Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #91
 
Thevil napisał(a):2 głupie czerwone kartki dostali Villa i Joaquin, i osłabią zespół w najbliższym meczu.
Ale według mnie,te kartki zupelnie nie były zasłużone.W obu przypadkach,był kontakt pomiędzi graczami,i przynajmniej w jednej z tych dwóch sytuacji sędzia powinien wskazać na 11 metr.Takie moje zdanie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
27-08-2007 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Thevil napisał(a):Szkoda tej czerwonej kartki Ebiego, słabo przywitał się z hiszpańską piłką

Jak słabo? :twisted: Zaliczył mocne wejście i pokazał, że ta cała liga hiszpańska jest zbyt delikatna i trzeba to zmienić. Pokazał charakter, to też się liczy.
28-08-2007 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #93
 
czym delikatniejsza liga to tym lepsza, wole ogladac ladne kombinacyjne akcje bez fauli niz jak co chwila ktos pada na murawe i sie zwija z bulu. Dlatego dla mnie liga hiszpańska jest najlepsza w europie, duzo bramek pada i to nie byle jakich.
Sevilla-Getafe 4:1 oby tak dalej!

Smolarek jest dobrze wyszkolony technicznie to mam nadzieje ze se poradzi
28-08-2007 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #94
 
adriano napisał(a):czym delikatniejsza liga to tym lepsza, wole ogladac ladne kombinacyjne akcje bez fauli niz jak co chwila ktos pada na murawe i sie zwija z bulu. Dlatego dla mnie liga hiszpańska jest najlepsza w europie, duzo bramek pada i to nie byle jakich.

I to mówi fan United? :roll:
28-08-2007 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartek123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #95
 
[*] Antonio Puerta nie żyje a taki utalentowany chłopak był taka szkoda naprawde szkoda mi go[*]
28-08-2007 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #96
 
Miałem nadzieję, że jednak uda mu się wyjść z tego, taki młody człowiek, całe życie było przed nim [*]
28-08-2007 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #97
 
Pejter napisał(a):I to mówi fan United?

Moim ulubionym klubem jest United oczywiscie, a mi chodziło atrakcyjność o lig.


Jak na wp.pl sie dowiedzialem o Puercie to mnie zatkało, myslałem ze nie długo wruci do zdrowia. Myśle że miał jakąś niewykrytą wadę serca, z drugiej strony w kazdym profesjonalnym klubie przed sezonem są badania na wydolnościowe i na wytrzymałość, testy medyczne, wiec dziwie się dlaczego nic nie wykryli.
Mógł też zażywać jakieś środki dopingujące choć wątpie.
Czytałem wczoraj cytuje:
"W oświadczeniu lekarze ze szpitala Virgen del Rocio w Sewilli powiedzieli że rokowania na przyszłość z związku z brakiem dostępu tlenu do mózgu nie są optymistyczne."

Pare lat temu pamiętam jakiś afrykański piłkarz zmarł na boisku i miał coś z sercem.

Szkoda bo Puerta był świetnym piłkarzem

[***]
28-08-2007 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #98
 
adriano napisał(a):wruci

wróci

Co do atrakcyjnosci ligi, nie rozumiem Cie. Angielska mi sie podoba, bo jest twarda. W Hiszpani dotke cie koncem palca i moze byc gol, a na Wyspach Brytyjskich złamanie nogi nie jest rownoznaczne nawet z faulem. Uwielbiam to...

amor patriae nostra lex
28-08-2007 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
adriano napisał(a):Pare lat temu pamiętam jakiś afrykański piłkarz zmarł na boisku i miał coś z sercem.

Marc Foe.

A odnosnie Puerty, to nie jestem pewien, ale podobno zostawil dziewczyne, kotra miala rodzic za miesiac Sad

[*][*][*]

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-08-2007 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #100
 
Zashi napisał(a):Co do atrakcyjnosci ligi, nie rozumiem Cie. Angielska mi sie podoba, bo jest twarda. W Hiszpani dotke cie koncem palca i moze byc gol, a na Wyspach Brytyjskich złamanie nogi nie jest rownoznaczne nawet z faulem. Uwielbiam to...

Każdy ma swój gust, nie mówie że liga angielska mi sie nie podoba bo jest także bardzo ciekawa. Jest jedną z najsilniejszych w Europie.

Znalałem coś takiego.
W 1973 roku jeden piłkarz zmarł na boisku w 13minucie meczu w 13 kolejce...

Zaskakująco dużą liczbę niewyjaśnionych zgonów zanotowano od 1963 roku wśród rumuńskich piłkarzy.
28-08-2007 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Jestem w szoku, pomimo tego, że rzadko widywałem go w akcji to naprawdę przejąłem się jego śmiercią. Młody chłopak, który mógł jeszcze wiele lat pograć w piłkę, kariera praktycznie dopiero się dla niego zaczynała, tyle życia przed sobą. Za miesiąc zostałby ojcem... Smutne to :?

[*]

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-08-2007 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #102
 
Kurde jak ogladalem meczyk Villareal - Reak Madryt to az mi rece opadaly, maja teraz nie najgorsza ekipe,swietnie prezentuje sie Sneijder ktory po 2 kolejkach ma 3 bramki.
Rowniez dobrze gra Guti ,ich rezerwowy, na Santiago jest on takim Solskjaerem ,moze troche przesadzilem :lol:

Co do Barcy to musze powiedziec ze nie zasluzyli na te 3pkt ,dwa gole nie powinny byc uznane,ale mieli sporo szczescia i zdobyli komplet pkt. Zawodzi jak narazie Atletico Madryt i Valencia ktora zdolala wygrac po golu w ostatniej minucie.
06-09-2007 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #103
 
Nigdy sie tak nie interesowalem Realem jak teraz, zrobili niezle zakupy w lecie, bodajze 9 gwiazd, meczu Realu nie ogladalem, czy jest jakas osoba co widziala caly mecz i moze napisac jak grali nowi ?

Gral szmaciarz Heinze ?

Under The Boardwalk - United Warriors
06-09-2007 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #104
 
3 kolejki za nami i mozna juz co nieco powiedziec.Z przykroscia stwierdzam,ze narazie najlepiej spisuje sie Real(ale tylko dlatego ze Sevilla ma zalegly mecz).Narazie 3 zwyciestwa.Ale wlasnie Sevilla tez wygrala wszystkie swoje mecze (2) i jeden ma jeszcze zalegly.Barcelona slabo zainaugurowala ten sezon.Zaledwie zwyciestwo i dwa remisy.Moim zdaniem najwiekszym rozczrowaniem jest postawa Athletico Madryt (2remisy i porazka).Co prawda sprzedali Torresa ,ale poczynili duzo calkiem niezlych transferow.W ataku maja swietnego,mlodego Sergio Aguero.moze jeszcze nie sa zbyt zgrani zobaczymy.

Ja tak cichaczem licze,ze w tym sezonie Svilla pokaze na co ja na prawde stac i siegnie po tytul.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-09-2007 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
WoLaK napisał(a):Z przykroscia stwierdzam,ze narazie najlepiej spisuje sie Real

Tak, to smutne, ale to prawda. Krolewscy sa w znakomitej dyspozycji od poczatku sezonu. Sneider od poczatku wkomponowal sie w zespol i w 3 meczach zdobyl juz 4 gole :shock: W tym sezonie moze byc bardzo ciekawie w La Liga.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-09-2007 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości