Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex - Diabły
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #106
 
Wojtek3 napisał(a):Ja to widze troszke inaczej, bo przestraszyl rywalizacji sie Heinze,

No wlasnie mialem tu przytoczyc temat Gabriela i mnie uprzedziles 8) No to mamy różne zdania w tej kwestii ,bo Rossi to jeszcze szczeniak i mógł zaczekac na swoją szanse ,doskonalic sie u boku najlepszych,a Heinze swoje lata już ma,bardzo doswiadczony zawodnik,waleczny ,ale Ferguson na tej pozycji widzial Evre ktory jest zawodnikiem bardziej ofensywnym. Zreszta nie ma sie co sprzeczac,bo tak naprawde nie wiemy jak naprawde bylo i jakie okolicznosci towarzyszyły tej sprawie. pozdro
18-11-2007 03:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
Skull napisał(a):No wlasnie mialem tu przytoczyc temat Gabriela i mnie uprzedziles No to mamy różne zdania w tej kwestii ,bo Rossi to jeszcze szczeniak i mógł zaczekac na swoją szanse ,doskonalic sie u boku najlepszych,a Heinze swoje lata już ma,bardzo doswiadczony zawodnik,waleczny ,ale Ferguson na tej pozycji widzial Evre ktory jest zawodnikiem bardziej ofensywnym. Zreszta nie ma sie co sprzeczac,bo tak naprawde nie wiemy jak naprawde bylo i jakie okolicznosci towarzyszyły tej sprawie. pozdro

A jak juz jestemy przy temacie tej kurw* Heinze to jak mu idzie w tym burdelu na polwyspie Iberyjskim.

Chcialbym wlasnie dokladnie wiedziec jak to wygladalo z Rossim, bo jedyne co wiedzielismy to z gazet i manutd.com, ale roznie z tym bywa, ktos przekreci slowa czy cos.

PS. Ide chyba w kime. 8) Przypity zleksza.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 03:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
Wojtek3 napisał(a):A jak juz jestemy przy temacie tej kurw* Heinze to jak mu idzie w tym burdelu na polwyspie Iberyjskim.

Z tego co wiem, to Gabriel nie jest chyba podstawowym zawodnikiem Realu, bo w wiekszosci meczow na lewej obronie gra Marcelo, a na srodku tez watpie zeby wystepowal, bo na ta pozycje Real ma z 5 dobrych zawodnikow.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-11-2007 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #109
 
Grzeho napisał(a):Z tego co wiem, to Gabriel nie jest chyba podstawowym zawodnikiem Realu

Z tego co ja wiem,to chyba niedawno wyleczyl kontuzje? :roll:
18-11-2007 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Heinze zagrał już kilka spotkań w Realu, jednak grał na pozycji środkowego obrońcy, teraz rzeczywiście chyba miał jakiś uraz, też o tym słyszałem :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-11-2007 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #111
 
Nie bardzo wiedziałem gdzie to napisać bo w sumie odpowiedniego miejsca na takiego newsa nie ma, a nowego tematu na jeden raz też nie opłaca się zakładać, ale przejdźmy do rzeczy. Podobno Alex Ferguson przyjął dzisiaj do swojego sztabu szkoleniowego, legendę United, genialnego Norwega Ole Gunnara Solkjeare. Ole miał by się zajmować trenowaniem napastników, na czym na pewno skorzystał by nasz atak.

Ktoś potwierdzi tą informację?
24-11-2007 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #112
 
Przeciez to juz wiadomo od dawna. Przeczytales pewnie to na WP lub czyms podobnym? Od momentu, kiedy Ole ogłosił koniec kariery wszyscy mowili, że Norweg zostanie trenerem napastników.

amor patriae nostra lex
25-11-2007 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #113
 
Dwight Yorke strzelil wczoaraj swoja kolejna bramke w Premiership Smile Tym razem against Everton.

[Obrazek: 76450558cp2.th.jpg]

HIGHLIGHT

Skrot z meczu z golem Yorke'a Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
25-11-2007 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #114
 
" Manchester [United] never believed a big-name club would ever want me. " - Heinze :?

Kolejna ku*rwa, która wypowiada się w ten sposób o MUFC odchodząć do Madrytu. Prosty człowiek.

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
28-11-2007 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Fred The Red napisał(a):" Manchester [United] never believed a big-name club would ever want me. " - Heinze :?

Kolejna ku*rwa, która wypowiada się w ten sposób o MUFC odchodząć do Madrytu. Prosty człowiek.

Az mnie zatkalo jak to przeczytalem.Co za kawal ch**a(sorry ale takie okreslenie jest tu niezbedne).

Ale niech ten wirtuoz gry obronnej powie jak czesto gra w realu.Mam nadzieje,ze spelnia sie moje marzenie i trafimy na madryt w daleszje fazie LM i pokarzemy im jak sie gra w pilke.Wtedy kazdy z graczy United mialby sposobnosc powiedzenia tej gnidzie co o nim mysli @

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-11-2007 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #116
 
Fred_The_Red napisał(a):Kolejna ku*rwa, która wypowiada się w ten sposób o MUFC odchodząć do Madrytu. Prosty człowiek.

Podobnie bylo z van Nistelrooy'em tylko, ze ten smiec to po Fergusonie jechal. Beckham jedyny przyzwoity z tej calej trojki. No, a Heinze pewnie jeszcze zly na to, ze nie puscilismy go na Anfield Road.

Under The Boardwalk - United Warriors
28-11-2007 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #117
 
Wojtek3 napisał(a):Beckham jedyny przyzwoity z tej calej trojki.
No fakt,ze Becks nie wysuwal jakis idiotycznych uwag w strone United.Dla mnie jednak na zawsze pozostanie symbolem zdrady.Pamietam jak jeszcze dzieciakiem bylem i wtedy dwa lata z rzedu odpadlismy z LM po pojedynkach z Realem.Ile lez wtedy wylalem po obu porazkach Smile Moja nienawisc do Realu byla tak wielka,ze jak uslyszalem,ze David odchodzi do Realu to nie moglem w to uwierzyc.Noz w plecy.Dla mnie Madryt byl wrogiem numer 1,a moj ulubiony pilkarz porzucil Manchester dla nich.Nie do wybaczenia !

I wcale moja niechec do Realu nie zmalala.Zawsze jak ogladam jakis mecz Realu dumnie przywdziewam szalik "ANTIMADRITISTA"

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-11-2007 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #118
 
Zreszta szykowany jest mecz pozegnalny dla Becks'a z tego co pamietam jak mowiono podczas meczu z Europa. Becks zawsze powtarzal, ze kocha UNITED calym sercem i za to go do dzis szanuje i bede szanowal.

Under The Boardwalk - United Warriors
28-11-2007 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #119
 
WoLaK napisał(a):" Manchester [United] never believed a big-name club would ever want me. " - Heinze

Kolejna ku*rwa, która wypowiada się w ten sposób o MUFC odchodząć do Madrytu. Prosty człowiek.

Ja rozumiem, że możecie być zbulwersowani odejściem Heinze do Realu i stylem w jakim to uczynił oraz wieloma jego wypowiedziami. Rozumiecie jednak tę wypowiedź? "Manchester United nigdy nie wierzył, że chciałby mnie wielki klub" - takie robocze tłumaczenie. Wydaje mi się, że niektórzy z was mogli to zinterpretować jako "Nigdy nie uważałem, że Manchester United jest wielkim klubem", czy coś w tym stylu.

Bo w tej wypowiedzi ja nie widzę aż takich kontrowersji, jakie widoczne są w waszych opiniach...

I do razu, żeby nie było niepotrzebnych kłótni, zaznaczam, że nie bronię Heinze, bo mam podobne odczucia jak wy, ale nie rozumiem, dlaczego ta wypowiedź aż tak na was wpłynęła.
28-11-2007 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #120
 
Ja wlasnie interpretuje to tak jak napisales,ze MU nie jest wielkim klubem.

To najpierw naucz się dobrze angielskiego, a później najeżdżaj na kogoś za wypowiedzi :wink: // Pejter

Doskonale rozumie te slowa poligloto i znam angielski lepiej niz ci sie wydaje :wink:

Chodzi mi o to ,ze mowiac ze MU nigdy nie wierzylo,ze jakis wielki klub bedzie go chcial jednoczesnie powiedzial,ze MU nie jest wielkim klubem.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-11-2007 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości