Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszykówka
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Hmmmm jakoś nikt tutaj tego nie zaakcentował, wiec ja to zrobię i pozwólcie że napiszę iż Prokom Trefl Sopot awansował do finału PLK! warto dodać iż zrobił to pokonując swojego największego rywala - Anwil Włocławek i to dopiero w 7 meczu. Ostatnie spotkanie było naprawde emocjonujące, mistrz Polski, miał ten plus, że grał we własnej hali, ale i tak zwycięstwo nie przyszło łatwo, ostateczny wynik to 88:83 (17:24, 24:13, 28:23, 19:23), dla graczy z Sopotu. Teraz w finale sopocianie zagrają z BOT Turów Zgorzelec. Szczerze mówiąc przeciwnik nie wydaje się taki straszny w porównaniu z Anwilem.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
14-05-2007 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
słaby ruch w tym temacie zrozumiały. Koszykówka w Polsce nie jest tak popularna jak siatkówka czy piłka nożna. Ja sam w tym temacie niewiele mam do powiedzenia.

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-05-2007 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Hmmmmm no może i tak, gdyz reprezentacja w kosza nie odnosi spektakularnych sukcesów, ale jeśli chodzi o piłkę klubową to jest nieźle. Sam byłem na paru meczach Prokomu (widziałem na własne oczy jak gra Barca!!), mam nawet szalik i stwierdzam, że to ogląda się zdecydowanie lepiej niż siatkówkę, sport jest fajny widowiskowy, nawet w telewizji, a już na żywo to niezapomniane widowisko Big Grin Big Grin Big Grin każdego serdecznie zapraszam
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
16-05-2007 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
No tak, tylko nie w kazdym mieście jest klub który można oglądać i się zachwycać... A oglądac cieniarzy, którzy potykają się o własne nogi nmikogo nie bawi.

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-05-2007 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
koszykówka jest dla mnie ciekawsza od siatkówki choć rzadko oglądam kosza. W siate jest fajnie pograć ale oglądać to nudno jak niewiem(serw,odbiór,wystawka,ścina), jak gra Polska w jakiejś waznej imprezie to jeszcze może być ciekawie.
19-05-2007 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Koszykówka też nie powala polotem, podanie, rzut i kosz, przejęcie, podanie i rzut... nuuuuuuuuuuuuuuuudaaa.
Siatkówka jest jak dla mnie dużo bardziej ciekawym sportem ze względu na to, że nie ma kontaktu między zawodnikami i wszystko zależy od techniki i umiejętności, a nie od siły...

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-05-2007 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Pierdzielenie, obie dyscypliny są bardzo fajne, a koszykówka zwykle jest nadzwyczaj dramatyczna... Prokom dziś został Mistrzem Polski, czwarty raz z rzędu... Mnie zdecydowanie bardziej interesuje NBA, tzn. ograniczam się tylko do oglądania meczów i ważniejszych informacji, wielkiej wiedzy o koszu nie posiadam. W tym roku mamy bardzo nudny i mało emocjonujący sezon, drużyny, którym kibicuje już odpadły, do tego w finale znalazło się San Antonio. W finale konferencji wschodniej grają jeszcze Pistonsi z Cavaliers, trzymam raczej za tymi drugimi, żeby LeBron wreszcie tak mocno zaistniał, bo ostatnio takich gwiazd jest jak na lekarstwo.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
31-05-2007 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ja też lubię oba sporty. W kosza nawet całkiem nieźle gram i wolę właśnie "popykać" na boisku niż oglądać. NBA nie za bardzo się interesuję, w polskiej lidze śledzę tylko czasami wyniki i sytuację w tabeli, jak jest mecz na TVP3 (zazwyczaj PLKK) to oglądam. I tyle. Niemniej jednak, bardzo lubię ten sport i nie uważam, żeby był nudny. Dla mnie nudne to są szachy (chociaż pograć też lubię).
31-05-2007 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Dziś o 3.00 zaczynają się NBA Finals! Można powiedzieć pojedynek Chelesa (San Antonio) z Sheffield (Cavs), tylko z Sheffield z Cristiano Ronaldo (LeBron James). Spursów nie trawię od małego, dlatego kibicuję Cavaliers. Liczę na show LBJ23, mit #23 mógłby się odrodzić. Niestety przewiduję szybki koniec serii, góra Cleveland może urwać co najwyżej 1 mecz, w porywach 2.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
07-06-2007 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Valverde napisał(a):Cleveland może urwać co najwyżej 1 mecz, w porywach 2.

Zgadzam sie. Ekipa z Cleveland oprocz geniusza James'a nie ma zbytnio utalentowanych graczy, tak jak Sursi. Cavs opieraja swoja gre na Lebronie, a San Antonio ma kilku takich graczy. Sam awans dla Cavs jest juz duzym sukcesem.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-06-2007 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Jako że jestem ze Starogardu to opiszę transfery Polpharmy i ich politykę transferową:
Polpharma co rok traci pierwszą piątkę i paru z rezerw a kupuje nowych na jeden rok i znowu ich sprzedaje i tak w koło.Koszykarze którzy odeszli:Grega Harrington ie wiem gdzie będzie grał oczywiście Iwo Kitzinger i David Logan obaj przeszli do Turowa Zgorzelec najlepszego strzelca ligi Patricka Okafora przeszedł do Anwilu i Kristjana Ercegovica(cała pierwsza piątka).A z rezerw Andrzej Misiewicz przeszedł do Żubrów Białystok i Paweł Wikiera
też Andrzej Misiewicz (Żubry Białystok) oraz Paweł Wiekiera.A trenera też zmieniliśmy odszedł Jankowski a przyszedł Jerzy Chudeusz .A z tych co zostają to Zakrzewski i Marculewicz na razie kupili tylko Łukasza Majewskiego.I to wszystko co wiem.

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
03-07-2007 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
Mamy trzeciego Polaka w NBA!!! Jest nim Marcin Gortat, ktory podpisal roczny kontrakt z Orlando Magic. Ciekawy jestem tylko czy pogra sobie wiecej niz Trybanski i Lampe i czy zostanie w NBA na dluzej? Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-07-2007 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Kod:
Marcin Gortat podpisał kontrakt z zespołem ligi NBA Orlando Magic - poinformowała strona internetowa polskiego zawodnika. Będzie trzecim Polakiem, który wystąpi w najlepszej lidze koszykarskiej świata.

Mam nadzieje, ze nie pójdzie w slady Trybanskiego i Lampego i bedzie GRAL w NBA ponad rok. Jesli chce tego dokonac, to musi byc naprawde dobry. Pozyjemy zobaczymy...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-08-2007 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartek123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
mi też sie wydaje że nikt inny nie transmituje meczów prócz Canal+ to źle inne stacje też mogły by pokazywać mecze tylko szkoda że pokazują mecze na żywo w nocy no cóż musze zadowolić sie powtórkami ale też jest git
16-08-2007 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Oto kilak transferów z NBA.

Roy Allen z Seattle Superstars do Boston Celtics.

Zach Randolph z Portland do New York Knicks.

Wally Szczerbiak z Boston Celtics do Seattle Superstars.

Steve Francis z New York Knicks do Houston Rockets.

Po za tym Kobe Bryant rozważa odejście z LA Lakers!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
16-08-2007 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości