Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Ciampel napisał(a):Taki zastój w poczynaniach Carlitosa nie będzie trwał wiecznie, a kiedy się odblokuje, to chyba już na dobre.

To jest pewne. Teraz na Tevezie jest ogromna presja. Wszyscy oczekuja od niego wspanialej gry, wielu goli, a tak nie jest. Carlos przechodzi teraz proces aklimatyzacji w nowym klubie i jak widzimi, z meczu na mecz gra coraz lepiej. Na pewno powrot Rooney'a odciazy go psychicznie i wtedy na pewno zacznie grac na swoim optymalnym poziomie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
19-09-2007 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #77
 
http://uk.youtube.com/watch?v=C2ukFrAJl2I

Tevez i jego jezyk angielski :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
22-09-2007 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Wojtek3 napisał(a):http://uk.youtube.com/watch?v=C2ukFrAJl2I

Tevez i jego jezyk angielski :lol:



xDDDDD no jeszcze troszeczke musi sie poduczyc Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
23-09-2007 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Pierwszy gol Teveza w barwach UNITED mógł się podobać, świetne podanie Ryana Giggsa i kapitalne wykończenie Argentyńczyka. Carlitos oprócz bramki sporo biegał, podawał do innych, wygrał kilka pojedynków z piłkarzami Chelsea. Bardzo dobry występ, gra coraz lepiej, co może tylko cieszyć Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-09-2007 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Wreszcie... myślełem że już się nie doczekam. ładna bramka ze szczupcora po centrze Giggsa. Ogólnie mógł się dzisiaj podobać i co najważniejsze strzelił najważniejszego gola spotkania. Wkupił się w końcu. Może teraz zacznie regularnie trafiać.

Oczywiście cieszy mnie bramka i jak dla mnie zaczyna się dopiero teraz nowy etap egzystencji Teveza na OT. Odemnie "tabula rasa" i oby już teraz grał na takim poziomie ciągle.

[Obrazek: Ole201.jpg]
23-09-2007 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #81
 
Tevez wczoraj rozegrał najlepsze spotkanie w UNITED według mnie.Nie chodzi tylko o bramkę,ale ładnie przytrzymywał piłkę z zawodnikiem na plecach,twardo trzymał się na nogach.Bramka tez przepiękna,oby ten gol zmotywował go do strzelania ich jeszcze wiecej. :wink:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
24-09-2007 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #82
 
Tak jek chcialem to wlasnie Carlos strzelil bramke Chelsea. Glownie dzieki niej wygralismy. Wczoraj mial juz w ataku partnera z prawdziwego zdarzenia. I mam nadzieje, ze teraz gdy bedziemy grali 4-4-2 to Tevez sie odblokuje juz na dobre Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
24-09-2007 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Ja rowniez pisalem, ze gdy zaczniemy grac 4-4-2 to Tevez zacznie na prawde pokazywac na co go stac. Jak juz pisaliscie, Carlos byl wczoraj bardzo aktywny, czesto cofal sie do srodka pola po pilke, oddal kilka strzalow. Ogolnie dobry wystep, ale jestem pewien, ze Argentynczyka stac na wiele wiecej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
24-09-2007 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
A mi się wcale aż tak występ Teveza nie podobał. Nie grał źle, ale również bez rewelacji. Oczekuję od niego dużo więcej, aczkolwiek już jakieś porządne światełko jest. Bramka za to świetna po jeszcze lepszym podaniu Giggsa.
24-09-2007 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
Pejter napisał(a):Oczekuję od niego dużo więcej

Ja rowniez, ale trzeba przyznac, ze zaprezentowal sie dosyc dobrze. Carlos ma ogromny potencjal, ale widac, ze nie jest jeszcze w pelni formy.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
24-09-2007 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #86
 
Ogromie cieszy fakt że Carlos wreszczie się odblokował mimo swojej jeszcze nie najwyższej formy. Pierwsza bramka w rozgrywkach ligowych w nowym zespole a szczególnie zdobyta w 3 minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy w tak prestiżowym meczu podniesie Carlosa tylko na duchu i teraz trzeba mieć nadzieję że będzie strzalał jak najwięcej
24-09-2007 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #87
 
Pejter napisał(a):A mi się wcale aż tak występ Teveza nie podobał. Nie grał źle, ale również bez rewelacji. Oczekuję od niego dużo więcej, aczkolwiek już jakieś porządne światełko jest. Bramka za to świetna po jeszcze lepszym podaniu Giggsa.

Trzeba tez zauwazyc, ze Carlos gral troszke cofnietego napastnika, cofal sie po pilki i walczyl w parterze razem z Carrickiem i Scholes'em o pilki i rozegranie, dla mnie wystep wrecz przeciwnie bardzo dobry, no i oczywiscie bramka.

Zauwazl ktos jak sprytnie i inteligetnie ustawil sie w linii z obroncami i wyczekal co do ostatniej sekundy ? Pewnie nikt.

Under The Boardwalk - United Warriors
25-09-2007 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Wojtek3 napisał(a):Zauwazl ktos jak sprytnie i inteligetnie ustawil sie w linii z obroncami i wyczekal co do ostatniej sekundy ? Pewnie nikt.

No przecież napisałem, że świetnie wykończył akcję po podaniu Giggsa :wink:
25-09-2007 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chipset Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #89
 
http://www.zshare.net/download/3808372bd.../tevez.avi

Powyżej link do pobrania całej akcji bramki Teveza. Jak dla mnie Zajeboza. A poza tym zwróćcie uwagę na to jak Carlos stał w polu, gdy Ryan Giggs był przy piłce, jak się zachowywał oraz pomyślcie co byłoby gdyby nie Wewsley Brown. No i oczywiście zwróćcie uwagę na zachowanie Petra Cecha w momencie dośrodkowania Giggsa. (rzucał się w prawo, a nie w prawo na piłkę).

A gdyby ktoś chciał jeszcze drugą bramkę Louis'a Saha'y to poniżej daję linka do pobrania.

http://www.zshare.net/download/38114758c02da5/[/url]
28-09-2007 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
IMO pierwsze spotkania Teveza w barwach "Czerwonych Diabłów" były po prostu slabe. Całe szczęście, że Argentyńczyk coraz śmielej poczyna sobie na boisku, a jego gra wygląda lepiej. Carlos to typ zadziory i walczaka, obaj z Roo, gdy bedą w wysokiej formie mogą stac się prawdziwym postrachem dla rywali. No i fajnie, iż z Chelsea strzelił bramkę, bo to zwiastuje kolejne trafienia...

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
01-10-2007 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości