Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #286
 
A jeszcze dziś rano czytałem, że Michniewicz nie chciałby się spotkać ze Steauą, bo ludzie uważają ją za słaby zespół, a w rzeczywistości jest dość silny. Ja podzielam jego zdanie. Będzie ciężko, ale jak się chce awansować do LM to trzeba takich przeciwników pokonywać.
29-06-2007 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #287
 
Na początku Zagłębie miało grać ze Slavią Praga, co byłoby lepszym rozwiązaniem dla Lubinian. Admin uefa.com chyba pomylił zespoły, bo potem w graficznej transmisji "na żywo" zmienili Slavię na Steauę... Jak mówię, korzystniej byłoby grać ze Slavią, Rumuni to cięższy rywal, chyba nie do przejścia. Grunt to zaprezentować się dobrze, godnie reprezentować interesy całej polskiej piłki. Ciekawe, jaka stacja pokaże mecze Zagłębia...

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
29-06-2007 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #288
 
Myślę, że żaden klub z ekstraklasy nie ma szans w poważnej piłce. Powód? Prosty jak drut... zły system transferowo-ekonomiczny. Tak naprawdę nie ma w Lubinie grzczy mogących dać nam awans do LM. Dopóki młodzi i zdolni idą do Niemców grać zamiast zostać w Polsce to możemy jedynie pomarzyć o większych sukcesach.

[Obrazek: Ole201.jpg]
29-06-2007 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #289
 
Nie powinniśmy liczyć od razu na wielkie laury, bo występy w Europie nie należą w Lubinie do codzienności. Przyzwoity występ, walka i determinacja sprawią, że będę zadowolony niezależnie od rezultatu dwumeczu. Jeśli Legia i Wisła nie mogą dostać się do LM, a robiły to ostatnio praktycznie rokrocznie, to awans Zagłębia byłby kompletną nielogicznością, co przecież w futbolu i tak jest normą :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
30-06-2007 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #290
 
Ja kiedyś na Wisłę liczyłem... ale przegrali jak ostatnie ...... więc nie licze na cokolwiek w wykonaniu mistrzów Polski. Jednak Polska to dziwny kraj i nigdy nie wiaedomo...

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #291
 
Stojko czemu nie liczysz na Zagłębie?Według mnie mogą oni wygrać z ekipą z Bukaresztu.Nie ważne czy "fuksem"czy nie,ważne żeby przeszli.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-07-2007 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #292
 
ziomo napisał(a):Stojko czemu nie liczysz na Zagłębie?
Nie chodzi o to, czy to Zagłębie, Wisła czy Szombierki... ważne jest to jakie jest podejście w polskiej piłce. Zagrac w europejskich pucharach, by się pokazac i umknąć za granicę... każdy sobie gra osobno i na własny rachunek zamiast dla dobra klubu.

Macieja Iwańskiego znam osobiście, bo trenowałem z nim gdy grał w Szczakowiance Jaworzno. Mówił mi (grał wtedy już w rep. Polski U-21) że gra w Szczakowiance by się pokazać i przejśc do lepszego klubu, tam też pograc sezon lub dwa i jedzie do Francji, Niemiec lub Austrii.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #293
 
30 lipca zostana rozlosowane grupy LM. Oczywiscie MU bedzie w pierwszym koszyku, ponadto znajdziemy z nim:
AC Milan
FC Barcelona
Liverpool FC (w przypadku przebrnięcia przez trzecią rundę kwalifikacyjną)
Inter Mediolan
Arsenal Londyn (w przypadku przebrnięcia przez trzecią rundę kwalifikacyjną)
Real Madryt
Chelsea Londyn

Z tego co pamiętam to w zeszlym sezonie w 1 nie było Chelsea. Naturalnie nie mozemy trafic na te druzyny.

amor patriae nostra lex
02-07-2007 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #294
 
Steaua to wprawdzie nie AC Milan, ale myślę, że tak jak w pamiętnym sezonie 1991/92 tak i teraz niewiele w Pucharze Mistrzów drużynie z Lubina ugrać się uda. Tym bardziej, że to dopiero 2 runda. Wprawdzie można było trafić gorzej (Kopenhaga, Besiktas) to chyba bukaresztańska drużyna jest przeszkodą nie do przejścia dla Zagłębia.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
02-07-2007 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #295
 
Przeszkodą nie do przejścia dla Polskiego klubu może być jakakolwiek drużyna. Po tym co pokazywała Wisła, jak się zbłaźniła tyle razy... naprawdę jestem przekonany, ze byle kelnerzy nas mogę rozjechać. Jedynie kilka razy udało nam się wyjśc obronną ręką z potyczki z silniejszym zespołem. Mimo wszystko uważam, że Zagłębie to tylko sezonowa drużyna tak jak GKS. Nie utrzymają formy i raczej szybko odpadną z pucharów (obym się my6lił).

[Obrazek: Ole201.jpg]
02-07-2007 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #296
 
Ja się ciesze, że Zagłębie ma mistrza, ale nie dlatego, iż wierzę w ich umiejętności. Drużyna z Lubina to, tak jak pisał Stojko, sezonowa drużyna, a mistrzostwo wygrali na farcie.Jestem pewien, że odpadną w eliminacjach LM.

Co innego Bełchatów. Ta drużyna ma przed sobą przyszłość (jak na polskie warunki). Szykują się pieniądze bo nowi sponsorzy są a puchar UEFA na początek to dobra rzecz. Moim zdaniem, jeśli wszystko potoczy się po myśli działaczy GKS'u to za kilka lat możemy doczekać się polskiej drużyny grającej z najlepszymi.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-07-2007 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #297
 
KanT napisał(a):Moim zdaniem, jeśli wszystko potoczy się po myśli działaczy GKS'u to za kilka lat możemy doczekać się polskiej drużyny grającej z najlepszymi.
Do tego potrzeba ekipy, której nie rozkradną zachodnie kluby i zawodników, którzy nie pójda za kasa...

Popatrzmy... moze przypomnę historię nowocześniejszych sukcesów polskich ekip.
Wisła po sukcesach straciła kluczowych graczy:
- Żurawski
- Frankowski
- Uche
- Kużba
- Baszczyński

Groclin
- Niedzielan
- Rasiak (to było jednak wzmocnienie).
- Mila

Lubin straci na pewno część graczy a napewno Iwańskiego.
Taka polityka nie da nic. Bo kluby z Polski nie przebiją ofert z zagranicy, a bez dobrych graczy to sobie możemy palec w d**ę wsadzić niestety...

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-07-2007 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #298
 
Stojkovic napisał(a):Lubin straci napewno część graczy a napewno Iwańskiego.
Taka polityka nie da nic. Bo kluby z Polski nie przebiją ofert z zagranicy, a bez dobrych graczy to sobie możemy palec w d**ę wsadzić niestety...

Dlatego mówię, że Bełchatów budżet "podrasował" i może być lepiej. Swoją drogą nie ma sie co dziwić, że wszyscy uciekają za granicę, skoro tutaj nie ma z kim grać. Masz przykład Błaszczykowskiego, który w Borussii będzie miał okazję zobaczyć największe gwiazdy świata.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-07-2007 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #299
 
No to może odświeżę temat, bo już dziś w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów gra Zagłębie Lubin. Rywal-Steaua Bukareszt- jest niezwykle trudny, ale no nie jest to Manchester United, żeby był nie do pokonania Smile

A tak na poważnie, to chyba jednak jest to rywal, z którym Zagłębie zbyt dużych szans nie ma, chociaż parę lat temu Wisła też miała szansę sprawić sensacje i wyeliminować Panathinaikos (tak wiem, że od wielkiej szansy do wyeliminowania daleka droga), więc kto wie? Może piłkarzom z Lubina się ta sztuka uda.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
31-07-2007 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #300
 
Ja wierze w druzyne Michniewicza, ze cala dryzyna zagra mecz zycia i sprawia niespodzianke. Mam nadzieje na dobry rezultat szczegolnie, ze graja u siebie, a w przypadku pokonania Steauy w 3 rundzie bedzie czekala slabsza druzyna, poniewaz Rumuni sa rozstawieni. Wiec w przypadku pokonania Steauy szanse na faze grupowa beda bardzo duze.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
31-07-2007 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości