Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #661
 
Jacu - opcja "edytuj" nie gryzie...

Jesli Rossi wroci z Parmy to problem napastnikow praktycznie rozwiazany. Smith przez przerwy miedzysezonową wczuje sie w pilke. Bedzie dobrze. Saha do konca wyleczy kontuzje.

United musi zrobic zakupy. Prawdopodobnie bedzie to srodek pomocy. Ja proponuje aby rozejrzec sie na kims na obrone - aktualna sytuacja nie jest ciekawa, a w przyszlym sezonie (oby nie!) moze byc podobnie...

amor patriae nostra lex
01-05-2007 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #662
 
młody bramkarz by nam sie przydał,pomocnik by sie przydał ribery,joe cole,albo robben,obrona dobra a atak też
01-05-2007 23:07
salami97 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #663
 
los-14 napisał(a):młody bramkarz by nam sie przydał,pomocnik by sie przydał ribery,joe cole,albo robben,obrona dobra a atak też

na Środek pomocy przyda się DECO :?: Idea :oops:
02-05-2007 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #664
 
Cytat:na Środek pomocy przyda się DECO

Nie musisz nam tego dwa razy mówisz, już znamy twoją intencję :wink:

A tak na poważnie to nie sądzę, aby Deco mógł się stać Czerwonym Diabłem, ponieważ nie wierzę, aby Barca zdecydowała się sprzedać tego zawodnika, a poza tym na celowniku United jest Hargreaves, więc byłoby trochę ciasno w drugiej linii.

salami97 napisał(a):młody bramkarz by nam sie przydał,pomocnik by sie przydał ribery,joe cole,albo robben,obrona dobra a atak też

Młody bramkarz- jest Foster/Kuszczak, dalej pomoc-> patrz na wcześniejszą część mojego posta, a z resztą mówisz, że jest dobrze? No może gdyby nie te kontuzje to byłoby dobrze :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
02-05-2007 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #665
 
hmmm dla mnie priorytetem byłaby w tym sezonie (oknie transferowym) linia ataku i obrony - przydałby się jeszcze jeden porządny napastnik, a pomoc wiadomo Giggs i Scholes nie będą wiecznie młodzi i trzeba poszukać już zastępstwa na ich pozycję

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
02-05-2007 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #666
 
Red napisał(a):hmmm dla mnie priorytetem byłaby w tym sezonie (oknie transferowym) linia ataku i obrony - przydałby się jeszcze jeden porządny napastnik, a pomoc wiadomo Giggs i Scholes nie będą wiecznie młodzi i trzeba poszukać już zastępstwa na ich pozycję

Dlatego United pragną pozyskać w lecie Owen'a Hargreaves'a Wink

marcelo napisał(a):a poza tym na celowniku United jest Hargreaves, więc byłoby trochę ciasno w drugiej linii.

Ale własnie o to chodzi, że ma być ciasno. Scholes i Carrick mogą sie czuć nie zagrożeni a jestem pewny, że po przyjściu Anglika na Old Trafford zrobi sie ciekawie Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
02-05-2007 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #667
 
Wojtek3 napisał(a):Ale własnie o to chodzi, że ma być ciasno. Scholes i Carrick mogą sie czuć nie zagrożeni a jestem pewny, że po przyjściu Anglika na Old Trafford zrobi sie ciekawie

Dokladnie, jesli jest rywalizacja w zespole, to kazdy stara sie grac jak najlepiej, zeby wystepowac w pierwszym skladzie. Klub tylko na tym zyskuje, bo wystepuja tylko Ci, ktorzy sa w obecnie dobrej formie. Zespol nie jest zalezny od jednego zawodnika i w razie kontuzji jednego jest jeszcze jeden, z podobnymi umiejetnosciami do dyspozycji.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-05-2007 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #668
 
Defensywny pomocnik i jeden napadzior (Rossi) rozwiąża nasze problemy. wszyscy grajacy w tym sezonie wnieśli jakieś pozytywy w meczach. Wiec nie sprzedawałbym nikogo.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-05-2007 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #669
 
Zaraz wleci tu zapewne zgraja dzieci neo lub chello (tak, tak, nowy termin, trzeba i wyprowadzać z równowagi użytkowników nie tylko neostrady) z pomysłami na zmiany po wczorajszym wydarzeniu w zespole, będziemy musieli przetrzymać ten armageddon. Według mnie korekt nie trzeba wiele. Czemu? Ano już mówię.

Bramkarze - ta pozycja jest według mnie obstawiona najlepiej. Z jednej strony doświadczony i pewny, choć ostatnio coś w nieco słabszej formie, Edwin van der Sar, który nie zamierza szybko zawieszać butów na kołku. Z drugiej młody, perspektywiczny i niezwykle ograny jak na swój wiek Ben Foster, bardzo mi ten chłopak imponuje. Po powrocie do Manchesteru zamierza wygryźć ze składu Holendra, a taka walka - w dodatku z Polakiem Tomkiem Kuszczakiem - na pewno wyjdzie zespołowi na dobre. Może i zaraz otrzymam naganę od co poniektórych tutaj nadgorliwych patriotów, ale wolałbym widzieć Fostera za kilka lat między naszymi słupkami. Nie wiem czemu, ale ma to "coś", jego niektóre interwencje można oglądać i oglądać.

Obrońcy - niby nasza najsłabsza formacja w tym sezonie, co wynika tylko i wyłącznie z nieszczęść, jakie nas dopadają. Gary, Vidic, Ferdinand i Silvestre leczą/niedawno wyleczyli swoje urazy, podczas ich nieobecności przed Edwinem śmigali Heinze, O'Shea, Brown, Evra czy z konieczności Fletcher. Może teraz wydaje się, że jest w tym aspekcie słabo, ale wydawanie grubej kasy na kolejnych defensorów, biorąc pod uwagę fakt, że na dniach wszyscy powinni być wykurowani, byłoby niedorzeczne. Tutaj zmian nie trzeba, dotknęły nas kontuzje i mamy po prostu pecha. Kupić arsenał obrońców - owszem można - na przykład w jakimś managerze, jeśli ktoś jest zbyt przesądny, ale nie w realnej piłce. W dodatku ponoć wraca Pique, czego więc chcieć więcej?

Pomocnicy - Giggs, Scholes nieuchronnie zbliżają się ku ukończeniu swojej obfitej w sukcesy kariery, ale nadal grają i póki są na chodzie, nie mamy się co martwić. Możliwości jest wiele, następców również, ale zwykle bardzo medialne transfery koczyły się wielką "kupą" - choćby sprowadzenie Verona. Żeby się zabezpieczyć, tak na wszelki wypadek, chętnie zobaczyłbym w zespole Diabłów Owena Hargreavesa, który przecież sam wyrażał chęć pojawienia się na Old Trafford. Jeśli rozegrałby się na całego, to środek mamy obstawiony jeszcze lepiej niż bramkę Wink Z kolei zamiast kupna za wielkie miliony jakiegoś "wingera", byłbym skłonny dać więcej szans Richardsonowi. Może jest zbyt niedoceniany i w głębi duszy się blokuje, a do gry na najwyższym poziomie brakuje mu właśnie wiary ze strony zespołu.

Napastnicy - pewniak Roo, który pogra u nas długie lata, do tego zwykle dorzucany partner - gdyby był to Saha z początku obecnego sezonu, bądź Smith świeżo po powrocie, znów byśmy zaoszczędzili, ale że wahania formy oraz podatność na urazy to rzecz nieodłączna w życiu w/w graczy, to i nad tym trzeba pomyśleć. Od momentu odejścia Ruuda brakuje mi takiego typowego napastnika dostwiającego nogę. Styl gry podobny do Nistelrooya ma właśnie Huntelaar i to jego z chęcią zobaczyłbym na OT. W dodatku powrót Rossiego z Parmy i jestem wniebowzięty.

Jak widzicie wiele do szczęścia mi nie trzeba. Owen + Klaas Jan + Pique + Rossi i rozpoczynamy kolejny marsz po The Treble za kilka miesięcy Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2007 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #670
 
Ciampel napisał(a):Napastnicy - pewniak Roo, który pogra u nas długie lata, do tego zwykle dorzucany partner - gdyby był to Saha z początku obecnego sezonu, bądź Smith świeżo po powrocie, znów byśmy zaoszczędzili, ale że wahania formy oraz podatność na urazy to rzecz nieodłączna w życiu w/w graczy, to i nad tym trzeba pomyśleć. Od momentu odejścia Ruuda brakuje mi takiego typowego napastnika dostwiającego nogę. Styl gry podobny do Nistelrooya ma właśnie Huntelaar i to jego z chęcią zobaczyłbym na OT. W dodatku powrót Rossiego z Parmy i jestem wniebowzięty.

Tutaj bym polemizował. Jesli wroci Rossi z wypożyczenia i zostanie to raczej SAF nie bedzie szukał nowego napastnika bo.. Rooney, Saha, Smith, Rossi wystarczy + Ole Gunnar. Tego by było za dużo. Huntelar ? Hmmm były plotki, ale przeszło. Mi sie marzy ktoś pokroju Darren'a Bent'a albo Jermaine'a Defoe..

Co do pomocy to nie ma co wymyślać. Nani nie Nani. Owen Hargreaves na Old Trafford i juz nie bedziemy musieli sie martwić po zakonczeniu kariery przez Scholes'a.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-05-2007 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #671
 
Zostaje jeszcze Dong (to historyczny transfer i chyba bardziej zapewniający nam większe dochody - popularność w Chinach). Wszystko zależy od sytuacji - może Rossi zostanie kolejny sezon we Włoszech i będzie trzeba coś wymyśleć, Alex na pewno ma już ewentualne plany. Huntelaar także jest młody i nie wierzę, że nie marzy mu się gra dla UNITED. Plotki pewnie powrócą wraz z nadejściem letniego okna transferowego i mam nadzieję, iż się ostatecznie sprawdzą.

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2007 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #672
 
Ciampel napisał(a):i nie wierzę, że nie marzy mu się gra dla UNITED

Robbenowi czy Mikelowi też się marzyła Big Grin Ot, taka mała dygresja.

Jak dla mnie, jeśli wróci Rossi, nie potrzeba nam napastnika. Alex powinien dać szansę młodym.

Do środka Hargreaves i będzie dobrze. Trójka rywalizuje o miejsce w pierwszym składzie, do tego zostają nam jeszcze Fletcher, O'Shea czy Eagles.

Obrona po powrocie Pique czy też Bardsleya również powinna być znacznie silniejsza. Do tego Cathcart, który miał dostać szansę jeszcze w tym sezonie, ale niestety nic z tego nie wyszło. Dajmy szansę młodym!
03-05-2007 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #673
 
Nie ma zbytnio odpowiedniego tematu, a ten bedzie najblizej tego..

Jak wiemy (lub nie) Juventus interesuje sie Vidicem i Heinze. Sir Alex Ferguson od razu mowi, ze Serb nie jest na sprzedaz, ale jest za dora cene sprzedac Argentynczyka. Podobno ceną, od ktore United zaczyna rozmowe w sprawie Heinze, to 4 mln funtów. Sam nie wiem jak o tym myslec. Heinze nie jest zły, jednak na lewa strone bardziej widzi mi sie Evra. Do tego moze w oknie transferowym bedzie chcial pozyskac Bale, ktory takze gra na lewej. Z tego by wychodziło, ze wtedy Argentynczyk mialby bardzo trudne zadanie, jesli chodzi o przebicie sie do pierwszego

amor patriae nostra lex
03-05-2007 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #674
 
Moim zdaniem Heinze nie powinien teraz odchodzić z United. Spisuje się dobrze, chce tu grać, a na boisku bardzo się stara. Gabi gra typowo po angielsku, zdecydowany, nie boi się wejść ostrzej na piłkę. Cenię Argentyńczyka za jego wkład w grę, poświęcenie itp. O jego "nibyodejściu" mówiło się już podczas zimowego okna transferowego, jednak Heinze powiedział, że United to jest jego miejsce. I to mi się podoba Wink

Gareth Bale zapowiada się naprawdę na świetnego zawodnika, imponuje grą już w tak młodym wieku. Widziałem kilka jego występów w Southampton, wiadomo, że niektóre udane, a niektóre nie. Ja jednak na lewych flankach w United widzę Evrę i Heinze. Choć gdyby Bale przyszedł na OT za przyzwoitą cenę nie obraziłbym się Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-05-2007 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #675
 
Kuba_^^ napisał(a):Choć gdyby Bale przyszedł na OT za przyzwoitą cenę nie obraziłbym się

Ja oczywiscie tez bym sie nie obrazil Tongue Ale wydaje mi sie, JESLI sprowadzilibysmy Bale'a to na pewno jeden z naszych dwoch dotychczasowych lewych obroncow musialby odejsc. Predzej odszedl by pewnie Heinze, ktory po przyjsciu Evry stracil miejsce w podstawowym skladzie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-05-2007 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości