Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex - Diabły
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Dziś trzydziestka stuknęła Ruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudowi van Nistelrooywi! Mimo niezbyt miłego rozstania, wszystkiego najlepszego RvN. Powodzenia w Realu...

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
01-07-2007 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
No no no Smile Rudy już zagościł w elitarnej grupie ryczących trzydziestek. Z 5 lat napewno pokopie jeszcze Smile Wszystkiego najlepszego nasz ex-diable.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
Najlepszego w Realu Ruud.Kolejnego tytułu króla strzelców w Hiszpanii.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-07-2007 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Bardzo dobrze zaprezentował się Ruud w Realu w minionym sezonie, wkońcu był królem strzelców La Liga 8) Jakoś gdy odchodził pogodziłem się z tym wszystkim, ale szczerze mówiąc teraz mi go bardzo brakuje, jego bramek i tego okrzyku na trybunach po każdej bramce "Ruuuuuuuuuuuuud"... Bardzo go lubiłem, zresztą cały czas go doceniam za to, co zrobił dla United Smile

STO LAT!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-07-2007 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Na pewno jest za co go doceniać, bo tyle bramek nie strzela byle chłopak z ulicy. Może nie rozpatrujmy już powodów rozstania i samego transferu, w tym szczególnym dniu skupmy się na samych pozytywach jego gry w UNITED Wink Dzisiaj świętuje również Patrick Kluivert, inny holenderski napastnik. Co prawda z Diabłami miał niewiele wspólnego, ale siłą rzeczy kojarzę tą parę właśnie ze względu na datę urodzenia.

capo di tutti capi

MUSC PL
01-07-2007 19:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Chciałbym poruszyć temat Andreya Kanchelskisa...który nie tak dawno właśnie zakończył karierę (12 lutego tego roku). Starsi kibice na pewno pamiętają tego pana zastanawiałem sie gdzie wstawić ten temat do legend czy ex-diabłow. I doszedłem do wniosku że byli sławniejsi od niego i mysle ze Andrey pozostanie po prostu takim Ex-Diabłem (za to ze grał przez sezon w City :x ).

Urodził się w 1969 roku (ma 38 lat) w ZSRR, gral w MU przez 5 sezonów (1991-95) na prawej stronie i strzelił 36 bramek. Po karierze w Diabłach grał w Evertonie (20 bramek w sezonie i chyba szczyt kariery). Potem już było gorzej 2 lata we Włoszech (Fiorentina), Manchester City i Southampton (w obu klubach bez gola)aż wreszcie w 2004 roku wrócił do Rosji. Grał w Saturnie Moskwa i Samarze.
W 2007 roku zawiesił buty na kołku i został dyrektorem sportowym rosyjskiego zespołu Novotroisk (miasto przy granicy z Kazahstanem, I liga rosyjska).

Udało mi sie znalezc nawet filmik z bramki jaką strzelił w 1994 roku Oldham grając jeszcze w "sharopwej" koszulce Redsów. Przebiegł boisko w SZERZ i pier**** z lewki;-)
http://www.youtube.com/watch?v=QubC7F1fDnM
02-07-2007 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
Kuba_^^ napisał(a):Bardzo dobrze zaprezentował się Ruud w Realu w minionym sezonie, wkońcu był królem strzelców La Liga 8) Jakoś gdy odchodził pogodziłem się z tym wszystkim, ale szczerze mówiąc teraz mi go bardzo brakuje, jego bramek i tego okrzyku na trybunach po każdej bramce "Ruuuuuuuuuuuuud"... Bardzo go lubiłem, zresztą cały czas go doceniam za to, co zrobił dla United Smile

STO LAT!

Szkoda, ze nikt nie pamieta jak obrobil dupe Fergusonowi po odejsciu i jego slowa na temat UNITED. Standard. Fajnie, strzelal dla nas, ale lojalny po odejsciu to nie byl.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-07-2007 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Tak, Wojtek ma rację. Ja cieszyłem się z bramek Ruuda i tego skandowania jego nazwiska, bo fajnie mieć takiego człowieka w klubie, ale to co Holender powiedział po odejściu do Hiszpani to o Holender! :lol:

A do jego charakteru zawsze jakiś nieprzekonany byłem, on mi sie kojarzy z zachowaniem Bartona - nieobliczalny.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-07-2007 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
No Ruud to był taki łobuz czasami. A to komuś w głowe z buta trzasnął, a to z kolana w mięsień...
Odszedłw złym stylu z OT. A o ludziach którzy tak odchodzą się już nie mówi w Manchesterze. Jak odejść to tylko pięknie (Charlton, Law, Cantona, Keane...)

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-07-2007 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
Stojkovic napisał(a):Keane...

Pięknie to znowu on nie odszedł... Do Celtów przeszedł w nieco złej atmosferze, ale na szczęście teraz mówi ciepło na temat zawodników, trenera, działaczy... Po meczu z Boro należała się krytyka, ale on zdecydowanie przegiął. Te słowa były potrzebne i w sumie za to właśnie kochamy Keano!

Pzdr
04-07-2007 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Stojkovic napisał(a):Keane
No rzeczywiście...

Nie ma co rozdrapywać starych ran, zachowanie Ruuda bolało, ale ja zawsze będę go wspominać przez pryzmat tego ogromu bramek. Zatem pomimo
Valverde napisał(a):niezbyt miłego rozstania
życzę mu jak najlepiej.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
04-07-2007 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Wojtek3 napisał(a):Szkoda, ze nikt nie pamieta jak obrobil dupe Fergusonowi po odejsciu i jego slowa na temat UNITED

Pamięta się i takie rzeczy, taki dziwny charakter miał Ruud, ale ja pomimo tego, że w złym stylu pożegnał się z OT to i tak będę pamiętał go z dobrej strony.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-07-2007 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
Kuba napisał(a):Pamięta się i takie rzeczy, taki dziwny charakter miał Ruud, ale ja pomimo tego, że w złym stylu pożegnał się z to i tak będę pamiętał go z dobrej strony.

A ja troche czuje nie smak, Beckham nam tak dupy nie obrobil...

Under The Boardwalk - United Warriors
04-07-2007 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Keano też tak nam dupy nie obrobił. Chyba MU najbardziej skorzystało na sprzedaży Ruuda, jestem pewien, że gdyby RvN grał dalej u nas, nie mielibyśmy mistrza...

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-07-2007 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Stojkovic napisał(a):Keano też tak nam dupy nie obrobił. Chyba MU najbardziej skorzystało na sprzedaży Ruuda, jestem pewien, że gdyby RvN grał dalej u nas, nie mielibyśmy mistrza...

Racja, Keane nam dupska nie obrobil i nogdy by tego nie zrobil SAF'owi, Ruud zachowal sie inaczej przez co nie mam do niego szacunku...

Jesli chodzi o mistrza to ja mam inne zdanie Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
04-07-2007 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości