Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
Ja też się ciesze że Tevez strzelił pierwszą bramke i to jeszcze Chelsea. Mam nadzieje że kolejne mecze będzie grał bardziej odważnie i pokaże na co Go stać. Tak jak pisał Gracek_11 jeśli On i Roo będą w optymalnych formach to napewno poprawimy nasze zdobycze bramkowe.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
02-10-2007 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #92
 
David7 napisał(a):jeśli On i Roo będą w optymalnych formach to napewno poprawimy nasze zdobycze bramkowe.

No ba.Tevez i Rooney do według mnie najlepsza para napastników obecnie,choć Saha też nie jest gorszy.Myślę,że jak calą trójka będzie miała szczyty formy,to nikt w ataku nie będzie mógł być pewny swojego występu.

PS.Siemano David.

PS-2.Jak tak dalej pójdzie,to niedługo tu pełno bedzie "starych-nowych"forumowiczów

Pejter -> P.S. 3. Jak tak dalej pójdzie to niedługo w każdym twoim poście będzie 5 P.S.-ów. Wnosi to coś do dyskusji? (pytanie retoryczne, więc nie odpowiadaj)

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-10-2007 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #93
 
ziomo napisał(a):Tevez i Rooney do według mnie najlepsza para napastników obecnie

Chyba tylko na papierze? bo na chwile obecną to Van Persie z Adebayorem są lepsi,ale dalej czekam aż Tevez sie przebudzi - Alex twierdzi że bedzie to w meczu z Romą...?
02-10-2007 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #94
 
Skull chodziło mi o UNITED :wink:.Owszem,jak na razie mnajlepszą parą napadziorów w Prem są Adebayor i Van Persie.Obydwaj złapali formę na początku sezonu,i dalej ją utrzymują.Oby już niedługo ta forma poszła w dół!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-10-2007 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #95
 
Wczoraj Tevez, gdy pojawil sie na boisku poderwal troche nasza gre, byl aktywny i niewiele zabraklo aby jego strzal z 16m znalazl sie w bramce.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
03-10-2007 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #96
 
Dzis obok Owen'a Hargreaves'a Tevez byl chyba najgorszym zawodnikiem na boisku, slabo sie zaprezentowal i szczerze nie wiem co jest tego przyczyna, oby z Dynamo strzelil bo ostatnio padlo pare goli w jego wykonaniu a regularnosc jest potrzebna.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-11-2007 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Wojtek3 napisał(a):Tevez byl chyba najgorszym zawodnikiem na boisku

Racja, dzis Carlos'owi zbytnio nie szlo, tracil czasem glupio pilke, ale, co zasluguje na szacunek, zawsze o nia walczyl. Niestety dzis ta walka nie wystarczyla. Mam nadzieje, ze w nastepnych meczach bedzie lepiej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-11-2007 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
No niestety, dzisiaj liczyłem na Teveza, że po raz kolejny coś pokaże i zagra dobrze z Arsenalem, jednak dzisiaj słabo, rzadko coś mu wychodziło, tracił łatwo piłki, walczył o nie do końca, jednak jego występ trzeba niestety zaliczyć do tych słabszych.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-11-2007 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #99
 
Gdyby nie ta akcja z pierwszej odsłony gdy Tevez spychany nie trafia do bramki to myslalbym ze nie ma go w składzie!
Dzisiaj wogole nie widoczny,a mialem nadzieje ze bedzie bardzo aktywny po kilku ostatnich,dobrych spotkaniach.
Zreszta zebral najniższe noty...
04-11-2007 02:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #100
 
Skull napisał(a):Gdyby nie ta akcja z pierwszej odsłony gdy Tevez spychany nie trafia do bramki to myslalbym ze nie ma go w składzie!
Dzisiaj wogole nie widoczny,a mialem nadzieje ze bedzie bardzo aktywny po kilku ostatnich,dobrych spotkaniach.
Zreszta zebral najniższe noty...

Skull jak nas uswiadamia, wiemy wiemy, ze zebral najnizsze, takie same jak Ferdinand czy Hargreaves :wink: Mimo wszystko uwazam go obok Rooney'a i Ronado za najlepszego zawodnika w UNITED w tym sezonie, jak na razie rzecz jasna.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2007 02:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #101
 
Wojtek3 napisał(a):Mimo wszystko uwazam go obok Rooney'a i Ronado za najlepszego zawodnika w UNITED w tym sezonie, jak na razie rzecz jasna.

No ja jak do tej pory wyżej cenie Evre,Vidica i Naniego ,ale każdy ma swoje zdanie :wink: Chociaż wiem że Tevez dopiero pokaże na co go stac :roll:
04-11-2007 03:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #102
 
Chocby Tevez zostal wybrany pilkarzem sezonu i strzelil najwiecej bramek to i tak bedziesz nastawiony z " byka " do niego bo widze, ze uparales sie na niego Wink Wystarczy poczytac komentarze zawodnikow UNITED na temat Tevez'a, sam Rooney przyznal, ze ma wymarzonego partnera Wink Podobnie wypowiadal sie ostatnio Rio i SAF, a Skull sie i tak czepia 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2007 03:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #103
 
Wojtek3 napisał(a):Chocby Tevez zostal wybrany pilkarzem sezonu i strzelil najwiecej bramek to i tak bedziesz nastawiony z " byka " do niego bo widze, ze uparales sie na niego

Troszke przesadzasz :wink: Fakt czepiam sie bo wiem jakiej klasy jest pilkarzem a czesto zawodzi (kilka spotkan rewelacyjnych) ,ale to za malo by zmienic ten obraz chociazby z poczatku sezonu,wymagam od niego wiecej,ma predyspozycje tylko musi to udowodnic. Powiem tak,grac potrafi lecz musi zaostrzyc jeszcze charakter 8) Bo np wczoraj mu go zabrakło!
04-11-2007 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #104
 
Skull napisał(a):Troszke przesadzasz Fakt czepiam sie bo wiem jakiej klasy jest pilkarzem a czesto zawodzi (kilka spotkan rewelacyjnych) ,ale to za malo by zmienic ten obraz chociazby z poczatku sezonu,wymagam od niego wiecej,ma predyspozycje tylko musi to udowodnic. Powiem tak,grac potrafi lecz musi zaostrzyc jeszcze charakter Bo np wczoraj mu go zabrakło!

Dla mnie nie musi nic zaostrzac, wczoraj caly zespol zagral bez charakteru, jesli Ci chodzi o walke to wystarczylo spojrzec na Rooney'a, tez malo walczyl. Moim zdaniem czepiasz sie bez podstaw, wczoraj wyroznial sie tylko Anderson.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2007 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #105
 
Wojtek3 napisał(a):wczoraj caly zespol zagral bez charakteru

Wojtek3 napisał(a):wyroznial sie tylko Anderson.

I wlasnie on pokazal charakter! jest młody,jest brazylijczykiem,to jego pierwszy sezon na wyspach,szybko złapał rytm z którym Tevez do tej pory nie moze sobie poradzic :wink:

p.s - nawiązanie do Carlosa tylko dlatego żeby nie robic off topa 8)
04-11-2007 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości