Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #541
 
Jeśli Błaszczu miałby pojawić się w MU, to tylko po 2,3 sezonach w jakiejś innej ekipie Premiership. Evertoon, Portsmouth, M'Bro lub innym mocnym zespole, ale nie tak mocnym jak MU.

Patrzac obiektywnie, MU potrzebuje graczy z najwyższej możliwej półki i chyba Kubie byłoby ciężko się przebić do 1 składu Scheffield Utd, a co dopiero MU. Lepiej niech pogra w tej Borussi czy Feyenordzie ale w podstawie, a nbie tak jak Krzynów wielki gwiazdor grzac ławę w Leverkusen, Kosowski w Kaiserslautern, Dudek w L'pool i Rasiak w Tottenhamie.

Potem w reprezentacji taki Mila gra który bez formy zupełnie jest i tak naprawdę tylko stoi na drodze rozwoju innym graczom, którzy chcą iśc do przodu a nie stać w miejscu. Mu potrzebuje tylko reprezentantów swoich krajów w zespole, inaczej będziemy średniakiem jak takie Aston Villa.

P.S
200 post!!! 8)
17-01-2007 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUU Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #542
 
OK dobra Wojtek3 skapłem się o co chodzi w tym rozrysowaniu, jak go wytlumaczyles. Zwracam honor
17-01-2007 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #543
 
Przeczytałem na stronie, że United podobno chce zaoferować Juventusowi zamianę Cristiano Ronaldo na Davida Trezegueta i Raffaele Palladino.

Według mnie to jest zwykła plotka, bo nie sądzę aby SAF chciał pozbywać się młodego, zdolnego zawodnika, który zdobył już w tym sezonie 13 bramek na rutynowanego Francuza i co prawda młodego zawodnika, ale nie sądzę, by ten zdołał zastąpić Crisa. Co wy na to, bo ja mam tylko nadzieję, że to głupia plota.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
18-01-2007 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #544
 
KanT napisał(a):Czy ty masz w domu telewizor? .
Foster owszem ale HOWARD

Tak mam telewizor, a Howard dlatego przewyższa Kuszczaka bo jest bardziej doświadczonym bramkarzem, ma wiele gier w UNITED, Premiership oraz rep. Kuszczak na dzien dzisiejszy, jesli wszyscy by wrócili, jest bez szans. A dlaczego ? Bo nic praktycznie nie grał...

Dajcie spokoj z tym Rothenem...

Under The Boardwalk - United Warriors
18-01-2007 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #545
 
Właśnie przeczytałęm o wymianie C.Ronaldo na Trezegueta. to by łyło głupie posunięcie Alexa Fergusona. man Utd ma przecież świetnych napastników takich jak Larsson, Rooney,Saha,Ole Gunnar Solskjær czy ostatnio wracający do zdrowia Alan Smith. głupotą by było sprzedanie tak wartościowego młodego piłkaza jakim jest C.Ronaldo za wysłużonego już nie tak młodego trezegueta
18-01-2007 14:18
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #546
 
To jest plotka, żadnych konkretów w tym newsie przecież nie ma, więc się nie przejmujcie. Moim zdaniem, wymiana Ronaldo na Trezegueta, który niczego ciekawego nie pokazuje i Palladino, o którym wcześniej nie słyszałem, więc nie mogę powiedzieć, że jest zły, ale na pewno nie jest jakiś wybitny, bo byłoby o nim głośno, byłaby największym błędem Fergusona.
18-01-2007 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #547
 
Po pierwsze, to nie ma co się stresować i ciskć!
Jeśli SAF sprzedałby Ronaldo, to kto na jego miejsce by przyszedł do pomocy? Trezeguet? Nie rozśmieszajcie mnie, on jest już stary i nie przestawiłby się na angielski styl gry.

Poprostu nie ma takiej opcji i podobne ploty radzę olewać sikiem prostym...

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-01-2007 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #548
 
No racja, przecież to wydaje się być niemożliwością. Jednak taki pościk daje więcej dyskusji na forum Tongue

Przecież tak naprawdę trudno jest uwierzyć w to, że SAF zrezygnuje z takiego bramkostrzelnego pomocnika na rzecz piłkarzy, którym obcy jest angielski futbol. Pewnie musieliby się trochę zaaklimatyzować, a to by trochę potrwało, więc jaki z tego wniosek? Taka możliwość nie wchodzi w grę Smile

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-01-2007 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #549
 
Ludzie. Sianie paniki! Ja wogole nie czytam newsow ktore maja temat typu : Le'qipe (czy jak sie to pisze) : Ronaldo za Trezegueta?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
19-01-2007 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #550
 
Szczerze mówiąc, pisanie tego newsa przez strony o tematce man united nie powinno mieć miejsca. Owszem, wywołują ruch w komentarzach i zaciekwienie tudzież u fanek 'boskiego Crisa' czy u dzieciaków, ale źródło i sama prawdopodobność są równoznaczne z wymyśleniem podobnej historyjki przez kogokolwiek z nas. Chyba nawet nie ma sensu o tym dalej dyskutować.
19-01-2007 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #551
 
Teraz mamy okienko transferowe, wiec gazety przescigaja sie w nierealnych spekulacjach dotyczacych transferow.Niedawno nawet slyszalem ,ze Ronaldinho ma sie przeniesc do Milanu za 100mln euro i ponoc wszystko jest juz ustalone.Wiekszosc tych "informacji" to tylko wymysly prasy.

Tutaj rozmawiamy o transferach MU. Do dyskusji na temat zakupów innych klubów zapraszam do tego tematu: http://www.besty.webd.pl/forum2/viewtop ... sc&start=0 / Pejter
20-01-2007 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sayor Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #552
 
Ja mimo wszystko osobiscie nadal marze o Torresie, nie uwazam by trzeba go sciagnac w tym okienku ale w letnim czemu nie, mimo ze mamy paru naprawde dobry napastnikow trzeba pamietac ze sa oni tak ze wiekowo posunieci Wink ( Ole, Larsson- ktroy nota bene odchdozi nie dlugo ) a mlody Torres moglby byc dobra sila napadewa w naszej ofensywie wraz z Rooneyem i Ronaldo. Mysle ze on jest mldoy i moglby juz w pierwyszm sezonie w Anglii potwierdzic swoja klase tak jak zrobil to Luis Garcia. Oczywiscei piorytetem jest CDM ale zazcynam powatpiewac ze SAF sciagnie kogos w tym okienku, przeciez Glazer musi miec pieniadze na Tampe Tongue
27-01-2007 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #553
 
Ja wciąż mam nadzieję, (i czycha nie tylko ja, bo np. SAF także) że uda nam sie t tym okienku sprowadzić Hargreavesa. Jest to solidny zawodnik, któregho warto mieć. W końcu nie bez powodu Bayern tak bardzo nie chce na go "oddać". Mam jednak nadzieję, że pod wpływem pieniędzy zmiękną, coć nie nalezy też przepłacać, bo np. za powiedzmy 25-26 milionów możnaby kupić innego, lepszego gracza.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
27-01-2007 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #554
 
Jestem również goracym fanem sprowadzenia Owena do naszego klubu to slolidny i pracowity piłkarz Ja nazywam zawodników grających na jego pozycji "załataj dziura" :wink: bo czyści wszystko i stara sie przechwycić każdą piłke. Takze byłbym szczęśliwy jak by przyszedł do nas Big Grin

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
29-01-2007 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #555
 
David7 napisał(a):Jestem również goracym fanem sprowadzenia Owena do naszego klubu to slolidny i pracowity piłkarz Ja nazywam zawodników grających na jego pozycji "załataj dziura" :wink: bo czyści wszystko i stara sie przechwycić każdą piłke. Takze byłbym szczęśliwy jak by przyszedł do nas Big Grin
Zapchajdziura czy jak ty to nazwałeś "załataj dziura" to taki O`Shea - a to zagra na obronie (środek, bok), a to w pomocy. Hargreaves co prawda grywał na lewej obronie, ale zapchajdziurą nazwać go nie można. Poza tym powiedz ty mi, co widzisz w Hargreavesie?
29-01-2007 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości