Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #811
 
Cytat:Cóż Stojkuś, statystykiem nie jestem, ale trochę ich było. Poza tym partnerzy pokroju Giggsa, Scholesa a Nolana i Gardnera to jednak różnica jest. A i moim zdaniem Anelka nie jest zawodnikiem, który ma najlepsze lata za sobą
Anelka w 35 meczach strzelił jedynie 11 bramek... dla mnie to stanowczo za mało. W Man City zdobył 23 w 49 meczach.
Nie chce takiego gracza w naszych szeregach, tymbardziej, że grał dla naszego wroga...

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-07-2007 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #812
 
Cristiano Ronaldo to nie grał wczesniej dla naszego wroga?? Tak to nie ma co rozpatrywać :x i jasne jest że dużo zależy od partnerów w ofensywie łatwiej strzelać bramki z podań Giggsa niż ...jak tu padło np.Nolana
03-07-2007 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #813
 
Niemir napisał(a):Cristiano Ronaldo to nie grał wczesniej dla naszego wroga?? Tak to nie ma co rozpatrywać i jasne jest że dużo zależy od partnerów w ofensywie łatwiej strzelać bramki z podań Giggsa niż ...jak tu padło np.Nolana
Cristiano grał dla Sportingu...
Anelka dla L'poolu, Arsenalu i Man City (brakuje jeszcze tylko Chelsea). Nie jestem do niego przekonany, już lepszy byłby Trezeguet choć i tak Anelka ma słabą skuteczność. Nie ma znaczenia od kogo dostaje piłki, napastnik ma być skuteczny.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-07-2007 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #814
 
Stojkovic napisał(a):Anelka ma słabą skuteczność. Nie ma znaczenia od kogo dostaje piłki, napastnik ma być skuteczny.

Nie wiem dokladnie, ile bramek zdobyl Anelka, ale swoja dragą Rooney, jako napastnik tez nie grzeszy skutecznoscia...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-07-2007 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #815
 
Grzeho napisał(a):Nie wiem dokladnie, ile bramek zdobyl Anelka, ale swoja dragą Rooney, jako napastnik tez nie grzeszy skutecznoscia...
Statystyki dałem wyżej. Rooney ile lat mniej ma od Anelki... więc nie ma co porównywac nawet.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-07-2007 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #816
 
Grzeho napisał(a):[
Nie wiem dokladnie, ile bramek zdobyl Anelka, ale swoja dragą Rooney, jako napastnik tez nie grzeszy skutecznoscia...

No i dlatego nam potrzebny bramkostrzelny napastnik, żeby odciążyć Roo 8)

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-07-2007 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #817
 
Nicolas jest jedynym zawodnikiem który mimo gry w takich "ciulatych" klubach jak a. PSG !, b. Liverpool, c. Arsenal, D. Real, znajduje się w gronie zawodników których lubię. Byłbym więcej niż zachwycony, gdyby grał u nas.

Stojkovic piszesz, że strzela mało bramek, ale United jest klubem w którym gra nie skupia się na jednym snajperze, który wali w sezonie po 30-40 goli (wyjątek pierwsze 3 sezony gdy grał RVN). Ja wolę zespół w którym każdy dołoży po kilka bramek, jak było w poprzednim sezonie.

Nicolas jest graczem bardzo dobrym. Jest też "bad boyem", ale SAF pokazał już wiele razy, że z takimi zawodnikami sobie radzi.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
04-07-2007 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #818
 
Dzisiaj sobie tak myślałem i doszedłem do wniosku, że jeśli nikogo nie sprzedamy, to kolejny napastnik nie powinien wchodzić w grę. Kupiliśmy już trzech zawodników, w tym dwóch ofensywnych. Z racji pozyskania Naniego możemy oglądać Ronaldo na ataku. Bo tak gwałtownie przebudowywać kadrę kosztem zgrania nie warto.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-07-2007 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #819
 
Już w 99,9 % zostało potwierdzone, że Manchester United pozyska Carlosa Teveza. Ściślej - agent Argentyńczyka potwierdził oficjalnie, że Tevcio ( Tongue ) i Czerwone Diabły uzgodnili warunki transferu i na dniach wszystko będzie podpisane.

Super. Takiego walczaka nam było trzeba. Człowiek agresywny, niebojący się atakować i bramek nam strzeli wiele. Z resztą cóż ja sie rozpisywał będę - wszyscy wiemy o kogo chodzi :roll:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
06-07-2007 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #820
 
Ja to raczej wolałbym żeby to było wypożyczenie z opcją wykupienia! Bo jesli Tevez bedzie klepał kaszane to nie musielibysmy tyle bulic,a transfer definitywny na pewno uszkodzi nas budżet! Troszke dziwną mamy polityke transferową w tym roku :shock: wydajemy miliony... nigdy tak nie robilismy.
07-07-2007 07:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #821
 
Skull napisał(a):Ja to raczej wolałbym żeby to było wypożyczenie z opcją wykupienia! Bo jesli Tevez bedzie klepał kaszane to nie musielibysmy tyle bulic,a transfer definitywny napewno uszkodzi nas budżet! Troszke dziwną mamy polityke transferową w tym roku :shock: wydajemy miliony... nigdy tak nie robilismy.

Wyglada na to, ze za rok nikogo nie kupimy, Manchester chyba robi zakupuy na zapas, zauwazcie sami mlodzi zawodnicy, inwestycja na przyszlosc, czyzby zblizaly sie chudsze czasy ? :wink:

Under The Boardwalk - United Warriors
07-07-2007 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #822
 
Wojtek3 napisał(a):Wyglada na to, ze za rok nikogo nie kupimy, Manchester chyba robi zakupuy na zapas, zauwazcie sami mlodzi zawodnicy, inwestycja na przyszlosc, czyzby zblizaly sie chudsze czasy ?

Inwestycja na przyszłość na pewno tak, ale to chyba zrozumiałe. Ja myślę, że tutaj nie chodzi o chudsze czasy i tak dalej. Sir Alex wykorzystuje to, że klub jest na topie, piłkarze chcą do nas przychodzić i zbroi się na najbliższe 3-4 lata. Teraz nie będziemy potrzebować transferów, może za rok się jeszcze uda jakiegoś prawego obrońcę ściągnąć i tyle. Anyway, po prostu chciałem powiedzieć, że Fergie wykorzystał odpowiedni moment i dokonał takich zakupów.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
07-07-2007 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #823
 
Stojko, było już multum zawodników, którzy przechodzili do największego wroga, w tych kategoriach nie rozpatrywałbym raczej transferu Anelki. W ogóle, w obliczu prawie pewnej transakcji Teveza, Nicolasa odłożyłby w zapomnienie - kiedy nasi napastnicy się zestarzeją (tylko wtedy można byłoby myśleć o innym snajperze), to Francuz od dawien dawna będzie pożegnany z futbolem.

Co sam sądzę odnośnie kupna Teveza? Póki co nie kwestionuję warunków, ceny i spraw finansowych, bo nic o tym oficjalnie nie wiadomo. Carlos jest na pewno olbrzymim wzmocnieniem naszego ataku, wraz z Rooneyem powinni tworzyć duet nie do przebicia (dwa walczaki - coś jak Roo i Smith, z tym że ten drugi nie może się poszczycić posturą Argentyńczyka, a co najważniejsze - mimo wszystko odstaje umiejętnościami - choć Alana bardzo lubię).

Wokół Teveza było sporo zamieszania, ale z każdym dniem wszystko powoli się klaruje. W dodatku ponoć zgodziliśmy się na sprzedaż Rossiego do Parmy, zatem widać logikę. Fakt faktem - Fergie wykorzystał dobry moment - każdy woli przejść do UNITED z niedawno zdobytym tytułem aniżeli UNITED bez sukcesów w ostatnim czasie.

capo di tutti capi

MUSC PL
07-07-2007 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #824
 
W ogole nie wiem jakim prawem bralo sie przejscie Nicolasa na Old Trafford, gracz kiedys bardzo dobry, nastrzelal nam i napsul wiele krwi kiedys, teraz moim zdaniem co najwyzej przecietniak. Na szczescie transfer Teveza jest juz pewny, zostalo potwierdzone przez agenta Carlosa. 8)

Pamietam jak Tevez wyszedl kiedys na konferencje prasowa w koszulce UNITED. Pamietacie ? 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
07-07-2007 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #825
 
Wojtek3 napisał(a):Pamietam jak Tevez wyszedl kiedys na konferencje prasowa w koszulce UNITED. Pamietacie ?
Jasne, jakże moglibyśmy zapomnieć Smile Wtedy krążyły spekulacje, że przejdzie do Chelsea, a na konferencję wparował w bluzie czy koszulce United.

[Obrazek: f026dh054my.jpg]

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
07-07-2007 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości