Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #151
 
Pejter napisał(a):Czyli wygląda na to, że Torres w Liverpoolu?

No chyba tak, niektóre strony już piszą, że Torres dołączy do Liverpoolu, że pozostały tylko formalności. Choć oficjalna strona klubu zupełnie milczy, nie ma na ten temat jakiejkolwiek wiadomości. The Reds ponoć będą musieli wydać... 27 milionów funtów :shock:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-06-2007 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #152
 
I teraz zobaczycie na co stać Torresa w Premier League. U nas myślę, że by się nie sprawdził ze względu na to, ze nadal u nas mało południowców (w porównaniu z lfc dużo mniej). Tam gra się już coraz bardziej hiszpańską piłkę i to boli w Premier League, a to, ze Benitez prawdopodobnie ściągnie Torresa do zespołu utwierdza mnie w przekonaniu, że taka ilość graczy zza granicy niszczy brytyjski futbol.

Pozdrawiam Wink
30-06-2007 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #153
 
Cytat:To było w kwietniu, pierwszego kwietnia. Sam pamiętam jak na stronach www. ****. goal.pl pisali właśnie takie bzdury, a na drugi dzień prostowali ;]
A być może, dzięki za uświadomienie ;-)

Mates napisał(a):Toni i Podolski to naprawdę dobry atak będzie
Nie zapominajmy o Klose... Moim zdaniem sadzanie na ławce któregokolwiek z tego tercetu będzie zbrodnią, naprawdę nie wiem, jak szkoleniowiec Bawarczyków zamierza poradzić sobie z takim bogactwem.

Cieszę się, że Fernando nie zostanie zawodnikiem United. IMO nie zasłużył na transfer do Man United, nie jest tego wart. Niech się kisi na Anfield.

Tymczasem niezwykle ciekawy transfer przeprowadziło Palermo, pozyskując skrzydłowego tudzież ofensywnego pomocnika Mallorki, Bosko Jankovica. Serb był objawieniem ubiegłego sezonu Primery, teraz przechodzi do Palermo - nie zdziwię się, jeżeli za sezon/dwa wyląduje w naprawdę czołowym klubie jak Inter czy Juventus.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
30-06-2007 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #154
 
Valverde napisał(a):Nie zapominajmy o Klose... Moim zdaniem sadzanie na ławce któregokolwiek z tego tercetu będzie zbrodnią, naprawdę nie wiem, jak szkoleniowiec Bawarczyków zamierza poradzić sobie z takim bogactwem.

Hmm... W sumie również nie wiem, ale z tego co oglądałem mecze razem z bracikiem (fan Bayernu) to pamiętam, że nie rzadko było tak, że jeden z napastników stawiany był na skrzydle, ale miał niesamowicie ofensywne zadania Wink

Pozdrawiam.
01-07-2007 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #155
 
Cytat:Cieszę się, że Fernando nie zostanie zawodnikiem United. IMO nie zasłużył na transfer do Man United, nie jest tego wart. Niech się kisi na Anfield.
Torres jeśli przejdzie do L'poolu zrobi duży błąd. Liverpool nie umie już grać w lidze! Nie dziwi mnie słaba gra Czerwonych, ponieważ kreując taki styl gry nie są w stanie osiągnąc sukcesu w Anglii. W LM im idzie bo tam grają inny futbol niż na wyspach i to IMO jest cała historia na ten temat.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #156
 
Mates napisał(a):nie rzadko było tak, że jeden z napastników stawiany był na skrzydle, ale miał niesamowicie ofensywne zadania
Teraz jest jeszcze Ribery, zresztą nie wyobrażam sobie, żeby Klose albo Podolski śmigali na skrzydle. O Tonim nie wspominam, bo to typowy snajper. Ktoś odejdzie i tym kimś na pewno nie będzie Schlaudraff, Klose, Toni i Podolski. Zostaje Santa Cruz - sądzę, że zgarnie go jakieś Atletico, Werder czy Schalke.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
01-07-2007 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #157
 
Valverde napisał(a):Santa Cruz - sądzę, że zgarnie go jakieś Atletico, Werder czy Schalke.

Na razie cicho na jego temat, ale z pewnością po zakończeniu Copa America coś się ożywi, zwłaszcza, że Santa Cruz w pierwszym meczu swojej reprezentacji strzelił hat-tricka z Kolumbią. Jeśli tak dalej będzie się prezentować zainteresowanie wzrośnie, choć nie wiadomo, czy Bayern też tak nie pomyśli i będzie chciał go zostawić, bo będzie w dobrej formie... Choć gdybym był na miejscu Roque odszedłbym tak jak Makaay :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-07-2007 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #158
 
Kuba_^^ napisał(a):strzelił hat-tricka z Kolumbią.
Ceny zawodników, którzy strzelają hat-tricki na dużych imprezach drastycznie rosną, więc na pewno sobie coś znajdzie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 19:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #159
 
CHORWAT Eduardo da Silva zostal nowym zawodnikiem Arsenalu. Przeszedl do klubu z Dynama Zagrzeb.Jest to oczywiscie naturalizowany Brazylijczyk :wink: Moze grac na pozycji ofensywnego pomocnika, lub napastnika. Czyzby nastepca Henry'ego? osobiscie watpie...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-07-2007 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #160
 
Grzeho napisał(a):Czyzby nastepca Henry'ego?
Nie wiem osobiscie nie widziałem go nigdy w akcji wiec nie wiem.Ale wątpie by był tkim dobrym zawodnikiem jak reprezentant Francji.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-07-2007 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #161
 
ziomo napisał(a):Ale wątpie by był tkim dobrym zawodnikiem jak reprezentant Francji.

To jest raczej pewne :wink: Ale nie mozna go od razu skreslac. Trzeba dac mu szanse. On ma dopiero 24 lata, wiec jesli ma potencjal to moze stac sie jeszcze dobrym zawodnikiem, moznie nie drugim Henry'm, ale godnym nastepca. Chociaz w to watpie...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-07-2007 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #162
 
W tym Dynamie Zagrzeb Eduardo da Silva sporo bramek strzelił, wiadomo, że niższy poziom, że to inna liga niż Premiership, no ale w Arsenalu też może coś namieszać, niekoniecznie w pierwszym sezonie, bo z pewnością będzie musiał się przystosować do angielskiej gry. Kilka razy widziałem go w akcji, głównie w skrótach el. do ME 2008, szybkość ma... Zobaczymy jak będzie się prezentował...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-07-2007 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #163
 
Arsenal odpowiedział na sprzedaż Henry`ego pozyskaniem Eduardo da Silvy, Brazylijczyka z chorwackim paszportem. Uważałbym to za ciekawy transfer, gdyby miał być partnerem Francuza - jako jego następca raczej nie da rady. Eduardo coś tam strzelał w lidze i w reprezentacji, jednak nie wierzę w to, że zostanie czołowym napastnikiem Premier League, to nie ten format gracza. Jeszcze 2 lata temu niemożliwe, teraz już tak - Arsenal będzie walczyć o kwalifikacje Ligi Mistrzów, chociaż nie zdziwię się, jeżeli za rok będą reprezentować Anglię w Pucharze UEFA.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
02-07-2007 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #164
 
Cytat:Klose Smile

Dyć to je karlus ze Ślonska i się nazywo Kloze. A, że mu Niemcy nazwisko zmienili to jeszcze nie powód, bym ziomka nie mógł nazywać poprawnie Wink

Edit Kuba_^^: w takim razie sorka, nie wiedziałem Smile

Co do Eduardo to widziałem parę spotkań z jego udziałem i bardzo mi się podobała jego gra, zobaczymy czy w The Gunners uda mu się zrobić karierę. Hlebowi nie wróżyłem wielkiej kariery, a chłopak dość nieźle gra, może podobnie będzie z chorwato-brazylijczykiem.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
02-07-2007 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #165
 
A jednak, Torres w Liverpoolu. Kamień z serca, naprawdę bałem się, że Ferguson się na niego skusi. Nie jestem co do niego przekonany - niegdyś wielki talent, ostatnio po prostu się zmarnował. Nie wiem, czy ten transfer nie przyszedł za późno. Benitez albo trafił w "10" albo popełnił wielki błąd. I jak na razie mamy najwyższy transfer lata, gdyż Liverpool zapłacił za Torresa 27 mln funtów.

Ostatnio rynek w ogóle nieco się ożywił - dziś Chivu został zawodnikiem Realu Madryt, transfer Torresa uwzględniał przejście Luisa Garcii w drugą stronę, Faubert w WHU, a król strzelców ME U-21 Marco Righters będzie grać dla Boro.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
03-07-2007 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości