Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy gracie w jakimś klubie piłkarskim?
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
ziomo napisał(a):swiomi metalowymi korkami nadepnał mi centralnie w kostke

Ciesz się, że tylko na kostkę, bo ja gdy grywałem w Zawiszy takimi korkami jakiś koleś przebiegł mi po głowie :? Ból nieziemski, już sobie w tym dniu nie pograłem...

Sorry za lekko OT :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-08-2007 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Cytat:No to stary - dlaczego nie trenujesz? Mógłbyś rywalizować z najlepszymi w Polsce...
Widzisz Pejter, szybkośc to nie wszystko. Liczy się technika i masa innych czynników. Pozatym wyniki biegowe tez zależą od warunków, akurat miałem dostęp do "kolców" i doskonałej bieżni co też wpływa na wyniki. Co to trenowania, to na to trzeba czasu i niestety też pogodzenia niektórych spraw ze sobą. U nas w Jaworznie słabo z grą by było, bo są niestety układy za bardzo ścisłe by ktoś nowy mógł wskoczyć od tak.

Co do twojej kontuzji ziomo, to ja zawsze gram w metalowych "wkrętach" taki mój zwyczaj już wiec wiem jak tym boli Tongue
Szkoda, że na meczach z kibicami nie mogę grac we wkrętach...

[Obrazek: Ole201.jpg]
22-08-2007 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #93
 
Stojkovic napisał(a):Szkoda, że na meczach z kibicami nie mogę grac we wkrętach...

A to dlaczego ? Wink

Stojko, wybacz mi, znam Cie dobrze, wiem, ze nie klamiesz, ale w ten wynik w bieganiu poprostu nie wierze, wybacz Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
22-08-2007 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #94
 
Stojkovic napisał(a):Romario też miał koło 155 cm

Bez przesady. Smile Romario miał coś koło 170 cm. Nigdy nie widziałem kolesia na boisku poniżej 160 cm. Coś koło tego mają Maximiliano Moralez i Bakary Kone, ale to ewenement :wink:


matimanutd napisał(a):a ja mam 185cm wzrostu, waże 85 kilo, na 60 mam 7,23, a na 100 9,70 i mam 13 lat podczas pobytu w niemczech u cioci bylem w słynnej szkółce piłkarskiej KSC KARSHLRUHE, z dwoma kolegami, kiedy mierzono nam siłę strzału miałem jedyne 130 km/h

Trudno mi sobie wyobrazic, że ważąc 85 kg. przy wzroście 185 biegasz tak szybko na 60m. Albo masz zajebiście rozwiniętą masę mięśniową, albo lecisz w 'ce ha u jot a'. Obstawiam raczej tę drugą wersje.

A z prędkością 130km/h to strzelał w szczytowym okresie kariery Ronald Koeman.

Pozdrawiam Cię i wierzę, że zejdziesz na 60 poniżej 5 s. Nie zapominaj o treningu siły strzału, nie wykluczone, że przkroczysz 200 km/h. Imposible is nothing. 8)

[Obrazek: alzt5.jpg]
22-08-2007 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #95
 
Wojtek3 napisał(a):A to dlaczego ?

Z uwagi na przepisy boiska, na którym gramy. To sztuczna trawa, przypuszczam słabej jakości i mogłaby się "pociorać". W lankach można, w metalach nie. Poza tym ze względu na bezpieczeństwo Wink

Pozdrawiam!
22-08-2007 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #96
 
Mates napisał(a):Z uwagi na przepisy boiska, na którym gramy. To sztuczna trawa, przypuszczam słabej jakości i mogłaby się "pociorać". W lankach można, w metalach nie. Poza tym ze względu na bezpieczeństwo

Dokładnie Smile . Sam czynnie trenuje na sztucznej murawie w Zaciszu Warszawa w 1 lidze mazowieckiej 8) i w wyborze lanek/ów (?) głównym aspektem jest bezpieczeństwo. Bo zarząd klubu trenować w metalach pozwala, zaś na mecze już w nich nie wejdziesz.

Jeśli chodzi o sztuczną trawę to nie polecam gry na tej nawierzchni. Co prawda płyta gładka jak stół, ale łatwo o kontuzje, nie mówiąc bolesnych wywrotkach, o kosekwencjach wślizgów już nie wspominając. Sam po treningu mam całe pokrwawione kolana, obolałe stopy[wiadomo, lepiej się biega bo ziemi, niż po jej imitacji]

[Obrazek: alzt5.jpg]
22-08-2007 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Mates napisał(a):a po drugie pomiędzy 7,23, a 6,80 jest ogromna różnica. Zrozum, że te ułamki sekund to są różnice trudne do pokonania...

Tylko, że Stojko schodzi poniżej 7 sekund... Bez specjalnego treningu.

Stojkovic napisał(a):Widzisz Pejter, szybkośc to nie wszystko. Liczy się technika i masa innych czynników.

W tym momencie ściemniasz. Skoro osiągasz dobry rezultat to co do tego jeszcze ma technika? Widocznie masz swoją własną, która pozwala ci osiągać świetne rezultaty.

Stojkovic napisał(a):Pozatym wyniki biegowe tez zależą od warunków, akurat miałem dostęp do "kolców" i doskonałej bieżni co też wpływa na wyniki

Chyba nie powiesz mi, że na mityngach PZLA (przytoczyłem z takiego wyniki) miałbyś gorsze warunku, niż te, w których uzyskałeś wynik poniżej 7 sekund?

Stojkovic napisał(a):U nas w Jaworznie słabo z grą by było

Z jaką grą? Chodzi o biegi.

Stojkovic napisał(a):Co to trenowania, to na to trzeba czasu i niestety też pogodzenia niektórych spraw ze sobą

Ale chyba by się opłacało, skoro miałbyś sznasę być jednym z lepszych w kraju?
22-08-2007 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
Pejter napisał(a):Tylko, że Stojko schodzi poniżej 7 sekund... Bez specjalnego treningu.
Kto powiedział że bez? Słyszałeś o metodzie interwałowej?


Pejter napisał(a):W tym momencie ściemniasz. Skoro osiągasz dobry rezultat to co do tego jeszcze ma technika? Widocznie masz swoją własną, która pozwala ci osiągać świetne rezultaty.
Chodziło mi o grę w piłkę nożną. Dlaczego nie trenuje biegów? Bo poprostu nie ma gdzie (nie znam w Jaworznie zadnego klubu któryby się tym zajmował).


Pejter napisał(a):Chyba nie powiesz mi, że na mityngach PZLA (przytoczyłem z takiego wyniki) miałbyś gorsze warunku, niż te, w których uzyskałeś wynik poniżej 7 sekund?
Oczywiście że nie.
Cytat:Ale chyba by się opłacało, skoro miałbyś sznasę być jednym z lepszych w kraju?
I tu się mylisz, nie wiem jak ty, ale ja nie zrezygnuje ze studiów stacjonarnych i tego by raz w tygodniu się z dziewczyną widzieć za cenę jezdżenia po meetingach lekkoatletycznych. Policz sobie tak, dojazd do Katowic trwa 45 minutw jedną stronę, sam trening 2 - 3 h + powrót daje nam to około 5 godzin x 3 - 4 w tygodniu, by nie stracić formy i uniknąć spadku wytrzymałości (po 3 dnach nietreniowania spada o 20%).

[Obrazek: Ole201.jpg]
23-08-2007 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #99
 
Mates napisał(a):Poza tym ze względu na bezpieczeństwo Wink

Przestan Mates Wink Sam pisales, ze pilka nozna jest gra kontuzjogennym sportem, a jak kibicujesz klubowi ktory gra w jednej z najostrzejszych lig na swiecie to powinniscie brac przyklad 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
23-08-2007 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Stojkovic napisał(a):I tu się mylisz, nie wiem jak ty, ale ja nie zrezygnuje ze studiów stacjonarnych i tego by raz w tygodniu się z dziewczyną widzieć za cenę jezdżenia po meetingach lekkoatletycznych.

Kto ci każe rezygnować ze studiów? Wielu lekkoatletów jakoś godzi ze sobą studia i występy :roll:
23-08-2007 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Pejter napisał(a):Kto ci każe rezygnować ze studiów? Wielu lekkoatletów jakoś godzi ze sobą studia i występy
Pogadamy jak poznasz "realia" studiów. Bo narazie to w tym temacie niesądze, byś mnie zrozumiał...

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-08-2007 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #102
 
no dziś miałem mój mecz :twisted: nie dość że niespodziewanie zostałem kapitanem to ustrzeliłem hat-tricka :twisted: ale nie moge się z tym pogodzić że nie zagram przez jeden mecz Sad no to mnie zdołowało Sad ale moja drużyna wygrała z naszym największym rywalem na wyjeździe 4-2 :twisted:

MANCHESTER FOREVER!!!
25-08-2007 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #103
 
fajnie, moze ustosunkujesz sie do tego, co napisales wczesniej ?

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
25-08-2007 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #104
 
matimanutd napisał(a):ale nie moge się z tym pogodzić że nie zagram przez jeden mecz

Czemu?Kontuzja czy zawieszenie czy co?

Gratuluje ustrzelonego hat-tricka.Ja też na turnieju wśremie byłem niespodziewanie kapitanem,tyle tylko że...w roczniku 97 i w dół a ja gram zazwyczaj w 95.Z nimi grałem dlatego,że oni nei mieli kim grać a ja miałem najwiecej doswiadzcenia i miałem opaske kapitana,co ciekawe wszystkie cztery losowania wygrałem. 8)

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
26-08-2007 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #105
 
ziomo napisał(a):i miałem opaske kapitana

Nie rozumiem po co w tak wczesnych rozgrywkach juniorskich wybierać kapitana. Bez urazy, ale 10-12 latek nie posiada jeszcze ukształtowanego charakteru, co jest niezbędne dla kapitana. Założę się, że opaskę daje się osobie, która najlepiej się kiwa itp., bo wątpię żeby trener kierował się umiejętnościami motywującymi delikwenta Smile
26-08-2007 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości