Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #121
 
Skull napisał(a):Wiem to Wojtek,ale zrozum wreszcie że ja oceniam tylko za dany mecz,a nie za cały sezon. Tevez był calkowicie nie widoczny,Saha wszedl na koncowke i pokazal sie z lepszej strony,mimo ze to nie byl jakis porywający wystep,jak sam zauwazyles Tylko to mialem do powiedzenia.]

Zgadzam sie z tym rowniez, jednak w przeciagu sezonu Tevez spisuje sie lepiej mimo wszystko Wink

Skull napisał(a):No ma ma,ale Saha również ma swoją.

Jednak zgodzdisz sie, ze kazdy szanowany kibi UNITED postawilby na Teveza nie Sahe, bo dokonania Teveza sa okazalsze nda chwile obecna.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-11-2007 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #122
 
Wojtek3 napisał(a):Jednak zgodzdisz sie, ze kazdy szanowany kibi UNITED postawilby na Teveza nie Sahe, bo dokonania Teveza sa okazalsze nda chwile obecna.

Tak,ale gdy obaj są w pełni zdrowi i w optymalnej formie to chyba postawiłbym na Luisa :roll:

Aha jeszcze jedno,jak stawiasz wyżej Teveza za zdobyte bramki i wyskakujesz ze statystykami to czemu nie napisales w ilu spotkaniach,albo jeszce lepiej,ile minut obaj panowie spedzili na boisku w tym sezonie? :wink:
05-11-2007 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #123
 
Skull napisał(a):Aha jeszcze jedno,jak stawiasz wyżej Teveza za zdobyte bramki i wyskakujesz ze statystykami to czemu nie napisales w ilu spotkaniach,albo jeszce lepiej,ile minut obaj panowie spedzili na boisku w tym sezonie?

Nie robie tego bo uwazam, ze lepiej sie prezentuje Tevez, dlatego. Po drugie jest krocej w klubie, wiec nawet jakby mial mniej, a ma wiecej, ma prawo spisywac sie ' slabiej ' od Sahy, a tak nie jest. Po trzecie Saha jesli wskoczy do skladu to nie w tym okresie, jest po kontuzji.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-11-2007 00:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #124
 
Wojtek3 napisał(a):ma prawo spisywac sie ' slabiej ' od Sahy

Wiem o tym i wlasnie caly czas o tym pisze,ma prawo,ale wlasnie jesli spisuje sie slabiej to wtedy powinien grac Luis! Powinien grac ten ktory jest w lepszej dyspozycji, narazie czas na pokazanie swoich umiejetnosci ma Carlos, wraca Saha i Ferguson ma wieksze pole manewru, jak bedzie dalej to sie okaze,ale zapewne Frncuz zlapie kolejną kontuzje a wtedy to nawet ja strace do niego cierpliwosc :wink:

Wojtek3 napisał(a):Po trzecie Saha jesli wskoczy do skladu to nie w tym okresie, jest po kontuzji.

Saha ma tego pecha że ciągle musi walczyc o miejsce w skladzie,a gdy jest juz na najlepszej ku temu drodze to lapie kontuzje... Mysle że zagra z Dynamem :roll:
06-11-2007 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #125
 
------------------->
------------->
------>

Ostatnia wypowiedz Alexa Fergusona na temat Sahy:

Cytat:"Sytuacja z Louisem Sahą bazowała się na tym, iż nie mógł zbyt często występować z powodu problemów z kolanem" - stwierdził Alex. "Obecnie postaram się częściej wystawiać go w wyjściowym składzie."

"Patrząc na poczynania całego zespołu, Saha jak dotąd wchodząc na boisko wnosił tylko i wyłącznie wiele dobrego. Mimo tego, że grał tylko raz od pierwszych minut - mogę stwierdzić, że świetnie się spisał. Kilkakrotnie to właśnie dzięki niemu udało nam się zdobyć punkty."

To wszystko o czym mowilem ,caly czas sądze ze zdrowy Saha wygryzlby Teveza ze skladu (no chyba ze Tevez podniesie swoj poziom) byc moze kontuzje przestana go nekac i wszystko sie okaze...

Cytat:"Ole wchodził na murawę i był zdolny w każdej chwili zdobyć bramkę. Był w tym po prostu najlepszy i z tego właśnie słynął. Louis robi znacznie więcej! Jest niezwykle przystosowany psychicznie i fizycznie, dlatego też z łatwością przychodzi mu zdobywanie wielu pochwał."

:roll: 8)
09-11-2007 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #126
 
Cały ten wasz spór o to, kto jest lepszy - Saha czy Tevez, nigdy nie zostanie rozstrzygnięty, bo po prostu nie potraficie się porozumieć.

W obecnym sezonie Tevez jest na razie lepszy, bo więcej gra. Nie oznacza to jednak, że nie można go krytykować za słabe występy. Ja jestem jego zwolennikiem, ale na razie nie pokazuje pełni swoich możliwości (może i ma do tego prawo, ale w tym aspekcie mnie to nie interesuje, stwierdzam fakty). Nie oznacza to wcale, że Saha ma grać w jego miejsce. Nie można jednak mówić, że Tevez spisuje się wyśmienicie, bo tak nie jest. Wojtek, bierzesz pod uwagę to, że jest nowy w klubie, dlatego jego dotychczasowe osiągi można uznać za wyśmienite. W takim razie postawa Sahy, mimo tego że jest w klubie dużo dłużej, też powinna być określana jako "wyśmienita", biorąc pod uwagę czas jego pobytu na boisku. W ten sposób nie dojdziemy do niczego. Ani Tevez ani Saha nie grają wyśmienicie w tym momencie. Wyśmienicie grał Ronaldo w grudniu ubiegłego roku - teraz też tak nie gra, ale gra bardzo dobrze i nikt nie ma mu tego za złe.

Co do postawienia na któregoś z tych panów to ja przy pełnej dyspozycji obu postawiłbym mimo wszystko na Teveza. Uważam, że ma większy potencjał.

A tak na marginesie, to módlmy się, żeby przez następny miesiąc kolano Louisowi wytrzymało, bo będzie musiał zagrać przynajmniej 3 mecze (ze Sportingiem w LM można mu odpuścić).
09-11-2007 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #127
 
Skull napisał(a):To wszystko o czym mowilem ,caly czas sądze ze zdrowy Saha wygryzlby Teveza ze skladu (no chyba ze Tevez podniesie swoj poziom) byc moze kontuzje przestana go nekac i wszystko sie okaze...

Ja calkiem inaczej mysle, Sahy nie mozemy usprawiedliwiac cale zycie kontuzjami, fakt, mozna teraz pisac, ze gra slabo bo znowu pauzowal i nie jest w formie. W formie moze nie byc G.Neville po tej przerwie. Nie chce nic gdaczyc, ale jesli Tevez utrzyma swoja forme, a Saha swoja, to Argentynczyk zostaje w skladzie juz na zawsze. Zreszta wczorajszy mecz Sahy to potwierdza. Powinien juz zejsc w przerwie, choc maly plus za dobre podanie do Tevez'a, chyba jedyny pozytywny aspekt.

Skull napisał(a):Ja jestem jego zwolennikiem, ale na razie nie pokazuje pełni swoich możliwości (może i ma do tego prawo, ale w tym aspekcie mnie to nie interesuje, stwierdzam fakty).

Jesli nie pokazal jeszcze wszystkich swoich umiejetnosci to znaczy, ze jak je pokaze to poprostu bedzie mistrzostwo, bo teraz to co wyprawia to dla mnie nic innego jak wysmienita forma i nikt inny nie moze mu zagrozic miejsca w skladzie.

Pejter napisał(a):A tak na marginesie, to módlmy się, żeby przez następny miesiąc kolano Louisowi wytrzymało, bo będzie musiał zagrać przynajmniej 3 mecze (ze Sportingiem w LM można mu odpuścić).

Na razie jest ok, ale w meczach z Sportingiem i Roma chetnie zobaczylbym Dong'a na lawce, i jakies 30 min w meczu.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-11-2007 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #128
 
Wojtek3 napisał(a):Nie chce nic gdaczyc, ale jesli Tevez utrzyma swoja forme, a Saha swoja, to Argentynczyk zostaje w skladzie juz na zawsze. Zreszta wczorajszy mecz Sahy to potwierdza.

To samo mogłbym powiedziec po meczu z Arsenalem,tylko zamienic nazwiska :wink: Zresztą Sky Sport dało najniższe noty im obu (Tevez-6 , Saha-6) Wiec jakos nie widze duzej różnicy... meczu nie widzialem,wiec opieram sie na statystykach :wink: Ty tak czestorobisz 8)
13-11-2007 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #129
 
Skull napisał(a):To samo mogłbym powiedziec po meczu z Arsenalem,tylko zamienic nazwiska Wink Zresztą Sky Sport dało najniższe noty im obu (Tevez-6 , Saha-6)

Nie mozna ich porownywac po meczu z Arsenalem, gdzie Argentynczyk zagral ponad 60 minut i nie zroil praktycznie nic, a Saha gral ok 30 minut mial jedno piekne zagranie i za malo czasu zeby pokazac cos wiecej.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-11-2007 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #130
 
zaga92 napisał(a):Nie mozna ich porownywac po meczu z Arsenalem

To samo można powiedziec patrzac na ilosc spedzonych minut na boisku w tym sezonie! Zreszta nie ma sie co sprzeczac bo i tak obaj teraz grają w podstawie

Na starym forum w temacie Luis Saha znalazłem ciekawy post Wojtka:

Cytat:Pamietam jak Saha miał kontuzje i wszyscy prawie chcieli go wy*** łącznie ze mną, ale teraz nie oddałbym go za zadne skarby, chłopak po kontuzji strzelił ok 10 goli, to chyba dobry wynik, szczegolnie duzy wkład miał w CC bo on chyba strzelił najwiecej goli, niech tak dalej strzela, a zostanie w United i pojedzie na Mistrzostwa
13-11-2007 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Virus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #131
 
Ale kiedy powróci Rooney to najprawdopodobniej Saha będzie odgrywał rolę tego 'super - rezerwowego'. Bo wątpię w to żeby wygryzł z napadu Rooney'a czy Teveza... Bo jak wszyscy wiemy ten duet spisuje się bardzo dobrze.
14-11-2007 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
Virus napisał(a):Ale kiedy powróci Rooney to najprawdopodobniej Saha będzie odgrywał rolę tego 'super - rezerwowego'.

A moim zdaniem dla klubu z ligi angielskiej to nie ma tak naprawdę większego znaczenia, bo rotacja jest tak wielka, że każdy zawodnik sobie pogra (chyba że mowa o młodych Evansach i innych Smile )
19-11-2007 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #133
 
Cytat:Saha nie może sie odnalezc po tej ostatniej kontuzji,zreszta zauwazylem ze obaj panowie grają lepiej w parze z Roo, i obaj (Saha i Tevez) grają dobrze tylko wtedy gdy cały zespol gra dobrze,żaden z nich nie jest typem zawodnika który może w pojedynke wygrac nam mecz.

Moim zdaniem Saha zdecydowanie lepiej spisuje się, gdy wchodzi na boisko z ławki. Minęło sporo czasu od kiedy regularnie występował w podstawie i niestety teraz nie wychodzi mu to na dobre. Gdy jednak pojawia się na boisku w późniejszej fazie spotkania stanowi pod bramką rywala zagrożenie, co chociażby potwierdza mecz z Sunderlandem czy Arsenalem...

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
26-11-2007 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #134
 
Gracek_11 napisał(a):Moim zdaniem Saha zdecydowanie lepiej spisuje się, gdy wchodzi na boisko z ławki

Do tej pory faktycznie tak to wygląda,ale jak wiesz Rooney leczy kontuzje,a grajac 4-5-1 nic nam nie idzie,tak czy siak Saha musi grac.Ale jak narazie totalny brak formy.
26-11-2007 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
Ja jednak bym tak krytycznie Louisa nie ocenial.W meczu z Boltonem fatalnie zagral caly zespol.Gospodarze zamorowali sie calym zespolem i trudno zeby Saha przeszedl wszystkich i strzelil bramke.Nie dostal dobrej pilki zeby od kogos zeby mogl to wykorzystac.Fakt,ze w najlepszej formie nie jest,ale na pewno nie jest az tak zle jak piszecie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
26-11-2007 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości