Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Vine Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #796
 
Myślę, że powinniśmy sprowadzić Matta Derbyshire.
Plusy:
Zna Premiership
Młody ('86) i perspektywiczny
Tańszy od Trezegueta, Huntelaara i Owena
20-06-2007 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #797
 
Tylko co my o nim wiemy?
Praktycznie dla mnie nieznany i całkowicie nie znam jego gry i umiejętności.
Masz jakiś filmik z jego udziałem? I dla kogo on wogóle gra?

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #798
 
Stojkovic napisał(a):I dla kogo on wogóle gra?

Z tego co się orientuję gra on w Blackburn i strzelił nam chyba nawet bramkę w meczu na Old Trafford, kiedy wygraliśmy 4:1 Wink Ale ja również mało o nim słyszałem i nie wiele razy widziałem go w akcji, więc dużo o nim powiedzieć też nie mogę...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-06-2007 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #799
 
Stojkovic napisał(a):Tylko co my o nim wiemy?

Gra w Blackburn, strzelił w tym sezonie całe 5 bramek, to już rzeczywiście ja wolę pierwszy raz Rossiego. A jeszcze strzelił kiedyś na wypożyczeniu 10 goli dla Wrexham.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
20-06-2007 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #800
 
Sory, ale bez sensu szukac na iłę. Po co kupowac jak nie potrzeba. Nani i Ronaldo na skrzydłach, Anderson z Rossim + Ole + Smith i Saha, Giggs i Scholes. Dla mnie wystarczająca siła ognia.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #801
 
No jesi nie ma w planach sprzedaży Smitha i Sahy to nie ma też sensu robic nie potrzebnych zakupów! Rooney,Saha,Ole,Smith i Rossi w zupelnosci wystarczą. Jesli Louis sie nie wykuruje to mozna kogos wypozyczyc (czyt.Larsson) zreszta bedzie Rossi i juz mamy problem z głowy. Jesli po otwarciu ktorys z napastnikow odejdzie to wtedy zaczniemy spekulacje. Everton ma chrapke na naszych piłkarzy 8) wiedzą gdzie szukac :wink:
21-06-2007 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #802
 
Dokładnie tak. Dobra opcja to wypożyczyć kogoś z opcją definitywnego transferu i po kłopocie. Po co odrazu pakowac tyle forsy w kogoś, kto może nie spełnić naszych oczekiwań.
Saha ma być gotowy od pierwszego meczu sezonu i wydaje mi się, że wyjdzie nawet w podstawowej 11.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-06-2007 08:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #803
 
Jakich emerytów? Quagliarella pokazał się w Seria A z bardzo dobrej strony i wiek również za nim przemawia, bo ma 24 lata. Pod uwagę, wbrew innym opiniom, biorę również Huntelaara i Rossiego. Spekulacje o Torresie prawdopodobnie zostaną/zostały ucięte, kilka godzin temu na oficjałce pojawiła się informacja z ust samego prezesa Atletico, że Fernando nigdzie się nie wybiera, choć może to tylko "chwyt reklamowy".

Co do Giuseppe - można w nim pokładać duże nadzieje, bo ma spore predyspozycje, ale nie popadajmy w huraoptymizm - przed nim jeszcze wiele nauki.

capo di tutti capi

MUSC PL
21-06-2007 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #804
 
serie A to nie Premiership, choć gra tam wychodzi na + potem ludziom przychodzącym grac na wyspach. Rossi gdy rzyjdzie, będzia miał wspaniałych "profesorów" - Solskjaera, Giggsa, Scholesa i może nawet Sahę.

Huntelaar to dla mnie jak narazie trochę za drogo jak na jednego gracza, który nie dokońca jest nam koniecznie potrzebny. Ja rozumiem rok temu, jak mieliśmy w napadzie Roo, Solskjaera, Sahe i na tym się kończyło.Teraz jest mocna obsada.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-06-2007 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #805
 
Idąc twoim tokiem, najlepszym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie kogoś obeznanego z Premiership. W Serie A gry technicznej raczej się nie preferuje, Włochom bliższa jest piłka angielska aniżeli hiszpańska, dlatego ku niemu w pewnym sensie się skłaniam.

Obsada jest dokładnie taka sama jak w zeszłym roku, bo co do powrotu Rossiego pewności nie ma, w każdej chwili może pojawić się jakaś konkretna oferta, a planów odnośnie Giuseppe, niestety, nie znamy. Gill co nieco obiecywał, także ja to widzę w ten sposób - Quagliarella/Huntelaar/other lub definitywny powrót naszego młodziana i spożytkowanie tej kasy na innym "froncie".

capo di tutti capi

MUSC PL
22-06-2007 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #806
 
Znowu odżyły plotki o rzekomym przejściu Anelki do MU. Osobiscie twierdze ze jest w tym więcej prawdy niż w przejściu Eto (transfer tak popierany przez czytelników tej strony). Oczywiście Kameruńczyk byłby znacznie poważniejszym wzmocnieniem ale okazało sie ze transferem zainteresowany jest takze Milan. Anelka ma obycie z angielskim futbolem, kosztuje dużo mniej no i jest w najlepszym wieku jak na napastnika. Myśle ze Fergusson bardziej powinien sie skupić na tym piłkarzu bo dla Eto chyba bliżej do słonecznej Italii niż deszczowej Anglii :roll:
03-07-2007 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #807
 
Niemir napisał(a):jest w tym więcej prawdy niż w przejściu Eto (transfer tak popierany przez czytelników tej strony).

Transfer Eto'o to była plotka od początku do końca wiadoma. Z Anelką to też raczej plotka jest.

W przeciwieństwie do większości z was, ja Anelkę bym widział u nas w składzie. Doświadczony, ograny w Premiership, umie strzelić, umie podać, wysoki, dobre warunki fizyczne. Jedynym minusem jest jego wiek. Jakby miał jakieś 24 lata to bez wahania Fergie powinien go brać. No i na pewno bardziej do naszego stylu gry Anelka pasuje niż Samuel.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-07-2007 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #808
 
KanT napisał(a):Jedynym minusem jest jego wiek.

Tak jak pisałem 28 lat to najlepszy wiek dla napastnika, jest już ukształtowany i doświadczony a przy tym jeszcze na tyle szybki i zwinny, że bez problemu poradziłby sobie jako partner Rooneya.
03-07-2007 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #809
 
Ja sceptycznie podchodzę do propozycji Anelki. Jeśli mamy kogoś kupować, to ma być to nie jakiś zapijaczony zawodnik, który swoje najlepsze lata ma za sobą, ale ktoś naprawde wyjątkowy. Inaczej poprostu szkoda kasy... takie moje zdanie.


Ile bramek strzelił Anelka? Zadowala was taka liczba? Mnie absolutnie nie...

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-07-2007 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #810
 
Stojkovic napisał(a):Ile bramek strzelił Anelka? Zadowala was taka liczba? Mnie absolutnie nie...

Cóż Stojkuś, statystykiem nie jestem, ale trochę ich było. Poza tym partnerzy pokroju Giggsa, Scholesa a Nolana i Gardnera to jednak różnica jest. A i moim zdaniem Anelka nie jest zawodnikiem, który ma najlepsze lata za sobą :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-07-2007 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości