Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiątki, gadżety, koszulki MU
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #151
 
Podsumowując to co pisał Wojtek można napisac tak:
Co sezon nowe meczówki i cała kolekcja gadzetów UNITED! Dlaczego? Bo chodzi tylko o kase i nabijanie kibiców w butelke... Nikt nie pamieta obietnicy po przyjściu G******w, że pierwsze koszulki miały być na dwa lata, a później nagle fachowcy cudownego wujka z USA, wymyslili po roku ze zamydla oczy fanom przestawiając meczówke reto...
Teraz mamy nowe stroje i jak wyszly wszyscy widza. Gdyby nie znaczek to bym nie wiedzial, ze tą koszulke wydała NIKE :lol:
Ja odkąd przyszedl G***** do klubu nie kupiłem nic z megastoru i wcale mi nie żal. Dostałem coś w prezencie od niekumatej laski, ale sam jak chce coś sobie nowego sprawić to zaglądam na aukcje, ale te brytyjskie.

Aha, chcialbym tez zauwazyc, że polityka megastoru UNITED bardzo sie zmieniła i jak kiedys na Święta i pod koniec sezonu były znaczące przeceny/wyprzedaze, to teraz rzuca jakieś marne 10-15% na mniej chodliwe produkty i koniec...
Jasno widać jakie jest podejscie marketingowy, bo nawet Angole ktorych stac na koszulki itp wkurw... się na zaistniala sytuacje :[[[[[[[
02-08-2007 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #152
 
Eric - 100% racji. Ja mam tylko nadzieję, że ten wyskok z koszulkami był tylko jednorazowy i od teraz zmiana będzie co 2 lata. W takim odstępie czasu można sobie pozwolić na jednorazowy większy wydatek.
02-08-2007 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #153
 
Planuje zakup takie meczowki FCUoM

[Obrazek: longsleevedhome2rl7.jpg]

a takze polowki wyjazdowej FCUoM.

[Obrazek: trainingpolotopkl2.jpg]

Wszystkie produkty dostepne w oficjlanym sklepie FCUoM, wszystko na oficjalu, za grosze.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #154
 
A dzisiaj w spotkaniu z Doncaster Diabły zaprezentowały nowe stroje wyjazdowe. Całe w czerni z okazji 50 rocznicy tragedii w Monachium, która przypada 8.02.2008. Mi się bardzo podobają. Pasek z tyłu wygląda chyba lepiej niż na czerwonych.

Wojtek3 -> 6.02.2008

Jaki błąd... :roll:
03-08-2007 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #155
 
Cytat:Jaki błąd...

Rocznica przypada 6 lutego 2008 roku, a Ty napisałeś, że 8 Wink

Pejter -> Dlatego napisałem, że popełniłem błąd...

Co do tych koszulek. Czarne są po prostu cudowne i chyba się pochlastam, jeśli takiej mieć nie będę. Strasznie mi się podobają. Czarny z czerwonym to genialne zestawienie Smile Jedynie zastanawiam się, czy spodenki będą białe... IMO nie fajnie to wygląda...

Pozdrawiam Wink

EDIT:
Zła interpretacja Twoich słów. Odebrałem to jako zapytanie, teraz to mój błąd Wink
04-08-2007 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #156
 
No ba Mates :wink: Czarne koszulki moim zdaniem też są bardzo bardzo fajne. No i podobnie jak przedmówca, będę chciał taką nabyć Tongue

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-08-2007 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #157
 
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=220627165 - właśnie sobie coś takiego dzisiaj zakupiłem. Nic nadzwyczajnego, prosta - mnie się podoba Wink

Pozdrawiam Wink
04-08-2007 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #158
 
Fajna, fajna, tym bardziej, że tania. Sam bym sobie kupił, gdyby była nowa. Używanych nie kupuję, tym bardziej przez internet. Gdybym miał kupować coś używanego to musiałbym to najpierw zobaczyć na żywo.
04-08-2007 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #159
 
Pejter napisał(a):Fajna, fajna, tym bardziej, że tania.

Co ma cena do wyglądu Pejt? Big Grin



Bardzo fajna Mates, ale ja przez internet nigdy nic nie kupiłem i raczej nie będę :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-08-2007 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #160
 
Mam taką samą polo, bardzo fajna, kiedyś też wyrwałem na jakiejś aukcji, ale już nie pamiętam za ile, bo to dość dawno było Tongue

Jak już wcześniej obiecywałem, wrzucam fotkę bluzy, którą nabyłem w Niemczech w sklepie Nike'a za 15€ Smile

http://i16.tinypic.com/6aplsu1.jpg

Brałem bez zastanawiania, była jeszcze taka sama, tylko, że czerwona, ale ja wolę ciemniejsze klimaty, zresztą czarna lepiej wygląda Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-08-2007 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #161
 
Kuba napisał(a):Brałem bez zastanawiania, była jeszcze taka sama, tylko, że czerwona, ale ja wolę ciemniejsze klimaty, zresztą czarna lepiej wygląda Smile

Ja tam wole barwy czerwone, zawsze wszedzie rozpoznawalne. Bluza spoko, jednak widywalem lepsze, to z tej nowe kolekcji ? Bo nie sadze.

Ja wyszarapalem wczoraj za 20 euro koszuleczke UNITED, oryginal, made in Morroco, swietna.

[Obrazek: 04650.gif]

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #162
 
Wojtek3 napisał(a):Ja tam wole barwy czerwone, zawsze wszedzie rozpoznawalne. Bluza spoko, jednak widywalem lepsze, to z tej nowe kolekcji ? Bo nie sadze.

Ja dokładnie nie wiem, czy to jest ta nowa kolekcja, w sumie to ja też w to wątpię, ważne, że jest herb UNITED i, że w ogóle mi się podoba Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-08-2007 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #163
 
Kusi mnie zakup tych dwoch wyrobów:

LINK 1

LINK 2

Niby zeszły sezon, ale cena nie jest zła...

amor patriae nostra lex
05-08-2007 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #164
 
Zashi napisał(a):ale cena nie jest zła...

Stary, cena jest świetna. Ja bym na twoim miejscu od razu brał.

Koszulka wydaje się oryginalna. Ma ktoś jakieś wątpliwości? Tongue

Pejter napisał(a):Co ma cena do wyglądu Pejt?

To, że gdyby kosztowała 100 zł to bym jej nie kupił (i Mates pewnie też nie) i już nie byłaby taka "fajna" (to określenie nie odnosi się tylko do wyglądu.
06-08-2007 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #165
 
Pejter napisał(a):Koszulka wydaje się oryginalna. Ma ktoś jakieś wątpliwości? Razz

Jedynie cenowe.

Mam zamiar zakupić sobie koszulkę z tego sezonu (of course damską), tylko pytanie czy w przyszłym sezonie znów czeka nas zmiana koszulek, czy może ta przetrwa dwa sezony [co przy dzisiejszych rozwiązaniach marketingowych United (glazera) jest praktycznie nierealne]
09-08-2007 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości