Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #181
 
Morgan napisał(a):Więc Carlosa oceniałbym raczej od strony asyst

W tamtym sezonie Rooney był najlepszy jesli chodzi o asysty,wogole chyba w calej premiersjip razem z Fabregasem o ile sie nie myle :roll: Teraz bedą sobie nawzajem z Tevezem asystowac :wink:
29-11-2007 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #182
 
Najlepszy w tamtym, sezonie był ;Ronaldo jesli chodzi o asysty Big Grin

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
29-11-2007 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #183
 
Ronaldo w tamtym sezonie po prostu byl NAJLEPSZY Big Grin Predko pewnie takiego sezonu nie powtorzy choc mam nadzieje ze sie myle Tongue

A co do Carlosa, to nie wiem w ogole o co ten spor jest Smile
Tevez to dobry napadzior, trzeba dac mu tylko czas. W nastepnym sezonie wraz z Roo bedzie wymiatal... Narazie widac ze ciazy na nim presja, za bardzo chce i dlatego pewnie nie zawsze pilka chce wyladowac w bramce Tongue

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
29-11-2007 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #184
 
Maro11 napisał(a):Najlepszy w tamtym, sezonie był ;Ronaldo jesli chodzi o asysty

Jestes pewny? Bo mi sie zdaje ze Ronaldo był naszym najlepszym strzelcem,a Roo miał najwiecej asyst,ale moge sie mylic :?
29-11-2007 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #185
 
w całej premiership najwiecej asyst miał Ronaldo w całym sezonie to nie wiem

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
29-11-2007 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #186
 
Od tematu, najwiecej goli i asysty w stamtym sezonie dla UNITED zdobyl Ronaldo, a asyst mial ok 13,14 o ile dobrze pamietam i byl to najlepszy wynik w Premiership. Za nim Rooney, bodajze 9. Mysle, ze gdzies na PremierLeague.com bedzie.

Fiend napisał(a):A co do Carlosa, to nie wiem w ogole o co ten spor jest
Tevez to dobry napadzior, trzeba dac mu tylko czas. W nastepnym sezonie wraz z Roo bedzie wymiatal... Narazie widac ze ciazy na nim presja, za bardzo chce i dlatego pewnie nie zawsze pilka chce wyladowac w bramce

Zaczal dopiero sezon, a jaka skutecznosc, wcale nie ustepuje Rooney'owi az tak bardzo, moze a raczej musi byc tylko lepiej.

Under The Boardwalk - United Warriors
29-11-2007 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pieczarek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #187
 
Zauważyliście tendencje Teveza do strzelania w środek bramki? Nie wiem dlaczego ale zamiast po rogach on zawsze strzela prosto w bramkarza.
04-12-2007 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #188
 
Pieczarek napisał(a):Zauważyliście tendencje Teveza do strzelania w środek bramki?

Raz dzisiaj uderzył w środek bramki i od razu jakaś tendencja...

Pieczarek napisał(a):Nie wiem dlaczego ale zamiast po rogach on zawsze strzela prosto w bramkarza.

A o sytuacji, kiedy strzela w róg, ale Niemi jakimś trafem się tam znajduje i przez przypadek dostaje piłką w łepetynę to zapomniałeś? Tongue

Twoje insynuacje o jakiejś tendencji, sugerujące pewnie złe wyszkolenie Teveza, jakoś do mnie nie przemawiają.

Dzisiaj Carlos był bardzo aktywny. W samej pierwszej połowie naliczyłem mu 7 dobrych okazji. Niektóre z nich prawie setki, a niektóre tylko takie dobre, które przy odrobinie szczęścia mógł wykorzystać. Brakuje mu jeszcze tylko wykończenia, ale to przyjdzie, zobaczycie.
04-12-2007 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #189
 
WhatARocket napisał(a):wychodzi ze na chwile obecna nasz najlepszy napadzior

Masz na myśli dzisiejszy mecz? jeśli tak to sie zgadzam,ale nie podniecaj sie tak bardzo,bo to że Carlos dzisiaj strzelił nie dziwi,rywal do zbyt wymagających nie należał.
Czy naprawde w dobrej jest formie pokaże mecz z Liverpoolem w którym mam nadzieje zagra z Rooneyem w duecie.
08-12-2007 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #190
 
Dzisiaj powiedzmy sobie szczerze, Tevez strzelił 2 gole a powinien conajmniej z 4 - 5. Nie wiem czemu, ale on nie potrefi wykorzystywać 100% sytuacji. Nie mówię o dzisiejszej sytuacji np. Rooneya, bo on też zawalił obie 100% ale w jednej był blokowany w drugiej brakło mu szczęścia. Natomiast Teveza 1 bramka to przedewszystkim ogromny fuks, a nie umiejętnosci, powinien wpakować bramkę z pierwszego uderzenia, ale potwornie sie machnął.

Druga bramka to juz oklaski na stojąco, świetne przyjęcie i strzał wielki + dla niego.

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-12-2007 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #191
 
Stojkovic napisał(a):a powinien conajmniej z 4 - 5

Dziwne, bo nie zauważyłem. Właśnie Rooney powinien zdobyć przynajmniej o dwie więcej niż zdobył.

Stojkovic napisał(a):w drugiej brakło mu szczęścia.

Tak samo jak Tevezowi zabrakło szczęścia, żeby trafić za pierwszym razem przy pierwszej bramce. Tak to możesz każdą sytuację tłumaczyć.

Nie strzela - źle. Strzela - też niedobrze.
08-12-2007 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
player Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #192
 
nie rozumiem po co naskakiwać na Teveza kiedy ten rozegrał chyba jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) meczów w barwach Manchester United. Mi się jego gra bardzo podobała, wracał często do tyłu przeszkadzając w rozegraniu, bardzo aktywny w akcjach ofensywnych, a te pierdoły że niby jest źle wyszkolony technicznie są irytujące
09-12-2007 00:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #193
 
Pewnie, ze te uwagi o zlym wyszkoleniu technicznym sa nie na miejscu. Czy ktos o slabej technice bylby w stanie 'zaczarowac' obronce tak zeby stanal w miejscu i strzelic bramke? Nie wydaje mi sie.Tskich przypadkow bylo wiecej i po prostu nie chce mi sie ich wymieniac, bo mozna to zauwazyc w praktycznie kazdym meczu.

Co do skutecznosci, to dobrze ze wykorzystal te dwie sytuacje. Oczywiscie mial ich wiecej, ale juz i tak widac progres, poniewaz na ok. 4-5 sytuacji wykorzystal 2, a w poprzednim meczu na ok. 6-7 nie wykorzystal ani jednej. Ja tu widze tylko postep.

Ogolnie uwazam, ze Carlos zagral bardzo dobry mecz. Jak juz ktos wczesniej zauwazyl byl to jeden z lepszych meczy w jego wykonaniu w barwach United.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
09-12-2007 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #194
 
Sytuacje sytuacjami, ale trzeba troche czasu, aby przestawic się ze strzelania bramek dla West Ham na strzelanie dla United, gdzie oczekiwania są duzo większe. Mysle, że Tevez jest na koncu tej drogi.

W Carlosie zauwazyc mozna cechy podobne do Roo: walecznosc, zaangazowanie, oddanie, walka. Mamy wspaniały atak... 8)

amor patriae nostra lex
09-12-2007 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #195
 
Tevez nie jest przeciwienstwem RvN. Nie jest lisem pola karnego, zdarza mu sie nie wykorzystywac prostych wydawaloby sie sytuacji. Carlos jest swietnie wyszkolony technicznie i to sprawia, ze potrafi zdobywac bramki w duzo bardziej efektowny sposob. Jednak jako napastnik musi tez w 100% umiec dostawic noge czy zdobyc bramke bedac sam na sam.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
09-12-2007 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości