Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #106
 
Zashi napisał(a):i ten jeden w drugiej lidze szkockiej co teraz awansuje

?

Ja wiem, że jeszcze kiedyś Małkowski bronił w Hibernian, ale nie wiem, jak jest teraz.

Poza tym w Arsenalu jest również Wojciech Szczęsny, syn wszystkim dobrze znanego Macieja. Polska rywalizacja w Arsenalu? Tongue
04-05-2007 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
Zashi napisał(a):Fabianski przejdzie do Arsenalu. Wszystko dogadane. Ma kosztowac 3 mln euro. Arsene Wenger twierdzi, ze nastepny sezon zagra jako "ten drugi" ale juz za 2 ma byc głownym goalkipperem The Gunners.

Widac ze Polscy bramkarze cos znacza na wyspiarskim rynku. Kuszczak, Boruc, Białkowski, i ten jeden w drugiej lidze szkockiej co teraz awansuje a teraz takze Fabianski. Szkoda tylko ze mało zawodnikow z pola jest w Premiership.

Gówno prawda, nigdzie nie przechodzi, na arsenal.com nic nie pisze, a przegląd sportowy sprzedawał juz do United Jacka Bąka i Jerzego Dudka..

Under The Boardwalk - United Warriors
04-05-2007 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
Oto, co przeczytałem na Interii:
LINK

Z tego wynika, że przejście Fabiańskiego nie jest jeszcze takie pewne. No chyba, że to tylko taka gadka, a potem sie okaże, że chłopak jest już w Londynie. No nic, zobaczymy. Przecież różnie juz z tymi transferami bywało.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
05-05-2007 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #109
 
Na WP jest wywiadm z Fabiańskim. Jest tajemniczy i nie chce mowic o transferze do The Gunners. Byc moze cos za tym kryje. Na WP jes tez drugie info stwierdzajace ze Fabian ma w najblizszym czasie podpisac 4-letni kontrakt. Łukasz otrzymał zgode na opuszczenie Legii, poniewaz maja tam być zmiany kadrowe. Tak przynajmniej jest napisane...

amor patriae nostra lex
05-05-2007 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Zashi napisał(a):Na WP jest wywiadm z Fabiańskim. Jest tajemniczy i nie chce mowic o transferze do The Gunners.

Był to wywiad z Faktu, więc o czym my w ogóle rozmawiamy?

Nie ma konkretów, więc nic nie jest pewne. Ja byłbym jednak za jego transferem do Arsenalu. Tam miałby szansę na pokazanie pełni swoich umiejętności.
06-05-2007 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #111
 
Pejter napisał(a):Ja byłbym jednak za jego transferem do Arsenalu. Tam miałby szansę na pokazanie pełni swoich umiejętności.

Też jestem za tym transferem Łukasza do "Kanonierów".Tam będzie mógł pokazać pełnię swoich umiejętności które w nim drzemią.A Fabiański ma trochę zdolności bramkarskich.Nie robi głupich błędów.

Jestem też za tym transferem bo osłabi to Legię a ja kibic Lecha lubie osłabianie wroga 8)

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
06-05-2007 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #112
 
Valverde napisał(a):W Derby, nie Brondby. W Southampton grał prawie cały czas, jest najlepszym strzelcem drużyny, jednak ostatnio rzeczywiście idzie mu gorzej. Mnie tam mało ciekawi, co się z nim stanie. Wielkiej kariery nie zrobi, chyba, że na poziomie Championship.


I ta liga Championchip jest lepsza od naszej ich przynajmniej stać na takich piłkarzy oscylujacych w cenie do 2mln a nie u nas tylko sie sprzedaje i KORUPCJA
06-05-2007 16:03
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #113
 
Pejter napisał(a):Ja wiem, że jeszcze kiedyś Małkowski bronił w Hibernian, ale nie wiem, jak jest teraz.

Jest wypożyczony do szkockiej rewelacji ($$$)
Gretny, która ma budżet taki, że za rok będzie mieszać w 1 lidze szkockiej.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
08-05-2007 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #114
 
Słyszeliście może o Igorze Sypniewskim? Miał robić oszałamiającą karierę... niestety hazard i alkohol go zniszczyły...

Co do tematu, to ciekawi mnie, czy Sheva zostanie w Chelsea... krążą pogłoski, że zostanie gdzieś wypożyczony tak jak Crespo swego czasu...

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-05-2007 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Stojkovic napisał(a):wypożyczony tak jak Crespo swego czasu...

Pewnie tak jak Crespo do Milanu. Ostatnio czytalem,ze prezes Milanu Silvio Berlusconi powiedzial, ze czeka na Ukrainca z otwartymi ramionami.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-05-2007 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #116
 
W sumie, takie to troszkę byłoby dziwne... zawodnik zostaje wypożyczony do klubu z którego przeszedłwcześniej do innego...

Cuż tak to już bywa...
Szkoda Shevy bo się zeszmacił bardzo w Chelsea jest cieniem gracza sprzed 2 lat...

[Obrazek: Ole201.jpg]
09-05-2007 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #117
 
Transfer Łukasza Fabiańskiego już przesądzony, oficjalana strona Arsenalu Londyn już podała, że polski bramkarz przechodzi właśnie do tego klubu. Na pewno golkiper Legii będzie miał szanse się rozwijać w Arsenalu, szanse zaprezentować swoje umiejętności. Jestem ciekaw czy będzie dostawał szanse gry w pierwszym zespole, z pewnością zacznie powoli od pucharowych meczów i przedsezonowych spotkań przygotowawczych. Życzę mu jak najlepiej.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-05-2007 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
Kuba_^^ napisał(a):Jestem ciekaw czy będzie dostawał szanse gry w pierwszym zespole, z pewnością zacznie powoli od pucharowych meczów i przedsezonowych spotkań przygotowawczych.

Pierwszy sezon na pewno ława. Lehmanna od razu nie wygryzie. Później prawdopodobnie Niemiec już odejdzie i zostaną Almunia i być może Poom. Z tymi zawodnikami Łukasz już ma dużą szansę, aby sobie poradzić, choć nie jest przesądzone, że zostanie pierwszym bramkarzem w sezonie 2008/09.
11-05-2007 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #119
 
Niby przesądzone, ale cos tam Legia o cenę się nieco skarżyła. Ciekawe jak to z tym transferem jest...
Co do Arsenalu, to dopuero będzie ciekawie... bo widac, że zrobiła się moda na Polskich bramkarzy.

[Obrazek: Ole201.jpg]
12-05-2007 07:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #120
 
Stojkovic napisał(a):ale cos tam Legia o cenę się nieco skarżyła.

Chyba raczej się nie kłócili bo wszystkie wiadomości,interie,wp i te inne mówią o cenie 3milionów euro(!).Myśle że "Kanonierzy"trochę przedobrzyli z tą cena ja bym dał 2-2,5 miliona euro.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
12-05-2007 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości