Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrice Evra
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Dziś wreszcie pojawiła się jakaś informacja o Evrze - kontuzja była niegroźna i nic o tym się nie mówiło, tymczasem przerwa związana z urazem trochę potrwała. Zapewne Patrice z Portsmouth nie zagra więcej niż 20 minut, ale na mecz z Romą występ Evry jest absolutnie konieczny.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
06-04-2007 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Tego oczekiwalismy i myśle, że w meczu z Roma w linii obrony, jeśli Evra zaprezentuje sie dobrze z Pompey, zagra Heinze razem z Patricem.

Under The Boardwalk - United Warriors
07-04-2007 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
To dobra wiadomość, ale po powrocie Vidica do składu, Fergie może miec dylemat, na kogo postawić na lewej stronie obrony, bo i Heinze prezentował się ostatnio bardzo przyzwoicie. No, ale skupmy się najpiew na tym co teraz, a pewnie będzie tak jak pisze Wojtek, że i Gabriel i Patrice zagraja razem.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
07-04-2007 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
To zależy od tego jak będzie po powrocie spisywał sie Francuz przede wszystkim. Jeśli bedzie grał dalej pewnie jak przed kontuzją to ja nie widze przeszkód by zostawić w składzie Patrice'a. Heinze w meczu z Romą zagrał bardzo nie pewnie, zobaczymy jak zaprezentuje sie dziś. Powinnismy sie jednak cieszyć, że na mecz z Romą bedziemy mieli jednego zawodnika wiecej z formacjii defensywnej i nie bedziemy sie juz musieli obawiać jak w meczu w Rzymie...

Under The Boardwalk - United Warriors
07-04-2007 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Dokładnie, zobaczymy jak Evra będzie grał po tej przerwie, uważam, że dzisiaj powinien zagrać 30-20 minut, aby się trochę rozegrać. Jeśli dzisiaj będzie dobrze, no to na pewno z Romą na Old Trafford go zobaczymy Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-04-2007 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
No i mimo zapowiedzi, Francuz jednak nie otrzymał szansy występu w meczu, przez co Evra raczej nie będzie mógł liczyć na występ w meczu z Romą, SAF raczej nie bedzie ryzykował, nasza obrona nie zagrała fatalnie w meczu z Pompey. Zobaczymy jakie beda kroki Sir Alexa...

Under The Boardwalk - United Warriors
08-04-2007 06:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Wojtek3 napisał(a):Zobaczymy jakie beda kroki Sir Alexa...
Za pewnik można przyjąć, że Evra co najwyżej wejdzie z ławki... Wiadomo, że po kontuzji nie zagra od razu pełnych 90 minut, wolę jednak O`Shea, niż ryzykować zdrowie Evry - poza tym nie wiadomo, jak Francuz wyglądałby piłkarsko, jednak w czasie takiej pauzy traci się ogranie.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
10-04-2007 01:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Evra mecz z Romą rozpoczął, tak jak się spodziewaliśmy, na ławce rezerwowych. Na początku drugiej połowy jakiś drobny uraz dopadł O'Shea i Ferguson postanowił wprowadzić Patrice'a na boisko. Pozycja dla niego nietypowa - prawa obrona. Zaprezentował się jednak bardzo dobrze, a w dodatku strzelił bramkę. Może to jest nasz sposób na prawą obronę pod nieobecność Gary'ego? Tongue
13-04-2007 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ja na mecz z Watford widziałbym Evre w składzie, nie w pełni sił jest John O'Shea ...

Brown - Rio - Heinze - Evra ....

To jest niezła opcja na dzisiejszy mecz...

Under The Boardwalk - United Warriors
14-04-2007 08:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
A ja myślę, że Evra może zagrać nawet na prawej stronie. Ferguson był bardzo zadowolony z jego występu w spotkaniu z Romą i być może zdecyduje się dziś na taki eksperyment. Ja myślę, że Patrice by sobie poradził.
14-04-2007 08:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
I zdecydował się. Patrice wczoraj śmigał na prawej obronie, dopiero po kontuzji Ferdinanda uciekł na lewą. Na prawej szło bardzo średnio, zupełnie nie był widoczny. Ale gdy przeniósł się na lewą, wszystko wróciło już do normy. Średnio zdał ten egzamin, ale rywal nie był wymagający i uniknęliśmy jakichkolwiek konsekwencji.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
15-04-2007 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Bardzo dobry występ Patrice'a od pierwszych minut w meczu z Milanem, wg mnie najlepszy nasz obronca tamtego wieczoru. Szkoda, że przeszkodził Gabiemu przy powstrzymywaniu Kaki, ale chciał dobrze, waleczności nie można mu odmówić...

Dostał jednak żółtą wczoraj, na San Siro mecz obejrzy z ławki...

Under The Boardwalk - United Warriors
25-04-2007 10:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Wojtek3 napisał(a):wg mnie najlepszy nasz obronca tamtego wieczoru.

W obronie może i tak, ale w ataku nie zagrał na swoim normalnym poziomie. Zresztą, podobnie było wczoraj w meczu z Evertonem. Nie wchodził w tempo do piłek i ogólnie mecz był słaby w jego wykonaniu. Zmienił go Richardson. Mam nadzieję, że nie ze względów zdrowotnych.
28-04-2007 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):wg mnie najlepszy nasz obronca tamtego wieczoru.

W obronie może i tak, ale w ataku nie zagrał na swoim normalnym poziomie. Zresztą, podobnie było wczoraj w meczu z Evertonem. Nie wchodził w tempo do piłek i ogólnie mecz był słaby w jego wykonaniu. Zmienił go Richardson. Mam nadzieję, że nie ze względów zdrowotnych.

Z przodu nie musi byc taka efektywny jak z tyłu, a pokazał w meczu z Milanem, że ciągle jest w formie, mimo tej kontuzji łydki.

Fakt, wczoraj bardzo słaby mecz, zmieniony przez Kierana w drugiej połowie...

Under The Boardwalk - United Warriors
29-04-2007 08:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Wczoraj Evra nie wystąpił ze względu na zawieszenie, więc z Ligą Mistrzów osobiście pożegnał się w niezłym stylu, rozgrywając dobrą partię w wygranym meczu na Old Trafford. Gdybyśmy zagrali w finale, to zabrakłoby Ronaldo, który również pauzowałby za przewinienia, ale puściły mu nerwy przy stanie 3-0 dla Milanu, także w zupełnie odmienionej sytuacji byłoby zapewne inaczej. Patrice, widzimy się w Champions League za sezon.

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2007 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości