Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex - Diabły
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Wojtek3 napisał(a):Racja, Keane nam dupska nie obrobil i nogdy by tego nie zrobil SAF'owi, Ruud zachowal sie inaczej przez co nie mam do niego szacunku...
Keano powiedział poprostu tak jak Cygan co go "Boli, nie"
Nawrzucał co poniektórym brak zaangażowania w grę i to, że co poniektórzy nie sa godni nosić koszulki MU. Myślę tez, że zrobił to dla dobra United bo mu zależało by grali jak najlepiej. A to co innego, niż pierdzielenie głupot po tym jak się już odeszło... Czemu wcześniej nic nie mówił?


Wojtek3 napisał(a):Jesli chodzi o mistrza to ja mam inne zdanie
Gdy był RvN to wszyscy grali na niego i bardzo dużo piłek było traconych, bo obrońcy w 2 sklejali RvN. Pamiętacie ile było porażek głupich? Albo ile remisów i mimo tego że RvN strzelał bardzo dużo, to jego koledzy prawie wcale...

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-07-2007 08:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Stojkovic napisał(a):Gdy był RvN to wszyscy grali na niego i bardzo dużo piłek było traconych, bo obrońcy w 2 sklejali RvN. Pamiętacie ile było porażek głupich? Albo ile remisów i mimo tego że RvN strzelał bardzo dużo, to jego koledzy prawie wcale...

Akurat odejście Ruuda zeszło się w czasie z wielką "metamorfozą" Ronaldo - w dużej mierze to jego przemiana pomagła nam wypaść tak dobrze w zeszłym sezonie, a obecność (czy brak) Holendra nie ma z tym zbyt wiele wspólnego. Zmieniliśmy nieco styl - myślę, że gdyby Nistelrooy nigdzie nie odchodził, to i tak taktyka Fergusona nie opierałaby się wyłącznie na graniu długich piłek na niego - jeśli w tym oknie transferowym przyjdzie jakiś klasyczny snajper, to się o tym przekonamy.

Co do obrabiania du*y - na pewno zrobi to jeszcze wielu. W żadnym stopniu go nie bronię, ale choć w ten jeden szczególny dzień mogliśmy oszczędzić mu wypominania złych stron gry w UNITED Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
05-07-2007 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
Ale Ruud powiedział że żal btlo mu odchodzic z MU!!!
Że najgorszą rzeczą jaka go spotkala w karierze bylo odejscie z OT... ja tam nie mam zamiaru obgadywac Van Nistka,a jedynie moglbym mu podziekowac za gole ktore dla nas zdobywal.

Nasz Ex zawodnika T.Sheringham mimo wielu dalej ma ochote na gre i przenosi sie do Colchester :roll:
05-07-2007 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Skull napisał(a):Nasz Ex zawodnika T.Sheringham mimo wielu dalej ma ochote na gre i przenosi sie do Colchester


Ja go podziwiam, miec te 41 lat i dalej grac na dosyc wysokim poziomie. Colchester to moze juz nie West Ham United, ale nadal wielki szacunek dla bylego Diabła.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-07-2007 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Teddy skończy karier z Solskjaerem - przynajmniej ja mam takie przeczucie. Mimo 41 lat to żywa legenda i jeden z najważniejszych graczy Anglii ostatnich dwóch dekad.
http://www.youtube.com/watch?v=8Y4YWUTt ... ed&search= <--- pamiętajcie tego gola do końca życia...

Teddy Sheringham
Film 44 minuty trwa, ale chyba warto poświęcić tyle, by
posłuchac co ma do powiedzenia sam Teddy o swojej karierze. Grze dla MU i Euro 96. Bardzo sympatyczny z niego facet i twardziel (goli się bez pianki Tongue )

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-07-2007 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
No i fajnie, że Sheringham klub znalazł. Ale mi się wydaje, że to jego słabość jest. Nie wiedział kiedy powiedzieć "stop"

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-07-2007 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
Stojkovic napisał(a):Gdy był RvN to wszyscy grali na niego i bardzo dużo piłek było traconych, bo obrońcy w 2 sklejali RvN. Pamiętacie ile było porażek głupich? Albo ile remisów i mimo tego że RvN strzelał bardzo dużo, to jego koledzy prawie wcale...

Ale przez caly jego pobyt w UNITED nie gralismy tylko na niego.

Skull napisał(a):Ale Ruud powiedział że żal btlo mu odchodzic z MU!!!
Że najgorszą rzeczą jaka go spotkala w karierze bylo odejscie z OT... ja tam nie mam zamiaru obgadywac Van Nistka,a jedynie moglbym mu podziekowac za gole ktore dla nas zdobywal.

A potem nazwal Fergusona idiota i hipokryta czy cos w tym stylu, a nastepnie w szyderczy sposob smial sie, ze UNITED nigdy nie bedzie takim wielkim klubem jak Real Madryt. Zero szacunku od tamtego momentu z mojej strony.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-07-2007 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Trochę spóźnione, ale napisze :wink:

Były bramkarz Manchesteru United, Roy Carroll, zmienił pracodawcę na Rangersów. W moich odczuciach, dla samego piłkarza to bardzo dobry transfer, bo na jego umiejętności to odpowiedni klub. Z drugiej strony, nie wiem po co Glasgow sięgało po Irlandczyka. Mogli znaleźć niejednego lepszego zawodnika na pozycje bramki.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
12-07-2007 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
KanT napisał(a):Z drugiej strony, nie wiem po co Glasgow sięgało po Irlandczyka. Mogli znaleźć niejednego lepszego zawodnika na pozycje bramki.

O tym transferze pisałem już w temacie "Transfery" Wink Rangers sięgnęli po tego bramkarza, ponieważ ich trenerem jest Walter Smith, który kiedyś pracował na Old Trafford, właśnie w tych czasach, kiedy Carroll przebywał w UNITED. Szkoleniowiec uważa, że jest dobrym bramkarzem i tyle, zresztą przeszedł na razie na roczne wypożyczenie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-07-2007 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Kuba napisał(a):Szkoleniowiec uważa, że jest dobrym bramkarzem i tyle, zresztą przeszedł na razie na roczne wypożyczenie.

Szkoleniowiec nie musi uwazac, Roy Carroll nie jest bramkarzem swiatowej klasy, jednak mocnym solidniakiem z doswiadczenie, Scottish Premier League to nie jakas Primer Division czy imienniczka zza miedzy, w sam raz dla " starszego " Carrola.

Racja, Roy czasem dawalem plame, jednak w moich oczach jest solidnym bramkarzem...

Under The Boardwalk - United Warriors
12-07-2007 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #71
 
Eric Cantona wystąpił w teledysku mojego ulubionego francuskiego rapera Soprano.

Teledysk do zobaczenia na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=ES2NVD75bsU

Do ściągnięcia w dobrej jakości:
http://rapidshare.com/files/39602989/So ... 07-VDS.rar

Edit:

David Bellion, były piłkarz United przeszedł z Nicei do Bordeaux za 2M Euro.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
15-07-2007 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #72
 
Cytat:David Bellion, były piłkarz United przeszedł z Nicei do Bordeaux za 2M Euro.

I chyba stal sie od razu zawodnikiem pierwszego skladu. Jego Bordeaux wygralo 1:0, a gola strzelil Bellion. wczoraj bramke w Ligue 1 strzelil jeszcze jeden ex-diabel Quinton Fortune, ktorego druzyna Rennes wygrala 1:0.
Brawo!

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-08-2007 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
Debiut David'a Beckhama w Los Angeles Galaxy.

[Obrazek: david-beckham-los-angeles-galaxy.jpg]

Enter the game vs Chelsea.

http://uk.youtube.com/watch?v=TUqk38PW_G0

9 min highlight z tego meczu.

http://uk.youtube.com/watch?v=Mw_982WBj ... ed&search=

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
Alan Smith 2 dni po przejsciu do Newcastle United strzela gola dla Srok w meczu kontrolnym z Sampdoria, NU wygrywa 1-0 a mecz takze zalicza powracajacy po kontuzji Nicky Butt.

[Obrazek: 75972387mc3.th.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #75
 
Wojtek3 napisał(a):Alan Smith 2 dni po przejsciu do Newcastle United strzela gola dla Srok w meczu kontrolnym z Sampdoria, NU wygrywa 1-0 a mecz takze zalicza powracajacy po kontuzji Nicky Butt.
Brawo dla Alana!
Mam nadzieje, ze przebije sie do pierwszego skladu Srok i bedzie strzelal bramki Liverpoolowi, Chelsea i innym.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-08-2007 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości