Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #916
 
Kilka serwisów już informowało o rzekomym zainteresowaniu Fergusona Huttonem. Ewentualna kwota transferu w granicach 8 milionów funtów, a ponoć G********* mają dać prawie "ćwiartkę", więc zawsze można ten "dar" jakoś spożytkować.

Tym niemniej dziurę po Neville'u załatał Brown i - o dziwo (przynajmniej wracając myślami do jego słynnych wybryków w duecie z Barthezem) - spełnia swoje obowiązki dość przyzwoicie i kiedy idzie kontra lewą stronę, to jakoś nie mam wątpliwości co do jego udanej interwencji Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
19-11-2007 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #917
 
Mały offtopic - może i Brown spełnia swoje zadanie jesli idzie o gre w defensywie, ale jesli idzie o gre w ofensywie to juz chyba O'Shea ma lepsze wrzutki

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
19-11-2007 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #918
 
Hm.. dość ciekawe, piszę sobie o Huttonie, a tu nagle na następny dzień pojawiają się informacje na temat rzekomego zainteresowania nim ze strony UNITED. Tak jak już pisałem wcześniej, ucieszyłbym się bardzo, gdybym zobaczył go w Diabłach, jednak trzeba mu się jeszcze bacznie przyglądać Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-11-2007 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #919
 
Ciampel napisał(a):ponoć G********* mają dać prawie "ćwiartkę",

No ponoc,ale na napastnika (o ile to jest prawda)
Ja cały czas obserwuje poczynania Benzemy ,ktory ostatnio jest w świetnej dyspozycji. Co do samego transferu to jestem za,nie musi to byc jakis super napastnik,ale nie chcialbym żeby sytuacja z początku sezonu sie powtórzyła ,tak więc warto miec jakiegos świeżaka w kadrze.
19-11-2007 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #920
 
Ja zamiast Benzemy wolalbym innego Francuza z Lyonu,Hatim Ben Arfa.Ma bodajze 17 lat i swietnie sie rozwija.Jego wystepy w ostatnich kolejkach ligi mistzrow glownie przyczynily sie do tego,ze Lyon ma szanse na awans.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-11-2007 07:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #921
 
Co do Huttona sie wypowiedziałem. Nie podzielam waszego zdania na temat Benezmy czy tego 2 młodego francuza, fakt sie sweitnie i młodzi i zapewne cholernie drodzy.Ja bym chciał takiego napastnika jakiego brakuje MU czyli dobrze grajacego głowa, dobrzez zgrywajacego, w miare taniego i bez gwiazdorskich manier jesli chodzi o 1 jedynastke, takiego naszego Ole.
Dlatego nie widzie ani Berbatowa poniewaz kto ma usiasc na ławce? Tevez Rooney? czy saha jak złapie forme?

Niech wszystkim posłuzy przykład Realu - Raul Ronaldo Owen Morientes i do czego ich to doprowadziło.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-11-2007 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #922
 
Znaczy mi nie chodzilo o to,ze chcialbym zeby United go kupilo tylko jak juz to wolalbym go Benzemy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-11-2007 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #923
 
Maro11 napisał(a):Nie podzielam waszego zdania na temat Benezmy czy tego 2 młodego francuza, fakt sie sweitnie i młodzi i zapewne cholernie drodzy

Jak widzisz ja tylko napisalem że obserwuje poczynania tego młodzienca,a jego cena napewno była by wysoka,tak jak napisales,zreszta Lyon jest znany z tego że oddaje swoich asów,ale za wielkie pieniądze. Zresztą po co kupowiac kolejnego gwiazdora i przeplacac,jesli on i tak siedzialby na ławie? Te wszystkie spekulacje są napewno przgięciem (Berbatov,Eto'o czy jeszcze tam kto,trzeba nam kogos takiego jak Saha,tylko nie łapiącego kontuzji!

Maro11 napisał(a):Ja bym chciał takiego napastnika jakiego brakuje MU czyli dobrze grajacego głowa

Może Heskey? :wink:
20-11-2007 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #924
 
Maro11 napisał(a):Ja bym chciał takiego napastnika jakiego brakuje MU czyli dobrze grajacego głowa

chcialem powiedziec Crouch,ale przypomnialem sobie w jakim klubie gra Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-11-2007 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #925
 
Nie robmy Panowiezartow z Heskeyem czy Crouchem ale w spotkaniu z Reading czy Manchesterem City nie pogradziłbym zadnym z nich, mi sie marzy Huntelar ale mam przeczucie ze pojdzie do innego klubu niz nasz.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-11-2007 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #926
 
Maro11 napisał(a):mi sie marzy Huntelar

Od roku o nim mówie,ale myslisz że on bedzie tanszy niz np Benzema??????
20-11-2007 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #927
 
Mysle ze tak i bedzie mozna go kupic za ok 15 mln euro, zreszta sam bedzie chciał odejsc a to obniza cene, mysle ze chciałby dołaczyc do wielkiego klubu wiec z pewnoscia bedzie tanszy od Benezmy za ktorego chca ok 60 mln euro.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-11-2007 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #928
 
Maro11 napisał(a):bedzie mozna go kupic za ok 15 mln euro

To rozsądna cena,ale wątpie by była realna,tym bardziej że wszyscy widzieli ze MU ostatnio nie skąpiło grosza na zawodników,dlatego chcieliby wydrzec wiecej.

Do tego napastnik Herenveen - "Alves" jest wyceniany na 20mln ,a ponoc jest mniej warty niz Huntelaar :|
20-11-2007 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #929
 
Z tego co mozna wyczytac na manutd.pl (mało znany serwis, nie wiadomo czy ich informacje sa rzetelne), ze Glazer daje 25 mln na transfery. Czyli jak? Jeden, ktory były zawodnikiem prawie do ogrania od zaraz i jedna inwestycja na przyszłosc. Prasa twierdzi, że możliwy jest taki transfer:
Eto <---> Saha + 5mln funtów. Hmm... Jakoś mało pradopodobne. Hunetlar?? (pis.) Taaa... To typ zawodnika podobny bo Ruud`a, a taki na Wyspach ma swoje miejsce.

Ciampel -> Zashi, "mało znany serwis" - tribal czy my? :lol:

amor patriae nostra lex
20-11-2007 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #930
 
Na mnie duże wrażenie robil już w poprzednim sezonie młodzian z Villa Park - Gabriel Agbonlahor. Chłopak jest jednym z najjaśniejszych punktów swojej drużyny. Przemawiają za nim umiejętności, narodowość i wiek. W moim odczuciu byłby wzmocnieniem, a pewnie sodówka by mu nie odbiła i z pokorą przyjąłby, że póki co należałyby do niego mecze pucharowe i drugie połówki...

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
21-11-2007 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości