Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #346
 
Prawda jest taka, ze czeska liga jest o wiele mocniejsza od naszej, ich kluby juz od kilku lat czesto sa widywane w lidze mistrzow, mysle ze na polski zespół w LM trzeba bedzie jeszcze sporo poczekać

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
30-08-2007 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #347
 
wlasnie zobaczylem,ze sa tez transmisje na internetowych telewizjach na http://kuszotv.pl/index2.php?id=football_weekdays

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-08-2007 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mojo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #348
!!! GRUPA F !!!!
GRUPA "F" LIGA MISTRZÓW 2007 2008

1 MANCHESTER UNITED
2 AS ROMA
3 SPORTING PORTUGAL
4 DYNAMO KYIV

i co wy na to>>?? Dla mnie losowanie REWELACJAAAA!!!!!!!!!Big GrinBig Grin: :0 ;D
30-08-2007 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #349
 
Manchester trafil w tym roku do grupy F z Roma, ktora w poprzedniej edycji rozbilimy 7:1 oraz ze Sportingiem, z ktore mamy nasze gwiazdy CR7 i Naniego. W grupie zagra jeszcze Dynamo Kijow . Mysle, ze dobrze trafilismy i bez problemu wygramy grupe Smile
A oto pozosatle grupy:
A: Liverpool, Porto, Marseille, Besiktas
B: Chelsea, Valencia, Schalke, Rosenborg
C: Real Madrid, Werder Bremen, Lazio, Olympiakos
D: Milan, Benfica, Celtic, Shachtar
E: Barcelona, Lyon, Stuttgart, Rangers
G: Internazionale, PSV Eindhoven, CSKA Moscow, Fenerbache
H: Arsenal, Sevilla/AEK Athens, Steaua Bucharest, Slavia Praga

Faworycci nie powinni miec problemow z awansem. Nie ma wg mnie grupy smierci. Najbardziej "Polska" druzyna Celtic ma ciezka grupe z Milanem, z ktorym minimalnie ulegla w zeszlorocznym cwiercfinale i z Benfica, ktora pokonala rok temu w grupie. Mysle, ze uda im sie awansowac dalej. Uwazam, ze Champions League w tym sezonie wygra oczywiscie Manchester, grozne beda tez druzyny Milanu, Liverpoolu. Moze, ktorys z Hiszpanskich zespolow namiesza.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
30-08-2007 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mojo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #350
 
jescze sie nie skonczylo losowanie
to jest dla nas narazie najbardziej cenne!!!!! UNITED

GRUPA "F" LIGA MISTRZÓW 2007 2008

1 MANCHESTER UNITED
2 AS ROMA
3 SPORTING PORTUGAL
4 DYNAMO KYIV
30-08-2007 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #351
 
W tym roku trafili nam się z każdego koszyka mocni rywale, z pewnością jak co roku emocji nie zabraknie Smile

Roma - rzymianie po pogromie na Old Trafford w drugim ćwierćfinale LM w zeszłym sezonie, będą chcieli zmazać obraz wysokiej porażki i odegrać się na United, więc oba mecze na pewno będą ciekawe.

Sporting - nie ma 3 raz z rzędu Benfici, ale jest inna drużyna z Portugalii. Były klub Crisa i Naniego łatwo się nie podda i obyśmy nie mieli kolejnych nerwowych momentów za sprawą portugalskiej drużyny Tongue

Dynamo - Na pewno nie są outsiderem w grupie i spokojnie mogą powalczyć o awans do fazy play-off lub chociaż o 3 miejsce. Wycieczki na wschód często przynoszą niespodzianki i do meczu w Kijowie trzeba podejść z powagą i szacunkiem do rywala. O mecz na Old Trafford jestem spokojny Smile

Z pozostałych grup najciekawszą wg mnie jest grupa B - Chelsea Londyn, Valencia CF, Schalke 04 Gelsenkirchen, Rosenborg Trondheim. Rosenborgowi wielkich szans nie daję, ale Schalke i Valencia mogą napsuć sporo krwi Londyńczykom
30-08-2007 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #352
 
Z grupy jestem zadowolony.

AS Roma - przypomina sie mecz z Old Trafford :twisted: Beda walczyc o druga pozycje ze Sportingiem. Jestem ciekaw jak przyjma CR7 i N17 (jak nazwy jakis robotów... Smile ). Dynamo? Uwazam, iz bedzie dostarczac pkt. Chyba, ze na wschodzie beda jakies ciezkie warunki to moze byc roznie. A tak w ogole do Kijowa z Polski nie jest az tak daleko...

amor patriae nostra lex
30-08-2007 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #353
 
zaga92 napisał(a):A: Liverpool, Porto, Marseille, Besiktas

Dość mało ciekawa grupa, bez większych problemów powinny z niej wyjść Liverpool i Porto, a w Pucharze UEFA moim zdaniem znajdzie się Olympique Marsylia. The Reds raczej z pierwszego miejsca, choć Porto może coś jeszcze namieszać.


zaga92 napisał(a):B: Chelsea, Valencia, Schalke, Rosenborg

Tutaj też dwóch faworytów do wyjścia, oczywiście mowa o Chelsea i Valencii, Schalke raczej zajmie trzecie miejsce i dalej pogra w europejskich pucharach, Rosenborg rozegra swoje spotkania w Lidze Mistrzów i pożegna się z europejską areną.


zaga92 napisał(a):C: Real Madrid, Werder Bremen, Lazio, Olympiakos

Real zdecydowanie najmocniejszą ekipą i to oni powinni wyjść z pierwszego miejsca, o drugą lokatę moim zdaniem powalczy Werder z Lazio, jednak bardziej faworyzowałbym niemiecką drużynę.

zaga92 napisał(a):D: Milan, Benfica, Celtic, Shachtar

Milan pierwsza lokata, o drugą zacięcie będzie walczyć Benfica z Celticiem, obecnie trudno wyznaczyć mi tutaj faworyta w tym "mini pojedynku". Szachtar niczego wielkiego raczej nie pokaże.

zaga92 napisał(a):E: Barcelona, Lyon, Stuttgart, Rangers

Dość ciekawa grupa, moim zdaniem wyjdą Barcelona z Lyonem, a Stuttgart z Rangers powinni do ostatniej kolejki powalczyć o puchar UEFA.

Cytat:G: Internazionale, PSV Eindhoven, CSKA Moscow, Fenerbache

IMO zdecydowanie najciekawsza z grup tej edycji Ligi Mistrzów, o lidera powalczą PSV i Inter, nie zdziwiłbym się gdyby zwycięsko wyszła drużyna z Holandii, tu będzie dość ciekawie. Namieszać trochę może CSKA Moskwa, najmniejsze szanse daję Fenerbahce, choć mogą jakąś niespodziankę zrobić.

Cytat:H: Arsenal, Sevilla/AEK Athens, Steaua Bucharest, Slavia Praga

Ostatnią drużyną, która oficjalnie dołączy do Ligi Mistrzów powinna być zdecydowanie Sevilla, bo wątpię, żeby AEK odrobiła dwubramkową stratę z Hiszpanii. Slavia Praga będzie raczej chłopcami do bicia, Steaua łatwo się nie podda i powalczy, jednak Arsenal z Sevillą (?) wyjdą z tej grupy.

No i na koniec "nasza" grupa, w której występuje Manchester United. Z Romą będzie dość ciekawie, szczególnie na Old Trafford, gdzie "makaroniarze" będą chcieli się zrewanżować za pogrom z ćwierćfinału zeszłej edycji Champions League. Ze Sportingiem w pewnym sensie też będzie ciekawie, Nani oraz Cristiano Ronaldo powrócą na "stare śmiecie" Wink Z Dynamem powinno pójść zdecydowanie najłatwiej Smile Może jakiś wyjazd na Ukrainę Tongue Mam tylko nadzieję, że UNITED poprawią grę na wyjazdach w LM, bo w zeszłym roku ciekawie z nią nie było... :roll:

COME ON UNITED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-08-2007 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #354
 
Losowanie mozna uznac za pomyslne.Uwazam,ze bez wiekszych problemow awansujemy z grupy.Przyblizmy sylwetki naszych rywalli.

AS Roma:
Wiadomo z czym kojarzy sie ten zespol kazdemu fanowi MU.7:1 w cwiercfinale poprzedniej edycji ligii mistrzow.W poprzednim sezonie wywalczyli wicemistrzostwo Wloch.Zdobyli takze Copa Italia, wysoko pokonujac Inter.Mediolanczykow zwyciezyli takze w meczu o superpuchar Wloch.Moim zdaniem jest to najsilniejszy z grupowych rywali Manchesteru.

Sporting Lizbona:

Druzyna, z ktorej wywodza sie Nani oraz CR7 w poprzednim sezonie zajela drugie miejsce w lidze.Wicemistrz Portugalii nie powinien sprawic nam zadnej niespodzianki.

Dynamo Kijow :

Mistrz Ukrainy oraz zdobywaca Pucharu Ukrainy.Z pewnoscia beda uwazani za outsidera naszej grupy,lecz nie wolno ich lekcewarzyc,bo jest to zespol z charakterem.Szczegolnie sa grozni grajac przed wlasna publicznoscia.

Oczywiscie sa to tylko teoretyczne spekulacje jak moze sie ulozyc sytuacja w grupie.Bez wzgledu na przeciwnika trzeba dawac z siebie wszystko,bo inaczej mozna sie rozczarowac.Chyba kazdy z Czerwonych Diablow pamieta sezon 2005/2006 kiedy zajelismy ostatnie miejsce w stosunkowo latwej grupie.

Chcialbym dodac od siebie jeden komentarz co do uroczystosci.Mianowicie,zaskoczyl mnie niemile fakt, iz Maldini dostal nagrode za najlepszego obronce.Po raz kolejny dostaje statuetke za to,ze gra dlugo w jednym klubie.Uwazam,ze jest wielu innych obroncow,ktorzy bardziej zaslugiwaliby na to trofeum.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-08-2007 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #355
 
Kuba_^^ napisał(a):
zaga92 napisał(a):C: Real Madrid, Werder Bremen, Lazio, Olympiakos

Real zdecydowanie najmocniejszą ekipą i to oni powinni wyjść z pierwszego miejsca, o drugą lokatę moim zdaniem powalczy Werder z Lazio, jednak bardziej faworyzowałbym niemiecką drużynę.

Teoretycznie Real najsilniejszy, ale jak bedzie gral tak jak z Sevilla w obydwu meczach to Werder spokojnie ich obejdzie. Z drugiej strony Niemcy stracili Klose, dobrze sa inni w ataku. Takze faworyzowałbym team z Bremy. Za Lazio nie przepadam, Olympiakos moze ich wyprzedzic, jednak bedzie to trudno wykonac...

amor patriae nostra lex
30-08-2007 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #356
 
Akorat Werder nie pokazuje niczego ciekawego w lidze.Zwyciestwo,porazka i remis.
Bardzo szkoda,ze w tegorocznej edycji zabraknie Bayernu Monachium. Z odnowionymi Bawarczykami Liga Mistzow bylaby znacznie ciekawsza.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-08-2007 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #357
 
Myślę,że losowanie było dla nas zdecydowanie na +.Nie am tu grupy śmierci,wszystkie mają faworytów.Marzę o finale z Manchester UNITED-FC Barcelona,i nasze zwyciestwo na stadionie CSKA Moskwa 3 do 1.I jest to całiem realne.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
30-08-2007 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #358
 
Cytat:Myślę,że losowanie było dla nas zdecydowanie na +.Nie am tu grupy śmierci,wszystkie mają faworytów.Marzę o finale z Manchester UNITED-FC Barcelona,i nasze zwyciestwo na stadionie CSKA Moskwa 3 do 1.I jest to całiem realne.

Żeby dojść do finału, trzeba rozegrać wcześniej dwanaście innych spotkań. Na razie nie zaprzątałbym sobie głowy pojedynkami z następnego roku - należy się skupić na fazie grupowej. Cóż, można powiedzieć, że trafiliśmy na "starych znajomych". Sporting bezapelacyjnie kojarzy nam się z transferami Ronaldo oraz Naniego, z kolei Roma to zeszłoroczny pojedynek skwitowany pogromem na Old Trafford. Z zespołami z bloku wschodniego nie mieliśmy zbyt często do czynienia, stąd starcia z Dynamem mogą przynieść sporo emocji, ale chcąc triumfować w tych rozgrywkach, nie możemy pozwolić sobie na stratę punktów z zespołem o klasę gorszym.

Patrzę tak na grupy 5-8 i myślę, że są duże szanse na transmisje niektórych spotkań w publicznej. Pierwsza kolejka to mecz w Portugalii, jednak dwa tygodnie później na Old Trafford przyjeżdżają rzymianie. Trzeba być dobrej myśli.

Reasumując - meczów w domu się nie obawiam. Komplet punktów na pewno jest do zdobycia. Co z wyjazdami? Ostatnio na boiskach rywali nie radziliśmy sobie zbyt dobrze, jednak teraz po kilku transferach powinno być zdecydowanie lepiej. Jak już kiedyś wspominałem, Nani i Anderson mogą potrzebować więcej czasu na aklimatyzację w Anglii, ale w Champions League muszą czuć się jak ryby w wodzie. Jeśli całemu zespołowi nie będzie szło, to ich obowiązkiem jest wyprowadzenie UNITED na prostą Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
31-08-2007 08:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #359
 
No dość wyrównane grupy się trafiły, wie ma raczej nic takiego, co możnaby określić mianem "grupy śmierci". Dla United to dość dobre losowanie, bo z Romą sobie już niedawno poradziliśmy, więc myślę, że tym razem też damy radę.

Sporting- no zawsze się obawiam drużyn z Portugalii po tym, jak z grupy wyeliminowała Manchester Benfica, ale myślę, że przy normalnej dyspozycji naszych "Diabłów" Lizbona do przejścia.

No i Dinamo, które chyba skazane jest na walkę zaledwie o Puchar UEFA, czyli trzecie miejsce w grupie. Nie ukrywam, że te walkę będzie toczyć ze Sportingiem, bo Man Utd i Roma chyba poza zasięgiem.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
31-08-2007 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #360
 
Liczyłem bardzo na wylosowanie Slavii Praga, jednak do Pragi jest tylko 480 km z Katowic, a do Kijowa 940, czyli 2 razy dalej.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
31-08-2007 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości