Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #76
 
Kuba_^^ napisał(a):moim zdaniem ten karny zupełnie nie powinien być odgwizdany, no chyba, że ja byłem już tak zmęczony i nie widziałem jakiegoś tam kopnięcia...

Przeciez zawodnik Sevilli wychodził by na "sam na sam", a obronca Realu mu przeszkodził. Ja uwazam, ze karny zasłuzony.

Do tego ciesze, sie ze to Sevilla prowadzi po pierwszym meczu. Oby to oni zgarneli Superpuchar Hiszpani.

amor patriae nostra lex
12-08-2007 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Zashi napisał(a):Przeciez zawodnik Sevilli wychodził by na "sam na sam", a obronca Realu mu przeszkodził. Ja uwazam, ze karny zasłuzony.

Ale moim zdaniem po tym jak strzelił tą piłkę i zauważył, że strzał mu zupełnie nie wyszedł postanowił jakoś tam o niego zahaczyć i paść... Ma ktoś jakąś dobrą powtórkę to niech wrzuca, wtedy coś ocenię Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-08-2007 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #78
 
http://ebramki.pl/z/3299/_Sevilla__Real ... _Cup_2007/

Prosze Kuba tutaj mamy ta sytuacje. Ocen ja, ale ja uwazam, ze karny byl slusznie przyznany.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-08-2007 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Moim zdaniem nic nie było przy tej sytuacji, taka jest moja opinia, oczywiście mogę się mylić...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-08-2007 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Naprawdę płakac mi się chce jak słyszę komenatrze, po tym meczu. Zaraz polska telewizja analizuje gre Casillasa, mówi, że w tym puszczonym karnym to niby jego wina była. Właśnie tego się bałam, Dudek przeszedł do Realu, to tylko czekają kiedy Casillas, zrobi błąd, cała gra Realu jest rozpatrywana przez pryzmat jego postawy. Tak samo jest zresztą teraz z Fabiańskim. Chłopak nawet nie ma pewnego miejsca na ławce, a oni zaraz mówią, że po ostatniej wpadce Lehmana, to możliwe, że pojawi się w bramce Arsenalu wcześniej niż przypuszczamy. :roll: :lol:

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
15-08-2007 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #81
 
Fc Sevilla zdobyla Superpuchar Hiszpanii. W rewanzowym meczu wygrali na Santiago Bernabeu 5:3. Jak sam wynik wskazuje mecz byl bardzo ciekawy. Bardzo slabo zagrala obrona Realu(glownie Pepe). To po ich bledach Renato zdobyl 2 bramki a Kanoute 3.
Dla Realu strzelali debiutant Drenthe, Cannavaro i Ramos.
Z taka obrona Real moze zapomniec o tytule, a Sevilla jezeli tak bedzie grala moze powalczyc o mistrzostwo.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
19-08-2007 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #82
 
ale piękną bramkę strzelił wczoraj royston drenthe Big Grin kopnął z około 30m piłka odbiła się od poprzeczki wpadla do bramki i wróciła na boisko Smile a palop chciał jeszcze ją wybić :lol: hehehehehe :mrgreen:

MANCHESTER FOREVER!!!
20-08-2007 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
matimanutd napisał(a):a palop chciał jeszcze ją wybić

Trudno zobaczyć piłkę, czy wpadła do bramki, będąc do niej odwróconym 8)

Mecz bardzo ciekawy, o wiele lepsze widowisko niż te w Sevilii, co nie ulega wątpliwościom. Błędem jednak było chyba zostawienie Gutiego na ławce i wstawienie zupełnie nieobeznanego Sneijdera, choć inny debiutant, Drenthe, spisał się bardzo dobrze... Pepe, za którego zapłacono 30 mln jak do tej pory zawodzi, no ale piłkarze "Królewskich" muszą się jeszcze ze sobą zgrać itp.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-08-2007 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartek123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #84
 
jak pepe zgra sie z innymi i dostosuje sie do stylu ligi hiszpańskiej na pewno da sobie rade a bramka i bedzie wymiatał
20-08-2007 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #85
 
Podczas zgrupowania kadry Hiszpanii niegroznej kontuzji nabawil sie Iker Casillas. Bedzie pauzowal od 4-6 dni, co oznacza, ze moze nie wystapic w derbach Madrytu. Bedzie to szansa dla Dudka, aby pokazal sie w Primera Division.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-08-2007 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #86
 
Mnie najbardziej wkurza to,że Polskie "media" piszą texty typu:"Jerzy Dudek ma szanse zostac pierwszym bramkarzem Realu Madryt,ponieważ Iker Casillas doznał kontuzji.

W meczach derbowych,zawsze jest wieksza presja i myślę,ze Dudek powinien z nią sobie poradzić bo jest on doswiadczony.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
21-08-2007 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartek123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
jeśli dudek sobie nie poradzi to polskie media na pewno zwalą wine na kogoś innego obrońców albo kogoś nawet jesli to będzie ewidentnie wina dudka ale powinien sobie poradzić skoro dał sobie rade w finale ligi mistrzów to powinien sobie dać rade i w derbach madrytu
21-08-2007 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #88
 
ziomo napisał(a):W meczach derbowych,zawsze jest wieksza presja i myślę,ze Dudek powinien z nią sobie poradzić bo jest on doswiadczony.

Bardziej prawdopodobne jest, że wystąpi Casillas, nawet jakby miał być gotowy w 70%.

Kontuzja Ikera nie okazała się tak groźna jak przypuszczano i niewykluczone, że w derbach jednak wystąpi. :wink:

[Obrazek: alzt5.jpg]
22-08-2007 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Ebi zdążył sfinalizować transfer do Racingu Santander jeszcze przed pierwszą kolejkę Primera Division. Debiutu do udanych zaliczyć nie może. O ile remis z wielką Barceloną to dość spory sukces, o tyle niespełna kwadrans spędzony na boisku, brutalny faul i czerwona kartka dla Polaka powinny dać mu do myślenia.

Derby Madrytu dla Realu. Casillas już w pierwszej minucie wyciągał piłkę z siatki, ale "Królewscy" nie poddali się i dzięki bramkom Sneijdera oraz Raula odnieśli zwycięstwo. Cały ten pojedynek - w obliczu wielkich kwot wydanych przez oba kluby - skwitowałbym w następujący sposób.

120 mln Euro vs 78 mln Euro 2:1 Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
27-08-2007 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #90
 
Szkoda tej czerwonej kartki Ebiego, słabo przywitał się z hiszpańską piłką :wink:
Niedobrze rozpoczęły sezon także Barcelona i Valencia. Barca nie pokazała nic ciekawego w meczu z Racingiem, mogli stracić bramkę, ale rywale nie skorzystali z paru okazji. Częstsze posiadanie piłki nic nie dało aktualnym wicemistrzom Hiszpanii.
Nietoperze zagrały słaby mecz z Villareal, w którym zadebiutował Rossi. Strzelił nawet drugą bramkę z karnego. 2 głupie czerwone kartki dostali Villa i Joaquin, i osłabią zespół w najbliższym meczu.
27-08-2007 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości