Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #241
 
marcelo napisał(a):A którą wersję phpbb ma nasze forum?

2.0.22 - najnowsza

Co do wyglądu, według mnie DP ma porównywalny do nas (mowa oczywiście o forum). Jednemu się podoba to, drugiemu tamto.
22-01-2007 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #242
 
Kuba_^^ napisał(a):Ahh.. te wspomnienia.. :lol:

No nareszcie przyszła okazja sobie to przypomnieć.

Co do forum DP - dzieli się na grupki tak, jak powiedział już Valverde. I co im z tego, że pisze powiedzmy 200 osób, jak połowa reszty nie zna i właściwie nikt jej tam nie trzyma. Moim marzeniem jest u nas powiedzmy 50 aktywnych userów, do tego czasem przelotni "klikacze" i mamy najlepsze forum w Polsce o UNITED. Może sen się spełni Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
22-01-2007 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #243
 
Dla mnie w sumie to jakby ktoś miał czas, to mógłby być najlepszy styl starego forum(sprawdziłem na przykładowym forum, chodzi z tą wersją) . To on pare lat temu sprawił, że zakochałem się w tamtym forum. Przy okazji nalezy dodać, że pasuje kolorystyką do strony. 8)

Szkoda, że w okolicy nie mam fanów United, bo na pewno poleciłbym im nasze forum.

Ciampel napisał(a):Moim marzeniem jest u nas powiedzmy 50 aktywnych userów, do tego czasem przelotni "klikacze" i mamy najlepsze forum w Polsce o UNITED.

No, jesliby było tak jak mówisz, to moglibysmy być najlepszym forum w Polsce. Niestety, jak na dzień dzisiejszy pisze może 10 osób, czasem ktoś przelotnie kliknie jednego posta. Też bym bardzo chciał, aby było jak mówisz, ale jeśli się nasi userzy nie przebudzą (bo niektórzy mają nawet ponad 100 postów, ale przestali pisać na forum) to realizacja twojego marzenia nie nastąpi prędko.

Jeszcze co do zmian to nie wiem czy jest to mozliwe w tej wersji forum, ale chciałbym, aby przy profilu były takie opcje jak wiek, czy płeć, bo takie rzeczy zawsze pozwalaja się nam lepiej poznać.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
23-01-2007 08:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #244
 
Jasny gwincior, ale to śliczne jest Smile
26-01-2007 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #245
 
Wracają wspomnienia Sad

Under The Boardwalk - United Warriors
26-01-2007 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #246
 
To prawda, trzeba przyznać, że ładnie to wyszło. Nareszcie można poczuć ten klimat. Starzy użytkownicy pewnie wiedzą o co mi chodzi. Tongue
Ponownie zakochałem się w tym forum. To jest to co dokładnie 23 grudnia 2004 roku sprawiło, że zawitałem na manutd.pl
Aż chce się żyć Big Grin

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-01-2007 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adingh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #247
 
Przypominają się stare czasy Smile Pamiętam z tego forum jeszcze 2002 rok! To były czasy...
26-01-2007 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #248
 
A moje 5100 postów tez umiecie przywrócić ? :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
26-01-2007 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #249
 
Wojtek3 napisał(a):A moje 5100 postów tez umiecie przywrócić ? :lol:

Niestety, na chwilę obecną jest to niemożliwe i nie wiem, czy kiedykolwiek będzie. Nic nie możemy na to poradzić. Staramy się jednak znaleźć sposób, aby odzyskać bazę danych ze starego forum.

Cieszę się, że z entuzjazmem przyjęliście powrót do starego designu forum. Domagaliście się tego już od dawna i wreszcie się doczekaliście. Mam nadzieję, że pobudzi was to choć trochę do wzmożonej aktywności postowej na naszym forum Tongue

P.S. Przy okazji wprowadzenia tego designu pobiliśmy rekord użytkowników na forum: 19. Postęp o jednego użytkownika, ale zawsze postęp 8)
26-01-2007 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #250
 
Pejter proponuje jednak logo autorstwa twojego brata Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-01-2007 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #251
 
Ono raczej nie będzie pasować do tego wyglądu. Poza tym mi się wydaje, że te jest bardzo ładne. Dobrze się komponuje. Moim zdaniem nawet lepsze niż tamto.
26-01-2007 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #252
 
W końcu mamy ten ukochany wygląd i mimo tego, że znów trzeba się przyzwyczajać, to w ogóle mnie to nie martwi. Każdy miał do niego wielki sentyment, no i nasza cierpliwość została nagrodzona. Logo co jakiś czas można zmieniać, aczkolwiek wolałbym te, gdyż lepiej wplata się w całość. Mamy też piłkarzy i oficjalne przywitanie.

Teraz trzeba zająć się próbą odzyskania bazy i werbowaniem nowych. Może ktoś jednak wróci z uwagi właśnie na zmianę designu. Mam taką cichą nadzieję. I powoli oczywiście będziemy ulepszać forum. Niedługo powinno pojawić się cytowanie selektywne, wiek, płeć i tym podobne bajery ułatwiające poruszanie się.

Wiem też, że kwadraciki pod nickiem tutaj niestety nie pasują, ale ich zmiana to też kwestia czasu. Postaramy się sklecić coś w rodzaju wcześniejszych gwiazdek.

capo di tutti capi

MUSC PL
26-01-2007 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #253
 
Jednak widać, że idzie ku lepszemu co nie tylko mnie, ale na pewno i innych cieszy. Nasze forum w końcu może odżyje i powróci dawny blask. Wiadomo, ze może dużo jeszcze jest do zrobienia, ale nowy-"stary" design to już sporo.

Ludzie odpowiedzialni za forum zrobili już swoje. Teraz my użytkownicy- odwdzięczmy się za tę ciężką pracę i podyskutujmy trochę.

Let's Do It!!!

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-01-2007 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #254
 
Kochani - ten wyglad forum jest wspanialy...Nie pamietam dokladnie, ale czy to ten sam? "Kocham" tego czlowieka ktory to zrobił...

amor patriae nostra lex
26-01-2007 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #255
 
Ale niesamowita niespodzianka. Od razu przypominają się stare dobre lata i posty 8) Jakaś część została odzyskana, bardzo fajnie, bo właśnie do takiego forum mam sentyment. Duży duży plus za przywrócenie takiego wyglądu.

Pozdro Tongue

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
26-01-2007 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości