Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #376
 
Zashi napisał(a):W dziale Skład był temat o nazwie, mniej wiecej: "Kto na wyrzut z druzyny?". Temat wyparował czy został połączony z czyms?

Nie wiem Zashi- może przeoczyłeś, ale przynajmniej u mnie temat wciąż istnieje i chyba ma sie dobrze 8)

A żeby coś jeszcze dodać od siebie to proponowałbym odświeżyć temat: "Co sądzicie o...". Mates juz był nikt sie od dawna nie wypowiadał, proponuje wyrazić opinie o jednym z nowych userów- zadze.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
31-07-2007 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #377
 
marcelo napisał(a):
Zashi napisał(a):W dziale Skład był temat o nazwie, mniej wiecej: "Kto na wyrzut z druzyny?". Temat wyparował czy został połączony z czyms?

Nie wiem Zashi- może przeoczyłeś, ale przynajmniej u mnie temat wciąż istnieje i chyba ma sie dobrze 8)

Hmm...Teraz ten temat jest, ale wczesniej jakby go przez jakis czas nie było :roll:

amor patriae nostra lex
31-07-2007 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #378
 
Bo rzeczywiście go nie było. Ciampel wymyślił jednak sposób na odzyskanie go i mamy go z powrotem. Tematu o Brownie, o którym już dawno informował Wojtek, znaleźć jednak nie możemy i jego już chyba nie da się odzyskać. Zresztą, jest już nowy temat o tym zawodniku.
31-07-2007 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #379
 
Fakt, najwidoczniej czasami robią się takie dziury, przez co tematu wizualnie w żadnym dziale nie ma, ale posty z niego są zliczane do ogólnych statystyk. Na szczęście pewnego razu przez przypadek wpadłem na pomysł, w jaki sposób można go znów "natchnąć" życiem. Z tym że byłego Browna się odzyskać już nie dało, stąd mała prośba - jeśli zobaczycie, iż jakiś topic z niewiadomych przyczyn wyparował (i nie ma go w koszu), dajcie mi cynk na PW, bo trzeba działać szybko 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
31-07-2007 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #380
 
Ktoregos dnia sie obudzimy i niczego nie bedzie, zostanie dziala ZABAWY i GRY.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2007 06:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #381
 
Wojtek, niepotrzebnie ironizujesz. To nie zależy od nas czy podejmowanych przez nas działań, prawdopodobnie jakiś błąd wewnętrzny phpBB i tyle. Poza tym ten temat - jeśli znika - to raz na długi okres czasu, a jeśli toczy się w nim aktywna dyskusja, łatwo zauważyć braki. Wystarczy drobna czujność i żaden topic nie wyparuje, nie mówiąc już o całym forum.

capo di tutti capi

MUSC PL
01-08-2007 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #382
 
Ciampel napisał(a):Wojtek, niepotrzebnie ironizujesz. To nie zależy od nas czy podejmowanych przez nas działań, prawdopodobnie jakiś błąd wewnętrzny phpBB i tyle. Poza tym ten temat - jeśli znika - to raz na długi okres czasu, a jeśli toczy się w nim aktywna dyskusja, łatwo zauważyć braki. Wystarczy drobna czujność i żaden topic nie wyparuje, nie mówiąc już o całym forum.

Nie ironizuje, tylko mowie, ze ktoregos dnia moze byc tak, ze nic nie bedzie z forum. Dziwne, znika cos ? Tylko my zawsze mam problemy, newsy tez znikaja.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2007 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #383
 
Wojtek3 napisał(a):Dziwne, znika cos ?

Tak, znika. Sięgnij pamięcią do czasów starego forum. Tam też znikały tematy (o managerzone jak dobrze pamiętam). Błąd phpBB - nic więcej. Dowiadywałem się na specjalistycznych forach - niektóre inne fora też miały takie przypadki.

Co do newsów to niedługo problem powinien być rozwiązany i nie będą już znikać.
02-08-2007 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #384
 
Dobra, ale jak forum przejdzie kolejna ' reaktywacje ' to ja 88 raz nie bede powracal, nie bede mial juz sily.

Under The Boardwalk - United Warriors
02-08-2007 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #385
 
Nie będzie kolejnej tego typu 'reaktywacji', zapewniam cię.
02-08-2007 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #386
 
A ja mam pytanie czy wraz ze zmiana laya na stronie i calym upiekszeniem strony, automatycznie zostanie zmieniony lay na forum ? Osobiscie jestem na nie, jednak nie wiem jak wyglada sytaucja ? Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #387
 
Wojtek3 napisał(a):A ja mam pytanie czy wraz ze zmiana laya na stronie i calym upiekszeniem strony, automatycznie zostanie zmieniony lay na forum ? Osobiscie jestem na nie, jednak nie wiem jak wyglada sytaucja ? Wink

Oczywiście, że tak. Przecież to jasne jak słońce. Pejter nie chce się zgodzić, ale ja bym był za dodaniem obecnej bazy do archiwum i pisaniem od początku, bo syf tutaj straszny. Jak nie dostanę od niego zgody, to zacznę działać na własną rękę :mrgreen:

Poważnie - NIGDY. Wszystkie fora o UNITED zmierzają ku jasnym kolorom, ogólnie nigdzie nie czuję takiego klimatu jak niegdyś u nas. Niedługo zostanie wprowadzonych kilka ulepszeń (wyżej wspominałem), jednak najpierw trzeba dopiąć na ostatni guzik jedną robotę, potem reszta.

capo di tutti capi

MUSC PL
05-08-2007 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
szymon91 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #388
Avatar
Sorry, może pytanie wyda się Wam głupie, ale jak ustawić avatara? W edycji profilu jest miejsce na wpisanie adresu emblematu, ale co to jest ten adres? Z góry dzięki za pomoc!
06-08-2007 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #389
 
Jesli znalazles obrazek, ktory chcesz ustawic jako avatar wejdz na strone: http://www.imageshack.us/ i tam po uploadnieciu sie obrazka skopiuj link o nazwie "direct picture link" i wklej go do adresu emblematu.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
06-08-2007 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
szymon91 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #390
 
Dziękuję bardzo Grzeho!
06-08-2007 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości