Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
Skull napisał(a):Swietnie spisujaca sie Sevilla wzmocnila sie skrzydlowym Ajaxu Tomem De Mulem. Kupili go za 4 mln gdyz za tok wygasa mu kontrakt i bylby do wziecia za darmo.

Świetny transfer patrząc na to, jak De Mul bardzo dobrze spisywał się w Ajaxie. Nie grał zbyt często, ale gdy tylko dostawał szansę gry w pierwszym składzie pokazywał się z jak najlepszej strony. Zobaczymy jak będzie się spisywał w Primera Division, życzę mu jak najlepiej, bo lubię tego zawodnika Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-06-2007 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #137
 
Potwierdzone: Bayern kupil Ribery`ego. Zapłacił za niego 26 mln euro. Bedzie musiał dopłacic jeszcze 4, jesli w przyszlym sezonie niemiecki klub zakwalifikuje sie do Ligi Mistrzów, co raczej z taką paczką nie bedzie trudne...

amor patriae nostra lex
07-06-2007 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #138
 
Zashi, Skull napisał 2 posty temu dokładnie to samo, więc po co powielasz?

Ja widziałem Ribery'ego u nas, ale Bayern miał prawo pierwokupu, więc jasne było, że prędzej czy później trafi do Bawarii. Lubię tego zawodnika i mam nadzieję, że w Bayernie wywalczy sobie miejsce i będzie się dobrze prezentował.
07-06-2007 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #139
 
Tym samym ucięte zostały wszystkie spekulacje dotyczące ewentualnego transferu Francuza na Wyspy. Cóż, prawdę mówiąc, płakać nie będę. Nani, Anderson oraz Hargreaves zdecydowanie bardziej zaspokoili moje letnie oczekiwania, niżeli miałby to zrobić sam Frank. W Monachium robi się niesamowity "dream team", ale jeśli wszystko skończy się na zdobyciu mistrzostwa Niemiec i szybkim pożegnaniem z LM, to naprawdę nie będzie to dla mnie dziwne - często takie wielkie oczekiwania kończą się fiaskiem 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
07-06-2007 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
Ciampel napisał(a):wszystko skończy się na zdobyciu mistrzostwa Niemiec i szybkim pożegnaniem z LM,
Z LM już się pożegnali, w przyszłym roku nie zobaczymy ich w tych rozgrywkach. Bodaj kilka postów wcześniej w tym temacie Gollaz pisał już o tym ;]

Widać, że Bayern chce odbudować swoją potęgę. Dobrze, że tak po dupie dostali w Bundeslidze - gdyby tak się nie stało, dalej graliby tak pomiędzy grupą o 1/8 finału LM. Toni, Ribery, Boulahrouz, Schlaudrauff, Altintop, Sosa. Mówi się jeszcze o Van der Vaarcie, zobaczymy. Szykuje się tytuł Mistrza na Allianz.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
07-06-2007 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
Jeśli mowa o transferach , to SAF postanowił pozyskać Kuszczaka na stałe... co oznacza nic innego jak to, że chce by Polak grał w Manchesterze. Gdyby liczył na Fostera, to Tomka poprostu by nie kupił a ten wróciłby do WBA. Coś w tym jest...

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-06-2007 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #142
 
Ale Kuszczak miał w kontrakcie już rok temu zapisane, że niezależnie od wszystkiego podpisuje kontrakt... Głupio sformułowana umowa, ale tak było. Więc dla mnie to żaden transfer Tongue
Poza tym o transferach United mamy inny temat ;> // V.
07-06-2007 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #143
 
Bayern jeszcze bardziej sie wzmocnił. Doszedł do porozumienia z władzami Werderu, a co za tym idzie do ekipy z Monachium dołaczy Mirosław Klose. Cos mi sie wydaje, ze mamy zwyciezce Pucharu UEFA bo tam bedzie wystepowac Bayern oraz głownego faworyta do wygrania ligi niemieckiej.

amor patriae nostra lex
26-06-2007 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #144
 
No i Barca pozyskała kolejnego "mocnego" zawodnika po Hnerym i Toure - tym razem jest to Lewy obronca Lyonu Abidal !

Po tym transferze Giovani VanBronchorst zdecydowal sie rozwiązac kontrakt (mogł bo miał to zapisane w klauzuli) i wrocil do swojego dawnego klubu - Feyenordu!
28-06-2007 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #145
 
Coś ci Holendrzy strasznie się boją konkurencji. Nie miałem 2 dni netu, ale coś pisało na Eurosport 2, że Maakay też chcę odejść bo się boi Kloze.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
28-06-2007 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #146
 
gollaz napisał(a):Maakay też chcę odejść bo się boi Kloze

Klose Smile

Makaay rzeczywiście odszedł, oficjalnie już stał się piłkarzem Feyenoordu. W Bayernie mogło by być rzeczywiście mu teraz bardzo trudno przebić się do pierwszego składu, no ale moim zdaniem mógł poczekać jeszcze ten rok i ocenić sytuację w napadzie. Do tego samego zespołu z Wolfsburga przeszedł Kevin Hofland.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-06-2007 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #147
 
gollaz napisał(a):że Maakay też chcę odejść bo się boi Kloze.
O ile sytuacja Makaaya jest w pełni zrozumiała, o tyle co do Bronckhorsta w pełni podzielam Twoje zdanie... Jeden rywal to jeszcze nie powód, by odchodzić. Makaay za rywali do gry w ataku miał Klose, Podolskiego, Santa Cruza, Schluadraffa i Toniego... Jeden Roy już odpadł, obstawiam, że jako drugi odejdzie Roque. Wracając jeszcze do Roya - jakoś w styczniu czytałem, że już ma kontrakt z bodaj De Graafschap, a tymczasem ląduje w Feyeenordzie. Czy ktoś wie cokolwiek na ten temat?

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
29-06-2007 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #148
 
Valverde napisał(a):Czy ktoś wie cokolwiek na ten temat?

Nic wcześniej o tym nie słyszałem, dopiero teraz z Twojego posta Smile

Atletico Madryt sprowadziło do swojego zespołu dwóch piłkarzy. Jest nim włoski bramkarz Abbiati, który w zeszłym sezonie bronił w bramce Torino, a także Diego Forlan z Villarreal. Wstępnie mówi się, że były zawodnik United kosztował zespół ze stolicy Hiszpanii aż 21 mln euro. Słyszałem, że Valencia bacznie przyglądała się Diegusiowi, no ale nie będą mieli okazji już go sprowadzić.

Oczywiście oba transfery oficjalne Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-06-2007 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #149
 
Kuba_^^ napisał(a):a także Diego Forlan z Villarreal

Czyli wygląda na to, że Torres w Liverpoolu? No chyba, że Diego jest kupiony jako partner dla niego, ale wątpię. Wydaje mi się, że to pokazuje, iż Fernando wreszcie odejdzie z Madrytu...
30-06-2007 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #150
 
Valverde napisał(a):akoś w styczniu czytałem, że już ma kontrakt z bodaj De Graafschap

To było w kwietniu, pierwszego kwietnia. Sam pamiętam jak na stronach www. ****. goal.pl pisali właśnie takie bzdury, a na drugi dzień prostowali ;]

Co do Makaay'a się nie dziwię. Toni i Podolski to naprawdę dobry atak będzie, a Maakay ostatnio nie zachwycał, choć miał kilka przebłysków. Bayern staje się faworytem do wygrania bundesligi, ale przypomnijmy sobie jak to było z Realem Wink

Pozdrawiam.
30-06-2007 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości