Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki, gadżety, koszulki MU
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #106
 
Ta koszulka Gerrad'a nie wygląda na podróbke, bardziej na zaniedbałą...

Jeśli chcecie mieć oryginał AIG musicie sie liczyć, z wydatkiem rzędu 200-250 zł czyli ok 50-55 Euro, ja tyle zapłaciłem za swoją w Life Style Sport w Irlandii i jestem zadowolony, po kilku praniach żadnych kulek, wspaniale sie trzyma.

Planowałem również zakup koszulki rep. Anglii taką jak wrzucił Stojko tylko bez nazwiska, ale 2 dni wcześniej w Dublinie po meczu z Portugalią w MŚ, zabito jednego angielskiego kibica, a dom w ktróym mieszkali angielscy fani zdemolowano, także wolałem przeczekać...

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2007 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Wojtuś, my się już tam trochę ugadywaliśmy. Więcej szczegółów myślę, ze uzgodnimy na MU vs L'pool w Katosach. Miałem jeszcze fotkę screena koszulki z numerem z tyłu 6 i nazwiskiem gerrard, a z przodu numerem 9 Smile.

Dla mnie hitem jest ta koszulka z nazwiskiem "Rolando".

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-02-2007 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
Stojkovic napisał(a):la mnie hitem jest ta koszulka z nazwiskiem "Rolando".
Wczoraj przeglądając allegro natknąłem się na koszulkę "Solskajera"... Acz najlepsze są koszulki powiedzmy "Gordon" "5". Ktoś sobie zamówił, wyszło coś nie tak to Polakom na allegro opychają po niższych cenach i jeszcze w opisie dadzą "koszulka wspaniałego piłkarza United Gordona" :lol:

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
15-02-2007 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
O takich kwiatuszkach to nawet nie wspominałem Smile. Dzisiaj kupiłem sobie koszulkę Rep. Anglii i jestem mega zadowolony. Stan idealny, 100% orginał i do tego materiał 1 klasa. Czasami warto, ja swoją koszulkę wylicytowałem za... 37 zł.

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-02-2007 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
ja sobie od MAtiego zamowilem 2 komplety vlepek wczoraj :mrgreen: . Czekam z niecierpliwoscia.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-02-2007 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #111
 
Stojkovic napisał(a):Wojtuś, my się już tam trochę ugadywaliśmy.

Sorry, but I don't understand mate Wink..

Valverde napisał(a):Wczoraj przeglądając allegro natknąłem się na koszulkę "Solskajera"... Acz najlepsze są koszulki powiedzmy "Gordon" "5". Ktoś sobie zamówił, wyszło coś nie tak to Polakom na allegro opychają po niższych cenach i jeszcze w opisie dadzą "koszulka wspaniałego piłkarza United Gordona"

:lol: :lol: :lol:

Stojkovic napisał(a):O takich kwiatuszkach to nawet nie wspominałem . Dzisiaj kupiłem sobie koszulkę Rep. Anglii i jestem mega zadowolony. Stan idealny, 100% orginał i do tego materiał 1 klasa. Czasami warto, ja swoją koszulkę wylicytowałem za... 37 zł.

Jasne ? 37 zł ? Nie ma bata, także kupuje w Dublinie sobie rep. Anglii, ale bede w niej chasał tylko w domu. Na mieście sie w niej nie pokaże...

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2007 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #112
 
http://www.allegro.pl/item162400008_ory ... gland.html

Orginał, doskonały stan, nówka poprostu... extra się nosi. Naprawde interes niezgorszy ubiłem.
Wojtek3 napisał(a):Sorry, but I don't understand mate ..
Mam nadzieję, że już kminisz o co chodzio.
Wojtek3 napisał(a):Jasne ? 37 zł ? Nie ma bata

Jak widzisz za 37 zł orginalny i licencjonowany produkt.
Czasami warto Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-02-2007 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #113
 
Stojkovic napisał(a):Mam nadzieję, że już kminisz o co chodzio.

Sure mate 8)

Stojkovic napisał(a):Jak widzisz za 37 zł orginalny i licencjonowany produkt.
Czasami warto

Często warto, ale czasami te koszulki co są takie tanie, są za małe dla mnie, często S,M czasem L. Ja zazwyczaj szukam XL, ale cóż, jak sie juz trafi to kupie 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
17-02-2007 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chester Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #114
 
Witam wszystkich serdecznie

Jestem kibicem piłkarskim i fanem MUtd (może nie takim aktywnym jak Wy). Trafiłem tu taj szukając kibiców Czerwonych Diabłów celach szczerze mówiąc zarobkowo-komercyjnych (mówię to zupełnie szczerze)

Sprzedaję na allegro (użytkownik: elfion)bardzo fajne, oryginale, licencjonowane kurtki PARKI MANCHESTER UTD zakupione w Anglii w sklepie firmowym MUtd. Cena jest bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę, ze za tyle często trudno jest kupić nawet koszulkę. Kilku kolegów juz chodzi w takich kurtkach. Ja też ją noszę i sobie bardzo chwalę.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to plecam:

<!-- w -->http://www.allegro.pl/item167184896_manchester ... arka_.html<!-- w -->

<!-- w -->http://www.allegro.pl/item167404576_nowa_kurtk ... _utd_.html<!-- w -->

Sorry za ten "spam" ale może ktoś skorzysta z tej okazji i będzie zadowolony a przy okazji zadowolony będę i ja.
Jako rekompensata DLA WSZYTKICH KTÓRZY PRZY ZAKUPIE POWOŁAJĄ SIÊ NA FORUM MANCHESTER UTD OFERUJÊ CENÊ O 8 PLN NIŻSZĄ.
Zapraszam

Pozdrawiam wszsytkich prawdziwych kibiców Czerwonych Diabłów.

Chester
20-02-2007 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Kurtałki spoko... rozumiem ze z Anglii, ale chyba cena jest dosć wysoka. 180 zł wydać to z jednej strony jak na ocieplaną (chyba) kurtkę to nie jest dużo, ale żeby płacić prawie 200 zł za nie firmowy produkt... sam nie wiem.
Ja osobiście nie kupię, bo poprostu nie w moim stylu taki krój tej kurtałki, ale jeśli ktoś lubi i ma kasę, to czemu nie.

Pozdrawiam i fajnie że dałeś to ogłoszenie, bo przynajmniej się coś dzieje.

[Obrazek: Ole201.jpg]
23-02-2007 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Devil Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #116
Koszulka
Siema czy wiecie gdzie moge kupic kitsa MU z dlugim rekawem??
DZIEKI
01-03-2007 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sulzzer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #117
 
Stojkovic napisał(a):Koszulka wyjazdowa, upamiętniająca zdobycie "The Treblr"
http://i54.photobucket.com/albums/g106/ ... C08333.jpg

Ooo, ja już od jakiegoś czasu poszukuje tej koszulki. Zazdroszczę :twisted:

Jeśli chodzi o wygląd mojego pokoju to na półce w widocznym miejscu stoją figurki Corinthian, na drzwiach i szafie wiszą szale (ten na drzwiach na dniach powinien zawisnąć nad drzwiami), a no i planuje powiesić sobie plakat herbu United w antyramie na ścianie, tylko jak na razie żadnego ciekawego postera nie widziałam. Swoją drogą to meczówke (pierwsza za czasów Vodafone) wypadałoby też powiesić na ścianie :lol: Oprócz tego znalazłyby się takie pierdoły jak ręcznik, breloczek, czapki...
02-03-2007 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Harsesis Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #118
 
A ja mam dla wszystkich małą reklamę mojej aukcji na allegro - 14 oficjalnych magazynów Manchester United sprowadzanych z U.K. w b. dobrym stanie, dorzucam też nieco innych gadżetów. Zapraszam chętnych do licytacji, naprawdę warto! Żal mi się tego wszystkiego pozbywać, ale taka kolej rzeczy ...


http://allegro.pl/show_item.php?item=174806842
12-03-2007 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #119
 
Świetna kolekcja. Miałbym na to chrapkę, ciekawi mnie tylko, jaka jest cena minimalna Tongue
12-03-2007 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Master Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #120
 
:twisted: Mam pytanie : kupiłem koszulkę Manchesteru nową oryginalna. Natomiast mam z tyłu numer 10 i nazwisko "Webber" . Czy kiedykolwiek gral taki piłkarz w Manchester United i czy w ogóle istnieje taki piłkarz? Bardzo Prosze o odpowiedź.
10-04-2007 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości