Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #196
 
Zashi napisał(a):Troche mnie wkurzaja Ci goscie co wchodza na forum, rejestruja sie i pisza glupio po angielsku. Da sie zrobic aby server rozpoznawał IP z poza Polski i blokował dostęp do forum??

To post z 10 lipca. Zrobiliśmy co nieco (nie blokowaliśmy IP spoza Polski, bo tacy ludzie tu też piszą), trochę to ograniczyliśmy, a teraz po jeszcze jednym kroku mam nadzieję, że już nie będzie tych wszystkich "autospamów". Jeśli problem będzie znowu narastał to będziemy dalej próbować, aż do skutku Tongue

Usunąłem wszystkich tych pseudoużytkowników, o których była mowa i z liczby prawie 650 forumowiczów zrobiło się 296 :wink:
02-01-2007 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #197
 
...a pisze z 20, nawet nie Smile

Da rade zrobic aby pod avatarem pokazywalo wiek? Oraz taka linijke, aby kazdy mogl sobie cos wpisac? Oprocz tego, ze ma range. Mam rzecz a cieszy Smile

amor patriae nostra lex
06-01-2007 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #198
 
Z tym wiekiem pomyślimy, ale nie wiem, czy ten dowolny tekst to dobry pomysł nie jestem przekonany. Wystarczy ranga, na swoje teksty jest miejsce w podpisie.
06-01-2007 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #199
 
Wiek to standard na każdym nowoczesnym forum, do tego jeszcze wiele przed nami do zrobienia, ale wszystko w swoim czasie. Póki co czekamy na odezwę mATT'a, a po "wejściu" w sytuację krytyczną będzie trzeba już podjąć konkretne kroki. Obyśmy jakoś dotrwali, niby "ruchu" już nie ma, ale lada dzień może nadejść niespodziewany zwrot akcji i wszyscy, którzy odeszli, pewnikiem jeszcze wrócą Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
06-01-2007 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #200
 
Standard, nie standard, ja za wiekiem nie jestem. Na kilku forach zaobserwowałem, że ludzie mieli do siebie jakieś uprzedzenia z powodu wieku...Nie chcę, aby ludzie oceniali się i dyskutowali patrząc przez pryzmat ilości wiosen.
07-01-2007 03:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #201
 
Valverde napisał(a):Standard, nie standard, ja za wiekiem nie jestem. Na kilku forach zaobserwowałem, że ludzie mieli do siebie jakieś uprzedzenia z powodu wieku...Nie chcę, aby ludzie oceniali się i dyskutowali patrząc przez pryzmat ilości wiosen.

Troche sie z Toba zgadzam. Nie bede chcieli sie z kims zgodzic bo ma powiedzmy 5 lat mniej i uznaja go za glupszego od siebie. Z drugiej strony fajnie wiedziec kto jest Twoim rowniesnikiem, a kogo na forum mozna uwazac za "Ojca".

PS. Jakby tam funkcja byla, to daloby zrobi aby mozna bylo wpisywac date urodzenia i wtedy komputer przeliczał??

amor patriae nostra lex
07-01-2007 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #202
 
Zashi napisał(a):
Valverde napisał(a):Standard, nie standard, ja za wiekiem nie jestem. Na kilku forach zaobserwowałem, że ludzie mieli do siebie jakieś uprzedzenia z powodu wieku...Nie chcę, aby ludzie oceniali się i dyskutowali patrząc przez pryzmat ilości wiosen.

Troche sie z Toba zgadzam. Nie bede chcieli sie z kims zgodzic bo ma powiedzmy 5 lat mniej i uznaja go za glupszego od siebie. Z drugiej strony fajnie wiedziec kto jest Twoim rowniesnikiem, a kogo na forum mozna uwazac za "Ojca".

PS. Jakby tam funkcja byla, to daloby zrobi aby mozna bylo wpisywac date urodzenia i wtedy komputer przeliczał??

Po poście można poznać kto ma tyle lat np. co Ty a kto jest " ojcem " .

Under The Boardwalk - United Warriors
07-01-2007 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #203
 
Bardzo ładne logo forum, czyja to robota? Smile
12-01-2007 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #204
 
Valverde napisał(a):Bardzo ładne logo forum, czyja to robota? Smile


Doklanie - logo ladne.

Jeszcze tylko brakuje aby cale tlo bylo raczej czerwone i troche zoltego niz biale Smile

amor patriae nostra lex
12-01-2007 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #205
 
Logo bardzo ładne, lecz jeszcze niedokończone, mam tu na myśli oczywiście kolor czerwony. Gdyby taki kolor miało całe forum byłbym pod wielkim wrażeniem i naprawdę to mi się widzi... Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-01-2007 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #206
 
logo fajne choć trochę nie widzi mi sie ten mały jaśniejszy czerwony kwadracik po prawej. Mam nadzieję, że to zniknie i logo będzie jeszcze piękniejsze :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
12-01-2007 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #207
 
Pejter już pracuje nad tym jednym mankamentem. Mi się osobiście bardzo podoba i małymi kroczkami wracamy na salony. Aż zachciało się pisać pod wpływem tej zmiany. Mała rzecz, a cieszy. Autora póki co nie ujawnimy Wink

Dla mnie ten obrazek jest perfekcyjny, napis taki istnie diabielski, w tle troszkę herbu, kolorystyka też świetna, naprawdę szczena mi opadła! Do tego zmieniona została wersja forum na nowszą, powoli będziemy starali się wprowadzać małe poprawki i tutaj, i na stronę. A kto wie, może już za tydzień (mniej więcej) specjalna niespodzianka, choć wszystko stoi pod znakiem zapytania, dlatego nie zapeszajmy!

capo di tutti capi

MUSC PL
12-01-2007 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #208
 
Bardzo się cieszę, że Wam się podoba. Autor nie pozostanie anonimowy: to mój brat - s3b4, który zgodził się trochę mi pomóc.
Logo może nie jest jakieś nadzwyczajne, ale myślę, że jest lepsze niż poprzednie. Narzekaliście na to stare, więc postanowiliśmy wreszcie wysłuchać waszych próśb. Mam nadzieję, że reszcie też się spodoba.
12-01-2007 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #209
 
Logo ładne, wiem, że napiszecie, że narzekam itp. ale do jakiś rewolucyjnych kroków to chyba jeszcze daleko bo logo jest logiem, a najw. są sprawy graficzne forum tzn. ten caly lay i ilość użytkownikow do pisania a z tymi rzeczami narazie tu ciezko, ale życze powodzenia. ELO

Under The Boardwalk - United Warriors
13-01-2007 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #210
 
Wojtek3 zgadzam sie z Toba w zupelnosci. Logo bardzo ladne ale logo to logo. Temu forum potrzeba przede wszystkim checi. Popytajcie kolegow z listy gg itp., ktorzy sa kibicami MU czy maja ochote na dyskusje :wink: . Mi sie wydaje ze mniejsza frekwencja na tym forum jest spowodowana slaba dzialalnoscia <!-- w -->http://www.manutd.pl<!-- w --> . Zrobcie na stronie jakas reklame czy cos.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
13-01-2007 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości