Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #166
 
Valverde napisał(a):a król strzelców ME U-21 Marco Righters będzie grać dla Boro.

Kurde mi sie zdawało ze dla Blackburn,ale niechce mi sie teraz sprawdzac.

Oprocz transferów Torresa i Luisa Garcii były jeszcze takowe:
Geremi z Chelsea do Newcastle
Rio Mavuba z Bordeaux do Villareal
Diego Forlan z Villareal do A.Madryt
04-07-2007 07:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #167
 
No i dobrze, że Torres poszedł do Liverpoolu. Powstaje pytanie - gdzie ten Benitez ma oczy? Sprowadza samych południowców i dziwi się, że jego drużyna słabo w lidze gra...

A Atletico Madryt sprowadziło Quaresme z Porto :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-07-2007 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #168
 
Skull napisał(a):Rio Mavuba z Bordeaux do Villareal

Dobry ruch ze strony Bordeaux Mavuba, ktorym swojego czasu interesowal sie United, jest przedstawiany jako nowy Makelele. Jest to chlopak z duzym potencjalem, ciekawe jak sobie poradzi w La Liga...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-07-2007 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #169
 
Skull napisał(a):Kurde mi sie zdawało ze dla Blackburn,ale niechce mi sie teraz sprawdzac.

Na oficjalnej Blackburn jest napisane, że jednak Rigters przechodzi do tego właśnie zespołu Wink

Mi również spadł kamień z serca, gdy dowiedziałem się, że Torres przeszedł do Liverpoolu. Zresztą, pisałem już w temacie o transferach, dlaczego nie chcę go widzieć w United, jeszcze za takie pieniądze :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-07-2007 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #170
 
Skull napisał(a):Kurde mi sie zdawało ze dla Blackburn,ale niechce mi sie teraz sprawdzac.
Tfu, oczywiście do Blackburn Wink


Cytat:A Atletico Madryt sprowadziło Quaresme z Porto Wink
Atletico również bardzo aktywne na rynku: Forlan, Luis Garcia, Cleber Santana, Raul Garcia, Quaresma raczej też... Widać, że naprawdę chcą się dostać do tych pucharów - uświadomili sobie, że bez wzmocnień do nich nie awansują.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
04-07-2007 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #171
 
[Obrazek: 75028132ay5.jpg]

Juz wiemy kto nam strzeli hat-tricka na Anfield Road oraz zostanie krolem strzelcow Premiership Sad

Under The Boardwalk - United Warriors
04-07-2007 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #172
 
Cytat:Juz wiemy kto nam strzeli hat-tricka na Anfield Road oraz zostanie krolem strzelcow Premiership

O ile się założymy? Piwko, dwa, krata? :> Jeśli ktoś ma podobne zdanie jak Wojtuś to chętnie się z nim założę o... wiele Smile)

Żeby nie robić off-topa - powiem tylko tyle, ze moim zdaniem to jeden z gorszych możliwych transferów l'poolu jaki mogli zrobić, poza tym bardzo kosztowny transfer ;]

Pozdrawiam
04-07-2007 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #173
 
Oglądałem sobie ostatnio na Eurosporcie prezentacje Henry'ego w barwach Barcelony. To co wyprawiał Francuz to po prostu wstyd dla całego Londynu. Poza komercyjnymi ruchami, wywiadem, prezentacją umiejętności Henry podczas rozmowy z kibicami pocałował koszulkę klubu z Katalonii. Jak on może takie rzeczy robić? Wszystko zawdzięcza Arsenalowi a zachował się jak niedoświadczony idący na kase dzieciak

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-07-2007 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #174
 
Widze, ze tu sami sceptycy transferu El Nino. Ja ze swoja opinia sie jeszcze powstrzymam. Moze to byc wielki hit, albo jak sugeruje wiekszosc- wieka klapa. Pozyjemy zobaczymy.Oby tylko nie bylo tak, jak mowi Wojtek...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-07-2007 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #175
 
L'pool sporo dał za Torresa, który obecnie prezentuje wątpliwą formę. Wojtek, już pękasz, a Torres jeszcze nic nie pokazał na Wyspach. Nie zapominaj, że Ronaldo napewno łysy nie będzie chciał biegać po boisku więc napewno nastrzela sporo bramek.

Henry poszedł za kasą niestety i całuje herb swojego nowego pana jak pies na smyczy. Taki niestety jest teraz poziom mentalności na świecie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-07-2007 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #176
 
Do Valencii przeszedl z VFB Sttugart Niemiecki bramkarz Timo Hildebrand. Podpisal 3-letni kontrakt. Czyby nastepca Canizresa?!

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-07-2007 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #177
 
Wiem na co stac Torres'a, i wiem, ze sprawidzilby sie w UNITED. To, ze przecietniacy Kleberson i DD nie spdawdzili sie, nie znaczy, ze talent Torres by sie nie sprawdzil. Dla mnie jest to wielka strata dla UNITED, jednak teraz juz wiemy dlaczego nie chcial grac dla UNITED...

Under The Boardwalk - United Warriors
04-07-2007 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #178
 
O samo to, że Torres będzie królem strzelców to chętnie bym się założył. Wprawdzie może o czteropak, a nie o kistę, ale Mates, jak jesteś chętny to zapraszam do zakładu.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
04-07-2007 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #179
 
No to mamy chyba propozycję na nowy temat Smile
Ja stawiam w ciemno, że Torres nie będzie królem strzelców, bo jest jeszcze Drogba (dziki Tongue ) i Cristiano.

Pozatym Torres musi się przyzwyczaić do gry na Wyspach i pomimo swojego talentu musi włożyć sporo pracy na treningach.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-07-2007 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #180
 
gollaz napisał(a):O samo to, że Torres będzie królem strzelców to chętnie bym się założył. Wprawdzie może o czteropak, a nie o kistę, ale Mates, jak jesteś chętny to zapraszam do zakładu.

OK. Czteropak czego? Moim zdaniem nie będzie królem strzelców, Twoim zdaniem owszem. Jeśli będziesz w okolicach 5 sierpnia w domu, to wpadnij na zlot do Katowic (btw. trzbea by było zacząć już przygotowywać) to pogadamy Big GrinD W każdym bądź razie OK.

Pozdrawiam Wink
05-07-2007 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości