Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #466
 
Zashi napisał(a):Wyścig o napastnika River Plate, Gonzalo Higuaina rozkręca się z każdym dniem. Po młodego zawodnika - śladem PSG - zgłosiły się kolejne, francuskie ekipy. Wcześniej zainteresowanie 19-latkiem wyraziły Manchester United, Chelsea, Liverpool i wymieniony wyżej PSG. Agent, Pini Zahavi, który posiada 50% praw do jego karty zawodniczej, skłania się ku przeprowadzce do Anglii, jednak to Higuain będzie musiał podjąć ostateczną decyzję.

Widać ten agent dobrze myśli. Najlepiej będzie mu w Anglii, a już super bedzie w Manchesterze United. Zapraszamy na Old Trafford.

Oj Zashi Zashi, widziałbyś go na Old Trafford. Nie wiem jak Ty, ale ja już mam uprzedzenia do piłkarzy z Ameryki Płd. na wyspach, na Old Trafford nie wspomninając. Pini Zahavi to dobry menedzer, ale coś nie wydaje mi się, zeby to były jego słowa. Za nim zawodnik zaaklimatyzuje sie na wyspach to jego przydatność dla zespołu staje sie nijaka. Także dajmy spokoj takim plotkom. Ten zawodnik pewnie trafi do Primera, bo jak do Premiership to bedzie wielki błąd. Przykłady ?

Diego Forlan - zanim strzelił swojego pierwszego gola minęło kilka miesięcy, wielkie kłopoty z aklimatyzacją...
Kleberson - szkod słów ...
J.S. Veron - nawet dobrze mu szło choć czesto przegrywał rywalizacje z Scholsem i Keanem, kontuzjogenny...

Jest wielu zawodnikow z Amerkyki co sobie nie poradziła a tylko nielicznym sie udało ( Heinze, Gilberto Silva ).

Dalej uważasz, że jest on nam potrzebny ? I don't think so....

Under The Boardwalk - United Warriors
06-11-2006 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #467
 
Dokladnie Wojtek - sa wyjatki i miejsmy nadzieje, ze Fergie wie kogo sprowadza. Oby uczyl sie na wlasnych bledach. Wiec jest u nas zawita to zycze mu jak najlepiej. Uwazam jednak ze moznaby poszukac wzmocnienia w Afryce. Tamci zawodnicy sa czesto niedoceniani, a to dobrzy gracze. A wiec skauci Manchesteru ruszac na Czarny Ląd...

amor patriae nostra lex
06-11-2006 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #468
 
Zashi napisał(a):Uwazam jednak ze moznaby poszukac wzmocnienia w Afryce. Tamci zawodnicy sa czesto niedoceniani, a to dobrzy gracze. A wiec skauci Manchesteru ruszac na Czarny Ląd...

Gdzie Ty tam chcesz szukać chłopie wzmocnień ? Zawodnicy ktozy tam są niedocenieni mogą powalczyć o gre w Orange Ekstraklasie czy tam SerieB, the Championship itp, ale nie w Manchester United który jest jednym z najlepszych klubów na Wyspach! Chcesz kolejnych złodzieji i oszustów jak Mikel ? A może takich drewniaków jak Djemba-Djemba ? :roll:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-11-2006 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #469
 
Jeszcze co do tego Higuainy to jestem prawie pewien Zashi, że nawet nie wiesz jak on gra, ani nawet jak wygląda, a chcesz, aby przeszedł do MU. Ja znam Zahaviego z tego, że zawsze o nim jest głośno i robi szum wokół swoich zawodników, ale z ich przydatnością do zespołów jest różnie. Po prostu gościu dobrze wykonuje swoją pracę, promuje zawodnika i przy okazji sam nieźle zarabia. Ja bym się tak nie zachwycał tym zawodnikiem.

A co do piłkarzy z Afryki to nie do końca zgadzam się z twoją opinią, Manchesterowiec. Zobacz na reprezentację Ghany. Tamtejsi zawodnicy, niemal wszyscy, zaprezentowali się świetnie na MŚ w Niemczech. Nie mówię, żeby od razu ich kupować, ale może zainteresować się innymi, młodymi zawodnikami z tego kontynentu, zamiast non stop szukać w Ameryce Południowej, co jak Wojtek napisał, nie jest najlepszym pomysłem.
08-11-2006 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #470
 
Pejter napisał(a):Jeszcze co do tego Higuainy to jestem prawie pewien Zashi, że nawet nie wiesz jak on gra, ani nawet jak wygląda, a chcesz, aby przeszedł do MU.

Ogladalem kompilacje z jego udzialem - fakt ze z daleka bylo i nie wiem jak wyglada, ale byl zaznaczony wiec widzialem co robil. Nie bylo źle, mozna powiedziec nawet dobrze. Mozna dojsc do wniosku ze chlopak ma talent - trzeba to tylko z niego wydobyc.

amor patriae nostra lex
08-11-2006 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #471
 
Cytat:Mamy dziś prawdziwe trzęsienie Ziemi związane z osobą Freddy'ego Adu. Po wczorajszym artukule w The Washington Post na temat jego dwutygodniowych testów w Manchesterze United, dziś klub zaprzeczył, jakoby miały one dojść do skutku. Jednak chwilę potem, dla Sky Sports News, United potwierdzili przyjazd utalentowanego młodzieńca na Old Trafford.

Całe zamieszanie wydaje się już zakończone, siedemnastolatek spodziewany jest w klubie pod koniec miesiąca.

Jeżeli zdoła oczarować Fergusona, ten prawdopodobnie wypożyczy urodzonego w Ghanie napastnika już w styczniu. Definitywny transfer miałby odbyć się w czerwcu, kiedy to Adu ukończy 18 lat.

Ściągnięcie utalentowanego Amerykanina może okazać się jednak niełatwe, gdyż w swoich szeregach chciałyby go mieć również inne potęgi europejskie, z Chelsea i Realem na czele.

Dlatego też umożliwienie Adu zasmakowania wyspiarskiej piłki wydaje się znakomitym posunięciem Sir Alexa Fergusona i stawia Manchester United w roli faworyta wyścigu o młodą gwiazdę DC United.


nie wierze...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
09-11-2006 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #472
 
Troche bezsensu ten artykuł ...

Piszą, że ma sie pojawić w klubie pod koniec miesiąca aż tu nagle 3 linijki niżej, że może być ciężko bo stara sie o niego Real i Chelsea .. :lol:

Takie artykuły to moge i ja pisać, stek bzdur ..

Under The Boardwalk - United Warriors
09-11-2006 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #473
 
Nie ma żadnych wypowiedzi, jedynie jakiś cytat Adu widziałem na necie, ale było to tylko coś takiego: 'To byłoby wspaniałe". Żadnych innych konkretów. Na razie nie ma się co podniecać, tym bardziej, że same testy nic nie znaczą (sprawa z Mikelem pokazała, że kontrakt również nie zawsze musi być gwarancją gry zawodnika w danym klubie).
Z drugiej jednak strony Sky Sport to nie The Sun, więc może coś prawdy o tych testach jest.
09-11-2006 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #474
 
Wojtek3 napisał(a):Troche bezsensu ten artykuł ...

Piszą, że ma sie pojawić w klubie pod koniec miesiąca aż tu nagle 3 linijki niżej, że może być ciężko bo stara sie o niego Real i Chelsea .. :lol:

Takie artykuły to moge i ja pisać, stek bzdur ..

hehe no racja Wojtek ze ten news jest troche "niepełnosprawny" ale na onecie tez o tym pisze i byc moze to prawda. Sam nie wiem, nawet nie widzialem jak ten Adu gra...
(Wojtek fajna rihanna w avatarze :wink: )

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-11-2006 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #475
 
Wydaje mi sie ze sqaci United byli na stadionie Wisly Krakow podczas meczu z FC Basel. Pewnie ogladali Błaszczykowskie, a Kuba na pewno w ich oczach zaprezentowal sie pozytywnie. Prawe skrzydlo bylo jego. Watpie aby go kupili, ale byloby fajnie.

Jesli (co malo prawdopodobne) kupiliby go to siedzial by na lawie. Przeciez mamy C.Ronaldo 8)

amor patriae nostra lex
30-11-2006 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #476
 
No wlasnie sie skonczyl mecz WISLA KRAKOW 3-1 BASEL FC

i mam bardzo ciekawa wiadomosc, dzialacze MU byli na tym meczu. No chcialbym zobaczyc takiego blaszczykowskiego w naszych barwach :twisted:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
30-11-2006 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #477
 
Zashi, ale giggsy sie starzeje :twisted: Cris pojdzie na lewa a Błaszczu na prawa :twisted:

(sory ze jeden krotki news pod drugim krotkim)

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
01-12-2006 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #478
 
wp.pl napisał(a):Szwedzki napastnik Henrik Larsson zostanie wypożyczony do Manchesteru United. Piłkarz, który jest zawodnikiem Helsingborga będzie grał w Anglii w trakcie zimowej przerwy w rozgrywkach szwedzkiej ekstraklasy.

35-letni Larsson dołączy do "Czerwonych Diabłów" 1 stycznia, a do Helsingborga wróci 12 marca...

Co o tym sądzicie ? Ja wsumie nie mam zdania, zobaczymy jak "Henka" sprawdzi się w naszym zespole 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-12-2006 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #479
 
Dla mnie to duża niespodzianka, bo wcześniej nie było żadnych głosów o Larssonie. Dość niespodziewane to wypożyczenie, ale myśle, że Szwed może przez te trzy miesiące strzelić klka bramek dla United. Zobaczymy jak się spisze, choć miałem nadzieję, że Rossi po powrocie będzie częściej grywał, ale w tej sytuacji chyba znowu do marca będzie tylko grzał ławę.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
01-12-2006 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #480
 
Ja się bardzo cieszę. To może być decydująca faza walki o mistrzostwo (jeśli nie spieprzymy nic w grudniu) i taki zawodnik naprawdę wniesie do zespołu wiele nowego. Nawet jeśli nie strzeli wielu bramek to mam nadzieję, że będzie "wypracowywaczem" Tongue
Bardzo dobry ruch Fergusona!
01-12-2006 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości