Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #511
 
Pejter napisał(a):Nie zapominaj, że miał dość poważną kontuzję, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. Ja myślę, że on jeszcze nie doszedł do siebie i gdy odzyska pełną sprawność i będzie w swojej optymalnej formie, pokaże na co, go stać, więc nie należy go przekreślać, jeśli chodzi o skrzydło w MU.

1. Nie grał przez dwa miesiące, to tak dużo nie jest.
2. Od czasu kontuzji minął miesiąc, ile czasu ma wracać do siebie po niebyt groźnej kontuzji?
3. Od czasu przyjścia do United gra cały czas na pewnym poziomie, takim na 6,5/10. IMO po kontuzji nie ma już śladu i Ji-Sung jest w swojej optymalnej formie. Stać go na odrobinę lepszą grę i myślę, że wkrótce zacznie prezentować się lepiej, co i tak nie gwarantuje mu miejsca w składzie. Póki co jest Giggs, Ronaldo i Park. Richardsona nie liczę, bo nie ma szans się przebić z taką grą, Fletcher też nie powinien grać na boku. Już teraz potrzebujemy jednego zawodnika na skrzydło, a gdy odejdzie Giggs konieczny będzie kolejny...Chyba, że Lee Martin się przebije, jednak jakoś w to nie wierzę.

Pejter: Kończymy tę rozmowę o Parku. Odpowiedziałem w odpowiednim do tego dziale. Mówmy więcej o potencjalnych nabytkach :wink:
10-01-2007 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #512
 
Mam takie małe pytanko, jakie są wasze propozycje co do zakupienia zawodników z Polski? Czy sądzicie, że wśród zawodników z ligi polskiej lub z Polaków grających w ligach zagranicznych mógłby się znaleźć ktoś godny uwagi sir Alexa?

Niektórzy spekulują, że takim zawodnikiem może okazać się Jakub Błaszczykowski z Wisły Kraków. Osobiście nie sądzę, aby był to dobry pomysł, bo Kuba w United miałby miejsce na ławce lub nawet w rezerwach. Nie przypuszczam, aby wygryzł ze składu Cristiano Ronaldo.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
14-01-2007 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #513
 
marcelo napisał(a):Osobiście nie sądzę, aby był to dobry pomysł, bo Kuba w United miałby miejsce na ławce lub nawet w rezerwach. Nie przypuszczam, aby wygryzł ze składu Cristiano Ronaldo.

W ogole jak mogłeś tak napisac, logiczne, że by nie wygryzł, co wiecej, nie poradziłby sobie w takim zespole jak UNITED.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-01-2007 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #514
 
Macie rację, Błaszczykowski może i jest dobrym zawodnikiem jak na polskie warunki, jeśli chodzi o skrzydłowych, ale Manchester to dla niego za wysoka półka. Jakieś Auxerre, w którym gra Jeleń czy może trochę lepszy klub byłby dla niego odpowiedni, ale nie MU.
Co do reszty Polaków? Hmm, nie widzę kandydatów. Ewentualnie któryś z bramkarzy (nie Dudek Big Grin ), ale mamy przecież Edwina, Kuszczaka + Howarda i Fostera. Po co więcej?
14-01-2007 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #515
 
Jesli chodzi o Jelenia to popieram, ale w MU chetnie bym zobaczyl Kube Blaszczykowskiego, napewno nie brozka. :? . Dlaczego? Bo jest mlody i wiele sie moze nauczyc. Kube czesto widuje na meczach przy ul.Reymonta i wiem ze ten chlopak ma wielki potencjal. Brozek z kolei jest jak saha; wiele traci, psuje ale wyjdzie mu jedna akcja i go chwala...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
14-01-2007 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #516
 
KanT napisał(a):Jesli chodzi o Jelenia to popieram, ale w MU chetnie bym zobaczyl Kube Blaszczykowskiego, napewno nie brozka. :?

Nikt nie pisał, że chce Jelenia w MU. Chodziło mi o to, że dla Błaszczykowskiego odpowiedni jest klub takiej klasy jak ten, w którym gra Jeleń. MU to dla niego za wysokie progi.
14-01-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #517
 
Oj, przepraszam moj blad. Nie doczytalem sie i wyszlo mi na to, ze mowimy o Jeleniu :oops: . Naprawde przepraszam, zaspanie :?


P.S ale Kube i tak chetnie bym u nas widzial :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
14-01-2007 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #518
 
Ja tez popieram propozycję Błaszczykowskiego w MU. On jest taki jak Park, zwinny, szybki, nie boi się pojedynku 1 na 1 i co najważniejsze jest waleczny. Moim zdaniem będzie gwiazdą w reprezentacji. Ktoś taki jest jak najbardziej na dobrej drodze by grać w MU.
14-01-2007 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #519
 
Wydaje mi się, że Kuba mógłby zostać piłkarzem United, ale dopiero za kilka lat. Sądzę, że lepiej dla rozwijania się tego wielkiego talentu będzie miejsce w składzie jakiejś słabszej drużyny (słabszej od United oczywiście), a za kilka lat... czemu nie. Obecnie jakby przeszedł do Manchesteru i nie grał mógłby sie zmarnować kolejny wielki talent polskiej piłki.

Myślę, że wymieniane tutaj Auxerre mogłoby być dobrym rozwiązaniem, choć o pozyskanie Błaszczykowskiego stara się podobno Borussia Dortmund, więc nie sie chłopak rozwija bo wielka przyszłość przed nim.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
15-01-2007 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #520
 
Wolałbym Błaszczykowskiego zaklepać wcześniej. Bo pózniej jesli przejdzie do innego zespołu i będzie tam robił kariere kupno go będzie droższe niż z Wisły... Proponuje Jeszcze do zespołu:

Heargraves`a
Nani
Bent
Bale
Pasanena
Robbena
Hildebranda
15-01-2007 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #521
 
Koncert życzeń widzę, Ronny? :mrgreen:

Primo - co za dużo, to niezdrowo. Spośród zawodników, których wymieniłeś najbardziej osiągalny jest Owen i Bale. Coś tam ciągle kręci się wokół ich transferów, media dużo spekulują i jeśli dojdzie co do czego, to ci panowie są chyba najbliżej Manchesteru. Hildebrand? Kupno kolejnego goalkeepera byłoby olbrzymim błędem, tym bardziej że za niego trzeba by było wyłożyć zaporową sumę. Markę wyrobioną w końcu ma. Mamy przecież Kuszczaka, Edwina oraz Fostera i Howarda będących na wypożyczeniu (IMO lepszych).

capo di tutti capi

MUSC PL
15-01-2007 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #522
 
Osobiście najbardziej ekonomicznymi transferami były by transfery zawodników młodych i tylko tych, którzy zastąpiliby graczy powyzej 29 roku życia.

Torres
- młody, utalentowany!
- Larrson i Ole mają już swoje lata.
- Roo ma słaby okres i to przy kontuzji Sahy byłoby dobrym rozwiązaniem.

Błaszczykowski (za sezon lub 2)
- Scholes jest już stary ale w swietnej dyspozycji.
- Kuba gra kreatywnie i podobnie do Scholesa.
- Jest młody!

Te 2 transfery s anaprawdę perspektywistyczne!
Mamy jeszcze Rossiego (supertalent) i Smitha.

Mój skład za 3 sezony to coś w stylu:
Kuszczak - Evra - Vidić - Ferdinand - Carrick - Błaszczykowski - Ronaldo - Smith - Rossi - Rooney - Torres.
15-01-2007 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #523
 
Stojkovic napisał(a):Błaszczykowski (za sezon lub 2)

Co wyście się tak wszyscy na tego Błaszczykowskiego uwzięli. Moim zdaniem, on jest jednak za słaby. Trochę się wyróżnił w Wiśle w lidze i Pucharze UEFA, trochę w reprezentacji, ale to nie było nic nadzwyczajnego. Trochę obiektywizmu proszę. Nie kierujcie się aż tak patriotyzmem.

Stojkovic napisał(a):Mój skład za 3 sezony to coś w stylu:
Kuszczak - Evra - Vidić - Ferdinand - Carrick - Błaszczykowski - Ronaldo - Smith - Rossi - Rooney - Torres.

Linia obrony z Carrickiem na prawej? :shock: Niezła wersja...
15-01-2007 19:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #524
 
Stojkovic napisał(a):Torres
- młody, utalentowany!
- Larrson i Ole mają już swoje lata.
- Roo ma słaby okres i to przy kontuzji Sahy byłoby dobrym rozwiązaniem.

Też o nim marzyłem, ale do września, kiedy " El Nino " zapowiedział, że chce zostać w Madrycie do konca swojej kariery piłkarskiej...

Stojkovic napisał(a):Błaszczykowski (za sezon lub 2)
- Scholes jest już stary ale w swietnej dyspozycji.
- Kuba gra kreatywnie i podobnie do Scholesa.
- Jest młody!

:lol:

Stojkovic napisał(a):Kuszczak - Evra - Vidić - Ferdinand - Carrick - Błaszczykowski - Ronaldo - Smith - Rossi - Rooney - Torres.

Foster - Bardsley / ? - Vidic - Rio - Evra
Ronaldo - Carrick - ? - Park / ?
Rooney / Saha / Bent ?

Dojebałes Stojko z tym Błaszczykowskim :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
15-01-2007 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #525
 
Aleście mnie pojechali. Pejter przy ustawieniu 3-5-2 jest 3 obrońców. Pomoc maksymalnie mocna. Wtedy Carrick gra na środku i git.
Co do Błaszczykowskiego, to jedyny polski piłkarz jaki na mnie wrażenie zrobił od lat.
Mówicie Błaszczykowski za słaby... a ja w kontrargumencie powiem:
- Roy Carrol
- Taibi
- Djemba Djemba
- Bellion

Jeśli Błaszczykowski jest słabszy od nich, to ja dziekuje... Patrzycie na moją propozycję transferu Kuby z perspektywy gry w Wiśle. Teraz przeszedłby do Auxerre czy Borussi, rozegrał i byłoby całkiem nieźle. O Borucu i Żurawskim tez mówiono że za słabi na Celtic...
15-01-2007 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości