Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #256
 
matimanutd napisał(a):według mnie chelsea wcale nie kupiła super piłkarzy (no może poza maloudą) dlatego nie chcą sprzedawać robbena, bo kiedy będzie im ciężko i będą często przegrywać

Tia :roll:


matimanutd napisał(a):robben będzie tym który całą grę podniesie

Pod warunkiem, że nie będzie w szpitalu.
Wcale nie trzeba im Robbena żeby były wyniki co pokazują ostatnie mecze.
20-08-2007 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #257
 
Polscy piłkarze zmieniają kluby- Ebi Smolarek za 7 mln przechodzi z BVB do hiszpańskiego Racingu Santander, choć nie wiem czy dla Polaka to dobre posunięcie, bo był już blisko miejsca w podstawowym składzie Borussii, choć oczywiście to wola trenera, może po prostu 7 mln zrobiło na nim wrażenie.

Drugim Polskim piłkazrem, który się teraz przeprowadza jest Radosław Matusiak- z włoskiego Palermo przechodzi do SC Heerenveen- piątego klubu w Holandii. Tu z kolei wydaje mi się, że przenosiny są dla Radka jak najbardziej na rękę, bo tu powinien mieć większe szanse na grę. Byle tylko nie skończył jak Niedzielan. Acha- cena transferu to 3 mln euro.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
21-08-2007 08:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #258
 
marcelo napisał(a):Drugim Polskim piłkazrem, który się teraz przeprowadza jest Radosław Matusiak- z włoskiego Palermo przechodzi do SC Heerenveen

Wreszcie sie to rozwiazalo bo mowilo sie o AZ Alkmaar, Feyenoordzie i NEC, a ostatecznie skonczyk w Heerenveen. Oczywiscie to dobre posuniecei dla Matusiaka, bo w Palermo nie mial zadnych szans na gre, chyba ze sytuacja z napastnikami wygladala by tak jak u nas :twisted: W Holandii mysle Matusiak dostanie swoja szanse. Plusem jest, ze z Heerenveen bedzie mogl sie zaprezentowac na arenie europejskiej.

marcelo napisał(a):Ebi Smolarek za 7 mln przechodzi z BVB do hiszpańskiego Racingu Santander

Dla Smolarka nie jestem pewien czy to dobre posuniecie, bo w BVB byl juz zawodnikiem uznanym przez kibicow i byl ciagle na pograniczu pierwszego skladu, a w Hiszpanii nie wiadomo, ale miejmy nadzieje, ze zaklimatyzuje sie tak jak w BVB.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-08-2007 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #259
 
Emerson w Milanie za 5 mln E.

Bardzo dobry transfer Milanu, za takie pieniądze solidny, doświadczony pomocnik, na pewno będzie świetnym uzupełnieniem składu.
22-08-2007 08:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #260
 
Cytat:Emerson w Milanie za 5 mln E.

Nie zdziwiła mnie zbytnio ta informacja.Wiadome było,że Emerson predzej czy później opuści"Królewskich",ponieważ nie miałby możliwości gry bo konkurencja jest ogromna!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
22-08-2007 09:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #261
 
ziomo napisał(a):konkurencja jest ogromna!
Aż tak ogromna to nie jest i na pewno coś by pograł, Diarra jest nie do ruszenia, ale Gago jeszcze nic fantastycznego nie pokazuje, a Emerson pod koniec sezonu grał bardzo dobrze. Zawsze 31 letni zawodnik z doświadczeniem jest przydatny dla klubu
22-08-2007 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #262
 
Thevil ale zauważ że do Realu przyszli nowi,młodzi i gniewni Holendrzy,czyli Sneider i Drentch(pis.).A po za tym Emerson jest defensyfnym pomocnikiem a Schuster preferuje raczej ofensyfny styl gry.Z tym że jest on doświadczony to się zgodze. :wink:.



KONIEC OFF-TOPICA!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
22-08-2007 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #263
 
marcelo napisał(a):Polscy piłkarze zmieniają kluby- Ebi Smolarek za 7 mln przechodzi z BVB do hiszpańskiego Racingu Santander, choć nie wiem czy dla Polaka to dobre posunięcie, bo był już blisko miejsca w podstawowym składzie Borussii, choć oczywiście to wola trenera, może po prostu 7 mln zrobiło na nim wrażenie.

E, tu to troche inaczej się sprawa miała. Na konto Borrusii wpłynie tylko 50% tej kwoty, z racji tego, że drugą połowę tej kwoty otrzyma Feyenoord, bo taką klauzulę zawarły te kluby między sobą, kiedy Smolar przchodził do BVB. Borussia nie była dlatego taka przekonana do sprzedazy Ebiego, bo za 3,5 mln euro nie będzie łatwo znalezc zawodnika o zblizonych umiejętnościach do niego. Zresztą BVB proponowało Smolarkowi nowy kontrakt na lepszych warunkach, ale Smolarek oświadczył, że chce odejśc i nie było sensu blokowac jego trasferu na siłę. :wink:

[Obrazek: alzt5.jpg]
22-08-2007 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #264
 
Real dopioł swego i pozyskał ostatecznie Robbena :!:
Wydali ponad 30 mln euro na niego,a w tym okienku już razem 120 mln :shock: Ciekawi mnie jak oni razem bedą sie prezentowac :roll: Wczesniej kupili jeszcze Dudka,Saviole, Drenthe,Heinze , Pepe i Metzeldera. Sporo kasy wydali 8)

Ciekawi mnie natomiast sprawa Alvesa, chcą za niego grube pieniadze, Chelsea zrezygnowala i kupili Belletiego, a brazylijczyk bardzo pragnie zmienic otoczenie mimo iż Sevilla gra niezle. Czekam na cos konktetnego :twisted:
23-08-2007 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #265
 
Skull napisał(a):Wczesniej kupili jeszcze Dudka,Saviole, Drenthe,Heinze , Pepe i Metzeldera.

Zapomniałeś o Sneiderze(pis.) :wink:.


Widać,że Real mocno sie zbroi,zeby obronić mistrza Hiszpanii,i zwojowac Ligę Mistrzów.Ale wątpie,by zdążyli sie odpowiednio zgrać,gdyż Primiera Division startuje 25 sierpnia.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
24-08-2007 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #266
 
Mnie te transfery nie powalają. Heinze na pewno będzie wzmocnieniem obrony, Sneijder z Robbenem rozruszają pomoc królewskich,a reszta to raczej uzupełnienie składu. Pepe "zapłacili za mnie 30 mln E" na razie tylko powoduje ból głowy u kibiców Realu, a Metzeldera nigdy za wybitnego obrońce nie uważałem. Drenthe to melodia przyszłości, choć może być objawieniem sezonu w Hiszpanii. Saviola to bardzo przeciętny napadzior i powinien usiąść na ławce. Dudek wiadomo
24-08-2007 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #267
 
Thevil napisał(a):a Metzeldera nigdy za wybitnego obrońce nie uważałem
ja także, metzelder nic fajnego w piłce nie pokazał :? gdyby królewscy ściągneli Materazziego to byłby transfer Smile jako wysoki stoper metzelder nie strzela bramek, a ile Materazzi Smile

MANCHESTER FOREVER!!!
28-08-2007 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #268
 
matimanutd napisał(a):jako wysoki stoper metzelder nie strzela bramek

On nie poszedl tam, zeby strelac bramki. Od tego sa RvN, Raul i inni napastnicy, czy pomocnicy. Ale fakt, ze Metzelder ogolnie nie jest najlepszym obronca, ale uwazam ze bd walczyl o miejsce w skladzie z Pepe. A Real opuscil Cicinho, ktory przeniosl sie do Romy za 7mln euro. Kariery w Madrycie nie zrobil wiec szuka nowych wyzwan. Moze w Romie mu sie uda.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-08-2007 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #269
 
działacze Chelsea mogą wyłożyć 100 ml Euro za Ronaldinho :shock: http://www.sport.pl/pilka/1,65082,4444737.html
jeżeli Mourinho zdąży pozyskać gwiazdę Barsy to będzie nie dość największy transfer na świecie to jeszcze będziemy mieli nowego rywala w chelsea :|

MANCHESTER FOREVER!!!
30-08-2007 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #270
 
matimanutd napisał(a):działacze Chelsea mogą wyłożyć 100 ml Euro za Ronaldinho

Zwykla plota. To jest niemozliwe. Ronaldinho ma podpisany kontrakt do 2010 roku i dobrze mu w Barcie

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
30-08-2007 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości