Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Carrick
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Nie ma to jak przejść z deszczu pod rynnę. Nie mamy pomocnika, a po kupnie sytuacja jakby się powtarza. Sam Spielberg nie wymyśliłby lepszego scenariusza. Czyli jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji już na samym początku, bo przecież to właśnie Carrick miał pełnić rolę takiego "napędu" drużyny ze środka pola. Teraz Alex będzie musiał troszkę pogłówkować, żeby skleić jedenastkę przygotowaną na ciężkie pojedynki. Dalej pójdzie jak z płatka, bo po takim wzmocnieniu raczej nie trzeba martwić się o grę w pomocy. Choć i tak te trzy mecze wielkiego przełożenia na sprawę mistrzostwa mieć nie będą - zresztą to nie jest przesądzone, że przegramy - ale z drugiej strony - strata punktów na początku może się odbić na psychice graczy ...

capo di tutti capi

MUSC PL
07-08-2006 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Cytat:Jak donosi dzisiejszy Daily Mirror, trener FC Porto, holender, Jacobson Adriaanse wyśmiał ostatnie poczynania włodarzy z Old Trafford. Skrytykował on zwłaszcza ostatni transfer, po którym Michael Carrick przyjął barwy „Czerwonych diabłów”.

„Nie wiem, kto rządzi w Manchester United, ale na pewno jest nim jakiś szaleniec. Kto przy zdrowych zmysłach wydałby ponad 18 milionów funtów brytyjskich za piłkarza, który tak naprawdę nie zaprezentował w pełnej krasie swoich możliwości?”, zapytał retorycznie Jacobson Adriaanse, mając na myśli Michael Carricka.
16-08-2006 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #18
 
Niech oceni dopiero Carricka po jakiej czesci sezonu. Tak powinno byc, a nie skreslac zawodnika juz na poczatku. Oby reprezentant Synow Albionu nie wzial takich slow do serva i sie nie zalamal. Diably sa mocne!

PS. Ramone troche wiecej inwencji swojej - taki text to na news na stronie moze byc, a nie na post Smile

amor patriae nostra lex
17-08-2006 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Michael w dzisiejszym meczu na The Valley zastąpił w 77 minucie Park'a. Zaskoczył mnie SAF tą zmianą bo myslalem, ze nie jest on jeszcze w stanie grać, ale jak widać zdolal wyleczyc sie do tego spotkania. Miał nawet szansę na asystę, przy podaniu do Ole, ale Norweg nie pokonał Carsona. Jednak w 90' trafił do siatki Charltonu. Mam nadzieje, ze juz w sobote Carrick wyjdzie w podstawowej jedenastce na mecz z Watford. CZekam z niecierpliowscia na jego pierwsze trafienie w barwach United :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
23-08-2006 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Carrick zaliczył debiut w Premiership w barwach MAN UNITED, do tej pory w meczu z FC Porto zagrał bardzo dobrze, a z Ajaxem doznal kontuzji, nie spodziewałem sie ze zagra już dziś z Charltonem, a jednak! Smile Wszedl na boisku na ostatni kwadrans i zanotowal przyzwoity występ, trzymam za Ciebie kciuki Michael Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
23-08-2006 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Mam nadzieję, że Carrick zagra w meczu z Watford, chcę go zobaczyć jak sobie radzi w Premiership, a raczej zobacze to spotkanie, bo będę je oglądał w TV Smile Również mnie zaskoczyło to wprowadzenie na boisko, ale to dobrze, bo już wiadomo, że jest zdolny do gry Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-08-2006 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Irish Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Carrick to swietny transfer. Bylem niezmiernie szczesliwy, kiedy dowiedzialem sie, ze podpisal z nami kontrakt. To taka mieszanka Keano z Scholsem, oprocz swietnej gry w defensywie dysponuje wspanialym prostopadlym podaniem. Wierze, ze podola magii noszenia numeru 16 i bedzie reprezentowal barwy Man Utd z godnoscia.
27-08-2006 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zib Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #23
Michael Carrick
Moim zdaniem SAF podjął dobrą decyzję o ściągnięciu na OT Carricka. Nie jest on pomocnikiem klasy światowej, ale jestem zdania, że przyda się w linii pomocy. Co prawda ta obecna kontuzja trochę mniue martwi, bo nie jestem pewien jak rozpocznie swoją grą w MU, ale jestem dobrej myśli. W Tottenhamie grał dobrze i na jeszcze lepszą grę liczę u nas. Carrick - liczę na Ciebie.
28-08-2006 06:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Mieliśmy okazje podyskutować ze Sterowcem o m.in Carricku, ktory zaliczył wczoraj kolejny fatalny występ w United ... Michael odkąd przyszedł do United zaliczył wg. mnie i Sekiego góra 2 dobre występy w United. Nie wiem czym to jest spowodoane, presją w nowym klubie ? Aklimatyzacją ? Po kontuzji moze cos mu nie idzie. W kazdym bądź razie, Michael narazie zawodzi i nie zanosi sie żeby to sie zmieniło. Mam nadzieje ze 16 na plecach go do tego zobowiązuje i te pieniadze, ktore na niego wydalismy, bo czasem mam wrażenie, że lepszy mecz gra od niego John O'Shea.

Under The Boardwalk - United Warriors
02-10-2006 07:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
A dziwne jest to, że Queiroz niedawno bardzo chwalił Carricka za jego dotychczasowe występy. Nie bardzo się z nim zgadzam, ale cóż. Mam nadzieję, że już niedługo zacznie prezentować pełnię swoich umiejętności i będzie takim Carrickiem, jakiego znamy z występów w Tottenhamie. Pierwsza połowa meczu z Newcastle też nie była w jego wykonaniu dobra, ale druga już dużo lepsza. Liczę na to, że ten progres się utrzyma i jego forma będzie systematycznie wzrastać.

P.S. Mimo wszystko wolę jego w pomocy niż O'Shea.
05-10-2006 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Cytat:P.S. Mimo wszystko wolę jego w pomocy niż O'Shea.

Tak Pejter masz racje John to typowy obronca twardy i nieustępliwy a nie nadaje się na np. na rozgrywanie piłki albo dokładne dogranie do partnera tak więc Carrick jest lepszy na tej pozycji niż Irlandczyk poczekajmy aż się troche ogra i rozwinie i zobaczymy czy nadaję się do Manchesteru!!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
06-10-2006 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Carrick na razie zawodzi, nosi 16-tke na plecach, kosztował bardzo dużo, a praktycznie nic szczególnego nie pokazal, ale jedno mnie pociesza, jestem pewien ze Michael będzie bardzo dobrze reprezentował barwy MUFC i to z meczu na mecz Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-10-2006 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Niestety, ale ten zawodnik zawodzi nie tylko mnie ale i miliony innych kibiców. Nosi 16 a ten numer zobowiązuje do zaciekłości i zaangażowania w grze. Szukanie podań i przeszkadzanie przeciwnikowi w grze. Na dzień dzisiejszy nie spełnia Carrick żadnych z wyżej wymienionych i moim zdaniem udupiliśmy niepotrzebnie 18 mln. W nowym oknie widze Hargreavesa zamiast tego drewna. Macz z West Ham to w jego wykonaniu kpina. Bye Bye Carrick (drugi Caroll).
17-12-2006 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Carrick złym zawodnikiem nie jest, umiejętności też mu nie brakuje. Jedynie brakuje mu pewności siebie i dlatego cały czas gra asekurancko, boi się zaryzykować, a jak już spróbuję to tak się zestresuje, że nic z tego nie wychodzi. Carrick ma potencjał, ma możliwości, ale brak mu ogrania, więc w Manchesterze nie ma czego szukać. Walcząc o mistrzostwo nie można tak kaleczyć sobie linii pomocy :/
18-12-2006 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Carrick może nie spisuje się rewelacyjnie, ale nie gra też aż tak fatalnie, nie przesadzajmy :!: Owszem cieniuje od początku rozgrywek, ale pare spotkań zaliczył bardzo dobrych, chociażby mecz z Chelsea. A wszyscy spodziewają się gry takiej jak Keano po niecałych sześciu miesiacach. Roy po przyjściu też nie grał na takim poziomie jak kilka lat poźniej. Przesadzasz trochę z tym zarzutami Stojko. Vidić przez pewien kres także grał cieniutko a teraz błyszczy. Michael w Tottenhamie wymiatał i najwyraźniej nie może jak narazie przystosowac się na 100% do gry w United. Chyba nie sądzisz, że w Manchesterze stał się drewnem :?:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
18-12-2006 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości