Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex - Diabły
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #76
 
Wojtek3 napisał(a):Alan Smith 2 dni po przejsciu do Newcastle United strzela gola dla Srok

Strzelił 2 ,ale sędzia zapomniał okularów i nie uznał prawidłowo zdobytego gola! spalony...

Życze Alanowi jak najlepiej,oby w Newcastle osiągnął to czego tu nie dał rady.
05-08-2007 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Bardzo się cieszę, że Alan tak dobrze wszedł do Newcastle. Liczę, że tam będzie grał w pierwszym składzie i pokaże niedowiarkom, iż wystarczyło dać mu jedynie trochę czasu. Mimo wszystko, od Rooneya czy Teveza umiejętnościami na pewno odstaje.
05-08-2007 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #78
 
Dzisiaj 36 urodziny obchodzi Roy Keane. Na dzien przed inauguracja Premiership zycze mu tylko zeby jego Sunderland wygral w tym sezonie jak najwiecej meczy i w tabeli uplasiowal sie jak najwyzej.

Inny nasz byly zawodnik David Beckham zadebiutowal w MLS. Wszedl on w 72 minucie meczu z DC United. Jego druzyna przegrala 0:1.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
10-08-2007 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
Dzisiaj Villareal rozgrywał sparing z Bragą i mecz zakonczył sie wynikiem 3:1 a jednego z goli strzelił ex-diabeł G.Rossi!

Wszyscy ktorych sie pozbylismy strzelają dla swoich nowych klubów 8)
11-08-2007 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #80
 
Skull napisał(a):Wszyscy ktorych sie pozbylismy strzelają dla swoich nowych klubów Cool

To się nazywa szczęście początkującego 8)
13-08-2007 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #81
 
David Beckham zdobyl swoja pierwsza bramke dla LA Galaxy. W półfinale północnoamerykańskiej Superligi z DC United Beckham zdobyl bramke w 28 minucie po pieknym strzale z rzutu wolnego
Tutaj jest ta bramka http://broadband.espn.go.com/ivp/splash2?ceid=2976794

Na poczatku II polowy po fenomanalnym podaniu Beckhama wynik ustalil Landon Donovan.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-08-2007 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #82
 
Giuseppe Rossi strzelil gola Francji w meczu druzyn do lat 21 w 39 minucie...

Under The Boardwalk - United Warriors
21-08-2007 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Wiadomo, że Rossi talent ma i będzie strzelał, jeśli mu się będzie dawało szanse. Kibicuję mu, ale trochę moja sympatia do niego zmalała. Zabrakło mu diabelskiego charakteru...
21-08-2007 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #84
 
Pejter napisał(a):Wiadomo, że Rossi talent ma i będzie strzelał, jeśli mu się będzie dawało szanse. Kibicuję mu, ale trochę moja sympatia do niego zmalała. Zabrakło mu diabelskiego charakteru...

Mi by tez zabraklo w takie sytuacji, zreszta, wcale nie jest powiedzane, ze Rossi odszedl poniewaz nie chcial walczyc, kto wie co SAF planowal w jego sytuacji kiedy przychodzi Tevez, moze stawial go jako 3 napastnika ? Nie chce sie znowu klocic, kazdy zna moje zdanie, Rossi powinien dostac wczesniej szanse, kto wie czy by ja wykorzystal.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-08-2007 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
Dzis czytałem że jest mozliwosc sporwadzenia ex-diabła Andy Cola :!: Obecnie jest bezrobotny,nie placimy nic,do tego wraca swój chłop by wspomoc drużyne i ma okazje zakonczyc kariere w klubie w ktorym spedzil najlepsze chwile zycia.

----------
No i dzisiaj okazało sie że ta informacja o ktorej pisałem wyżej nie bedzie miała miejsca gdyż Andy Cole podpisał roczny kontrakt z Sunderlandem. Roy zciąga do siebie kolegów a zarazem byłych diabłow 8) Byc może znowu usłyszymy o duecie York & Cole ,ale wątpie by był tak powalający jak za czasów gry w MU :roll:
22-08-2007 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Stojkovic napisał(a):ale juz widać że kazdy kto mówił, że Rossi nie miałby u nas szans grać mówił bzdury!

Wiesz co, na naszym forum to raczej większość pisała, że miałby szanse u nas grać, tyle że nie od razu w pierwszym składzie (chodzi o to, gdy mamy wszystkich zdrowych a nie jak teraz, z tym się chyba zgodzisz?). Właśnie dlatego chcieliśmy go zatrzymać, bo teraz miałby okazję do udowodnienia swojej wartości. Nie chciał czekać, jego wybór. Ja nie żałuję, skoro on nie chciał walczyć.
28-08-2007 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #87
 
Rossi ratuje Villareal przed stratą pkt. oraz mój kupon strzelając dwie bramki: w 84' i w 90'. Jego zespół wygrał z Realem Murcią. Dzięki Ci Gio :wink:

amor patriae nostra lex
23-09-2007 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Zashi napisał(a):strzelając dwie bramki: w 84' i w 90'. Jego zespół wygrał z Realem Murcią. Dzięki Ci Gio

Nie dziwi mnie to ja widziałem już jego wyczyny nieraz i znam wartość Rossiego. Mógł strzelać z innymi klubami w Prenmiership w czerwonej koszulce z diabłem, ale skoro SAF nie był przekonany co do ejgo wartości i go sprzedał to ratuje inne zespoły. W Euro 2008 Gio może nie wystąpi ale w 2012 roku u nas napewno będzie w pierwszym składzie rep. Włoch.


Pejter napisał(a):Wiesz co, na naszym forum to raczej większość pisała, że miałby szanse u nas grać, tyle że nie od razu w pierwszym składzie (chodzi o to, gdy mamy wszystkich zdrowych a nie jak teraz, z tym się chyba zgodzisz?). Właśnie dlatego chcieliśmy go zatrzymać, bo teraz miałby okazję do udowodnienia swojej wartości. Nie chciał czekać, jego wybór. Ja nie żałuję, skoro on nie chciał walczyć.


Stało się jak się stało, teraz pozostaje nam tylko patrzeć jak strzela dla kogoś innego.

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-09-2007 07:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Stojkovic napisał(a):Nie dziwi mnie to ja widziałem już jego wyczyny nieraz i znam wartość Rossiego. Mógł strzelać z innymi klubami w Prenmiership w czerwonej koszulce z diabłem, ale skoro SAF nie był przekonany co do ejgo wartości i go sprzedał to ratuje inne zespoły. W Euro 2008 Gio może nie wystąpi ale w 2012 roku u nas napewno będzie w pierwszym składzie rep. Włoch.

I znów stara śpiewka. Alex nie był przekonany co do jego wartości? Ja odnosiłem inne wrażenie. Nie był mu po prostu w stanie zagwarantować pewnego miejsca w pierwszej jedenastce, a Gio wybiłby się pewnie z czasem... Stąd decyzję o opuszczeniu Old Trafford można uznać za pójście na łatwiznę Wink Temat przerabiany wielokrotnie, nie ma co rozdrapywać starych ran. Nie gra u nas Rossi, ale mamy Roo, Teveza i Sahę, nie widzę żadnych strat.

capo di tutti capi

MUSC PL
24-09-2007 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
HUBERT7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #90
 
tak naprawde rossi był i jest słaby. przynsjmniej utd wzięli za neigo kase a takto siedziałby na trybunach i sie marnował. wiadomo że w słabszym zespole będzie grał i w słabszej lidze będzie stezelał
29-09-2007 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości