Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #586
 
Andre770 napisał(a):Narazie Schlsowi idzie dobrze. Nie wiem czemu go się czepiacie.W drużynie jest pomocny, kiksów nie robi. Co wam sie w nim nie podoba, że myślicie o jego odejściu?

Sprzedawacx Scholsa? Dobrze sie czujesz Tongue On ma 33 lata i duzo bysmy za niego nie dostali, zreszta sprzedawac czlowieka ktory przezywa ktorąs juz tam mlodosc..

Real chce sprzedac Robinho (w ogole Real sie jakos rozpada). Ciekawa opcja. tak sie zastanawialem czy by pasowal w United, ale chyba nie. Jemu bardziej odpowiadaja poludniowe klimaty, chociaz z drugiej strony mozna by tak samo myslec o Cristiano, a zobaczcie jak sie ladnie trzymie. Oczywiscie powiecie ze napastnikow mamy, ale zauwazcie ze Larssona niedlugo zabraknie, a zakup Robinho bylby nieglupi. Mamy gwoch Brazyliczykow w Premiership i trzymia sie oni bardzo dobrze - powiem wiecej, grają czasami (zwłaszcza Baptista) fenomenalne mecze!!

amor patriae nostra lex
14-02-2007 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #587
 
Jeśli Robinho miałby pokazywać w MU to, co w Realu to ja jestem zdecydowanie przeciwny. Głównie tam kiwa, co nie przynosi zbyt dużych korzyści dla zespołu i dlatego Capello go nie wystawia.

Te informacje to jednak zwykłe plotki. Masz jakieś wypowiedzi czy coś w tym stylu? Nie, a więc to na razie jedna wielka plota.
14-02-2007 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #588
 
Pejter napisał(a):Jeśli Robinho miałby pokazywać w MU to, co w Realu to ja jestem zdecydowanie przeciwny. Głównie tam kiwa, co nie przynosi zbyt dużych korzyści dla zespołu i dlatego Capello go nie wystawia.

Te informacje to jednak zwykłe plotki. Masz jakieś wypowiedzi czy coś w tym stylu? Nie, a więc to na razie jedna wielka plota.

Kolejna plotka w stylu al'a CR7 przechodzi do Realu. Od dłuższego czasu brazylijczyk nie mieści sie w składzie i zalicza " ogony " w meczach, a dziennikarze już szukają dziury w całym.
SAF może był i jest zwolennikiem jego talentu, ale wątpie by Robinho ryzykował grę na wyspach, gdzie obecnie najlepiej z jego roadków radzi sobie tylko Gilberto Silva Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
14-02-2007 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #589
 
Myślę, że najpoważniejszym kandydatem nadal jest Owen Heargreaves. SAF chyba jest zdeterminowany by go pozyskać.
A co do Robinho, to byłby to kolejny Veron lub Forlan.
W Premiership trzeba czuć grę dynamiczną i ostrą. W La Liga poprostu gra się inaczej, kiwki, dryblingi i szpanerskie zagrania. Kleberson tez miał być super alternatywa.. jak skończył każdy wie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-02-2007 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #590
 
Cytat:A co do Robinho, to byłby to kolejny Veron lub Forlan.
W Premiership trzeba czuć grę dynamiczną i ostrą. W La Liga poprostu gra się inaczej, kiwki, dryblingi i szpanerskie zagrania. Kleberson tez miał być super alternatywa.. jak skończył każdy wie.
IMO porównywanie Kleby i Verona do Robinho jest chybione. Środek pola to zupełnie inna pozycja niż skrzydło. Robinho jest dynamiczny - tak jak Cristiano. Technikę ma również zbliżoną do Ronaldo - zatem nie wiem, czy tak źle by mu szło. Tym niemniej i tak go nie chcę, wolałbym kogoś innego - Lennon ma dużą przyszłość przed sobą, ale może skończyć tak jak Downing - ten się chyba będzie kisić do usranej starości w tym Boro... Z kolei Wright-Philips odszedł w dobrym momencie, ale nie powinien odchodzić do Chelsea - skrzydłowych to był nadmiar. Lennon mógłby przyjść do nas - za rok będziemy mieli deficyt, bo Giggs będzie kończyć karierę... Poza Aaronem nie widzę dobrego kandydata - może inaczej, nie ma innego..

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
15-02-2007 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #591
 
Stojkovic napisał(a):Myślę, że najpoważniejszym kandydatem nadal jest Owen Heargreaves.

No bo chodzi o to, ze do gry w Anglii najlepszy jest Anglik, który wie jak wyglada Angielski futbol. A co do Robinho, no to jak juz mówili moi poprzednicy, może w królestwie dryblingów i kiwek jest niezły, ale w Anglii mógłby sobie po prostu nie poradzić. Brazylijczyk nie dysponuje jakimiś wielkimi warunkami fizycznymi, więc piłkarze w lidze angielskiej mogliby go po prostu "zdeptać".

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
15-02-2007 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #592
 
e tam, Fergie napewno nie chciałby kupić Robinho, tak jak moi poprzednicy uważam, że może technike to on ma i dobrą ale w Anglii pierwszy lepszy obrońca ze słabszej drużyny mu wjedzie w noge to bedzie mial pograne :mrgreen: . No i klimatycznie to tez nie dla niego miejsce, tęskiniłby za słońcem, basenem i dziewczynami w bikini :wink: . Swoją drogą, ja nie muglbym grac w takich cieplych krajach, ta temperatura... ehh, jak mamy opozy(najczesciej w Polsce bądz Niemczech) to umieram z gorąca a co dopiero tam.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-02-2007 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #593
 
Zashi napisał(a):
Andre770 napisał(a):Narazie Schlsowi idzie dobrze. Nie wiem czemu go się czepiacie.W drużynie jest pomocny, kiksów nie robi. Co wam sie w nim nie podoba, że myślicie o jego odejściu?

Sprzedawacx Scholsa? Ty się dobrze czujesz?

To nie JA mysle o jego odejściu, ale WY.

Wątpię, by SaF rzeczywiście myślał o Robinho. Wiele się wymyśla w gazetach. I raczej nie jest nam aż tak potrzebny. Kolejny napasnik? May ich dużo, Rooney, Larsson, Saha, Solskjaer, wszyscy są w dobrej formie.

GLORY GLORY MAN UNITED
16-02-2007 08:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomash333 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #594
 
mogl kupic juz Owena Heargreavesa zamias carrica. Nie podoba mi sie jego gra. ni to szybkie, ni to dobre technicznie, a w defensywie gra srednio. Ale to tylko moja opinia. A co do Robinho , on nie pasuje do Manchester United, zmarnowane pieniadze na transfer....

Stojakovic, jak cos to ja jestem Ten TOMASH, co tabele uaktualnial...

Ciampel -> jest opcja EDIT, nie piszemy dwóch postów pod sobą ...
16-02-2007 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #595
 
Tomash, STARAJ SIÊ pisać bez błędów:

Stojakovic :lol: --> Stojkovic Smile


Carrick w tym sezonie sie rozkręca, gra dobrze w destrukcji, technicznie też jest dobrze wyszkolony. Heargreaves jest nam potrzebny ale to inny typ gracza, Carrick preferuje rozgrywanie a Heargreaves to typowy def. pomocnik :wink: .
17-02-2007 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #596
 
I znowu powraca sprawa transferu Fernando Torresa. Cudowne dziecko Madrytu ma duże szanse na przejśćie w letnim okienku transferowym do United. Ale to nie wszystko. Ponoc United jest także zainteresowane młodym Sergio Aguero, ale, jak podaje prasa, tylko wtedy, gdyby Cristiano Ronaldo opuścił klub, co dla mnie jest mało prawdopodobne. Natomiast Torresa bardzo chetnie zobaczyłbym w naszych szeregach, zwłaszcza, że np. Larsson już od nas niedługo odchodzi, więc nie będzie nadmiaru napastników. Atak Torres-Rooney- to brzmi całkiem nieźle. Widzę, że ostatnio sir Alex chce inwestować w młodzież. Czyżby powrót do taktyki Matta Busby'ego?

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
27-02-2007 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
orin_blast Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #597
Kompany
Moim zdaniem Manchester powinien zasilić obronę. Bardzo dobrą propozycją jest Kompany z HSV. Jest świetnym piłkarzem i myślę że poradził by są w prowadzeniu obrony Man Utd.
27-02-2007 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #598
 
orin_blast napisał(a):Bardzo dobrą propozycją jest Kompany z HSV

Ma talent Kompany, wiele klubów się o niego biło, jednak moim zdaniem na chwilę obecną nie potrzebujemy wzmacniać obrony. Dysponujemy jak na razie jedną z najlepszych w Premiership i nie widzę sensu motania w linii defensywnej.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-02-2007 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #599
 
Przedwczoraj wyczytałem, że Deco szuka nowych wyzwań. Zainteresowane sprowadzeniem Brazylijczyka są podobno Chelsea Londyn, Bayern Monachium oraz nasz Manchester. Cena za pomocnika Barcelony oraz reprezentacji Portugalii ma oscylować koło 12 milionów Euro.

Wg mnie byłby to bardzo dobry transfer, choć chyba nie powinien być to nasz priorytet, a takim powinno być sprowadzenie napastnika, ewentualnie danie szansy Rossiemu i Chińczykowi Dongowi.

Deco w meczu Barcelona - Liverpool był jedynym zawodnikiem Blau Grany, którego gra mi się podobała.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
01-03-2007 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #600
 
Deco? Zdecydowanie nie. Nie odpowiada mi styl gry tego zawodnika i myślę, że do Diabłów by nie pasował. Paul Scholes, mimo że jest starszy, bije go na głowę.

Poza tym to zwykła plotka, żadnych konkretów. Masz czyjąś wypowiedź w tej sprawie? Nie? A więc zwykła dziennikarska plota, bo nie mają o czym pisać, a żyć za coś trzeba Big Grin
01-03-2007 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości