Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #256
 
Zashi napisał(a):Nie pamietam dokladnie, ale czy to ten sam? "Kocham" tego czlowieka ktory to zrobił...

Tak to ten sam. A zmianę ja wprowadziłem, lecz nie cieszę się z tego, że mnie kochasz. Ja nie z takich Big Grin Żartuję oczywiście :wink:
26-01-2007 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #257
 
Fajnie, że wam się podoba. Nie widziałem jeszcze forum o MU z takim diabelskim wyglądem - jak dla mnie ta zmiana to był strzał w 10. Każdy miał duży sentyment do tego designu i może to być czynnikiem decydującym, jeśli chodzi o jego rozwój. I rzeczywiście czuć od razu stare lata. A ten rozdział z 2006 roku najlepiej byłoby wymazać w ogóle z pamięci Wink

Zashi - wystarczy "dzięki stary" czy coś takiego. Nie musisz od razu kochać Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
26-01-2007 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #258
 
Nawet nie wiecie jak ja się cieszę, po tym jak powstałe nowe forum po kilku tygodniach pisania stwierdziłem, że to stare, czyi teraz te ( Tongue ) jest o niebo lepsze i trzeba do niego powrócić. A zauważył ktoś, że powróciliśmy z tym design'em prawie rok po tym, jak strona i forum upadło ? Pamiętam, bo wtedy miało miejsce niestety przykre wydarzenie, zawalił się dach w hali targowej w Katowicach...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-01-2007 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #259
 
Trzeba przyznać, że po zmianie designu zrobił sie ruch na forum. To dobrze. Może w końcu nasze forum chociaż zacznie przypominać tamto niezapomniane.
Niby nic wielkiego- zmiana designu, a ile radości.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-01-2007 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #260
 
marcelo napisał(a):Trzeba przyznać, że po zmianie designu zrobił sie ruch na forum. To dobrze. Może w końcu nasze forum chociaż zacznie przypominać tamto niezapomniane.
Niby nic wielkiego- zmiana designu, a ile radości.

Dokladnie - tyle ludzi to dawno na forum nie widzialem. Wszyscy podziwiaja Smile

Troche irytuja mnie ikony pokazaujace w czy dany wotek jest przeczytany - w tym ogniu trudno sie dopatrzec czasami.

Teraz mozna powiedziec ze mamy najlepszy designe z (ze?) for o United. To mala zmiana, a male jest piekne.

amor patriae nostra lex
26-01-2007 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #261
 
Zashi napisał(a):Teraz mozna powiedziec ze mamy najlepszy designe z (ze?) for o United. To mala zmiana, a male jest piekne.

Takie stwierdzenie to subiektywna opinia. Każdy ma swój własny gust i komuś innemu mogą się bardziej podobać designy innych for - jego wybór. Nie osądzałbym, które z for o MU w Polsce ma najlepszy wygląd, bo każde z nich (oczywiście z tych lepszych) ma jakieś plusy i jedni wybierają to, inni tamto forum.

Chciałbym również dodać, że nie tylko wygląd się liczy i na tym nie zamierzamy poprzestać.
26-01-2007 23:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #262
 
Ale spójrzcie na fora takich "gigantów" jak DevilPage, ManUsite itd. - wszędzie przeważa ten biały kolor, a my się zdecydowanie odróżniamy od stawki. Co prawda mają więcej bajerów, jednak wszystko przed nami. A skoro Pejter zaczyna ferie, to pewnie niedługo kilka nowych opcji wejdzie w życie, bo jest też czas, żeby wszystko udoskonalać. Ruch od razu na pierwszy rzut oka większy, jest co czytać, oby tylko nasza forma rosła i przybywało nowych piszących.

capo di tutti capi

MUSC PL
27-01-2007 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #263
 
Zmiana designu na nasz poprzedni wręcz kultowy dobrze wpłyneła na ludzi, forumowicze znów zaczynają pisać, szkoda tylko że decyzja pewnego człowieka spowodowała że forum i tak jest w stanie kryzysowym..

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
27-01-2007 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #264
 
Ciampel napisał(a):Ale spójrzcie na fora takich "gigantów" jak DevilPage, ManUsite itd. - wszędzie przeważa ten biały kolor, a my się zdecydowanie odróżniamy od stawki. Co prawda mają więcej bajerów, jednak wszystko przed nami. A skoro Pejter zaczyna ferie, to pewnie niedługo kilka nowych opcji wejdzie w życie, bo jest też czas, żeby wszystko udoskonalać. Ruch od razu na pierwszy rzut oka większy, jest co czytać, oby tylko nasza forma rosła i przybywało nowych piszących.

W ogóle bez porównania jest ten design z innymi, to jest poprostu klimat który tu był zawsze i nie ma sie prawa równać z innymi, zreszta jak ja wchodze na to forum od wczoraj to mi dech zapiera w piersiach, poprostu spędzone tu 2,5 roku zrobiło swoje. Niech tylko wróci stara ekipa w większeh częsci i postaram sie pisać w miare regularnie, choć nie ukrywam, że nie tak jak kiedyś, bo " wkładam " swoje serce na razie gdzieś indziej ...

Seki napisał(a):Zmiana designu na nasz poprzedni wręcz kultowy dobrze wpłyneła na ludzi, forumowicze znów zaczynają pisać, szkoda tylko że decyzja pewnego człowieka spowodowała że forum i tak jest w stanie kryzysowym..

Dokładnie, zrobił się ruch na forum, niektórzy pewnie sie zmotywowali, wystarczy stary - nowy design i odrazu wraca stary klimat i pisanie. Ale jak na razie i tak jest " źle " bo nie ma nawet 1/2 ekipy co była. Czekam na następne kroki..

Under The Boardwalk - United Warriors
27-01-2007 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #265
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):A moje 5100 postów tez umiecie przywrócić ? :lol:

Niestety, na chwilę obecną jest to niemożliwe i nie wiem, czy kiedykolwiek będzie. Nic nie możemy na to poradzić. Staramy się jednak znaleźć sposób, aby odzyskać bazę danych ze starego forum.
To starajcie się odzyskac tą baze, bo tylko po odzyskaniu najwazniejszych "historycznych" tematow, na forum może wrocą wszyscy ktorzy odeszli.
Wkońcu cos zaczyna się dziać ku leppszemu, ale jakos nieswojo się czują z myślą o powrocie...
27-01-2007 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #266
 
EricRyan napisał(a):To starajcie się odzyskac tą baze, bo tylko po odzyskaniu najwazniejszych "historycznych" tematow, na forum może wrocą wszyscy ktorzy odeszli.

Staramy się to zrobić. Dziwi mnie jednak trochę twoje podejście. Bo dajmy na to: nie uda nam się odzyskać tej bazy, bo to po prostu niemożliwe i nie jest to nasza wina (tak samo jak naszą winą była utrata tej bazy) i z tego powodu nikt nie miałby wrócić? Robimy to, co jesteśmy w stanie robić.
27-01-2007 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #267
 
Bylem 3 dni w Zakopanem, wracam, wchodze na forum patrze... i se mysle kurde co jest !? A tutaj moja ukochana "skorka" forum :wink: . Panowie kawał dobrej roboty, aż sie chce pisac! :twisted:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
27-01-2007 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #268
 
Nie wiem czy u Was też tak jest, czy tylko ja tak mam, ale mam problem z pogrubieniem, podkreśleniem itp. Zaznaczam jakiś tekst, kilkam na "B", co oznacz, że chcę pogrubić, ale to "[b]" idzie mi na koniec posta, zamiast na początek wersu, który zaznaczyłem. Niech mi ktoś odpowie, czy Wy też taki problem macie ?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-01-2007 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #269
 
To zawsze było. Tak jest chyba automatycznie. Lepiej jest samemu ręcznie wpisywać te pogrubienia, itp.
Poszukam jednak w necie, czy to jest błąd, czy automatycznie tak się robi.
27-01-2007 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #270
 
A automatyczne logowanie u was działa? Mi za każdym razem samo wpisuje nick i hasło, ale trzeba kliknąć "loguj", przez co nieraz już chciałem pisać jako gość. Nie wiem tylko, czy to u wszystkich szwankuje, czy u mnie coś z Mozillą nie tak.

Co do bolda i podkreślenia - było raczej zawsze i samodzielnym wpisywaniem unkiniemy dodatkowych kłopotów. Choć automatyzacja tej opcji też byłaby mile widziana Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
28-01-2007 08:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości