Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
Zashi napisał(a):Mały bład Sa gry: Shogun: Total War oraz Miedieval: Total War Dodatek krolestwa wymaga gry Medieval II: Total War. Kosztuje, bodajze 60zł.

Patrz jak ja w temacie już nie siedze.. Tongue
Nawet nie wiedziałem że MTW II wyszło... widziałem dodatek MTW Królestwa w Empiku nawet w łapie miałem i myślałem że to do tej starej cześci jest...

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-09-2007 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #122
 
Zagrałem wczoraj w demko FIFY08 i jestem zadowolony. System podan został poprawiony itp. itd. Oczywiscie fani PES`a powiedza, ze to nie umywa sie ich gry. Ale trzeba zaznaczyc, ze w FIFIE szybciej poprawiany jest model gry niz Konami kupuje prawa do reprezentacji, klubów i zawodnikow. Jeszcze rok, dwa i FIFA bedzie dorownywac PESOWI pod wzgledem modelu gry, a w reszcie bedzie o lata swietlne z przodu :wink: Niestety mozna zagrac tylko 1 polowe na 6 minut, ale zawsze cos. Na szczescie dzisiaj zagram dluzej. Mam 64% gry i zotały jakies 3 godziny do konca Smile

amor patriae nostra lex
26-09-2007 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
PES i ekipa Konami nigdy nie będzie wyprzedzona p[rzez Fify... dlaczego? Bo Fifa poprawia grafikę i jedynie od czasu do czasu coś zmieni w rozgrywce oglądając konkurencyjne produkty. PES ma coś czego nie maja inne piłki kopane na ekranie... pomysły! Masę świeżych pomysłów i rozwiązań.

I oczywiście ta miodnośc animacji...

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-09-2007 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #124
 
W PES`ie w stosunku 5 do 6 nie było zmian na leszpe. Były zmiany na inne. Za to w FIFE teraz mozna wiczuc, ze gra jest duzo bardziej realistyczne. Owszem - JESZCZE to nie jest model gry z Pro, jeszcze...

amor patriae nostra lex
27-09-2007 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Zashi napisał(a):Za to w FIFE teraz mozna wiczuc, ze gra jest duzo bardziej realistyczne

Pierwszą taką opinię czytam... Wielcy "FIFAcze", że tak się wyrażę, są bardzo zszokowani tym, że w gdzie po raz kolejny nic się nie zmieniło. Oczywiście ja tam nic powiedzieć nie mogę, bo nawet nie chcę widzieć tej gry na oczy Smile Czekam na PESa, on mnie interesuje najbardziej Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-09-2007 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #126
 
To Panowie jezeli pykacie w Fifke bedzie mozna sie kiedys zmierzyc.Jest taki fajny program hamach,ktory emuluje siec LAN i bez problemu sie gra we dwoje.Jakby byli jacys chetni to piszcie.

A gra ktos moze w FIFE 08 ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-09-2007 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #127
 
Ja owszem, mam ten program - umiem sie laczyc przez niego, ale mam problem. Pad przy grze w necie mi nie działa. Naprawiłem to poprzez pomieszanie troche w pliku od Fify odnosnie ustawiem wszystkich padów. Kontroler zaczął działac, ale... Gdy naciskałem przycisk odpowiedzialny za to, by piłkarz sprobował odebrac piłke przeciwnikowi to następowała zmiana na bramkarza. Bardzo to irytwało... :roll:

amor patriae nostra lex
24-11-2007 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #128
 
Również,chętnie zagrałbym w fife przez neta, tyle że z nią jest taki problem, aby poprawnie działała jeden i drugi gracz musi mieć ją zainstalowaną w tym samym języku. Kiedyś jak grałem kolegą, mieliśmy w dwóch językach iwystępował problem taki: Chcieliśmy zagrać mecz Arsenal-Manchester United i u niego wyskakiwało Arsenal-Middlesbrough, a umnie Aston Villa-Manchester United i ciągle się sieć rozłączała. Tak a propo chętni niech piszą na gg, jak będzie więcej chętnych to może jakieś małe mistrzostwa?
24-11-2007 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #129
 
Są własnie problemy z Premier League. Tylko przy roznych wersjach jezykowych. Jesli chodzi o inne ligi to nie ma problemu, ze wyskakują inne druzyny. Jednakze FIFA lubi rozlaczyc - tak było przy 07, nie wiem jak przy 08.

amor patriae nostra lex
24-11-2007 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Jabol,ja za mistrzostwami jestem jak najbardziej za.Przy fifie 08 mozna tez sie przez IP laczyc.Tez trzeba miec to samo uktualnienie skaldow.

To co prosze niech sie chetni wpisuja i gramy Smile

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-11-2007 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #131
 
Ok no to ja bym grał w tych ewentualnych mistrzostwach, które mam nadzieję dojdą do skutku. Rozumiem Wolak,że ty też.
Proponuję początkowo zrobić 8 wolnych miejsc, jak będzie więcej chętnych, to liczba miejsc się zwiększy. No i wiadomo każdy pewnie chciałby być United, to dlatego nikt nie będzie bo niepotrzebne są tu kłótnie z tak błahego powodu.
24-11-2007 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
Ja oczywiscie jsetem chetny.Dobry pomysl z United,a raczej z jego brakiem.Ale gramy w 07 czy 08 ? No to niech sie chetni tu zglaszaja.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-11-2007 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #133
 
Gdyby bylo z 8 chetnych to taki turniej bylby fajna sprawa. Ja oczywiscie zglaszam sie. Naprawde jak ktos ma fife i chcialby zagrac to piszcie tu.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
26-11-2007 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #134
 
Super zaga, że się zgłaszasz. Narazie jest trzech zapisanych tj. Wolak, Jabol, zaga92. Potrzebujemy chociaz jeszcze jednego chętnego, oczywiście optymalnie byłoby 8, choć nie wiem czy tylu będzie, ale trzeba mieć do końca ndzieję. Warunek oczywiście jeden, posiadanie Fify 08 najlepiej w języku polski, żeby nie było błędów przy łączeniu. Zapraszam do zapisów podobnie jak moi poprzednicy.
26-11-2007 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
Ja raczej nie zagram.. hate fifa!

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-11-2007 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości