Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
Fabian może nie będzie dostawal szansy gry w Premiership, ale myślę, że Carling Cup i FA Cup to bedą puchary, w ktorych bedzie sprawdzany juz od pierwszego sezonu

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
12-05-2007 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #122
 
Zgadzam sie. Wydaje mi sie ze Fabianski bedzie pelnil taka sama role jak u nas Kuszczak, czyli bedzie rezerwowym grajacym w mniej waznych meczach.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
12-05-2007 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
Osobiście nie robię sobie na temat Fabiańskiego wielkich nadziei, ma chłopak identyczną sytuację jak Tomek u nas. Obecność w Arsenalu wcale nie wydaje się być usłana różami i chcąc coś osiągnąć, będzie musiał ciężko pracować - miejsca w pierwszym składzie nie dostaje się z marszu. Tym niemniej życzę mu powodzenia, może wybije się bardziej niż rodacy, którzy, notabene, nadal mają szanse na takie błyśnięcie bramkarską profersurą Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
12-05-2007 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #124
 
Ostatnio bardzo dużo spekulacji na temat hitów transferowych, można powiedzieć, że jeden już miał miejsce. Może nie jakiś wielki hit, ale na pewno jeden z tych bardziej ciekawych transferów, mianowicie Fiorentine opuścił Luca Toni zasilając Bayern Monachium. Włoch prawdopodobnie przejdzie do klubu z Bawarii za 13 mln euro. Poza tym również głośno się mówi o przejściu Ribery'ego z Olympique Marsylii do tego samego klubu, jednak oficjalne strony klubów jak na razie milczą. Dużo ogólnie dzieje się w Bundeslidze m.in. mistrze Niemiec VfB pozyskał za darmo Basturka, a król strzelców ligi niemieckiej Gekas trafił do Bayeru Leverkusen. Ciekawym transferem jest też przejście Rivaldo do AEK Ateny.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-05-2007 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Rivaldo kończy już swoją karierę... co do Niemieckich klubów, to widać, że władze chcą by Bayern czy VFB ugrały coś w LM w prtzyszłym sezonie. Osobiście zawsze interesował mnie Luca Toni i nawet kiedyś chętnie bym go widział w koszulce MU. Ciekawie się to zapowiada w Bundeslidze...

[Obrazek: Ole201.jpg]
30-05-2007 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #126
 
No Bayern raczej w LM nic nie ugra, bo w niej nie będzie grał. Ale widać, że to wstrząsnęło wreszcie władzami Monachijczyków i największe skąpiradło w Światowej piłce (czyt. Uli Hoeness i jego słynne negocjacje transferowe - oni chcą 15, my damy 12,75 i zawodnika, za każdy mecz który u nas zagra dostaniecie 3 marki, jak strzeli bramkę to jeszcze 25 feników, jak strzeli 10 bramek to jeszcze coś, i połowa zawodników przechodziła obok nosa Bawarczyków) wreszcie posypał groszem. Dość ciekawe wzmocnienia, oprócz Toniego reprezentant Argentyny J.E. Sosa, reprezentanci Niemiec Jan Schlaudarff, Marcell Jansen i świetny Turek Hamit Altintop. Może mieć Bayern niezły skład na nowy sezon, gdyby jeszcze doszedł Ribery to chyba mistrzostwo w kieszeni by mieli.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
30-05-2007 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
Były gracz Bayernu, Claudio Pizzaro przeszedl do naszego rywala, Chelsea, na zasadzie wolnego transferu. Widac ze Bawarczycy przeprowadzaja czystki w zespole. Cos podobnego jak w Deportivo, tylko nie az tak drastycznie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-06-2007 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
Romek poskąpił trochę i już widać tego efekty. Chelsea sprowadziła za darmo Sidwella z Reading i właśnie Pizarro. Nie są to jednak słabi zawodnicy, dlatego myślę, że transfery można udać za udane. Tylko po co im kolejny środkowy pomocnik w postaci Sidwella? Mają Ballacka, Lamparda, Makelele, Mikela, Essiena, Geremiego. Na pewno jeszcze kogoś ominąłem Big Grin
02-06-2007 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #129
 
Cytat:Na pewno jeszcze kogoś ominąłem

Jest jeszcze mlody Francuz Diarra, ktory raczej w tym sezonie wystepowal na prawej obronie, niz na swojej "koronnej" pozycji, czyli srodku pomocy. Jest bardzo ciekaw, czy w tym okienku transferowym Chelsea przeprowadzi jakies spektakularne transfery. Cos mi sie wydaje, ze nie Smile

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-06-2007 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Zdziwił mnie trochę transfer Pizarro do Chelsea, zobaczymy jak będzie się sprawował ten zawodnik, ale ja myślę, że w Premiership może się nie odnajdzie, choć pewnie się mylę Tongue Ciekawe jestem właśnie kiedy będzie grał Sidwell, bo rzeczywiście w Chelsea jest sporo piłkarzy na tą pozycję, na której grał na co dzień Sidwell w Reading.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-06-2007 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
Tak na marginesie dodam, że Sidwell miał wolną rękę, a interesowało się nim znacznie więcej klubów. Wybierając Chelsea, skazał się na ławkę. No i nie oszukujmy się - to przeprowadzka tylko i wyłącznie dla kasy, nic innego nie przychodzi mi do głowy, patrząc na tak dziwny ruch - zarówno ze strony Mourinho, jak i samego zawodnika.

Pejter napisał(a):Mają Ballacka, Lamparda, Makelele, Mikela, Essiena, Geremiego.

Samych nazwisk Steve prześcignąć nie zdoła, o umiejętnościach już nie wspominając. Co do sytuacji w Bundeslidze - Bayern widocznie jest mocno podrażniony rozczarowaniem w tym sezonie i planuje wyścig po mistrzostwo - z taką paczką będzie ich ciężko pokonać. Nie ukrywam też, że najbardziej cieszy mnie transfer Altintopa - zawsze byłem zwolennikiem jego talentu i gry, w szczególności za czasów bytu w Schalke, gdzie pełnił funkcję typowego mózgu zespołu. Gdyby i w Monachium tak dowodził... Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
05-06-2007 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
No właśnie jestem ciekaw jak poradzi sobie w tym sezonie Bayern, dokonali już kilka, na pierwszy rzut oka, dobrych transferów, z pewnością są głównym faworytem do wygrania Pucharu UEFA, w którym będą teraz grali (aż tak jakoś dziwnie się piszę, że taki utytuowany klub zagra w UEFA, a nie w Lidze Mistrzów, no ale cóz...). W Bundeslidze oczywiście również są faworytami do końcowego sukcesu. Głóśno się też mówiło o tym, że zawitać ma tam Ribery, no ale Francuz jest łączony z wieloma klubami, wiadomo, że był też przymierzany do United, no ale po takich transferach, jakie przeprowadziły Diabły ta spekulacja już chyba samoczynnie wygasła Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-06-2007 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #133
 
Ribery jest już naprawdę blisko Bayernu, a dzisiaj do klubu z Monachium dołączył Khalid Boulahrouz. Co ciekawe Bawarczycy za Kanibala zapłacili 3,5 M funtów, a jeszcze rok temu Chelsea kupowała go za 7 M.

Oprócz tego Bramble i Sibierski zasilili za darmo Wigan. Arsenal jest bliski pozyskania z Auxerre Bakariego Sagna oraz z Sampdorii Fabio Quagliarella. Co pokazuje ta kompilacja http://www.youtube.com/watch?v=Hh2m2Gu0cQA może być to spore wzmocnienie Kanionerów. Sunderland podobno interesuje się Robinsonem z Tottenhamu, natomiast Londyńczycy chcą ściągnąć z Atletico Madryt Martina Petrova znanego z występów m.in. w Wolfsburgu.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
05-06-2007 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #134
 
Roberto Carlos,brazylijski lewy obrońca przeszedł z Realu Madryt do Fenerbahce(pis).Niestety nie dowiedziałem się jaka była cena ale jak się dowiem to zedytuje.Dla mnie lekko zaskakujący transfer ale od dawna mówiono o odejściu mistrza świata z 2002roku.Ja tak myślę ze zagra tam 2,3 sezony i Brazylijczyk zawiesi buty na kołku.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
06-06-2007 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #135
 
Ribery przechodzi do Bayernu za 25 mln euro.
Zostaly juz tylko testy medyczne i koniec.
Olympique Marsylia za pieniadze z transferu chce sprowadzic Giulego z Barcy.

Bayern dokonuje naprawde dobrych transferów,widac że chca wrocic na szczyt bo blamanżu jaki zaliczyli w tym sezonie.
Do tego Klose głosno mowi ze jesli Werder nie sprzeda go teraz (za rok konczy mu sie kontrakt) to po sezonie i tak bedzie grał w Bayernie i to za free.

Swietnie spisujaca sie Sevilla wzmocnila sie skrzydlowym Ajaxu Tomem De Mulem. Kupili go za 4 mln gdyz za tok wygasa mu kontrakt i bylby do wziecia za darmo.
07-06-2007 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości