Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darren Fletcher
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Darren Fletcher
Imię i Nazwisko: Darren Fletcher
Data urodzenia: 01.02.1984r.
Miejsce urodzenia: Edynburg, Szkocja
Narodowość: Szkot
Pozycja: Pomocnik
Numer na koszulce: 24
Wzrost: 183 cm
Waga: 83 kg
Debiut w MU: 12 marzec 2002

[Obrazek: 351906_MEDIUMSQUARE.jpg]

Kod:
From his favourite film to the most interesting place he's visited, the United midfielder reveals all...

TV programme: Prison Break!!
Film: Shawshank Redemption
Last film you watched: Hustle 4
Computer game: Pro Evo
Actor: Tom Hanks, because he always puts in a classic performance
Comedian: Lee Evans
Musician: Notorious B.I.G
Food: Haggis and potatoes
Drink: Orange Lucozade
Pizza topping: Plain cheese
Non-footballing sporting hero: Muhammed Ali
Pre-match meal: Chicken and spaghetti with ketchup on top.
Footballing hero: Fernando Redondo
What would you be if you weren’t a footballer: PE teacher
Last time you cried: Scottish people don’t cry
If you could have any superpower, what would it be: To be able to fly
Most interesting place visited: Hong Kong
Holiday destination: New York

Takie fajne coś znalazłem na oficjalnej stronie United. Zapraszam do wymieniania opinii, poglądów na temat Darrena.
19-02-2007 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Valverde napisał(a):TV programme: Prison Break!!

Valverde napisał(a):Computer game: Pro Evo

Już go bardziej lubie Smile

Ale tak na serio, ja jakimś wielkim zwolennikiem Fletcher'a nie jestem, czasami wyjdzie mu jakieś spotkanie, w którym potrafi strzelić nawet gola, lecz czasami jestem na niego wściekły za słabą postawę. Jest to typowy zmiennik, który wchodzi w meczach ze słabszymi rywalami, bądź na ostatnie minuty spotkania. Gdyby odszedł z MU nie płakałbym, ale gdy jest to też jakoś nie za bardzo się cieszę (nie żebym był zły, że jest Smile ). Krótko mówiąc, jest mi on obojętny (ale ja okrutny Sad ).

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-02-2007 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Darren w tym sezonie prezentuje się o wiele lepiej niż w poprzednich i mi bardzo zaimponował swoją grą. Wcześniej myślałem, że już nie wykorzysta swojego talentu, a teraz zaczynam wierzyć, że "coś" z tego może jednak być. W meczu z Reading na przykład, również zaprezentował się z dobrej strony, zastępując Scholesa. On ciągle się rozwija i według mnie, jest obecnie bardzo ważnym rezerwowym w ekipie Diabłów.
19-02-2007 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Akurat Darrena bardzo lubię. Wychowanek, w sumie ostatnio tylko on zaistniał z całej zgrai wychowanków. Kocha United, nie narzeka, że siedzi na ławce. Swoje szanse też dostaje, nieźle je wykorzystuje. W technice ma pewne ubytki - Scholes to to nie jest, tym niemniej to bardzo dobry pomocnik. Bardziej podoba mi się gdy gra dla Szkocji - jest sporo pewniejszy siebie - w United partnerzy nie mają do niego takiego zaufania jak o np. Scholesa, Ronaldo czy nawet Carricka. Twardy chłopak z niego:
Cytat:Last time you cried: Scottish people don’t cry
:lol: Pjona Darren Wink

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
19-02-2007 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Valverde napisał(a):Food: Haggis and potatoes
Fuj! Haggis jest obrzydliwe! Ziemniaki rozumiem, ale Haggis?!

:o
Ale Fletcher jest dobrym piłkarzem, jednak nie na pierwszy skład MU. Jako zmiennik gra bardzo dobrze. Powinno tak być dalej.

GLORY GLORY MAN UNITED
19-02-2007 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jeśli chodzi o Fletchera to jest mi obojętne czy odejdzie z MU czy też zostanie.Jest on zawodnikiem średniej jakości i nie jest na 1 skład MU.Jednak jest bardzo dobrym zmiennikiem.Jakiś talent w nim jest.Chciałbym aby jak najlepiej się rozwijał.POZDRO dla niego.
19-02-2007 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Jakoś polubiłem Darrena, od kiedy jest w United. Myślę, że może na razie nie dane mu jest grać w podstawowej jedenastce, ale jeśli, któryś z zawodników w linii pomocy będzie w jakiejś niedyspozycji to Fletcher może go z powodzeniem zastąpić. W końcu zmiennicy też są potrzebni.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
20-02-2007 08:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ty to Zashi jesteś naprawdę mocny, po co to w ogóle napisałeś, skoro już wcześniej został umieszczony o tym news. Napisałeś praktycznie "Nie ładnie" (jeszcze z błędem, ale mniejsza o to)... Więcej komentarza od siebie, mniej kopiowania.

Co do tego całego zdarzenia... cóż, wypadki się zdarzają, a jak już wiadomo, Fletcher z miejsca wypadku nie uciekł, po prostu błąd ze strony KanT'a w tłumaczeniu newsa. Choć na DP.pl zrobili podobny błąd...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-03-2007 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Kuba_^^ napisał(a):Choć na DP.pl zrobili podobny błąd...

Na MS.pl też... Nie wiem, co się dzieje z tymi newsmanami. KanT dostał za to reprymendę i mam nadzieję, że więcej już takiego błędu nie powtórzy.

Co do samego wypadku to nic wielkiego - przecież każdemu się one zdarzają. A to, że policja nic nie będzie robiła przeciwko niemu, świadczy o tym, iż nie był to incydent wywołany przez niego.
15-03-2007 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #10
 
Co powiecie o wystepie Fletchera w mecz z Romą na OT??
Ja oglądałem mecz i wg mnie Fletcher zagrał świetny mecz w obronie. Co wy macie do powiedzenia na ten temat :?:
11-04-2007 17:17
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
stosik napisał(a):Co powiecie o wystepie Fletchera w mecz z Romą na OT??
Ja oglądałem mecz i wg mnie Fletcher zagrał świetny mecz w obronie. Co wy macie do powiedzenia na ten temat :?:

Zagrał bardzo dobre spotkanie, szczerze nie widziałem w ogole braku Scholes'a w druzynie. Powiem wiecej, fantastyczny mecz, miał bardzo duzy wkład w wygraną.

Darren raczej jest pomockiem / skrzydło / środek niż obroncą Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
11-04-2007 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Fletcher idealnie wypełnił lukę po Scholesie i czerwona kartka dla Paula widać była nam bardzo potrzebna, by dobić rywala na Old Trafford. Jednak obawiam się, że Darren miał tylko jeden taki "wyskok" i w następnyych spotkaniach może nieco obniżyć loty, czego oczywiście mu nie życzę. Dzięki niemu Carrick miał więcej swobody i to swojemu koledze ze środka może zawdzięczać dobre pozycje strzeleckie + dwa gole. Gdyby Darren grał tak ciągle, to 20mln Ł poszłoby na inną formację, Hargreaves byłby zbędny 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
11-04-2007 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Tak brak Scholsa był praktycznie mówiąc niezauważalny.Darren zagrał bardzo dobrze na środku pomocy w parze z Carrickiem.Lubię gdy gra na środku pomocy gdy ma formę.Jednak on tej dobrej formy nie potrafi utrzymać.Chciałbym,aby utrzymał jak najdłużej formę z meczu z Romą na OT.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
11-04-2007 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Darren rzeczywiście zagrał wczoraj dobre spotkanie, ładnie zastąpił Scholesa w środku pola. Jednak z Fletcherem tak to jest, że nie potrafi utrzymać stałej formy i często na następne spotkanie nie gra jakoś fascynująco. Pożyjemy, zobaczymy Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-04-2007 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Co wy piszecie? :roll: Przecież Fletcher przez cały sezon prezentuje się bardzo przyzwoicie i to nie jest tak, że nie potrafi utrzymać formy. Po prostu dostaje mało szans. Najlepiej czuje się na środku boiska, dlatego nie wymagajcie od niego cudów, kiedy Sir Alex wystawi go na skrzydle.

Mi również podobała się gra Darrena w spotkaniu z Romą. Bardzo dobrze współpracował z Carrickiem, świetny w odbiorze, dobry w rozegraniu wespół z Carrickiem. Pozwolił Michaelowi na rozwinięcie skrzydeł.

Wojtek3 napisał(a):Darren raczej jest pomockiem / skrzydło / środek niż obroncą

Stosikowi chodziło raczej o grę w odbiorze, trochę źle się chyba wyraził.
12-04-2007 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości