Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #616
 
Okno transferowe coraz bliżej, stąd też coraz to więcej pogłosek i ploteczek.

Na pierwszy ogień Raffaele Palladino - młodzian z Juventusu póki co bryluje w Serie B - ploteczka trochę taka z tyłeczka wyjęta, za tego dzieciaka trzeba by wyłożyć grube miliony, jestem na "nie". Ponowiły się głosy o Trezeguecie i United, dla mnie to kompletne nieporozumienie, David z każdym sezonem jest coraz bardziej przeciętny.

Klaas-Jan Huntleaar - "Hunter" to taki piłkarz jak van Nistelrooy, a my następcy Ruuda nie szukamy. Darzę Huntera sympatią, jednak nie widzę go w United, to nie ten typ napastnika. Z Holandii przebąkiwało się coś o Sneijderze - tego też lubię, ale on po prostu jest za słaby, wolę Richardsona czy Fletchera zamiast tego pana.

Rio Mavuba - temat Mavuby niedawno powrócił, jak mamy sprowadzać kogoś takiego pokroju, to ja dziękuję, postoję. Podobnie ma się sprawa z różnościami typu Makoun, z Francji widziałbym jedynie Mathieu Bodmera, Florenta Maloudę, który nosi się z zamiarem opuszczenia Lyonu oraz Samira Nasriego - wychowanek Marsylii w ostatnich spotkaniach eliminacyjnych zadebiutował w rep. Francji, w lidze robi furorę.

Z Hiszpanii dobiegały wieści o zainteresowaniu Ezequielem Garay`em z Santander. Sporo o tym zawodniku słyszałem i kilkukrotnie go widziałem w akcji, nieźle zapowiadający się defensor, jeden z ojców znakomitej postawy Racingu, który walczy teraz o PUEFA. Obstawałbym przy Pique, za którgo nic płacić nie będziemy. Po konflikcie Rijkaard - Eto`o mówiono właśnie o transferze Kameruńczyka na Wyspy, ale to raczej można włożyć między bajki.

Na Wyspach cisza, ucichły spekulacje o Bencie, Darren w sumie mógłby do nas przyjść, jeżeli Charlton spadnie - jeśli nie, to na pewno będą chcieli sporą sumkę za Anglika...

W kwestii chcenia to ja tam wielu transferów nie chcę, jakieś skrzydełko może by się przydało. Eagles już się skończył, w Martina też nie wierzę - choć obu bardzo lubię, to zwyczajnie nie mają odpowiednich umiejętności na United. Wielu kandydatów nie ma, na mojej liście życzeń widnieje tylko kilka nazwisk: Joe Cole, Morten Gamst Pedersen, David Silva, Mancini i to tak w zasadzie tyle, no jeszcze wspominani Nasri oraz Malouda. Zdaję sobie sprawę, że Cole`a nie wyrwiemy, Silvy raczej też nie - zostaje Norweg, Mancini i Francuzi. Cieszyłbym sie z transferu któregokolwiek z nich. Do ataku to nie chcę nikogo, tutaj liczę na Gio Rossiego - w tym chłopaku coś jest... W sumie tylko w wypadku, jakby Solskjaer zakończył karierę można by popatrzeć za Bentem, Johnsonem albo Nugentem z Preston - uprzedzając pytanie: nie, nie chcę go dlatego, że strzelił gola dla Anglii. W środku pomocy przydałby się ten Hargreaves, chociaż nie wiem, czy nie potrzeba kogoś jeszcze. Naturalnie z samego Hargreavesa byłbym bardzo zadowolony, to nie obraziłbym się na przyjście Lucho Gonzaleza z Porto. Do obrony nie widzę nikogo potrzebnego, wróci Pique i będzie ok. Duże nadzieje wiążę z Evansem, ale on mógłby jeszcze przyszły sezon spędzić w Sunderlandzie, podobnie jak Simpson.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
10-04-2007 01:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Master Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #617
 
:twisted: Ostatnio i teraz Manchester United ma małe kłopoty z atakiem spowodowane odejsciem Larssona i kontuzjami. W tamtej kolejce mówiono o możliwym transferze Torresa z athletico i według mnie ten transfer byłby najlepszy.

Nie rozumiem dlaczego Fergusson tak się stara o transfer Hargreavesa. Ja bym wolał zamiast jego Manciniego z Romy albo J.Cole z Chelsea.

Jestem ciekawy dlaczego ucichlo wszystko wokół transferu garetha Bale'a ?Sadze ze Fergusson powinien kupic go , ponieważ gdy ktorys z glownych obronców jest kontuzjowany to rezerwowi czesto nie daja rady sobie. Lepiej jest miec kilku rowno grajacych graczy.

Ciampel -> Nie piszemy dwóch postów pod rząd Wink
10-04-2007 06:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #618
 
Master napisał(a):Ostatnio i teraz Manchester United ma małe kłopoty z atakiem spowodowane odejsciem Larssona i kontuzjami. W tamtej kolejce mówiono o możliwym transferze Torresa z athletico i według mnie ten transfer byłby najlepszy.

SAF wypowiadam sie, ze jak mialby sprowadzic napastnika to wolalby nawet Hunteleara, bo Torres nie jest przystosowany to twardego wyspiarskiego stylu. A najlepiej wolalby sie obejzec za jeszcze kims innym.

Master napisał(a):Nie rozumiem dlaczego Fergusson tak się stara o transfer Hargreavesa. Ja bym wolał zamiast jego Manciniego z Romy albo J.Cole z Chelsea.

Zauwaz ze J.Cole i Mancini to raczej graja na skrzydlach - wiecej w ofensywnie, a Hargreaves to defensywny pomocnik, a tak od czasu odejscia Roy`a Keane`a mamy luke, ktora trzeba zapelnic.

Valverde dobrze mysli z tranferami, ale pewnie i tak Glazer - mimo zapowiedzi - wiele nie wylozy.

Co do napastnika to mozna byc sie obejzec za transferem na przyszlosc, za Francuzem, Ben Arfą. (czy jakos tak)

amor patriae nostra lex
10-04-2007 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #619
 
Zashi napisał(a):SAF wypowiadam sie, ze jak mialby sprowadzic napastnika to wolalby nawet Hunteleara, bo Torres nie jest przystosowany to twardego wyspiarskiego stylu. A najlepiej wolalby sie obejzec za jeszcze kims innym.

Ferguson tak się wypowiadał? Ja sobie niczego takiego nie przypominam... Alex coś kiedyś mówił o Hargeavesie, a poza tym milczy - ale to normalne, że o transferach się nie mówi.

A ja popełniłem karygodny błąd, gdyż na liście skrzydłowych pominąłem dwa nazwiska - Aaron Lennon oraz Maxi Rodriguez. Tyle, że z tym skrzydłowym to trzeba by kombinować już teraz, bo mam wrażenie, że Lennon czy taki Pedersen strasznie się marnują w swoich klubach.

Zashi napisał(a):Co do napastnika to mozna byc sie obejzec za transferem na przyszlosc, za Francuzem, Ben Arfą.
Hatem to raczej skrzydłowy - zresztą to taka gwiazda FMa bardziej, niż rzeczywisty talent. Z Lyonu to wspomniany Malouda, a z tych młodszych Karim Benzema nieźle się zapowiada, ale nie wiem czy to napastnik takiego formatu jak Saha, Roo czy Solskjaer, a nawet Rossi.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
10-04-2007 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #620
 
Jak już miałby przyjść jakiś napastnik to na pewno nie Torres. Nie wiem dlaczego większość (małolaci głównie) nim się tak zachwycają, bo przecież jakoś ostatnio bajecznie się nie prezentuje, zresztą do angielskiego stylu gry zupełnie by nie pasował. Z Hiszpanów wolałbym już prędzej Davida Ville, który przez cały sezon utrzymuje stałą, dobrą formę, jednak też sprawa aklimatyzacji na Wyspach mogłaby być trudna i zresztą pieniędzy trzeba by było trochę na niego wyłożyć, podobnie jak na Torresa...

Jeśli chodzi o napastnika to już wcześniej pisałem... Huntelaar, zapowiada się naprawdę na świetnego piłkarza, już strzela mnóstwo bramek, a kariera jeszcze przed nim. Może ktoś mnie zbeszta, ale taki drugi Ruud van Nistelrooy się robi Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-04-2007 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #621
 
Kuba_^^ napisał(a):Może ktoś mnie zbeszta, ale taki drugi Ruud van Nistelrooy się robi :smile:

I takiego kogoś nam trzeba, bo coraz częściej widzę sytuacje, kiedy leci idealna centra na ósmy czy dziesiąty metr, a tam nikogo nie ma - RvN zwykle dokładał tylko nogę, choć czasem też potrafił "przylutować z dystansu" albo popisać się niekonwencjonalnym uderzeniem głową/wolejem/przewrotką. Huntelaar jak najbardziej (chyba nawet celowo) kreuje się na Ruuda, jeśli tylko nie miałby charakteru pokroju Holendra (który "zapewnił" mu odejście z OT), to z miłą chęcią zobaczyłbym go w trykocie Diabłów.

capo di tutti capi

MUSC PL
10-04-2007 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #622
 
Ja również widział bym na OT Jana.Jest on młodym podobnym do Ruuda zawodnikiem.Jedna z gwiazd Ajaxu Amsterdam.Bardzo dobra gra w powietrzu dzięki jego niemałemu wzrostowi.Idealny partner dla Roo w ataku.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
10-04-2007 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #623
 
Podobno Manchester interesuje sie mlodym zawodnikiem Colchesteru, Medi Elito. Ten player jest nazywamy "Drugim Giggsem". Ile w tym prawdy nie wiem, ale podobno jest dobry. Oczywisice trener Colchesteru mowi, ze go nie pusci, ale jak SAF bedzie go chcial to bedzie u nas. Poczekamy, zobaczymy.

Rozpoczela sie sprawa napastnika Sampdorii: Fabio Quagliarella. O tego 23-latka ma walczyc tak L'pool.

Jesli chodzi o napastnika to wole Huntlear...

amor patriae nostra lex
11-04-2007 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #624
 
Juan Roman Riquelme- rok temu było słychać o jego transferze do MU, a teraz nikt o nim nie rozmawia. Powinien on przyjść bo jestem dobrym piłkarzem ktory moze grać na skrzydlr, w środku pola i na ataku gdy jest stosowana taktyka z 3 napastnikami.
Aaron Lennon ten zawodnik mógłby przyjsc bo za niedługo ktoś inny go zgarnie bo niewierze że w Totenhamie długo pogra

Na pewno przydałby się jakiś obrońca na skrzydło i środek. Wróci Pique ale jescze ktos powinien przyjść bo teraz w obronie jest tak sobie(kontuzje)
16-04-2007 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #625
 
Riquelme widzialem tylko w srodku pomocy - to jest człowiek od rozgrywania pilki...W ataku to juz mnie totalnie dobiło...Zresztą jest on stary, zbyt dlugo przytrzymuje pilke i w ogole nie widze go w wyspiarskich stylu gry.

amor patriae nostra lex
16-04-2007 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #626
 
a moze ten mlody talent sie do nas przeniesie Big Grin patrzcie i podziwiajcie http://www.tvn24.pl/2042284,26086,0,0,1,wideo.html

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-04-2007 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #627
 
To sie nazywa oddanie United! Wprawdze ten malec za duzo nie wie o co chodzi z ta pilka nozna, ale podziwiac Wink Ten strzal na poczatku powiem, ze jak na takiego malego czlowieka bardzo mocny. Kilku znajomych ze szkoly nie potrafi tak oddac strzału...

amor patriae nostra lex
17-04-2007 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #628
 
Jeśli chodzi o mnie, to po pierwsze, nie chce słyszeć o Torresie, który jakoś nie jest dla mnie tak przekonującym do inwestowaniu w siebie graczem. Nie chciałbym też widzieć innych wymysłów typu jakichś sezonowych Francuzów czy innych "plastikowych" napadziorów dobrze wyglądających jedynie na papierze (Djemba chociażby czy Bellion). Ja widzę jedyną opcję jaka jest i ekonomiczna i najlepsza dla United. Zwie się ona Gio Rossi, to nasz człowiek, chłopak z pomysłem, doskonale zna nasz styl gry, grał w naszych rezerwach i jest naprawdę moim skromnym zdaniem dużo lepszym graczem dla nas niż Torres na którego trzebaby wydać bardzo dużo.

Pomoc, tu widzę Hargreavesa, który chce dla nas grać i to jest dla mnie już dużo z jego strony, bo nie przejdzie dla kasy ale po to by dla nas grać. Carrick uniósł ciezar nadziei w nim pokładanych i w pomocy mamy Fletchera oraz Scholesa (oboje potrafią zagrać tak jak trzeba). Póki co uważam że tak na wszelki wypadek można kogoś młodego na pomoc ściągnąć, ale bez wariacji typu Riquelme...

Obrona - tutaj zakupiłbym conajmniej jednego solidnego defensora. Wybór pozostawiam Sir Alexowi, bo on zna się lepiej niż jakieś brukowce na obrońcach. Nieważne kto, byleby był w odwodzie na wszelki wypadek (kontuzje) bo to nas trapi jednak i to zdrowo.

No i mój apel do was:
Nie róbmy z United targowiska, nie chodzi o to, by kupowac tuzin nowych graczy... pokazałto chyba wam wszystkim SAF w tym sezonie, zrobił 3 transfery i sprawdzają się wyśmienicie! Vidic, Carrick i Kuszczak. Gdzie ci wszyscy którzy chcieli wieszać się i SAFA za brak transferów i cytaty "Chelsea nam złoi dupy". Lepiej kupić 1 - 2 graczy niż worek marionetek które ch**a grają jak w Chelsea. Idźmy na jakość a nie ilość. Po co wydawać fortuny na graczy z wielkim znakiem zapytania jak mamy wychowanków (czego Chelsea nie ma).

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-04-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #629
 
No to parę sprostowań:

Stojkovic napisał(a):"plastikowych" napadziorów dobrze wyglądających jedynie na papierze (Djemba chociażby

Djemba to defensywny pomocnik.


Stojkovic napisał(a):SAF w tym sezonie, zrobił 3 transfery i sprawdzają się wyśmienicie! Vidic, Carrick i Kuszczak.

Vidic został zakupiony jeszcze w tamtym sezonie razem z Evrą podczas zimowego okna transferowego.

A teraz już trochę bardziej na temat:


Stojkovic napisał(a):Obrona [...] Nieważne kto, byleby był w odwodzie na wszelki wypadek (kontuzje) bo to nas trapi jednak i to zdrowo.

Nie jestem co do tego przekonany. Obrońców mamy wystarczająco dużo. Lewa strona - Heinze i Evra. Środek - Rio, Vidic i Brown. Prawa - Gary. Jest jeszcze O'Shea, Silvestre, Pique (który prawdododobnie wróci z wypożyczenia), przekwalifikowani Fletcher i Richardson, którzy nieźle radzą sobie na bokach i młodiz wychowankowie. Taka plaga kontuzji w obronie nie zdarza się co sezon przecież...

Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że Michael Owen jest w kręgu zainteresowań Alexa. Mi on do szczęścia nie jest potrzebny, choć gdyby przeszedł, nie byłbym jego przeciwnikiem. Nie bardzo mnie jednak przekonuje. Po odejściu z Liverpoolu jego kariera już zupełnie stanęła w miejscu.
17-04-2007 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #630
 
Pejter napisał(a):Djemba to defensywny pomocnik.

Pomyłka z tym, miałem na myśli kogopś innego... ale nieważne.


Pejter napisał(a):Vidic został zakupiony jeszcze w tamtym sezonie razem z Evrą podczas zimowego okna transferowego.


Jeśli jesteśmy tak drobiazgowi to SAF zrobił 2 transfery, Carricka i Kuszczaka. (nadgorliwość...)


Pejter napisał(a):Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że Michael Owen jest w kręgu zainteresowań Alexa.

Absolutnie nie chcę go w United, to były gracz L'poolu i ich były symbol... on nie jest tak dynamiczny jak byśmy tego w naszej drużynie oczekiwali. Szkoda na takie niewiadome pieniędzy...

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-04-2007 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości