Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #706
 
JacuZLasu napisał(a):bozbywaniem sie frajerów takich jak O'shea, FLETCHER, i reszta patałachów!

Gdyby nie O`shea to bysmy mieli 2 pkt. mniej - pamietasz mecz z Liverpoolem.

Fletcher? Idealny zapchaj dziura. Oborna, pomoc - gra gdzie mu SAF mowi...

Reszty patałachów? Ciekawe kto...

Hargreaves - człowiek potrzebny na Old Trafford. Kiedy odszedł Roy Keane w duzej ilosci meczów brakowało defensywnego pomocnika.

A tak w ogole. Umiesz pisac w polskim jezyku?

amor patriae nostra lex
20-05-2007 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #707
 
ta reszta to Ty. kazac van der sarowi mógł grać na ataku z takim samym skutkiem grają o'shea i flatcher tam gdzie mu karzą! I o dupe potłuć tąbrame jak by byli lepsi nikt by nas ratować nie musiał w ostatnich min bo bysmy juz wygrywali 2:0 Pomys zanim cos tak głupiego napiszesz!
20-05-2007 19:44
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #708
 
JacuZLasu napisał(a):Pomys zanim cos tak głupiego napiszesz!

lol - pisalem dziwne rzeczy na forum, ale przerastasz nie tylko mnie, a takze REALny`ego :lol:

Zashi napisał(a):Reszty patałachów? Ciekawe kto...
JacuZLasu napisał(a):ta reszta to Ty.
Dlaczego mnie obrazasz?

Twoj text o tym, zeby VdS gral w ataku nic nie ma wspolnego do mojej wypowiedzi w ramach O`shea i Fletchera. Poiewaz moj post ma szans - Twój raczej nie.

Mowisz, ze lepsi powinni grac w United - kto? Napisz i UZASADNI. A Hargreaves jest bardzo potrzebny i kropka.

amor patriae nostra lex
20-05-2007 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #709
 
Zashi napisał(a):Mowisz, ze lepsi powinni grac w United - kto? Napisz i UZASADNI. A Hargreaves jest bardzo potrzebny i kropka.

Zgadzam sie. Owen jest nam potrzebny. Zashi wypisywal juz powody, dlaczego i ja jestem podobnego zdania.

JacuZLasu take it easy :wink: to ma byc dyskusja na poziomie Tongue

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
20-05-2007 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #710
 
Ja się z wami nie zgadzam! Mamy Carrika i po co nam jeszcze Owen? Lepiej kupić piłkarzy tam gdzie były liki czyli nastepce Nevilla i jakiegoś środkowego dobrego obrońce a nie 20 na jedną pozycje. No tak chyba że znowu będzie zmieniał pozycje nominalne danych kopaczy:/ Trudno ale ja już wpływu na to nie mam. Twierdze dalej Owen to był potrzebny ale zanim kupiliśmy Carrika. I jeszcze jedno za drogi OWEN powinien podbić za połowe mniej!
21-05-2007 13:58
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #711
 
Hargreaves jest trochę innym zawodnikiem niż Carrick. Owen skupia się bardziej na destrukcji, a Michael na rozgrywaniu. Bardzo dobry transfer, choć jeszcze niepotwierdzony, dlatego piszemy o tym na razie tutaj :wink:

JacuZLasu napisał(a):Lepiej kupić piłkarzy tam gdzie były liki czyli nastepce Nevilla i jakiegoś środkowego dobrego obrońce

Rzeczywiście, na środku obrony mamy taki deficyt że hej... Rio, Vida, Brown, w razie czego Heinze. A znasz kogoś takiego jak Gerard Pique czy Jonny Evans?

Z prawą obroną się zgodzę. Moglibyśmy kogoś kupić, bo Gary już powoli będzie odchodził.
21-05-2007 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #712
 
Na zastępce Nevilla proponuje Miguela z Valencii :wink: Dobry zawodnik z niego umie grać na Obronie jak i atakować czego czasem brakuje naszemu Nevill'owi! Więc tak sprzedał bym Browna i zostawił już Pique na ławke jako rezerwowego! Moim zdaniem gra lepiej niż Brown( za dużo błędów popełnia).

Wracając do sprawy Owena to dalej jestem zdania że jest to transfer tak na dobrą sprawę nie potrzebny. O tuż dlatego że pomoc w tym roku grała najlepiej z całej drużyny! Nam trzeba teraz przywódcy który pokarze że może podnieść drużynę w ciężkich chwilach. A za takie pieniądze to można było kupić dobrego młodego bardzo dobrze się zapowiadającego anglika np na lewą stronę boiska. Ponieważ Giggs już coraz mniej będzie wytrzymywał pełny wymiar czasowy w meczu więc trzeba zmiennika (pewnego taki, który będzie sie nadawał a nie zależeć to będzie od humoru zawodnika tak jak jest to w wypadku K.Richardsona!) KUPMY BALE !!!!!!!! sprzedajmy niepotrzebnego w tedy Hainze (chyba że zostanie grać na środku w razie czego).

Więc nie podoba mi sie ten przereklamowany transfer! :roll:
21-05-2007 15:48
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #713
 
JacuZLasu napisał(a):sprzedajmy niepotrzebnego w tedy Hainze
- chyba cię coś swędzi... widziałeś jak grał w meczu z Chelsea w FA cup?

Owen to bardzo dobry transfer. Potrzebujemy kogoś na def. pomocnika z jego stylem. Carrick nie jest defem, a Scholes już powoli się męczy. Co do Giggsa, to nie martw się, walijczyk jest w dobrej kondycji. Mimo iż nie tak widoczny jak kiedyś, to nadal jest doskonałym graczem co widać po jego podaniach i dośrodkowaniach.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-05-2007 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #714
 
Jacu chcesz tu chyba udawać specjaliste, ale tak naprawde nim nie jestes - zaloże sie ze ani razu nie widziales Pique w grze, a wypowiadasz sie, ze powinien byc na rezerwie zamiast Browna - wolne zarty, Wes jest jednym z najlepszych defensorów w Anglii, a błąd moze przydazyc sie kazdemu, moim zdaniem Wes juz udowodnił swoją wartosc i na chwile obecna na pewno nie bedzie go w stanie zastapic zaden junior. Nie wiem na jakiej podstawie sądzisz ze Pique gra lepiej, bo chyba nie sledzisz wszystkich meczów Saragossy.

Po 2gie popatrz na wiek naszej pomocy - Giggs i Scholes już po trzydziestce i na dłuższą metę nie pociągną (tzn 1-2 sezony chyba jeszcze), a do tego wiadomo, ze co raz czesciej mogą łapać kontuzje.

Po trzecie - jesli kupowalibysmy kogos na lewą flankę, kto już w przyszłym sezonie mógłby być godnym graczem pierwszego składu to na pewno nie będzie to żaden chłopak poniżej 20 roku zycia, a jakis bardziej doswiadczony zawodnik

Po czwarte - naucz sie odmiany nazwisk: Neville'owi a nie Nevill'owi, Neville'a a nie Nevilla, Bale'a a nie BALE

Ps. Heinze a nie Hainze ;]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
21-05-2007 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #715
 
O Jacu już się nie wypowiadam, bo poprostu rozmowa na gg z nim stoi na tak żenującym poziomie, że przedszkolak chyba byłby bardziej komunikatywny. Proponuje poprostu nie zwracac uwagi na "wizje" Jaca z Lasu (zapewne nie ma w lesie telewizji). I tak pewnie zaraz odpisze, że to spisek redaktorów strony i moich kolegów, że wszyscy po nim jadą... 8) 8) :lol:

Zgadzam się z Redem jeśli chodzi o pomoc. Za Giggsa tylko ktoś kompetentny i sprawdzony. Myślę, że jeśli Rossi wróci, to gdyby spróbować zmontować:

----------Rooney---Rossi----------
-Eagles---Carrick---Smith---Ronaldo
-Heinze---Vidić---Rio----Brown-----
----------Kuszczak/Foster----------

Myślę, że taki skład mozna spróbować na tourne. Ciekawe jak "młodzi" spisalibysię grajac razem.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-05-2007 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #716
 
Na razie się nie cieszę z transferu Hargreavesa, bo po prostu nie wiem jak będzie się spisywał w United, oczywiście mam nadzieję, że jak najlepiej, ale ja z tym zachwytem jeszcze poczekam. Podobnie było przy transferze Carricka, nie znałem go dobrze, wiedziałem tylko coś o nim z opinii innych, wielu krytykowało przyjście Michaela do United, jednak teraz mogę śmiało stwierdzić, że to był dobry transfer. Zresztą gdy przychodzili Vidić i Evra na początku również się dobrze nie spisywali, po prostu trzeba było im dać szanse, a teraz to sobie bez tych dwóch defensorów jak na razie obrony niewyobrażam. Tak więc moim zdaniem, pisanie tekstów typu "Hargreaves jest słaby i niepotrzebny" jest nie na miejscu. Trzeba dać szansę piłkarzowi, musi się zgrać z zespołem, poczuć klimat itd. Powtarzam jeszcze raz, (jak Kononowicz Tongue ) podobnie było z Carrcikiem, choć "kibice" Man United nadal twierdzą, że to słaby zawodnik....

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-05-2007 07:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #717
 
Wszyscy sobie inaczej wyobrażaliśmy następce Roya Keane'a. Carrick to poprostu taki dziwny stwór, ani to zganić ani pochwalić czasami... poza boiskiem niewidoczny. Mało medialny, gra narazie dobrze choć chyba wszyscy chcielibyśmy, by strzelał więcej na bramkę z dystansu.

Co do Ovena to jestem prtzekonany, że to bardzo dobry ruch. Pamiętam jego bramki przeciwko Realowi w LM i innych spotkaniach ligowych. Obdarzony bardzo precyzyjnym strzałem z dystansu i co najważniejsze wiele przechwytów w środku pola.

[Obrazek: Ole201.jpg]
22-05-2007 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #718
 
Stojkovic napisał(a):- chyba cię coś swędzi... widziałeś jak grał w meczu z Chelsea w FA cup?


No tak ale to on ma takie przebłyski gry raz mu idzie raz nie. Też prawda że nie grał często w tym sezonie. :wink:
Stojkovic napisał(a):Owen to bardzo dobry transfer. Potrzebujemy kogoś na def. pomocnika z jego stylem. Carrick nie jest defem

Eh tam jak dla mnie to ten transfer jest przepłacony.


Stojkovic napisał(a):Jaca z Lasu (zapewne nie ma w lesie telewizji).


telewizje to Ja mam 8)
Stojkovic napisał(a):I tak pewnie zaraz odpisze, że to spisek redaktorów strony i moich kolegów, że wszyscy po nim jadą... Cool Cool Laughing

Nie zgadłeś, nie zrobię tak a to z jednej przyczyny- nie ma sensu :wink: Więc proszę Cię o niekomentowanie mych wypowiedzi w ten sposób:
Stojkovic napisał(a):Proponuje poprostu nie zwracac uwagi na "wizje" Jaca z Lasu (zapewne nie ma w lesie telewizji). I tak pewnie zaraz odpisze, że to spisek redaktorów strony i moich kolegów, że wszyscy po nim jadą...
OK?


Dobra niezapominając jest to temat o propozycjach itd. Więc czas na moją propozycję: Jestem za kupnem piłkarza K.J Huntealar jak i Ribery. Porządni z nich Piłkarze. No i oczywiście porządnego obrońce. Nie przereklamowanego najlepiej takiego jak Vidić tani ale dobry. Przynajmniej się chłopak stara by coś ugrać
23-05-2007 22:31
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #719
 
Ale żeby kogoś kupić, trzebaby kogoś sprzedać.
Obronę mamy najlepszą w lidze więc raczej nie ma sensu kupować kogoś by miejsce zajmował, tymbardziej, że jest Bardsley który wróci z wypożyczenia.
Są jescze:
Silvesre - na nowy sezon będzie zdrowy i gotowy do gry.
Vidić - podpora obrony i raczej gotowy do gry w przyszłym sezonie
Brown - superrezerwowyktóry nieraz uratował nasze tyłki
Rio - niepodważalna pozycja
Neville - stary ale jary...
Heinze - przebłyski wspaniałej gry w tym sezonie.

Mamy 7 obrońców, nie sądzisz, że to całkiem wystarczająco?

Pomocnicy:
Ronaldo, Carrick, Scholes, Giggs, Park, O'Shea, Fletcher, Haregreaves, Eagles i Richardson - tłok jak cholera, po co kupować jeszcze kogoś? Ja ewentualnie rozgladnąłbym się za kimś na lewą pomoc za Giggsa.

O napastnikach się nie będę wypowiadał, bo poprostu aż przesty będzie jeśli kogoś kupimy... Rossi wraca a to lepsze niż którykolwiek z innych napsatników na dzień dzisiejszy.

Ribery i K.J Huntealar to zawodnicy, którzy będą drogo kosztowali na rynku. Po co przepłacać?

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-05-2007 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #720
 
Stojkovic napisał(a):Ja ewentualnie rozgladnąłbym się za kimś na lewą pomoc za Giggsa.

Ja rowniez.Ryan nadal jest w swietnej formie, ale ma juz niestety swoje lata. Wedlug mnie pogra jeszcze 1-2sezony i przejdzie na zasluzona emeryture. Mysle, ze najlepszym kandydatem na nastepce Walijczyka jest mlody anglik Steward Downinng z Middlesborough. Juz dosyc dawno w mediach pojawialy sie spekulacje na temat przyszlosci tego utalentowanego zawodnika. Jak dla mnie, to ten zawodnik moglby grac w United.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
25-05-2007 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości