujacych Premiership itp.

Niektóre osoby wolą np. tylko typować na forum, wypowiadać się nie chcą i nikt do tego ich nie będzie zmuszać. Zresztą jestem jeszcze na jednym dużym forum gdzie też userzy są tylko po to, aby pobawić się w typowanie wyników poszczególnych lig i rozgrywek.

A co do forum, panuje tutaj bardzo dobra atmosfera, napewno nie tak wspaniała jak na starym, ale tutaj nie jest tragicznie. Nie wiem czemu wypisujesz same wady, może jesteś zazdrosny :?: :roll:
28-09-2006 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #167
 
StiviCFC napisał(a):Trudno mi pisac z innej pozycji niz fana CFC, zwlaszcza jesli chodzi o glownego rywala. Mozecie sobie jezdzic po moim klubie a mnie i tak to nie wzruszy Smile
Napisalem co mysle o forum po tym co zauwazylem do tej pory. Moze Ty tego nie widzisz ale pilicz sobie ile jest wypowiedzi przed i po kazdym meczu MU. Porownaj to do ilosci osob typujacych Premiership itp.

I właśnie nie chodzi o to, abyśmy wzajemnie po sobie jeździli, jak pozbawione poziomu półgłówki. Zawsze należy odnosić się do sytuacji w tabeli, gry danego zespołu i konstruktywnie wszystko oceniać, zachowując tolerancję. A takie spieranie się, kto jest lepszy, w sposób przypominający bijatykę 5-latków, jest dla mnie tutaj co najmniej nie na miejscu. Ilość meczowych postów mamy czarno na białym i rzeczywiście frekwencja nie jest znakomita, ale wciąż wierzę, że uda się doprowadzić forum do dawnej świetności. Na pewno jedna specyficzna zmiana na zawsze załatwiłaby sprawę. Chyba nie muszę przypominać, jaki tłok był w dziale "Mecze" na starym forum.

capo di tutti capi

MUSC PL
28-09-2006 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #168
 
hmm w sumie moge powiedziec, ze podoba mi sie to, ze stivi nie zachowuje sie jak 12-letni fan, ktory jedzie po wszystkich, potrafi krytykowac, ale z umiarem, choc wiadomo, ze to nas irytuje

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
28-09-2006 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #169
 
Red napisał(a):hmm w sumie moge powiedziec, ze podoba mi sie to, ze stivi nie zachowuje sie jak 12-letni fan, ktory jedzie po wszystkich, potrafi krytykowac, ale z umiarem, choc wiadomo, ze to nas irytuje

Nawet koles jest spoko, choć na początku przegiął pałe jednym z postów w temacie o meczach. Kazdy pamieta jak na starym forum zachowywał sie ten koles, kibic Realu, jak on sie nazywał, taka idiotyczna ksywka, w kazdym badz razie niezle mieszał i tez sie niezle wkurzalismy...

Under The Boardwalk - United Warriors
28-09-2006 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #170
 
Co bylo z 4um przez te kilka dni? Balem sie ze wszystko stracone...Juz myslalem ze po co podliczalem kolejke w typerze skoro za kilka godzin sie popsulo Smile

amor patriae nostra lex
05-10-2006 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #171
 
Bardzo przepraszamy za to, że forum przez ostatnie dni nie działało. Mieliśmy drobne problemy z serwerem, na szczęście już wszystko wróciło do normy. Oby jak najmniej takich przerw w działalności forum!
05-10-2006 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #172
 
Konkretnie jakie problemy?
05-10-2006 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #173
 
Valverde napisał(a):Konkretnie jakie problemy?

Nie chciałbyś wiedzieć :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
05-10-2006 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #174
 
Nie wnikajmy w szczegóły, bo to dość nieprzyjemna sprawa. Ważne, że te kłopoty zostały zażegnane, forum działa i będzie działać.
05-10-2006 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #175
 
Pejter napisał(a):Nie wnikajmy w szczegóły, bo to dość nieprzyjemna sprawa.

Ktos po poprostu usunal 4um z neta na troche? ;P

amor patriae nostra lex
06-10-2006 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #176
 
Nie wnikaj w szczegóły poprostu... koniec...
07-10-2006 08:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #177
 
A ja sie domyślam... :lol: Cóż za profesionalizm

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-10-2006 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #178
 
Manchesterowiec napisał(a):A ja sie domyślam... :lol: Cóż za profesionalizm

Jeśli się dobrze domyślasz (a podejrzewam, że tak) to przyjmij do wiadomości, że to nie była nasza wina i to nie do końca wygląda tak, jak pewnie sobie myślisz :wink: Jeśli chcesz wiedzieć dokładniej o co chodzi to zgłoś się do mnie na GG Tongue

P.S. Nie mówmy już o tym dłużej, ok? Bo to raczej do niczego konkretnego nie prowadzi.
07-10-2006 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #179
 
Stojkovic napisał(a):Wiesz co, mi wydaje się, że jesteś poprostu zwykłym zakompleksionym userem, który ma swoje "wizje" jak to forum ma wyglądac i działać.
A ja myśle że tak bardzo się zbulwersowaleś, bo trafiłem w czuły punkt i nie potrafisz utrzymać emocji na wodzy. Czyżby prawda tak zabolała?
Stojkovic napisał(a):Taki masz tylko problem, żeinni decydują za ciebie i to cuę chyba tak boli.
Chciałbym Ci przypomnieć co napisałeś w ostatnim poscie 10tej strony tego tematu: cyt. na tym forum obowiązuje kultura

Stojkovic napisał(a):Nie chce tu nikogo obrażać, ale już mam dość tobie podobnych ludzi, którzy wyrażając swoje niezadowolenie (do czego mają prawo ustawowe) nie mają pomysłu jak usprawnić działajace już schematy...
O czym Ty piszesz? Jesteś najwyraźniej niedoinformowany i popytaj swoich kolegów redaktorów/moderatorów jakie prośby do nich wystosowałem... Gdybyś dokładniej śledził początki reaktywcji forum, to napewno widziałbyś to troche inaczej...

Ostatnio doszło do kompromitującej sytuacji przez którą nie działało forum :? Brak mi słów...
Wyszło też przy okazji że na forum są równi i równiejsi, bo nie wszystkim było dane poznać powody owej sytuacji. Moim zdaniem lepsza najgorsza prawda, niż ukrywanie faktów przed forumowiczami.
Forum niestety w dalszym ciągu nie rozwija się jak to było na jego starej wersji i brak mu profesjonalizmu jak trafnie ktoś zauważył...
13-10-2006 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #180
 
Hmm...Eric - w niektorych kwestiach sie z Toba zgadzam, ale nie bede mowil glosnio bo jak mowisz "są równi i rowniejszi" moglbym dostac bana...

...forum powinno byc pod profesionalna opieka, ale ten profesionalizm powienien byc dostosowany do wszystkich, tzn. kazdy latwo powinien zrozumiec co mozna, a co nie.

Ostatnio forum kilka dni nie dzialalo. Niestety nie znalazlem informacji dlaczego tak sie stalo, a taka informacje chcialbym posiada, bo dobrze wiedziec co sie dzieje z moim ulubionym forum.

Mam prosbe na przyszlosc - moze na stronie manutd.pl newsy o tym ze forum nie chodzi dlaczego i kiedy prawdopodobna data ponownego postawienia go na nogi. hm?

amor patriae nostra lex
13-10-2006 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości