Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #646
 
Ja uwazam, ze nawet mimo straty pieniedzy i Sahy warto byloby zainwestowac w Berbatova. Taka jest moja refleksja. Saha jest dobry, ale gdy juz lapie kontuzje to ciezko mu z niej wyjsc. A takich graczy raczej nam nie potrzeba. Berbatov gra pierwszy sezon na Wyspach, pierwszy bardzo dobry - a co bedzie jesli jeszcze dokladniej wczuje sie w rytm angielskiem pilki. Jol moze i nie chce go sprzedac, ale pieniadze robia swoje...

amor patriae nostra lex
24-04-2007 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #647
 
Zashi napisał(a):Ja uwazam, ze nawet mimo straty pieniedzy i Sahy warto byloby zainwestowac w Berbatova

Zrozum, że to jest plota nie potwierdzona ani przez strone Spurs ani UNITED także można tylko pomarzyć, nie przypominam sobie, żeby kiedyś doszło do tak szybkiego przybcia zawodnika i jednocześnie odejścia.

Zresztą Fergie wcale nie musi tak intensywnie szukać napastnika, na pewno jak będzie jakaś konkretna oferta to ją rozpatrzą, po cichu licze, że SAF czeka na Giuseppe 8)

Zashi napisał(a):Jol moze i nie chce go sprzedac, ale pieniadze robia swoje...

Tak jak w pierwszym poście...

Zashi napisał(a):Saha jest dobry, ale gdy juz lapie kontuzje to ciezko mu z niej wyjsc. A takich graczy raczej nam nie potrzeba.

Uuuu czyli widze ładny gest podziękunku w strone Francuza za to co zrobił dla nas w tym sezonie m.in w meczu z Chelsea. Nie ma to jak wspierający i podtrzymujący na duchu kibice. W takim razie Solskjaer musi odejśc, ciekawe co on tam jeszcze robi...

Under The Boardwalk - United Warriors
25-04-2007 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #648
 
Ja tez licze na Rssiego, który w Parmie strzela bramy a jak wiadomo we włoszech nie jest to łatwe chyba ze to moje bledne przekonanieSmile ale i tak aj wole nie kupowac napastnika tylko nastepce Schools'a; który juz sie starzeje chociaz ma ten sezon udany ale jeszcze ile pogra na takim poziom rok, dwa... wole zebysmy mieli takiego piłkaraz i jestem stanowczo przeciwny sprowadzeniu owena H twierdze ze ten piłkarz nam sie nie przyda poniewaz stylem gry przypomina carricka tylko woli grac bardziej styłu nam trzeba kogos takiego jak DIEGO z WEDERU to jest piłkarz jak dla mnie fenomenalny przypomina mi troch zdana nie stylem gry lecz mysleniem i fenomenalnym przegadem sytlacji i w tak młodym wieku tak grac jak bysmy go kupli ty by był atack ROO RONALDO C oraz DIEGO i nastepcy giggsa trzeba szukac oj trzeba duzo rzaczy robic niehc wrguson sie ruszy i wyszuka nam talenta jak roonaldo
28-04-2007 22:49
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #649
 
Wojtek3 napisał(a):Uuuu czyli widze ładny gest podziękunku w strone Francuza za to co zrobił dla nas w tym sezonie m.in w meczu z Chelsea. Nie ma to jak wspierający i podtrzymujący na duchu kibice. W takim razie Solskjaer musi odejśc, ciekawe co on tam jeszcze robi...

Nic dodać, nic ująć. Zashi, nie rozumiem takiego zachowania...

JacuZLasu napisał(a):jestem stanowczo przeciwny sprowadzeniu owena H twierdze ze ten piłkarz nam sie nie przyda poniewaz stylem gry przypomina carricka tylko woli grac bardziej styłu

Takiego gracza również nam potrzeba, bo Carrick jest takim zawodnikiem "spomiędzy" Scholesa i Hargreavesa. Jeśli będziemy mieli klasowego defensywnego pomocnika to nie będziemy tracić tylu bramek (choć i tak w tym sezonie jest z tym nieźle).

JacuZLasu napisał(a):DIEGO z WEDERU

Nie wiem. Widziałem go zaledwie w 2,3 spotkaniach, także nie mogę się za bardzo wypowiadać. W każdym razie zbiea bardzo pochlebne recenzje w Niemczech, ale czy sprawdziłby się w United?

P.S. Jacu, używaj znaków interpunkcyjnych i staraj się pisać zgodnie z zasadami ortografii!
28-04-2007 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #650
 
Pajter uwiez mi obejrzyj pare meczów w jego wykonaniu nawet jakWeder przegrał ostatni 3:0 z espaniolem pokazał klase a i sciagni sobie bramke jego z ligi na 3:1 nie pamietam z którym to zespołem grali przypomna ci sie czasy ZidanaSmile a własnie z tym czy by sie u nas sprawdził to nie jestem jasnowidzem ale wnioskujac po jego grze dał by rade ja ogladam durzo jego meczów boo mi sie podoba gra werderu no i oczywiscie jego mówią ze DIEGO nie miał dobrego sezonu w PORTO jeszcze rok temu w Porto ale to nieprawda pokazal na co go stac a te recenzje o których mówisz nie są wziete z niebaTongue:-)
28-04-2007 23:04
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #651
 
JacuZLasu napisał(a):Pajter uwiez mi obejrzyj pare meczów w jego wykonaniu nawet jakWeder przegrał ostatni 3:0 z espaniolem pokazał klase a i sciagni sobie bramke jego z ligi na 3:1 nie pamietam z którym to zespołem

Tak naprawde to Diego w meczu Pucharu UEFA był mało widczony. Duzo bardziej podobał mi sie Hunt.

Piszesz pewnie o bramce w meczu z Alemania, bramka na 3-1. Strzał z 62. metrow do pustej bramki. Ladny nawet, bo wycelowac na szybca tez trzeba umiec.

amor patriae nostra lex
29-04-2007 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #652
 
Ja polecam żeby Manchester United zakupił Diego bardzo dobry piłkarz zbierający dobre recenzje w Niemczech. Gra w Weder Brema z tego co pamietam ma kilka bramek na kącie i kilkanaście asyst ale nie napisze ile ale sporo tego jest jak na lige niemiecką. Sam widzałem kilka meczy w jego wykonaniu i sam wam powiem ze chwilami lepiej od Schoolsa ale własnie o to tu chodzi terzeba zastepcy to on jest własciwy na jego miejsce.

Co Wy na tą propozycję? Piszcie! swoich kandydatów na zastepce Scholsa!!!!!!!!!
Big Grin GO GO UNITED
30-04-2007 22:35
Guest
Unregistered

 
Post: #653
 
Wojtek3 napisał(a):Uuuu czyli widze ładny gest podziękunku w strone Francuza za to co zrobił dla nas w tym sezonie m.in w meczu z Chelsea. Nie ma to jak wspierający i podtrzymujący na duchu kibice. W takim razie Solskjaer musi odejśc, ciekawe co on tam jeszcze robi...


W sumie to Solskjaer może już odejśćSmile
01-05-2007 12:41
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #654
 
O Boże, Jacu...

Solskjaer to żywa legenda naszego klubu. W tym sezonie wrócił po kontuzji i zobacz, ile bramek strzelił, a minut na boisku to on za dużo nie spędził. Taki zawodnik jest bardzo przydatny. Nie upomina się o grę w pierwszym składzie, tylko sumiennie wypełnia zadania przydzielone mu przez Fergusona.
01-05-2007 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #655
 
Solskjaer to nasz superrezerwowy, tak jak napisał Pejter, dużo minut na boisku to on nie ma, za to ile bramek, niektóre bardzo ważne m.in. w FA Cup z Aston Vilą Ole strzelił w końcówce spotkania na 2:1 Wink 20LEGEND zostanie do końca kariery w United, bo przecież zagra jeszcze z pewnością jeden szezon, a nie opłaca mu się odchodzić do innego klubu, zresztą na Old Trafford jest on potrzebny Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-05-2007 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #656
 
Już nawet, gdyby jeździł na wózku inwalidzkim (odpukać), to byłby w moim odczuciu ostatnią osobą, która zasłużyłaby sobie na wyrzucenie z klubu. W jego przypadku nie liczą się same umiejętności, choć tych również nie brak, ale przede wszystkim doświadczenie, miłość do klubu i historia. Gdyby nie jego gol w doliczonym czasie gry 8 lat temu, to "The Treble" byłoby marzeniem. Nie powinniśmy podważać jego zasług dla klubu, on tu musi zostać i Sir Alex doskonale o tym wie.

capo di tutti capi

MUSC PL
01-05-2007 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #657
 
Pejter napisał(a):Solskjaer to żywa legenda naszego klubu. W tym sezonie wrócił po kontuzji i zobacz, ile bramek strzelił, a minut na boisku to on za dużo nie spędził. Taki zawodnik jest bardzo przydatny. Nie upomina się o grę w pierwszym składzie, tylko sumiennie wypełnia zadania przydzielone mu przez Fergusona.


Tak tak tylko lepiej mieć zawodnika, który będzie grał 90 min i strzeli dwa goleSmile Może masz i troche w tym racji w końcu to On nam dał Wygraną w 99 i jest legendą ale moze niech zmieni specjalnosc na "Asystenta" hmmmmmm no moze jeszcze na "Scout".
01-05-2007 20:38
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #658
 
JacuZLasu napisał(a):Tak tak tylko lepiej mieć zawodnika, który będzie grał 90 min i strzeli dwa gole:

Mamy takich zawodnikow: Saha, Rooney i Smith. Oni spokojnie wytrzymuja 90 min. Ole to legenda, kawal historii MU. Jak mozesz nawet myslec o odstawieniu jego od skladu? Nie chcialbym Cie widziec gdybys to powiedziec w Great Manchester....

amor patriae nostra lex
01-05-2007 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #659
 
No dobra troche pojechałem z tym odjesciem Ole'go, ale zostane przy tym ze lepiej miec piłkarza pokroju Rooneya jeszcze i sprzedac Sahe on wogule cos kontuzje ciągle łapie itd. Wiecej go nie ma niz jest. Na miejsce Sahy sprowadził Bym Jana Huntelaara. Trzeba sie Po Juve ma chrapke na niego i szykuje oferte w wysokoscie 22mln E Cytat ze strony: Ajaxu:"Wg La Gazetta dello Sport, Juventus już przygotował ofertę rzędu 22 milionów euro, która lada dzień miałaby trafić w ręce włodarzy Ajaksu. Przedstawiciele Starej Damy upatrzyli sobie Klaasa Jana Huntelaara i - jak widać - łatwo nie zamierzają się poddać.
Juventus chciałby pozyskać Huntelaara, który w trzech sezonach strzelił 71 bramek. Przedstawiciele turyńskiego klubu myślą perspektywicznie, bowiem David Trezeguet zapowiedział już, że to jest jego ostatni sezon w barwach Juve i że mimo awansu do Serie A, opuści klub" Wiec powtórze trzeba Go namSmile
01-05-2007 20:47
Guest
Unregistered

 
Post: #660
 
Zashi napisał(a):Mamy takich zawodnikow: Saha, Rooney i Smith
Tak ale przeczytaj dalej i będzie strzelałbramki Saha 90 mi to ugra ale połowe Meczów W Lidze. Co do Smitha to On nie może sie wstrzelic po kontuzji juz go wole na Pomoc jako rezerwa :roll:
Pozostaje tylko Rooney ale on ma dziwne zastoje i nie moze strzelac czesto bram lepiej mu wychodzi podawanie. No fakt jak strzela to strzelaSmile. Trzeba nam kogos w stylu RvN a do niego podobny jest tak jak wczesniej pisałem Huntelaar. Kupcie go!!!!!!!!

Ciampel -> następnym razem używaj dwóch przydatnych opcji: edit oraz cytowanie selektywne!
01-05-2007 20:53
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości