Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
BAAAARDZO ALE TO BAAAAAAARDZO mnie ciekawi na kogo trafimy w 1/8 finalu LM. Jak typujecie? mi sie wydaje ze dostaniemy Barce albo Inter. No ale nie powinnismy patrzec na przeciwnika tylko grac swoje. Mysle ze bardzo duzym atutem bedzie mecz na Old Trafford gdzie w tym sezonie Red Devils graja kapitalnie

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-12-2006 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #122
 
Możemy trafic na: Barcelonę, Inter, PSV, Romę, Real, Porto i Lille. Z tych drużyn nie chciałbym jedynie trafic na Barcę. Z Interem i Realem byłyby problemy, ale myślę, że zdołalibyśmy im dokopac i pokazac, kto jest lepszy. Pozostałe zespoły nie powinny nam przeszkodzic w osiągnięciu celu, czyli awansie do kolejnej rundy.
10-12-2006 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #123
 
Jesli chcemy wygram LM to nie mozemy patrzec czy z Barca spotkamy sie w 1/8 czy w 1/2. Przeciwnik jest niewazny, wazna jest ladna i skuteczna gra, ktora aktualnie pokazuje. Gdybysmy trafili na jakis lepszy zespol to nawet lepiej. Nasze mecze bylby w tv pokazywane.. Smile

amor patriae nostra lex
10-12-2006 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #124
 
No to po losowaniu.

Lille - Manchester United
Trafilismy na najslabszego przeciwnika, wiec awans raczej pewny, raczej..

Pozostale pary:
FC Porto - Chelsea

Celtic - AC Minal

PSV - Arsenal

AS Roma - Lyon

FC Barcelona - FC Liverpool

Real Madryt - Bayern Monachium

Inter - Valencia


Najbardziej wyrownanym i ciekawym pojedynkiem bedzie mecz Realu z Bayernem. OBy Niemcy wygrali.

amor patriae nostra lex
15-12-2006 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Nie ucieszyłem się zbytnio, gdy zobaczyłem, że United wylosowało Lille. Mam, zresztą z pewnością każdy fan MUFC, złe wspomnienia z tą drużyną. Zawsze Diabłom nie leżały teorytycznie słabsze zespoły, lecz ja liczę, że ta "reguła" już nie istnieje Smile Na ciekawy pojedynek zanosi się spotkanie Celticu z Milanem. Jestem ciekaw jak poradzą sobie "The Bhoys". Real - Bayern to chyba najciekawszy pojedynek 1/8 finału, zresztą w każdym meczu będzie z pewnością interesująco Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-12-2006 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #126
 
Jak dla mnie najbardziej ciekawie zapowiada się Barcelona - Liverpool. Chociaż na takim poziomie raczej wszystkie mecze powinny trzymać poziom 8)

Co do meczu Manchester United, to specjalnych obaw nie mam. Drużyna jest na fali, przy dobrej formie rozniesiemy Lille.
15-12-2006 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
Bez przesady, to nie my się powinniśmy obawiać, tylko nasz rywal. Bo to nie oni, a właśnie my jesteśmy zdeterminowani by w jak najlepszym stylu wziąć odwet za wtopy z zeszłego roku. Poza tym gracze UNITED bez wątpienia wyciągnęli z tych spotkań wnioski i póki co jestem spokojny. W dodatku forma dopisuje i zanosi się wg mnie na całkiem dobrą serię Wink

Tylko teraz wielka zagadka - czy pokażą mecz w TV? Do najciekawszych, ze względu choćby na nazwiska, nie należy, no ale jakby nie było, każdy pamięta potyczki, zażarte zresztą, z zeszłego roku. Pozostaje czekać!

capo di tutti capi

MUSC PL
15-12-2006 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
Z racji tego, że Lille jest obecnie chyba najsłabszą drużyną w tej fazie rozgrywek (wg mnie) chciałem na nich trafić ze wzgledu na poziom trudności tego spotkania. Manchester United nie powinien mieć kłopotów z przejściem dalej. Francuzi moga nam urwać punkty u siebie(na wyjeździe), ale na Old Trafford nie powinni mieć nic do powiedzenia. W tamtym sezonie dwukrotnie z nimi remisowaliśmy, więc mam nadzieje, że w tym podobnie jak na Benfice weźmiemy sobie rewanż i poprostu awansujemy dalej. Szkoda, iż nie trafiliśmy na Real... :roll:

Cytat:Tylko teraz wielka zagadka - czy pokażą mecz w TV? Do najciekawszych, ze względu choćby na nazwiska, nie należy, no ale jakby nie było, każdy pamięta potyczki, zażarte zresztą, z zeszłego roku. Pozostaje czekać!

Mało prawdopodobne. Zresztą spotkania z tamtej edycji Champions League pomiędzy Lille a Man Utd nie stały na wysokim poziomie. W tej edycji mam dwójkę (a raczej czwórkę) faworytów do obejrzenia w 1/8. Mecz Bayern v Real zapowiada się niezwykle ciekawie no i oczywiście Milan v Celtic ze względu na Polaków :roll:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
15-12-2006 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #129
 
Ciampel napisał(a):Tylko teraz wielka zagadka - czy pokażą mecz w TV? Do najciekawszych, ze względu choćby na nazwiska, nie należy, no ale jakby nie było, każdy pamięta potyczki, zażarte zresztą, z zeszłego roku. Pozostaje czekać!

To niemozliwe. Na pewno pokaza ktorys z tych meczow:

Barcelona - Liverpool
Bayern - Real
Celtic - Milan.

Oczywiscie pozostaje TVAnts i ESPN China badz ESPN England 8)

amor patriae nostra lex
15-12-2006 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Kod:
Z racji tego, że Lille jest obecnie chyba najsłabszą drużyną w tej fazie rozgrywek (wg mnie) chciałem na nich trafić ze wzgledu na poziom trudności tego spotkania. Manchester United nie powinien mieć kłopotów z przejściem dalej. Francuzi moga nam urwać punkty u siebie(na wyjeździe), ale na Old Trafford nie powinni mieć nic do powiedzenia. W tamtym sezonie dwukrotnie z nimi remisowaliśmy, więc mam nadzieje, że w tym podobnie

Panowie od jedenastu lat mieszkam w Lille a kibicem tej druzyny jestem od lat pietnastu. Liczac studenckie wakacje ktore spedzalem u mojej siostry. Wiec na poczatku prosze o uzywanie poprawnej nazwy mojego klubu , czyli LOSC Lille , a nie OSC LIlle jak niestety podaja polskie media.
Z Waszym Manchesterem spotkamy sie juz po raz trzeci w Lidze Mistrzow i dla nas jest to wielki zaszczyt. Jednak przestrzegam przed "Hura-optymizmem" (jak to mialo miejsce z kibicami Milanu) bo nasz bezposredni dotychczasowy stosunek jest na zero . Po jednym zwyciestwie dla kazdej ze stron i dwa remisy.
Mam wielki szacunek dla MU i prosze miejcie choc malutki dla nas.

Pozdrawiam Tom 59
15-12-2006 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
Ależ nie ma mowy o braku szacunku - ale nie ukrywajmy, ż e Lille jest do ogrania i jest jedną ze słabszych drużyn w stawce. Osobiście bardzo doceniam poczynania ekipy Lille - od europejskiego zera do hmm...bohatera to za duże słowo - do mocnej ekipy.

PS. Dlaczego LOSC Lille a nie OSC Lille? O ile mi wiadomo, to "L" oznacza Lille - wynikałoby z tego, że mówi się Lille Olympique Sporting Club Lille...trochę dziwnie, 2x to samo w nazwie drużyny. Mógłbyś wyjaśnić?
15-12-2006 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
Cytat:PS. Dlaczego LOSC Lille a nie OSC Lille? O ile mi wiadomo, to "L" oznacza Lille - wynikałoby z tego, że mówi się Lille Olympique Sporting Club Lille...trochę dziwnie, 2x to samo w nazwie drużyny. Mógłbyś wyjaśnić?
Spiesze z wyjasniem . A dlaczego mowi sie HSV Hamburg a nie SV Hamburg. Lub LKS Lodz a nie KS Lodz. Mysle , ze to sa pewne przyzwyczajenia jezykowe , ktorych jak powiada profesor Miodek nalezy przestrzegac.
Jesli przyjechalibyscie do Francji i zapytali : "gdzie sie miesci siedziba OSC Lille" to kazdy wywalilby oczy . Natomiast pytajac o siedzibe LOSC (czytaj LOSK)bez problemu kazdy wskazalby wam miejsce.[/url]
15-12-2006 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #133
 
Rok temu Lille nam pokazało gdzie są nasze szeregi i zagrali bardzo dobry mecz u siebie pokonując nas 1-0, a na Old Trafford także po dobrej grze zremisowali z nami 0-0 choć nawet mogli wygrać bo z boiska wtedy został usunięty Paul Scholes. Pamietam, że wtedy w szeregach Lille grał taki młody szybki francuski napastnik, nie wiem czy teraz dalej gra, w każdym bądź razie była to ich mocna broń.

Patrząc na naszą forme nie powinniśmy sie obawiać dwumeczu i myśle, że wyjdziemy " bez szwanku " z tej rywalizacji, choć oczywiście nie możemy ich zlekceważyć, oni nie mają nic do stracenia i pewnie zagrają na 100 % swoich możliwości....

Under The Boardwalk - United Warriors
16-12-2006 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #134
 
Tom - szacunek mamy i do LOSC, jak zresztą do każdego innego klubu, bez względu na jego pozycję w Europie, który jest naszym rywalem. Ale sam przyznasz, że w Lille większych nazwisk i indywidualności nie ma. Forma MU jest ostatnio bardzo, bardzo dobra, więc takie podstawy ma nasz nadmierny optymizm Wink A nawet oko laika futbolu przy porównaniu choćby Barcy i Lille uzna wyższość tej pierwszej ekipy ze względu na choćby samą nazwę. Lille jeszcze nie ma tak wyrobionej marki.

Cytat:Lille Olympique Sporting Club Lille

Jeśli wspomniałeś o budowie nazwy ŁKS Łódz, to wnioskuje, że pierwsze słowo "Lille" oznacza po prostu przymiotnik wskazujący na miejscowość klubu? W wolnym tłumaczeniu Lille'owski Klub Sportowy Lille? Wink

ŁKS Łódź - Łódzki Klub Sportowy Łódź (pierwszy też przymiotnik).

capo di tutti capi

MUSC PL
16-12-2006 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
Jeśli wspomniałeś o budowie nazwy ŁKS Łódz, to wnioskuje, że pierwsze słowo "Lille" oznacza po prostu przymiotnik wskazujący na miejscowość klubu? W wolnym tłumaczeniu Lille'owski Klub Sportowy Lille?

ŁKS Łódź - Łódzki Klub Sportowy Łódź (pierwszy też przymiotnik).


Trafiles w sedno. Nic dodac nic nic ujac. A dla informacji to dokladna nazwa naszego klubu brzmi : LOSC Lille Metropole.


Pamietam, że wtedy w szeregach Lille grał taki młody szybki francuski napastnik, nie wiem czy teraz dalej gra, w każdym bądź razie była to ich mocna broń.



Mysle, ze chodzi o Petera Odemwingie.
Nie jest on jednak Francuzem, za to posiada podwojne obywatelstwo. Nigeryjskie i rosyjskie (Tata Nigeryjczyk a mama Rosjanka). Kupilismy go z CSKA lub Spartaka Moskwa dokladnie nie pamietam. Peter to ulubieniec kibicow. Kazdy gol kwituje spektakularnym gestem w strone kop. Niestety w tym sezonie troszke ponizej oczekiwan. Strzelil tylko 5 bramek w L1 a napewno stac go na wiecej.

MU to nie ten sam zespol ktory znalismy z poprzedniego sezonu, co widac w lidze. LOSC jednak takze gra inna pilke duzo bardziej ofensywna, o czym mogli przekonac sie kibice Milanu.

Mysle , ze warto zwrocic Wasza uwage na przynajmniej trzech pilkarzy LOSC. A mianowicie, srodkowy pomocnik Mathieu Bodmer, swietne warunki fizyczne niezla technika plus bardzo dobre uderzenie z dystansu, to atuty Matha. Tajemnica poliszynela jest , ze Domeneck powola go na najblizsze zgrupowanie kadry.

Drugim, o ktorym chcialbym wspomniec jest Mathieu Debuchy. Ten zaledwie 21 letni zawodnik zrobil moim zdaniem najwieksze postepy w tym roku.

Ale by nie rozpisywac sie zbyt slimacznie, podam tylko imie i nazwisko pilkarza o ktorym niebawem bedzie bardzo glosno. To Kader Keita.
Kader (Wybrzeze Kosci Sloniowej) to prawdziwa perla. Mimo tego, iz niedawno przedluzyl swoj kontrak z LOSC do konca 2011, napewno ciezko bedzie nam go zatrzymac. Keita to "artysta dryblingu" w pelni tego slowa znaczeniu. Mam nadzieje , ze gdyby mial nas opuscic jego droga poprowadzi bardziej w strone Manchesteru niz Mediolanu. Niestety nie wystapi on w pierwszym spotkaniu (kara za zolte kartki) ale w rewanzu w Angli (oczywiscie wygranym przez LOSC :winkSmile pokarze klase.

Pozdrawiam Tom 59
16-12-2006 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości