Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Guest
Unregistered

 
Post: #736
 
hehe Ciekawe jak ma grać Saviola u nas? To jest zawodnik typowy do ligi Spain a nie do Angielskiej 8) . Tak samo z tym Anelką po jaka chole*e nam ten zawodnik ja Saha jest lepszy :evil: Trzeba nam egzekutora (coś w stylu RvN) a nie jakiś małych piłkarzy. Trzeba gracza dobrze grającego głową :wink: Dobry był by Bent!!! No i zaniego by niechcieli napewno więcej niż 10 mln Big Grin
03-06-2007 16:48
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #737
 
Napewno istota strzelania bramek nie lezy we wzroście. Nam potrzeba egzekutora, tu się zgodze, ale napewno nie kogoś pokroju Anelki czy Savioli. My potrzebujemy Rossiego (wiem, że się powtarzam). Wydawać kasę, tylko po to by wydawać to jest bezsens dla mnie. Po co nam Bent? Po co wydawac kasę, za którą można kupić kogoś/coś innego. Dlaczego każdy chce szastac niepotrzebnie zupełnie kasą na lewo i prawo. Manchester to nie jest 2 real czy Chelsea... tutaj trzeba mysleć kogo kupic i czy to się opłaca.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-06-2007 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #738
 
Rossi to egzekutorem nie jest, tylko typem napastnika, który biega przed polem karnym, cofa się do rozgrywania, pokazuje się, czasem zejdzie na skrzydło, taki Saha czy Rooney. Egzekutor to Ruud, to taki klasyczny przykład. My zdecydowanie kogoś takiego nie potrzebujemy. Zresztą z napadziorem wstrzymałbym się do przyszłego lata, jak 20LEGEND będzie niedomagać. Póki co Rooney, Saha, Rossi, Smith i Ole to wystarczający skład ataku.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
03-06-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #739
 
Witam ponownie 8)

Jesli chodzi o transfery to trzeba opchac Sahe!
Mam do niego spory sentyment i uważam go za dobrego piłkarza, jednak jest mało przydatny ze względu na częste kontuzje! Najlepszym typem dla nas byłby Huntelaar,ale cena napewno nie bedzie niska,a troche juz wydalismy!

Jesli chodzi o Saviole to ja jestem za! Z tego co piszą wart jest 7-8mln ale czy jemu akurat nie konczy sie kontrakt po tym sezonie? bedzie wolnym graczem! On i Rooney mogliby stworzyc niezły duet!
03-06-2007 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #740
 
Tak, Javierovi kończy się kontrakt z Blau Graną i jest do wzięcia za darmo.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
04-06-2007 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #741
 
Valverde napisał(a):jak 20LEGEND będzie niedomagać. Póki co Rooney, Saha, Rossi, Smith i Ole to wystarczający skład ataku.

Solskjaer nie jest alternatywa dla Fergusona, w tym sezonie pokazal co potrafi, jednak nie mozemy sie na nim opierac. Jego czas sie juz konczy.

Smith, Saha zawodza, za czesto.

Nie wiem czy Rossi by podolal. Wyglada na to, ze zostaniemy z takim skladem napastnikow jaki mamy. Chodz dla mnie Nani to napastnik, nie pomocnik, wolabym go zobaczyc z Rooneyem z przodu, niz na lawce albo za Ronaldo albo Giggsa na skrzydle...

Under The Boardwalk - United Warriors
04-06-2007 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #742
 
Wojtek3 napisał(a):Solskjaer nie jest alternatywa dla Fergusona, w tym sezonie pokazal co potrafi, jednak nie mozemy sie na nim opierac. Jego czas sie juz konczy.
Ależ w żaden sposób nie mamy się na nim opierać, ma być tylko jednym z ławkowiczów. A jak wiemy, do tej roli jest po prostu stworzony. Na razie możemy go liczyć jako 4/5 napastnika.

Ja to widzę tak: Zostajemy z tym, co mamy i za rok zapominamy o Ole, Saha i Rossi ławka, do Rooneya kogoś dokupujemy, albo parą napadziorów będzie Saha i Roo, kupimy zastępcę dla Francuza. Chyba, że teraz jeszcze ktoś przyjdzie, ale wtedy kogoś z trójki Rossi, Smith i Saha będzie trzeba się pozbyć.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
04-06-2007 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #743
 
Valverde napisał(a):Ależ w żaden sposób nie mamy się na nim opierać, ma być tylko jednym z ławkowiczów. A jak wiemy, do tej roli jest po prostu stworzony. Na razie możemy go liczyć jako 4/5 napastnika.

Myslalem, ze jednak chcesz by ktos opieral sie na OLE.

Na chwile obecna jest tragicznie, mamy pewniaka Rooney'a, a za nim Saha, z ktorym nie wiadomo co bedzie ( kontuzje i mozliwosc odejscia ) Smith'y ktory ma straszne wachania formy, raz dobrze, raz zle, i Solskjaer, ktory wlasnie przeszedl kolejna operacje kolana.

Jak nie przyjdzie Rossi, na co na razie wyglada, to bedziemy grali Roo - Saha z przodu. Ja licze, ze Fergie sprawdzi Naniego z przodu, ktory na tej pozycji gral z powodzeniem w Sportingu.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-06-2007 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #744
 
Dlaczego niby Rossi ma nie przyjść?
Z tego co wiem, to nie było mowy o jego zostaniu w Serie A?
Chyba że coś przegapiłem.

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-06-2007 19:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #745
 
Stojkovic napisał(a):Dlaczego niby Rossi ma nie przyjść?
Z tego co wiem, to nie było mowy o jego zostaniu w Serie A?
Chyba że coś przegapiłem.

Ostatnio mowi sie duzym zainetersowaniem Rossim ze strony Ranierego, ktory jest new coachem Juve. Takze do konca nie wiadomo, dodac do tego, ze Fergie sie ostatnio malo inetersuje jego osoba, plus Nani oraz 5 napastnikow ktorych teraz mamy. Niestety kiepsko...

Under The Boardwalk - United Warriors
04-06-2007 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #746
 
Jeśli Fergie puści od tak Rossiego, to będzie to największy błąd w tej dekadzie... To jest czysty diament. Wierzę, że jednak Rossi wróci i będziemy mieli godnego partnera dla Rooneya. W zamian za miejsce dla Rossiego oddałbym nawet Sahę, choć z cięzkim sercem...

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-06-2007 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #747
 
Ja bym tak nie przesadzał z Rossim. Strzelił w Premiership chyba dotychczas jedną bramkę i niewiadomo, jak po półrocznej przygodzie we Włoszech będzie się prezentował na Wyspach, gdzie panuje inny styl i obyczaje. Talent z niego niemały, ale nie przypuszczałbym, że w nowym sezonie będzie stanowił o sile ataku naszej drużyny.

Smith i Solskjaer moim zdaniem powinni pozostać. Pasują na potencjalnych zmienników, których też trzeba mieć. Nie podoba mi się podatność na kontuzję Sahy, ale cóż zrobić. Jakby tak miało być, jak w poprzednim sezonie z nim, to wolałbym, by go sprzedać, a po dołożeniu do zarobionych za Francuza pieniędzy można by sprowadzić dobrego napastnika, który stanowiłby duet wraz z Roo.
05-06-2007 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #748
 
Stojkovic napisał(a):Jeśli Fergie puści od tak Rossiego, to będzie to największy błąd w tej dekadzie... To jest czysty diament. Wierzę, że jednak Rossi wróci i będziemy mieli godnego partnera dla Rooneya. W zamian za miejsce dla Rossiego oddałbym nawet Sahę, choć z cięzkim sercem...

Nic straconego - może przecież pograć na wypożyczeniu kolejny rok, a Fergie na pewno znajdzie inną opcję, bo jak wspomniał Wojtek, mamy ich sporo. Owszem, Rossi to diament, ale nie powinniśmy zrzucać na niego na wejściu całego ciężaru gry i wymagać korony króla strzelców. Pierwszy sezon w jego wykonaniu widziałbym raczej w roli zmiennika, podbój Premiership miałby miejsce dopiero potem :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
05-06-2007 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #749
 
maryc napisał(a):Ja bym tak nie przesadzał z Rossim. Strzelił w Premiership chyba dotychczas jedną bramkę i niewiadomo, jak po półrocznej przygodzie we Włoszech będzie się prezentował na Wyspach

Obserwowałem go uważnie w rezerwach United i powiem ci, że to co chłopak jest przystosowany do Angielskiego stylu to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Szybkośc, dokładność i technika. Potrafi skręcić kilku rywali i nie przewraca się chyba, że już go ktoś popchnie mocno lub podkosi.


Ciampel napisał(a):ic straconego - może przecież pograć na wypożyczeniu kolejny rok, a Fergie na pewno znajdzie inną opcję, bo jak wspomniał Wojtek, mamy ich sporo.

Tylko już z tego wypożyczenia, może nie wrócić.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-06-2007 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #750
 
Nie mam pojęcia jak potoczą się losy Rossiego w nadchodzącym sezonie,ale jeśli mamy go gdzies wypozyczyc to tylko do jakiejś drużyny z Premiership ,żeby się ogrywał - plusem jest że przeciwko nam by nie mógł grac czym osłabiał by przeciwnika - myśle że Roy pokusił by sie opcją wynajmu :roll:

Jeśli zas chodzi o napad to po ostatnich transferach nie zdziwiłbym się jak Alex zacznie eksperymentowac ustawieniem!
Zawsze najbardziej odpowiadało mi 4-4-2 ale coś czuje że będzie troche kombinowania...
05-06-2007 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości