Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giuseppe Rossi
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Giuseppe Rossi
Co myślicie o naszym młodym koledze Włochu? Na razie wystąpił w barwach United 4 razy i strzelił 4 gole. Do MU przyszedł 6 lipca
2004 roku. W tym samym roku zadebiutował z Crystal Palace.
Jak narazie nie widziałem z nim spotkań, ale podobno jest bardzo dobry technicznie i szybki. Czekam na wasze posty.

GLORY GLORY MAN UNITED
09-02-2007 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2
 
Jak narazie to rozmawialiśmy o Rossim w tym temacie:
http://www.besty.webd.pl/forum2/viewtop ... 1&start=30
Ale mysle ze warto zalozyc osobny..

Rossi zostal wypozyczony do Parmy...i nie jestem pewnien czy to dobre posuniecie. Moim zdaniem lepiej byloby aby zostal wypozyczony do jakiegos klubu z Premiership albo nawet w Championship bo musi sie uczyc Wyspiarskiego stylu gry.

Mam nadzieje ze kiedys bedzie przyszloscia United. Dobrze sie zapowiadajacy zawodnik.

amor patriae nostra lex
09-02-2007 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Zashi napisał(a):Moim zdaniem lepiej byloby aby zostal wypozyczony do jakiegos klubu z Premiership albo nawet w Championship bo musi sie uczyc Wyspiarskiego stylu gry.
Zgadzam sie.Wloska liga jest bardzo specyficzna i znaczaco roznie sie od angielskiego stylu gry.Rowniez cieszyl bym sie gdyby Rossi gral gdzie w angli, ale nic na sile.Najwazniejsze, zeby gral i zdobywal cenne doswiadczenie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-02-2007 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Zgadzam się z wami.Nasz młody talent mógłby być wypożyczony gdzieś do słabszego klubu w Anglii.Bo na przykład po co by go do Chelsea wypożyczać jeśli i tak tam ciągle grzał ławę.Uważam że to jeden z najlepiej zapowiadających się mlodzików w MU.
10-02-2007 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
ziomo napisał(a):Bo na przykład po co by go do Chelsea wypożyczać jeśli i tak tam ciągle grzał ławę.

:shock: A po co Chelsea Rossi niby miałby być ?

Szkoda, że Włoch nie dostaje więcej szans w pierwszym składzie, bo w rezerwach to on pokazać się aż tak z dobrej strony nie może. Ja tylko mam nadzieję, że po powrocie z Parmy Fergie zacznie go częściej wystawiać do pierwszego składu. No chyba, że znowu gdzieś zastanie wypożyczony :?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-02-2007 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
ziomo napisał(a):Bo na przykład po co by go do Chelsea wypożyczać jeśli i tak tam ciągle grzał ławę.
:shock: :shock: :shock:
Do CHELSEA???!!! Jak u nas mało grał to co dopiero w Chelsea???

Moim zdaniem najlepiej by dla niego było gdyby został wypożyczony gdzieś na gorsze kluby z Premiership. Albo do jakiś lepszych drużyn Champonship. Na wyspach gra się zupełnie inaczej niż we Włoszech.

GLORY GLORY MAN UNITED
10-02-2007 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #7
 
ziomo napisał(a):Zgadzam się z wami.Nasz młody talent mógłby być wypożyczony gdzieś do słabszego klubu w Anglii.Bo na przykład po co by go do Chelsea wypożyczać jeśli i tak tam ciągle grzał ławę.Uważam że to jeden z najlepiej zapowiadających się mlodzików w MU.

Ale siara - to jest moj kuzyn...10 lat ma wiec wybaczcie mu.

I pytam sie Ciebie - jaki NASZ młody talent - skoro Ty jestes kibicem Barcelony, zreszta Ty jestes sezonowce bo jeszcze niedawno kibicowac Realowi - moim zdaniem takich sie powinno wieszac 8)

..i jestem ciekawe Andre po co powtorzyles to samo co ja tylko innymi slowami Smile Inni przynajmniej cos dopowiedzieli.

Co do Rossiego to moze jeszcze dojdzie do tego ze SAF go sprzeda - oczywiscie narazie temu zaprzecza, ale przyszlosc pokaze. Ja wole nie - z Rooneyem moglby stanowicladny atak - oczywiscie jesli w lecienie kupimy Torresa do czego sie przymierzaja juz dawno...

amor patriae nostra lex
10-02-2007 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Zashi napisał(a):skoro Ty jestes kibicem Barcelony, zreszta Ty jestes sezonowce bo jeszcze niedawno kibicowac Realowi - moim zdaniem takich sie powinno wieszac

Młodsi tak maja, co chwile zmieniaja zdanie.Ten kto jest na topie jest ich ulubiencem.Jeszcze gorsze sa dziewczyny.Osatnio gadalem z jedna, ktora lubila Legie i Wisłę, wiec od razu wiedzialem jak sie zna na futbolu.



Zashi napisał(a):Co do Rossiego to moze jeszcze dojdzie do tego ze SAF go sprzeda - oczywiscie narazie temu zaprzecza, ale przyszlosc pokaze. Ja wole nie - z Rooneyem moglby stanowicladny atak - oczywiscie jesli w lecienie kupimy Torresa do czego sie przymierzaja juz dawno...

A mi sie wydaje,ze mlody Wloch bylby niezlym ich uzupelnieniem, wiec dobrze by bylo ,gdyby zostal.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-02-2007 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Grzeho napisał(a):Młodsi tak maja, co chwile zmieniaja zdanie.Ten kto jest na topie jest ich ulubiencem.Jeszcze gorsze sa dziewczyny.Osatnio gadalem z jedna, ktora lubila Legie i Wisłę, wiec od razu wiedzialem jak sie zna na futbolu.

Pewnie się nie znała ale to, że lubi i jedną i drugą drużyne nie znaczy, że sie na płce nie zna. Ja np. lubie Jagiellonie Białystok i Śląsk Wrocław ( dla nie wiedzacych - kibice Jagielloni jakiś czas temu pokłócili się ) :wink:
13-02-2007 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Moim zdaniem nie wolno nam puścić Rossiego do innego klubu już na stałe. Wiadomo, że w przeciwieństwie do takiej Chelsea, MU kreuje nowych graczy od młodosci. Chelsea tylko kupuje, nie ma szkółki i dlatego się tak frajerzy tymi wypowiedziami typu "Przed sezonem: Reszta ligi to przy nas pionki i tak my będziemy mistrzami bo mamy wszechmocnego Szewę i Ballaka" a jak jest każdy wie.

Rossi jest ogromnym talentem, bo już nie pamiętam który nasz młodzik był tak blisko 1 składu i to w dodatku napastnik. Czasami mi się wtdaje że zapomnieliście o występie Rossiego w Pucharze FA Cup w tamtym sezonie gdzie strzelił 2 bramki!!
Jest młody, gra twardo, jest bardzo uzdolniony technicznie i do tego, jest Diabłem już od drużyny rezerw, gdzie spisywał się fenomenalnie!

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-02-2007 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Tak, Stojko masz racje, ale my mamy dobrych MŁODYCH napastników w drużynie i jak do 2 lat Rossi nic nie wskóra w seniorach MU to odejdzie :? . Dlatego proponuje po powrocie z wypożyczenia zabierać go już na mecze ligowe, bo warto żeby zasmakował wrzawy na meczach o wysoką stawke :mrgreen:.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
16-02-2007 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Rossi jak tylko chwilę pogra we Włoszech powinien od razu do nas wrócić. Może na razie nie ma miejsca w składzie, ale należy pamiętać, że tacy piłkarze jak Scholes, Giggs czy Solskjaer nie pograja juz za długą, a następcy są potrzebni. Sądzę, że mógłby zastąpić jednego z tych graczy.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
16-02-2007 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Będę stał murem za Rossim. Kiedy zobaczyłem pierwszy raz tego chłopaka w akcji to odrazu zobaczyłem w nim coś magicznego, lekkość, technikę i prawdziwą radość z gry w piłkę. Strzela dużo bramek, ale nie takich "frajerskich" jak większość, podanie i strzał na pałę... on naprawdę czuje to, co robi. Zmyślne dryblngi, dokładne podania i co najważniejsze zmysł, instynkt mordercy... cos jak Ole. Takich graczy nie wolno puszczać z Old Trafford. Jesli zostanie w "Teatrze marzeń" to jestem pewien, że za kilka sezonów będzie głównym "Katem" z Roo w Lidze. Jesli chodzi o Sahę, to moze i Saha jest szybszy i umie strzelać z naprawdę trudnych pozycji, ale Rossi ma stabilniejszą formę i to chyba Włoch wygrałby na dłuższą metę rywalizację między nimi. Zresztą Rossi to dla mnie super perspektywa jeśli Roo miałby słabsze dni (tak jak w tym sezonie).

Go Go Rossi!

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-02-2007 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Zashi napisał(a):10 lat ma wiec wybaczcie mu.
11Zashi :lol:

Ciampel -> wiek niedługo będziesz mógł wpisać na profilowym koncie, a pogawędki z kuzynem urządzaj sobie prywatnie. Poza tym offtopujesz, piszesz krótko, nieprzemyślanie - łącznie 3 razy naruszyłeś regulamin. Normalnie powinieneś dostać jakiegoś warna albo od razu bana, ale mam dziś dobry humor, więc te porady weź sobie na przyszłość Wink
17-02-2007 08:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Rossi co prawda obecnie jest na wypożyczeniu w Parmie, ale chciałbym zauważyć, że strzela tam trochę bramek. Dziś zdobył wyrównująca bramkę w 90' wykorzystując rzut karny. Ostatnio również w końcówce spotkania zdobył z "11" wyrównanie dla Parmy. Widać, że obdarzony jest tam dużym zaufaniem, skoro w tak młodym wieku typowany jest do uderzeń w ostatnich minutach. Oby tylko po powrocie dostawał szansę w lidze i pokazał na co tak naprawde go stać.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
04-03-2007 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości