Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #196
 
Liverpool - Barcelona

Dalej zatem Liverpool. Niespodzianka ? Może mała tak, bo większość w tym pojedynku faworyzowała drużynę z Hiszpanii. Wczoraj Liverpool zagrał bardzo dobrze, tylko brakował im szczęścia, trafili bodajżę trzy razy w poprzeczkę. To, co robił Valdes w bramce Barcy woła o pomstę do nieba. Więc obrońca tytułu za burtą.

Lyon - Roma

Tutaj to już w ogóle się zdziwiłem, co prawda Lyon kompletnie ostatnio bez formy, ale myślałem, że chociaż wygrają te 1:0 z druzyną ze stolicy Włoch. Jednak Roma pokazała klasę i ograła mocną ekipę. Łatwo można wywnioskować, że jeżeli klub jest bez formy to nie ma co liczyć na szczęście {patrz Lyon i Barca).

Chelsea - Porto

Wymarzony początek dla Porto, jednak nie dotrwali z wynikiem 0:1 do końca. Może byli pod wysoką presją, Helton popełnił błąd, którego popełnić nie mógł, zresztą ten bramkarz często takie cuda wyczynia w bramce Porto. Niespodzianki nie ma, Chelsea dalej.

Valencia - Inter

Mecz nie był jakiś oszałamiającym widowiskiem, "ciekawie" działo się po zakończeniu meczu, awantury, bitwy i ganianki po całym boisku :lol: Jestem tylko ciekaw kto i czy w ogóle poniesie za to kare...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-03-2007 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #197
 
Liverpool 0:1 Barcelona

Katalończycy powinni cieszyć się, że to spotkanie wygrali i odpadli z Lm można by powiedzieć- z honorem. 10:1 w strzałach, miażdżąca przewaga "The Reds". co z tego, że Barca długo utrzymuje sie przy piłce, jeśli nic z tego ostatnimi czasy nie wynika. + bo odpadł silny rywal.

Lyon 0:2 Roma

Włosi ładnie wypunktowali rywala. Spodziewałem sie trochę lepszej postawy gospodarzy. W moich oczach lepiej wypadła właśnie Roma, która zagrała mądrze i skutecznie. Widzieliście step-over'y Manciniego? Pobawił się w Cristiano 8)

pozostałych dwóch spotkań nie widziałem, bo zasnąłem na skrótach, teraz zasysam więc powiem coś więcej po obejrzeniu. Ciekawi mnie awantura w mezu Valencia v Inter :lol:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
07-03-2007 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #198
 
Po 45. minutach jest 1-0 dla Bayernu w meczu z Realem a ja jestem w tego powodu bardzo szczesliwy Wink Bo kto lubi Galacticos? A tak w ogole ten gol w pierwszej minucie spotakania. Jest to prawdopodobnie najszybsza bramka w LM. Niemcy graja wspaniale...Kahn broni jak oszalały - oczywisice mowie o koncowce pierwszej polowe, bo na poczatku Real nie istnial.

W pozostałych meczach narazie 0-0. Licze na Celtic!!

amor patriae nostra lex
07-03-2007 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #199
 
Celtic-Milan 0-1(po dogrywce)

No i niestety Celtic odpadł po dogrywce z Champions League.Bardzo liczyłem na Cetic jednak widać ze jeszcze nie są tak doświadczeni jak Milan.Nie mniej jednak Celtic tego doswiadczenia z meczu na mecz nabiera.Meczu niestety nie oglądałem ale myślę ze był on zaciety.Szkoda zę Celtic odpadł.Ale trzeba przyznać ze cały mecz utrzymywali wynik ale wiadomo jak dogrywka to większa presja.Moze Celticowi uda sie za rok...Zobaczymy.

Awans Ac Milan


Bayern-Real 2-1

Bardzo sie ciesze ze zwyciestwa Bawarczyków.Oglądalem mecz i musze przyznać dobry emocjonujacy mecz jak i komentarz MAcieja Iwańskiego(nie mylić z tym pilkarzem Zagłębia Lubin).Najszybciej strzelona bramka w historii Ligi Mistrzów w 12 sekundzie spotkania zdobyta przez Roya Makkaya(pis.)dodała morale na nastepne minuty spotkania piłkarzom z Bawarii.Real "obudzil się"dopiero pod koniec pierwszej połowy w ktorej stworzyła 2-3 sytuacje podbramkowe których jednak nie wykorzystali.Na początku drugiej połowy mecz nie był tak emocjonujacy jak w pierwszej.Jednak pod koniec bramka na 2-0 dla Bayernu zdobyta przez Lucio po rzucie rożnym Lucio uderzył piłke głową.Jednak 80 minuta spotkania w polu karnym pada Robinho.Sędzia dyktuje rzut karny.Do piłki podbiegl Ruud van Nisterlooy i....bramka dla realu.Kibice Bayernu oszołomieni emocje siegaja zenitu.Później gra Realu na "afere".Jeszcze później doliczone 4minuty.jednak nic sie nie zmieniło i Bayern wygrał nie tylko spotkanie ale i awansował do dalszej fazy Champions League.

Awans Bayern Monachium.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
08-03-2007 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #200
 
Milan - Celtic

Milan wygrał w pełni zasłużenie, to oni przeważali praktycznie przez całe spotkanie, kilka razy Celtic zagroził bramce Didy, ale to Boruc miał bardzo dużo pracy. Dużo wybronił, choć miał szczęście, bo dwa razy ratowała go poprzeczka. Moim zdaniem Polak był z wtorkowych i środowych spotkań najlepszym bramkarzem.

Arsenal - PSV

Oczywiście w tym pojedynku liczyłem na Holendrów i się nie zawiodłem. Arsenal miał w tym spotkaniu przewagę, dobrze bronił Gomes, ale jednak PSV zdołało strzelić gola i przejść dalej. Wynik 1:1, dwie bramki Alex'a 8)

Bayern - Real

Bayern był świetnie przygotowany do tego meczu, bardzo szybko zdobyta bramka, bo już w 11 sekundzie spotkania, czy tam 10 (najszybciej strzelony gol w historii LM). Gdy tylko Bawarczycy strzelili drugą bramkę wiedziałem, że to oni będą dalej, jednak Real walczył do końca, choć nieskutecznie. Słusznie nie zaliczona bramka Królewskim, byli blisko, jednak drużyna z Niemiec będzie grała ciągle w Champions League.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-03-2007 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #201
 
W sumie jestem zadowolony z tego jak ptoczyły się mecze 1/8 Ligi Mistrzów, najwazniejsze to oczywiscie awans UNITED po dwóch zwycięstwach z Lille po 1:0. Cieszy również to, iż odpadla znienawidzona przeze mnie Barcelona i Real. Awans Bayernu cieszy, a to dlatego ze jest szansa że na nich trafimy a wtedy raczej pojade na ten mecz Tongue

Do ćwiercfinału awansowały 3 angielskie druzyny Man United, Chelsea i Liverpool i Anglia ma anjwiecej reprezentantów w 1/4 LM Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
08-03-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #202
 
ziomo napisał(a):Najszybciej strzelona bramka w historii Ligi Mistrzów w 12 sekundzie spotkania

Bramka zostala zdobywa w 10 sekundzie Wink

Poza tym Boruc zagral wspaniały mecz. Został wybrany do 11. kolejki wybieranej przez stacje Eurosport. Oto cała jedenastka:
Artur Boruc (Celtic FC) - Miguel (València CF), James Carragher (Liverpool FC), Aléx (PSV Eindhoven), Max Tonetto (AS Roma) - Quaresma (FC Porto), Kaká (Milan AC), Bastian Schweinsteiger (FC Bayern München), Mancini (AS Roma) - Roy Makaay (FC Bayern München), Henrik Larsson (Manchester United FC).

Co do karnego dla Realu Madryt polemizował bym z tym. Moim zdaniem faulu napodyktowanie 11 nie było.

Odpadł Arsenal. <-- to zdanie to muzyka dla moich uszu.

amor patriae nostra lex
08-03-2007 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #203
 
No i cóż, wypowiem się koże najpierw na temat meczu Bayern-Real. Sczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego w drużynie Galacticos od początku nie zagrał Guti. Widać było wyraźnie, że po jego wejściu gra Realu bardzo się zmieniła, na lepsze oczywiście. Nie mniej jednak to Bawarczycy byli wczoraj drużyna lepszą i wygrali zasłużenie.

W meczu Milanu z Celticiem świetnie bronił Boruc, ale niestety to nie pomogło, Celtowie awansowali dalej, choć to oczywiście nie jest żadną winą polskiego bramkarza. Jednak powiedzmy szczerze- dla Celticu samo wyjście z grupy było ogromnym sukcesem, no a jeśli jeszcze grał jak równy z równym z Milanem, to nie mają się czego wstydzić. Przegrali, ale z honorem.

Arsenal odpadł, a u siebie zremisował. Widać, że to nie są ci Kanonierzy jakimi byli choćby rok temu. Nie graja tak jak grali, są w słabszej formie i (z całym szacunkiem dla tego zespołu)niech tak zostanie :twisted:

Do meczu Manchester United- Lille może nie będę sie wypowiadał, gdyz zrobiłem to już w stosownym dziale. :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
08-03-2007 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #204
 
marcelo napisał(a):Celtowie awansowali dalej,
Oj rozkojazony marcelo jest Smile Milan przeszedl dalej Smile

Co do skladu Realu to nie rozumiem kilku rzeczy. Dla Capello najpierw wpuscil Cassano a nie Robinho? Dlaczego nie grał Beckham (nie wiem - moze kontuzja). Trzeba zaznaczyc, ze Brazylijczyk lepiej by sobie radzil na boisku, a Anglik przeciez wygral mecz dla Realu na Santiago Bernabeu.

amor patriae nostra lex
08-03-2007 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #205
 
Zashi napisał(a):Dlaczego nie grał Beckham (nie wiem - moze kontuzja)

Pewnie, że kontuzja - miesiąc przerwy.

Cytat:Brazylijczyk lepiej by sobie radzil na boisku

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem... Po co tryb przypuszczający? Grał Cassano i już. I nie wiadomo, czy Robinho grałby lepiej.

Wyniki mnie bardzo satysfakcjonują. Odpadł Real i Arsenal. Szkoda, że Celtikowi nie udało się sprawić olbrzymiej niespodzianki i pokonać Milan.
08-03-2007 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #206
 
Cytat:Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem...

To by była babcią z wąsami Wink

Cieszy przede wszystkim awans Bayernu - nie ukrywam, że w razie trafienia w 1/4 właśnie na nich, będę poważnie zastanawiał się nad podróżą na Allianz Arena. W końcu nie zawsze w tak zaawansowanej fazie rywalem jest zespół oddalony praktycznie na rzut beretem. Szanse na to są koło 16%, trzeba wierzyć. A jeśli nie, to liczę na TVP, że coś naszego wyemitują.

W meczu Valencia - Inter istna parodia. Liczę na duże kary i zawieszenia zawodników obu zespołów, bo tamte incydenty się po prostu w pale nie mieszczą. Rezerwowy z Hiszpanii uderzył któregoś Włocha, zaczął uciekać, a tam za nim dwaj kolesie wjeżdżają w niego wślizgami. Śmiać się czy płakać? Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
08-03-2007 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #207
 
Zashi napisał(a):
marcelo napisał(a):Celtowie awansowali dalej,
Oj rozkojazony marcelo jest Smile Milan przeszedl dalej Smile

:oops:
Tam miało być "nie awansowali", eh, ostatnio dość często mi sie to zdarza- takie gubienie wyrazów :?

Ale zeby nie off-topicować to moze coś wtrącę o jutrzejszym losowaniu. Teraz już naprawdę słabych druzyn i z każdą będzie ciężko. Choć z drugiej strony najsłabszym ogniwem może wydawać się Roma, ale wygrała w ładnym stylu z Lyonem 0:2.

No, ale nie ma co liczyć na szczęście w losowaniu, jeśli chcemy coś osiągnąć to trzeba umieć wygrać z każdym.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
08-03-2007 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #208
 
Co do jutrzejszego losowania... W temacie o meczu United z Lille niektórzy już napisali, kogo by chcieli zobaczyć w pojedynku z Diabłami 1/4 finału. Ja bardzo bym chciał, abyśmy trafili na Milan. Dlaczego ? Taka jakby forma rewanżu, bo kiedyś już z nimi odpadliśmy (2 lata temu chyba, nie pamiętam już dobrze). Milan nie gra ostatnio jakoś przekonywująco, to nie jest z pewnością ta sama drużyna jak kiedyś, kiedy grał Sheva, w świetnej formie był Inzaghi itp. Chociażby na Bayern gdybyśmy trafili też bym się nie obraził... Roma :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-03-2007 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #209
 
oto pary 1/4 Ligi Mistrzów


1 para-Ac Milan vs.Bayern Monachium
2 para-PSV Eindhoven vs. Fc Liverpool
3 para-As Roma vs.Manchester United
4 para-Chelsea Londyn vs.Valencia Cf.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
09-03-2007 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #210
 
Ewentualny półfinał rozegramy z zwycięzcą pary Milan - Bayern

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
09-03-2007 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości