Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #151
 
Nikt zadnym autsaiderem nie bedzie(poza druzyna nie na mistrzostwa czyli Austria),po prostu ktos zagra zle,zle wejdzie w mistrzostwa lub po prostu bedzie za słaby na pozostałych rywali i turniej szybko sie dla tej ktorejs druzyny skonczy,ale w niekorych grupach wszyscy beda w formie i ma max grali,a i tak 2 nie przejda dalej,bo inne beda prezentowały cos wiecej i to da im awans.
Ja lubie włoska pasje pilki noznej,ich fanatyzm i uwielbienie Calcio oraz mentalnosc,wiare w siebie ich druzyny oraz to ze jednoczy ich narod(Italia).Poszczegolnych wspaniałych zawodnikow doceniam i chce aby wyszli z tej grupy razem z Holandia.

"Smiech" natomiast jak dla mnie był jak Anglia z Niemcami nie wyszły z grupy na Euro2000,a pokonały ich druzyny Rumuni i Portugali.Tymbardziej ze Anglicy jak to oni byli pewni mistrzostwa po 20 minutach pierwszego spotkania z Portugalia gdy wygrywali 2:0,a zaraz potem 2:2 i ostatecznie Portugalczycy zwyciezyli 3:2,miny musiały im niezle zrzednac Big Grin
04-12-2007 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #152
 
Anonim napisał(a):Ja lubie włoska pasje pilki noznej,ich fanatyzm i uwielbienie Calcio oraz mentalnosc,wiare w siebie ich druzyny oraz to ze jednoczy ich narod(Italia).
Uwilebienie dla futbolu to mozna zauwazyc u Brazylijczykow czy Argentynczykow.
Dla mnie Wlosi sa zwyklymi chamami.Zachowuja sie jak wielkie gwiazdeczki.Czesto takie zachowanie prezentuje Totti,ktory pluje na innych zawodnikow i zachowuje sie jak pokrzywdzone dziecko.Mi trudno sie doszukac w ich grze pasji albo uwielbienia.

Licze na to,ze z grupy wyjda Francuzi i Holendrzy,a squadra Azzura pooglada reszte meczow w TV.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-12-2007 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #153
 
LINK

Aniołki się znalazły :lol: Ciekawe jak Sturm Graz zaczynał ligę, z jaką 'zdobyczą' punktową :lol:

Denerwuje naprawdę takie coś, jednak i tak myślę, że na boisku w czerwcu Austriacy już tacy mocni nie będą Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-12-2007 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #154
 
Skoro nie umieja grac w pilke to sie takich rzeczy chwytaja,ale to jeszcze milej bedzie im wkropic kilka brameczek zeby nas zapamietali jeszcze lepiej :!:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-12-2007 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #155
 
Uwielbienie do futbolu mozna zauwazyc wszedzie jezeli sie dobrze poszuka,natomiast ja wyraziłem swoje odczucia i własne zdanie i ja to po prostu wiem jezeli chodzi o Włochow i czuje podobnie.
Natomiast jezeli chodzi o gwiadorstwo to ono jest sprawa indywidualna danej jednostki,bo rownie dobrze moge Tobie Wolak dac za przykład Ashleya Cola pana pieniadza i zero honoru,Alana Smitha ktory bardzo dobrze ze odszedł z Manutd bo jedyne co mu dobrze wychodzi na boisku to darcie mordy Ejjj do rywala i gdy ten sie odwroci to FUCK OF! czy tez np buraka Effenberga-szmate niezwykła itp itd niezaleznie od narodowaosci.Ja np nie szanuje Anglikow za to ze sa hipokrytami,bunczuccznie twierdza iz sa najuczciwsi,honorowi,a inni jak Włosi to tylko symuluja,...a sami czesto robia to samo,pozatym tylko sie wywyzszaja a gowno udowadniaja.Spoza pilki zas to zawsze bede im przypominał(i nigdy pierwszy nie atakuje ich,bo lubie patrzec na ich reprezentacje na turniejach tak samo jak na inne),jak to Polacy z dywizjonow lotniczych uratowali Anglie w II wojnie swiatowej ,a Anglicy potem gdy my bylismy w potrzebie sie na nas wypieli i to ma byc honor?,,,pogarda.Gdyby obywatele innych panstw takze tak bez przerwy przy kazdej okazji tak łatwo oczerniali innych robiac z siebie bohaterow i wzor cnot, to takze ich bym starał sie sprowadzac na ziemie ze maja wady i im je wytykał,ale ja ciagle słysze to z ust Anglikow,to od nich bez przerwy pierdolenie takie słysze...Dlatego wtedy reaguje.Bo gdyby nie było tego fałszywego i niesprawiedliwego pierdolenia przy kazdej okazji z ust zwolennikow Anglikow ze tamci to chuje to zupełnie bym takich rzeczy nie pisał to oczywiste
04-12-2007 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #156
 
Maciek napisał(a):Sory Wojtek, ale chrzanisz jak rzadko Szwajcaria nikogo nie ma? To czemu nikt z nimi praktycznie wygrać od jakiegoś czasu nie potrafi w regulaminowym czasie w poważnym meczu? Co ty za głupoty opowiadasz, że gdyby nie byli gospodarzem to by nie weszli? A rok temu byli gospodarzem MŚ i dlatego do nich weszli?

To jedna z najlepiej poukladanych taktycznie ekip w Europie, mająca w swoich szeregach wielu mlodych zawodników, a kilku z nich jest naprawdę bardzo dobrych i wypłynie po mistrzostwach na szerokie wody nie wiem jak z bramkarzem, ale Barnetta, Degen, Frei, Behrami, Senderos, Muller, Gygax, Yakiny... Zupełnie nie rozumiem twojej niechęci do Szwajcarów, a także tego dlaczego ich tak dyskryminujesz i błotem obrzucasz ? Zrobią ci psikusa i po co ci to ?

Pisze co widze, Szwajcaria zadan potega nie jest i nigdy nie bedzie, na grupe jaka wpadli na pewno sie nie ciesza, z to z jednego powodu, kazda ekipa ktora w niej jest, jest lepsza od niej i udownodnia to w meczach w grupie.

Co do MS to zobacz z kim byli w grupie w elimin i podczas MS. Z Togo, smieszna Korea Pld ktora juz bez Hiddinka jest gorsza ekipa niz Bahrajn oraz rozj*** psychicznie Francja. Zreszta udowodnili swoja wartosc w 1/8. Taktycznie poukladani ? Sie okaze :wink:

Under The Boardwalk - United Warriors
04-12-2007 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #157
 
Jezeli chodzi o sprawy historyczne w 100% sie z toba zgadzam.

Co do Effenberga sie nie moge z toba zgodzic.Zawsze szanowalem tego pilkarza,bo byl dusza zespolu,prawdziwym kapitanem.Mi on zawsze kojarzyl sie z Keanem.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-12-2007 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #158
 
Anonim - mógłbyś pisać jakoś bardziej przejrzyste posty? Bo trudno się to czyta :roll: No i popraw swoją wiedżę historyczną o coś więcej niż podręcznik do klasy piątej podstawowej


Cytat:Pisze co widze, Szwajcaria zadan potega nie jest i nigdy nie bedzie, na grupe jaka wpadli na pewno sie nie ciesza, z to z jednego powodu, kazda ekipa ktora w niej jest, jest lepsza od niej i udownodnia to w meczach w grupie
A jak Czesi zagrali na MŚ, skoro 7 punktów Szwajcarii w grupie z Francją, Koreą i Togo to jest takie nic i dno??
A jak Turcja grała ze Szwajcarią? To na tej podstawie wyciągasz wnioski, że Turcja jest lepsza i to pokazuje (gdzieś) ??


W eliminacjach MŚ2006 byli z Francją, Irlandią, Izraelem, Cyprem i Wyspami Owczymi Smile Przypomnę, że ani w eliminacjach, ani w fazie grupowej MŚ Francja ze Szwajcarią nie wygrała
Szwajcaria jest świetnie poukładana taktycznie i co do tego przekonałbyś się gdybyś widział jakikolwiek mecz tej ekipy, widać zaniechałeś tego Wink


ps: Szwajcaria nie przegrała oficjalnego meczu międzypaństwowego o punkty od co najmniej roku 2005
05-12-2007 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #159
 
Macku drogi,ja tylko dałem bardzo ogolny przykład aby uzmysłowic o co mi chodzi generalnie.Gdybym tego nie potrzebował wogole bym nie podawał zadnego ogolnika(dziwi mnie iz tego nie zrozumiałes).Co do przejrzystosci to masz racje,sam jak to teraz czytam to trzeba sie wysilic aby przekaz wyłowic,ale pisałem emocjonalnie poruszonym bedac,bo gdy działa adrenalinka to fajnie wywody wychodza.

Jezeli chodzi zas o prosie Effenberga to zbyt duzo wiem o jego szowinizmie i chamstwie aby moc to akceptowac.W pilke grał tylko dla sławy i kasy,co sam z radoscia przyznawał w wywiadach.Przez bardzo długi okres czasu olewał reprezentacje.Zero honoru i stu procentowe samouwielbienie,juz nie wspominajac o kopaniu bezdomnych.
05-12-2007 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #160
 
Anonim napisał(a):Przez bardzo długi okres czasu olewał reprezentacje.Zero honoru i stu procentowe samouwielbienie,juz nie wspominajac o kopaniu bezdomnych.
Z tym olewaniem reprezentacji to troche tak jak Totti, prawda? Czy nie bo Totti jest Włochem?
Totti też nie bardzo w eliminacjach chce grać, kończy karierę w reprezentacji, ale jak przychodzi turniej główny to nagle mówi, że chętnie może wrócić do reprezentacji Smile


Anonim napisał(a):Macku drogi,ja tylko dałem bardzo ogolny przykład aby uzmysłowic o co mi chodzi generalnie
Tylko, że próba udowodnienia wyższości Włochów w sferze honorowości, waleczności i szczerości nad Anglikami jest co najmnniej śmieszna Smile Akurat Anglia (czyt. Wielka Brytania) to jeden z tych krajów, na które Polska w swej historii ma najmniej do narzekania Smile A polskich lotników tam doceniono chyba w sposób wystarczająco, umowa między obomami krajami nie była "później" tylko wcześniej, a oprócz tego zmieniła się troche sytuacja obu krajów, rozłożenie sił militarnych, ówczesna geopolityczna sytuacja też uległa lekkiemu przemeblowaniu, więc to wszystko nie jest takie jak piszesz, a Anglicy, których tak nienawidzisz (więc podkreśle że przy nienawiści do Anglików już zupełnie nie wiem jak można kibicować United) i tak są naszym narodem można powiedzieć "przyjacielem", a wielu ich nie mamy

Pomine fakt, że wiele polskich żółądków ma co dzisiaj trawić dzięki brytyjskim pieniądzom, a Polacy, którzy pojechali do Włoch zbierać truskawki i pomidory, teraz przed powrotem do kraju muszą zostać najpierw wykopani z ziemii - może za to znienawidzisz Włochów? Smile

W każdym razie ktoś ci wpoił dosyć mylny i jednokolorowy obraz świata i historii, a oprócz tego, że my mamy akcent włoski w hymnie i Włosi mają polski akcent w swoim hymnie, to chyba zbyt wielu powodów do takiego uwielbienia nie masz Smile


ps: bezdomni potrafią być wkurzający więc nie wiem czemu mam za to nielubić Effenberga, że ktoś jest wkurzający? Totti skakał po przeciwnikach i pluł na nich, to mnie bardziej razi jakoś
05-12-2007 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #161
 
Po pierwsze ja nie mam tak jak niekorzy ze nienawidze Anglikow,a kocham Włochow.Po prostu napisałem co mi sie we Włochach podoba i za co ich cenie.Anglikow tak samo akceptuje i lubie gdy graja,tylko problemem jest napinanie sie ich.Z ust Włochow czy Hiszpanow jakos milion razy rzadziej słychac wywyzszanie sie i lekcewazenie innych,a gdy ci "inni' po raz kolejny wygrywaja to bagatelizowanie ich sukcesow i wymyslanie wymowek(usprawiedliwien) odnosnie braku własnych sukcesow.
Co zas tyczy sie Tottiego to pomijajac fakt iz nigdy za nim nie przepadałem,nie interesuje mnie osoba jednostek ktore sa wolne(takze prosie Effenberg) i dokonuja wyborow z roznych powodow,ich sprawa,ale Effenberg to naprawde dla mnie przykład szowinistycznej szmaty i tylko dlatego to tu przytoczyłem.
Ja osobiscie mowie wieczne nie dla Tottiego w druzynie narodowej,jezeli ma to sie odbyc kosztem zawodnikow ktorzy walczyli w eliminacjach(ostatnio czytałem na jednym forum iz sam Totti mowi iz to jest temat zamkniety).Nigdy go nie lubiłem za charakter i mam go gdzies.

Moim idolem jest Alan Shearer z Anglikow i pozostanie nim na zawsze.Wszedzie sa ludzie ktorych sie nie lubi,wsedzie sa osoby ktore nam nie odpowidaja(w kazdym kraju),poniewaz indywidualnie nie jest to sprawa narodowosciowa tylko ludzka po prostu,ale jezeli pisze ze cenie Włochow i czuje ich pasje futbolu a ktos mnie od razu atakuje tylko gdy to usłyszy.Czujac sie swiecie oburzonym( bo to przeciez niemozliwe,jak smiem tak uwazac)to tylko i wyłacznie jego zmartwienie,bo wiary i uczuc sie nie zmieni,a w wiekszosci przypadkow sa to zwolennicy Angielskiej piłki,ktorzy maja w genach taki syf ktory sie objawia mysleniem takim iz jezeli ja cenie Włochow to musze byc ich wrogiem.
05-12-2007 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #162
 
Zeby powrócić do tematu, napisz może, dlaczego Włosi twoim zdaniem wyjdą z tej grupy (argumenty wszystkie oprócz tego, że są mistrzami świata są dopuszczalne) Smile bo tutaj widze, że się różnimy, ja przewiduje, że po fazie grupowej reprezentacja Włoch trafi na swoich kibiców na lotnisku, a ty twierdzisz, że wyjdą z grupy Smile
05-12-2007 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #163
 
We włoszech ludzie mają bzika jesli chodzi o piłke nożną!
Są wręcz fanatyczni,czasami do przesady,mają dużo do powiedzenia, pisze według tego co tam widziałem ,sporo czasu spędzają na stadionie,codziennie tam przesiadują jakby to był jakis lokal :roll: A emeryci to nawet lunch tam wpierdzielają w południe :lol:

W Hiszpanii jak jest mecz np Betisu to w miejsce się nie pracuje tylko idzie na stadion czy do baru oglądac - zupełnie jak świeto.

Ale z tego co w życiu widziałem(tv,internet) czy czytałem to najbardziej zakochanym narodem w piłce jest Brazylia,to jest uwielbienie, to samo sie tyczy krajów Afrykanskich,lecz to sie nie daje tak we znaki z powodu biedy,ale tam naprawde kochają ten sport.

Zresztą w każdym kraju coś w tym jest,tylko wydaje mi sie że uwielbienie i radośc z oglądania meczy mają mieszkancy Ameryki,Afryki czy Azji ,jesli chodzi o Europe to już bardziej fanatyzm ,oprócz zainteresowania i radosci często spotyka sie nienawiśc...
06-12-2007 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #164
 
Nie twierdze ze Włosi wyjda z grupy,tak jak nie twierdze ze ktokolwiek inny z niej wyjdzie,ja po prostu trzymam kciuki i chce aby to uczynili.
Ja kocham przedewszystkim futbol.To jest pasja i wyznanie moje a nie tylko jakas tam dyscyplina sportu i chce przezywac radosc ogladajac mecze o mistrzostwo Europy.Kilku druzynom zycze bardziej tytułu a innym mniej z roznych wzgledow,ale generalnie chce zobaczyc i poczuc radosc piłki noznej i tyle.
06-12-2007 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #165
 
Cytat:Bardzo prawdopodobne, że tuż przed Euro, 28 maja w Poznaniu, drużyna Beenhakkera spotka się z Argentyną. Strona polska musiałaby zapłacić rywalom minimum kilkaset tysięcy euro. Pieniądze by się znalazły, ale Argentyńczycy musieliby zapewnić, że przyjadą w najsilniejszym składzie.

Jak dla mnie super, dodatkowo są pogłoski, że rep. Holandii zechce z nami zagrać. Zobaczyć RvN i Teveza jak szaleją na boisku przeciwko Bąkowi i reszcie obrońców naszej kadry. To byłby chyba najlepszy sprawdzian przed Euro 2008.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-12-2007 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości