Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
Ciekawa jestem czy Saha zagra w meczu z Tottenham'em??
Mam nadzieje ze tak poniewaz oprocz Teveza nie mamy zadnego vrasowego napastnika! Chyba ze zagramy z Scholsem lub Giggs'em w ataku! Big Grin

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
21-08-2007 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Ja stawiałbym na takie rozwiązanie jakie wykoszstane było z City. Saha nawet jak będzie zdlny do gry, niewiadomo, czy będzie mógł pokazac formę pozwalajacą na grę w pierwszym składzie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-08-2007 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
stal_mielec napisał(a):Chyba ze zagramy z Scholsem lub Giggs'em w ataku!

Co wyście się tak na tego Giggsa w ataku uparli? Widziałaś żeby on przez kilkanaście lat gry w United zagrał w napadzie?

Saha na 99% nie wystąpi, ale nigdy nie wiadomo. Dobrze by było, żeby jak najszybciej wyzdrowiał.
21-08-2007 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
player Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #64
 
Pejter napisał(a):
stal_mielec napisał(a):Chyba ze zagramy z Scholsem lub Giggs'em w ataku!

Co wyście się tak na tego Giggsa w ataku uparli? Widziałaś żeby on przez kilkanaście lat gry w United zagrał w napadzie?


tak ;] pare lat temu pogrywał czasami w napadzie o ile dobrze pamiętam i nie za dobrze ten okres wspoiminam, ale tak jak ty jestem sceptycznie nastawiony do tego aby na tej pozycji zagrał właśnie w meczu z Tottenhamem. Bardziej widzę go jako lewoskrzydłowego.

wracając do tematu: Louis może i wrócił do zdrowia, ale nie sądzę żeby był na tyle sprawny żeby grać na odpowiednim poziomie.
22-08-2007 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Louis Saha od poczatku swojej kariery w MU bardzo mi zaimponowal.Nie chodzi mi tylko o jego swietna gre, ale takze o przywiaznie,szacunek i milosc do klubu.Bardzo mi sie spodobalo gdy podczas okienka transferowego powiedzial,ze nie chce odejsc z Manchesteru, poniewaz kocha ten klub i chce w nim grac dalej.
Teraz tez mowiac: "Doskonale wiem jak nie złapać kontuzji. Muszę po prostu grać bez pełnego obciążenia, z lekkim "dystansem". Jednak nie będę tak robił, nie mogę! Zawodnicy Manchesteru United muszą dawać z siebie wszystko, stąd jeśli nabawiam się urazu to ze względu na grę" chyba nikt nie ma watpliwosci ,ze pokazal ze jest prawdziwym czerwonym diablem.Naprawde bardzo mi imponuje tym zachowaniem.

Brawo Louis !!!

[Obrazek: sorryvk6.gif]
02-09-2007 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Faktycznie, Louis to napastnik światowego formatu, a w zrobieniu jeszcze większej kariery przeszkadzają mu jedynie urazy i kruche kości. W kadrze jest mocno niedoceniany, jednak zawsze dostawi gdzieś nogę albo huknie z dystansu i tą jedną szybką decyzją przesądza o losach meczu. Najlepszy przykład to sobotnie widowisko na Old Trafford.

Według mnie - gdyby nie ta kontuzjogenność - stojąc obok Henry'ego, nie musiałby mieć kompleksów, a sam postrzegałbym go jako napastnika nawet lepszego od obecnego snajpera Barcy. Jednak pauzowanie przez 50% kariery uniemożliwia mu wypłynięcie na głębsze wody...

capo di tutti capi

MUSC PL
03-09-2007 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
I dlatego Sahe cenie wyżej niż Teveza,o czym pisze juz od kilku tygodni! Saha doskonale prezentowal sie w Fulham,szybko to zauwazono i stało sie,został Czerwonym Diabłem! Jest jednym z moich ulubiencow! Potrafil wyrzucic ze składu Van Nistelrooya :shock: :!: Był powolywany do reprezentacji Francji ,gdzie konkurencja jest spora! Gdyby nie kontuzje byłby w czołowce najlepszych napastników, jak dla mnie pewniak do pary z Rooneyem! Prawdziwy Diabeł :twisted:
05-09-2007 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #68
 
Skull napisał(a):I dlatego Sahe cenie wyżej niż Teveza,o czym pisze juz od kilku tygodni! Saha doskonale prezentowal sie w Fulham,szybko to zauwazono i stało sie,został Czerwonym Diabłem! Jest jednym z moich ulubiencow! Potrafil wyrzucic ze składu Van Nistelrooya :shock: :!: Był powolywany do reprezentacji Francji ,gdzie konkurencja jest spora! Gdyby nie kontuzje byłby w czołowce najlepszych napastników, jak dla mnie pewniak do pary z Rooneyem! Prawdziwy Diabeł :twisted:

Ja stawiam na pare Tevez - Rooney, bardziej przebiegla para i porywcza, ciesze sie z powrotu Sahy i z gola, mimo wszystko wystep sredni ( dobry ) nic specjalnego wiec sie nie podniecam, a co do Teveza to zagral dopiero 4 mecz, przebieg jego gier ocenie po jakis 50 meczach Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
05-09-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
No co by nie mówić, narazie Saha zaprezentował się lepiej niz Tevez, którego też bym nie oceniał póki co.
Carrick też dla mnie był totalnym przeciętniakiem i niewypałem, a teraz pokazuje, że wart był tej kasy którą w niego włożyli.

Tak samo jak do Carricka, tak do Teveza mam pewne zastrzeżenia na dzień dzisiajszy:
- słaba szybkość
- słaba zdolność do urywania się obroncom
- brak strzału z dystansu

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-09-2007 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Wojtek3 napisał(a):ciesze sie z powrotu Sahy i z gola, mimo wszystko wystep sredni ( dobry ) nic specjalnego wiec sie nie podniecam

No jakis pioriunujacy wystep to moze i nie byl,ale strzelil gola ktory dal nam 3pkt,byl bliski strzelenia drugiego ale Gordon popisal sie swietna parada. Ja mimo wszystko wole Sahe ktory potrafi znelezc droge do bramki,niz Teveza ktory ma zaleglosci (wszystko to o czym napisal Stojko) Zreszta i tak beda grac razem bo nie ma innej opcji,pozostaje tylko wierzyc ze stworza swietny duet.
06-09-2007 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #71
 
Saha nie strzeli w nastepnym meczu gola i wtedy zobaczymy co bedziesz pisac.

Stojkovic napisał(a):- słaba szybkość
- słaba zdolność do urywania się obroncom
- brak strzału z dystansu

Stojko przestan :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
06-09-2007 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #72
 
Wojtek3 napisał(a):Saha nie strzeli w nastepnym meczu gola i wtedy zobaczymy co bedziesz pisac.

Czy musi strzelac w kazdym??
Saha - 1 mecz - 1 gol
Tevez - 4 mecze - 0 goli

Mozemy sie posmiac razem :lol: :lol: Niewiem o co Tobie biega,bo ja wole np miec w skladzie Rasiaka ktory zdobywa gole niz Teveza ktory nic nie robi :wink:

Wojtek3 napisał(a):Stojko przestan

Czemu ma przestac skoro to co napisal jest realią?
06-09-2007 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
Skull napisał(a):Mozemy sie posmiac razem Laughing Laughing Niewiem o co Tobie biega,bo ja wole np miec w skladzie Rasiaka ktory zdobywa gole niz Teveza ktory nic nie robi Wink

Ja wole Tevez'a ktory jest lepszym zawodnikiem, a Rasiak w kazdym meczu gola nie strzela.

O co mi chodzi ? Nie masz prawa pisac, ze Saha spisuje sie o niebo lepiej bo tak nie jest, strzelil gola z Sunderlandem i zaliczyl na pewno lepszy wystep niz Tevez. Mimo wszystko, nie byl to mistrzowski wystep, a Ty odrazu piszesz, ze Saha jest lepszy od Tevez'a ? W tym momencie wystawiasz mu ocene, ktorej nie masz prawa dac, po 4 meczach.

Stojkovic napisał(a):Czemu ma przestac skoro to co napisal jest realią?

Ja widzialem szybkiego Tevez'a, zdolnosc urywania obroncom, mam nadzieje Stojko, ze zapisales w zeszycie te sytuacje kiedy zle sie urwal obroncom napisz mi tu i sprawdze czy to prawda, bo nie pamietam z meczu, strzal z dystansu ? Hmmm jest napastnikiem, to nie jego rola ?

W dalszym ciagu uwazam ze sie oszmieszyl, czekam na inne wasze kontrargumenty, oczywiscie trzymam sie tego, ze nie macie prawa oceniac go po 4 meczach :]

Under The Boardwalk - United Warriors
06-09-2007 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Cytat:O co mi chodzi ? Nie masz prawa pisac, ze Saha spisuje sie o niebo lepiej bo tak nie jest, strzelil gola z Sunderlandem i zaliczyl na pewno lepszy wystep niz Tevez. Mimo wszystko, nie byl to mistrzowski wystep, a Ty odrazu piszesz, ze Saha jest lepszy od Tevez'a ? W tym momencie wystawiasz mu ocene, ktorej nie masz prawa dac, po 4 meczach.
Po pierwsze, to nie oceniamy "ogólnie" bo przypominałoby to zabawę dzieci w podstawówce kłócących się o to który zawodnik jest lepszy Raul czy Ronaldo itp.
Uważam i oceniam występy obu graczy od początku sezonu i musze przyznać, że Saha pokazał więcej w jednym meczu niż Tevez w 4. Saha pokazał, że da się oddać strzał w światło bramki majac na plecach 2 - 3 obrońców i tego nie możesz mu odmówic bo jeśli oglądałeś mecz z Sunderlandem to wiesz o co mi chodzi.
Wojtek3 napisał(a):a widzialem szybkiego Tevez'a, zdolnosc urywania obroncom
Ja widziałem dobre parady Roy'a Carolla i co z tego? Skoro nie pokazuje tego Tevez co piszesz w MU to czemu mam go oceniać na podst tego co pokazywał w reprezentacji i WHU? Pisze o tym co widziałem na meczach MU a widziałem z udziałem Teveza wszystkie od początku na live.


Wojtek3 napisał(a):mam nadzieje Stojko, ze zapisales w zeszycie te sytuacje kiedy zle sie urwal obroncom napisz mi tu i sprawdze czy to prawda, bo nie pamietam z meczu,
Mecz inauguracyjny, dostaje piłkę sam na sam z bramkarzem ale doganiają go obrońcy i przejmują choć miał nad nimi 2 - 3 metry przewagi...


Wojtek3 napisał(a):Hmmm jest napastnikiem, to nie jego rola ?
Toś mnie teraz rozwalił... wojtek litości to że jest napastnikiem ma oznaczać, że ma wtaczać piłkę z 11 - 13 metrów? Zastanów się co piszesz, bo jeśli wg. ciebie napastnik nie musi umieć strzelać z dystansu 16 - 25 metrów w bramkę to ja nie mam dalej pytań...


Wojtek3 napisał(a):ze nie macie prawa oceniac go po 4 meczach :]
Oczywiście że mamy prawo oceniać jego grę i to co pokazuje, aczkolwiek nie mamy prawa wyrokować o jego umiejętnościach. Ja trzymam się tego, że Tevez gra grubo poniżej tego co potrafi lub potrafił i jeśli się to nie zmieni w kolejnych meczach to byćmoze będzie musiał się pogodzic z tym, że Saha będzie grał od pierwszej minuty.

Zasada jest taka - napastnika rozliczamy po strzelonych bramkach, Tevez nie strzelił żadnej... wyręczają go koledzy jak narazie, ale nie zawsze tak będzie i jeśli będzie dalej zawodził w najważniejszych momentach (nie trafił z metra do bramki) to raczej nie zawojuje Old Trafford.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-09-2007 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Stojkovic ma racje.Nie wyrokujmy o jego umiejnosciach ,ale mozemy ocenic jego gre w poprzednich meczach.Moim zdaniem wiecej raz sie przewrocil niz oddal strzalow.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-09-2007 07:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości