Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #931
 
Wymianę Eto'o za Saha możemy między bajki włożyć, bo nie jesteśmy tacy głupi, żeby w styczniu oddawać napastnika Barcelonie, podczas gdy Eto'o zagrałby u nas dopiero gdzieś na początku marca, albo nieco później ze względu na PNA


Poza tym jeśli już kupimy napastnika to będzie to prawdopodobnie Huntelaar bądź Berbatov Wink
Huntelaar nie kosztowałby nas więcej niż 20 mln Euro, Berbatov mniej więcej tyle tylko, że w funtach Wink


Co do Benzemy - chłopak jest geniuszem, jeśli w pakiecie z Ben Arfą, Lyon chciałby nam ich sprzedać za 40-45 mln Euro to należałoby to poważnie rozważyć Wink Przez ostatnie dwa miesiące miałem przyjemność oglądania Benzemy około 6 razy więc raczej wiem co mówię, to będzie ich najlepszy napastnik przez następne ładnych pare lat


Ja póki co nie widzę potrzeby zakupu napastnika już w zimie, jestem zadowolony z kadry i mniej więcej do połowy grudnia będę Wink a jeśli potem zauważę jakieś braki to na pewno dam znać, na tę chwilę nasz atak jest w praktyce świetny, na papierze gorzej to wygląda - ale tylko ze względu na kontuzje naszych zawodników
21-11-2007 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #932
 
Maciek napisał(a):Co do Benzemy - chłopak jest geniuszem, jeśli w pakiecie z Ben Arfą, Lyon chciałby nam ich sprzedać za 40-45 mln Euro to należałoby to poważnie rozważyć

To jest niemozliwe. Lyon juz teraz wola ze Benzeme 60 mln Euro. Za Ben Arfe pewnie ok 20 by sobie zazyczyli. Takze w przypadku tych zawodnikow nie ma co liczyc na tani zakup. A Benzema bylby jak Roo transferem bardzo przyszlosciowym.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-11-2007 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #933
 
Gracek_11 napisał(a):Na mnie duże wrażenie robil już w poprzednim sezonie młodzian z Villa Park - Gabriel Agbonlahor.

Mi też się bardzo podobał, chociaż oglądałem tylko kilka spotkań w jego wykonaniu. Na pewno warto mu się przyjrzeć uważniej. No i chyba nie byłby zbyt drogi (kilka mln funtów?)
21-11-2007 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #934
 
Cytat:To jest niemozliwe. Lyon juz teraz wola ze Benzeme 60 mln Euro
O jejku, wola i co z tego? Kto, oprócz Bayernu w przypadku Owena Hargreavesa, powiedział coś w sprawie transferu i słowa dotrzymał?

Lyon ma teraz pozycję w Europie, którą kiedyś miał Ajax Amsterdam, a mianowicie skupuje najlepszych młodych bądź ogólnie najlepszych zawodników z klubów francuskich, doszkala i sprzedaje ze wielkie pieniądze Smile Aulas sam powiedział, że Lyon musi przyjąć taką rolę żeby mieć duży budżet i móc rywalizować z największymi klubami w Europie

40 mln Funtów, bo tyle mniej więcej to będzie w tej walucie, ja osobiście byłbym skłonny wydać chyba tylko na dwóch zawodników na świecie w tym momencie (spoza MU) i Benzema póki co wśród nich nie figuruje Wink
21-11-2007 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #935
 
Maciek napisał(a):40 mln Funtów, bo tyle mniej więcej to będzie w tej walucie, ja osobiście byłbym skłonny wydać chyba tylko na dwóch zawodników na świecie w tym momencie (spoza MU)

A kto to? Tongue

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-11-2007 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #936
 
Bardzo chciałbym zobaczyć na OT Huttona i wydaje mi się, że z ostatnich spekulacji ta jest bliższa prawdy. Chłopak ma 23/24 lata, gra agresywnie i byłby dobrym zastępcą Gary'ego czy Browna. Z drugiej strony należy sobie zadać pytanie czy jest dla niego miejsce, bo zawodnicy jak Pique i Simmo upominają się o grę.

Eto'o za Sahę? Nie ma co rozmawiać, bo chyba każdy z nas wie o tym, że to badziewne plotki rodem z tribala. :wink:

Agbonlahor? Nie chcę go w naszym składzie. Owszem, jest bardzo szybki, ma technikę, ale on do nas nie pasuje. Jakoś go nie darzę sympatią, a na dodatek kojarzy mi się z jaszczurką Big Grin
21-11-2007 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #937
 
KanT napisał(a):Z drugiej strony należy sobie zadać pytanie czy jest dla niego miejsce, bo zawodnicy jak Pique i Simmo upominają się o grę.

Pique to inna para kaloszy, jego przyszłość widnieje na obecnych pozycjach Rio i Vidica. W przypadku Huttona bardziej obawiałbym się rywalizacji z będącym ostatnio w przyzwoitej formie Brownem, Simpsonem i może którymś z jeszcze młodszych graczy przebywających obecnie na wypożyczeniach - Shawcross? Choć osobiście wielkiej kariery mu nie wróżę.

Cóż, z każdym dniem bliżej okna transferowego spekulacje będą narastać, luk do łatania raczej nie ma i brak naszego udziału na styczniowym rynku nie byłby dla mnie kompletnym zaskoczeniem.

capo di tutti capi

MUSC PL
21-11-2007 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #938
 
Cytat:A kto to?
Zostawie to dla siebie, nie chce tutaj tworzyć osobnej dyskusji na ten temat Smile


co do obrońcy Rangers to ja jestem na nie, a to z tego względu, że jestem fanem talentu Simpsona i nie dopuszczam do siebie innej opcji niż po prostu pierwszy skład w przeciągu kilkunastu następnych miesięcy dla D. Simpsona Wink
22-11-2007 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #939
 
Maciek napisał(a):co do obrońcy Rangers to ja jestem na nie

Dokladnie! jesli trzeba kogos kupic to tylko napastnika.
Na prawej jest Gary i Brown, i tak samo uważam że miejsce Nevilla zajmie Simpson.

Maciek napisał(a):pierwszy skład w przeciągu kilkunastu następnych miesięcy dla D. Simpsona

Również na to licze ,jednak wydaje mi sie ze zajmie mu to nieco dłużej czasu :wink:
22-11-2007 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #940
 
Ci, którzy mnie znają to wiedzą, że często tak robię, a ci którzy mnie dopiero poznają się właśnie dowiedzą, że w moim stylu jest tworzenie takich zestawień jak to poniżej Wink


Oto pierwsza bodajże na tym forum moja lista zawodników Wink Będzie to lista najciekawszych zawodników do wzięcia za darmo po sezonie 07/08 (czyli tych, którzy łatwo znajdą sobie nowy klub, albo ich obecny klub zrobi wiele by ich zatrzymać), a jak wiadomo sezony, w których rozgrywane są mistrzowskie imprezy obfitują w transfery Wink W żadnym wypadku nie są to moje propozycje transferowe dla United, po prostu przedstawiam nazwiska piłkarzy, ciekawych i wolnych po tym sezonie, a pewnie wśród nich znajdzie się kilku bardzo ciekawych nawet wg mnie Smile

- Tim Borowski (Werder Brema)
- Ivan Klasnic (Werder Brema)
- Gerald Asamoah (Schalke)
- Ludovic Magnin (VFB Stuttgart)
- Malik Fathi (Hertha)
- Ewerthon (VFB Stuttgart)
- Philip Degen (BVB)
- Jan Lastuvka (Bochum)
- Andreas Ottl (Bayern)
- Hugo Viana (Valencia)
- Fabio Cannavaro (Real Madryt)
- Lilian Thuram (Barcelona)
- Leandro Somoza (Betis -ale nie jestem tego pewien)
- Fabian Estoyanoff (Valladolid - bardzo, bardzo fajny zawodnik)
- Carlos Vela (Osasuna)
- Frank Lampard (Chelsea)
- Mathieu Flamini (Arsenal)
- Brett Emerton (Blackburn)
- Mario Melchiot (Wigan)
- Gaizka Mendieta (Middlesbrough - nadal czwarty najdroższy piłkarz w historii)
- Leroy Lita (Reading)
- Pavel Nedved (Juventus)
- Ivan Cordoba (Inter)
- Tomaś Ujfaluśi (Fiorentina)
- Luis Jimenez (Inter)
- Hernan Crespo (Inter)
- Matteo Brighi (Roma)
- Fabio Liverani (Fiorentina - świetny zawodnik)
- Pasquale Foggia (Cagliari)
- Matteo Ferrari (Roma)
- Sidney Govou (Lyon)
- Tulio de Melo (Le Mans - jak go Le Mans nie zatrzyma to trafi do czołowego klubu ligi francuskiej)
- Yoann Pele (Le Mans)
- Bernard Mendy (PSG)
- Patrick Kluivert (Lille)
- Steve Mandanda (Ol. Marsylia - zatrzymają go bo robi furorę)
- Nicky Hofs (Feyenoord)
- Nuri Sahin (Feyenoord)
- Hedwiges Maduro (Ajax)
22-11-2007 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #941
 
Hmm z tej listy na pewno nie przydadza sie nam zawodnicy starzy jak Nedved Thuram itp. Powaznie trzebaby rozwazyc na jaka pozycja przydalby sie nam zawodnik. Niewatpliwie jest to jeszcze jeden dobry zmiennik na atak. Aktualnie mamy tylko Sahe i czasami to niewystarcza. Pozostale pozycje mamy dobrze obstawione, chociaz zawsze moze sie zdarzyc jakis spektakularny transfer. Ale jak juz to najlepiej jakby to byl mlody, perspektywiczny zawodnik.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-11-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #942
 
Maciek napisał(a):- Nuri Sahin (Feyenoord)

O ile sie nie myle jest to wychowanek Borussi Dortmund. Ten Turek jest mlodym i bardzo utalentowanym srodkowym pomocnikiem, jest nawet wart sciagniecia, tym bardziej, za darmo, ale my w klubie mamy juz wystarczajaca ilosc srodkowych pomocnikow.

Maciek napisał(a):- Ivan Klasnic (Werder Brema)


Wedlug mnie, jesli mielibysmy kogos wybrac z tej listy, to moim zdaniem powinien to wlasnie byc chorwacki napastnik. W Werderze gra dosc dobrze. Jego atutem jest dobra gra w powietrzu, cos ala Klose. Takiego napastnika nie ma w United, wiec za darmo moglby jak dla mnie przyjsc.
Maciek napisał(a):- Hedwiges Maduro (Ajax)

Jest to jeden z podstawowych obroncow reprezentacji Holandii. Wydaje mi sie, ze kiedys bylo nawet glosno o jego transferze do nas, ale rowniez jak z Sahin'em - na jego pozycje mamy duzo dobrych zawodnikow, wiec chyba nie oplaca sie go sciagac.


Maciek napisał(a):- Fabio Liverani (Fiorentina - świetny zawodnik)

Nie zaprzecze, co do tego, ze Fabio jest dobrym zawodnikiem, jednak ma on juz swoje lata i jego kariera zbliza sie ku koncowi, wiec nie sadze, aby mialo sens zatrudnianie go.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
22-11-2007 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #943
 
Do zawodników z Bundesligi jestem nastawiony dość sceptycznie. Zwykle przeprowadzka z Niemiec na Wyspy ma się nijak, nawet w wypadku super dyspozycji w lidze naszych zachodnich sąsiadów. Wyjątkiem są choćby Owen Hargreaves czy Berbatov, ale ciężko mi wyobrazić sobie zawodników Werderu na Old Trafford - chyba jednak nie ten poziom Wink

Lista ciekawa, choć do nadchodzącego okna transferowego podejdę "na luzie". Po prostu swoje zrobiliśmy latem, teraz można poprzyglądać się poczynaniom przeciwników.

capo di tutti capi

MUSC PL
22-11-2007 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #944
 
Maduro to także defensywny pomocnik, dobry zawodnik, jednak jak już wspomniał Grzeho, jego ulubione pozycje są już w pełni obsadzone, zresztą wiadomo, że mamy lepszych zawodników w kadrze od Holendra Wink

Jest kilku ciekawych piłkarzy na tej liście, jednak raczej nie są nam potrzebne transfery, jedynie za napastnikiem trzeba byłoby się rozejrzeć Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-11-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
salami97 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #945
 
powinni kupić kogoś na prawą obrone np.daniel alves z FC Sevilla bo g neville ma ciągle jakieś kontuzje Idea Idea

na pomoc nie ma kogo kupować bo na lewej pomocy jest nani i giggs na srodku np. hargraves , carrick ,scholes , fletcher a na
prawej niezawodny c.ronaldo :mrgreen: :!:

Albo i L.Fabiano z FC sevilla zeby mieć znakomitego napastnik na rezerwe

Kuba_^^ -> następnym razem w jednym poście; opcja EDIT Wink
30-11-2007 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości