Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #466
 
Pejter ma rację Wink od mojego werdyktu nie ma odwołania Wink

Szczerze mówiąc Inzaghi chyba długo tym rekordem się nie nacieszy Wink Raul i van Nistelrooy są w swietnej formie, a dużej straty do Pippo nie mają (Inzaghi ma 62-63 bramki chyba (?), a Ruud i Raul ponad 50 więć spokojnie Wink Gdyby nie kontuzje Ruuda to pewnie byłby pierwszy już teraz)
06-12-2007 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #467
 
Skull napisał(a):
Maciek napisał(a):
Zashi napisał(a):Miałem nadzieje, że to Szachtar przejdzie do kolejnej fazy. M.in. dlatego, że gdyby United trafiło na drużynę z Doniecka to taniej wyszedł wyjazd na niektórych
Mógłbyś napisać to jeszcze raz i w języku polskim bo nie bardzo to rozumiem Smile

:lol: :lol: :lol: :lol:

Nie no faktycznie,czasami ludzie wypisują takie rzeczy że licho wie o co im chodi :lol: Zashiemu pewnie sie chciało siku i pisał w pośpiechu :lol: Czasem warto przed wcisnieciem "wyslij" rzucic okiem na posta którego sie napisało :wink:

Juz tłumaczę: Gdyby United trafiło na drużynę z Doniecka to taniej wyszedłby wyjazd ekipy polskich fanów na mecz.

No teraz chyba zrozumiałe. :wink: 8)

amor patriae nostra lex
06-12-2007 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #468
 
Celtic, jezeli nie dokona zima wzmocniec w bloku defensywnym to na kogo nie trafi to odpadnie. Gra ich obrony to po prostu zal. Popelniaja straszne bledy i wielokrotnie osoba, ktra ich ratuje jest Boruc, ale wszystkiego nie wyciagnie, jak chocby w cwierfinale z Milanem, gdzie mimo znakomitej postawy Kaka w koncu go pokonal.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-12-2007 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #469
 
Zashi napisał(a):Juz tłumaczę: Gdyby United trafiło na drużynę z Doniecka to taniej wyszedłby wyjazd ekipy polskich fanów na mecz.

No teraz chyba zrozumiałe.
No nie wiem czy taniej, a przede wszystkim nie wiem czy byliby chętni Smile Tanich lotów tam nie ma, a jeśli znaleźliby się na ten wyjazd chętni to tylko na samolot, nic innego w grę nie wchodzi, wiem co mówię Smile a to powoduje, że wyjazd nie byłby tańszy, a poza tym cholernie daleko tam jest
07-12-2007 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #470
 
Do Glasgow Polacy nie musieli by jechać, bo już tam są Smile Ale tak patrząc ogólnie, to trzeba przyznać, że Celtic jest jedną z najsłabszych drużyn, która awansowała do dalszej części LM. Zbyt wielu przereklamowanych zawodników mają.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
08-12-2007 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #471
 
Zblizaja nam sie rozstrzygniecia w Champions League. Najwiecej emocji przysporzy nam grupa Realu i Liverpoolu oraz pojedynek Rangersow z Lyonem, ktorego stawka bedzie awans. Zacznijmy od grupy Realu. Tam Krolewscy raczej wchodza, bo graja u siebie z Lazio, ktore gra przecietnie. W drugim meczu Olympiakos podejmie u siebie Werder i trzymam tu kciuki za mistrzow Grecji, ktorym wystarczy remis. Takie niespodzianki sa bardzo fajne.
Teraz grupa Liverpoolu. Tam sytuacja jest dosyc optymistyczna. Porto podejmuje u siebie Besiktas i raczej wygra mecz, a jednoczesnie grupe. W drugim meczu Marsylia podejmuje Liverpool. Trzymamy wszyscy kciuki za Francozow, ktorym wystarczy tylko remis do awansu.
Jest jeszcze szansa na jedna niespodzianke. Mianowicie Shalke gra z Rosenborgiem i w przypadku zdobycia jakichkolwiek punktow przez Norwegow, awansuja. Bylaby to sensacja.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
10-12-2007 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #472
 
Drewniaki siesie wypruja w marsylii niech nawet awamsuja, raz im zyczyc dobrze mozna, mistrzostwa i tak nie zdobeda a w LM troszke moga namieszac jak co roku, maja idealna taktyke na lm , czyli murarka na maxa i liczyc ze gerrard cos lupnia , w premiershp gry na zero zero na wyjezdzie nic nie daja, dlatego liverpool niekiedy smiesznie wyglada jak musi atakowac pozycyjnie, jednak zycze im jak najlepiej, niech wpadna na barce w 2 rundzie :wink:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
11-12-2007 01:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #473
 
Nie wiem jak Liverpool moze w tak nedznej grupie walczyc o wszystko w ostatnim spotkaniu. Marsylia to zespoł 2 klasy gorszy od Beatlesow i to było widac w 1 połowiegdzie migło juz byc ze 4-0.Sweitnie gra Torres choc co graja obroncy z marsyli jest niepojete.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
11-12-2007 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #474
 
Marsylia niestety ale jest bardzo słaba w tym sezonie,a generalnie cieniuje juz od paru ładnych lat.W lidze jest w dolnej czesci tabeli,choc ostatnio kilka spotkan niezle zagrała.
Natomiast mam nadzieje iz powroca kiedys czasy Wielkiego Olympique,ktore zdobywało Puchar Mistrzow i było zdecydowanie czołowa ekipa w Europie przez jakis czas,zapisujac sie w histori.
11-12-2007 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #475
 
Marsylia gra na poziomie Derby, zenada maksymalna

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
11-12-2007 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #476
 
Brawo Olympiakos,3:0 z Werderem jada i sa w 1/8 razem z Realem ktory pokonał Lazio 3:1.Kapitalni kibice z Pireusu beda mieli okazje wreszcie zobaczyc swoich piłkarzy w dalszej rundzie i ...fajnie Tongue
Pozatym Porto i Liverpool(z 2 miejsca i ciekawe czy trafia na kogos bardzo silnego?) oraz Chelsea i Schalke,a tydzien temu Milan oraz Celtic.
11-12-2007 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #477
 
Ja ogladalem mecz Porto-Besitkas.Spotkanie zakonczylo sie wynikiem 2:0 dla Smokow.Wynik bylby znacznie okazalszy gdyby nie fenomenalne parady Rustu w pierwszej polowie.Trzeba przyznac,ze Porto gra bardzo ladna dla oka pilke i jak sie okazuje calkiem skuteczna.Jest to mocna druzyna,ale chyba nie az tak silna by rywalizowac z MU.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
11-12-2007 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #478
 
Marsylia dzisiaj zawiodła wszystkich ulegając 0-4 Liverpoolowi,ktory dzięki temu awansował, chyba większość znas oczekiwała lepszego widowiska. Porto pewnie ogrywa 2-0 Besiktas i wygrywa grupę. Mecz Chelsea z Valencią zakończył się bezbramkowym remisem, natomiast Schalke w meczu o wszystko wygrywa z Rosenborgiem 3-1 i rzutem na taśme awansowuje. Swoją grupę wygrywa także Real ,który ogrywa 3-1 Lazio, obok niego wychodzi Olympiakos, który chyba po raz pierwszy dokonał tej sztuki na przestrzeni ostanich lat. Awans Grekom dał zwycięski mecz 3-0 z Werderem.
11-12-2007 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #479
 
A jednak... Myślałem, że Marsylia coś zdziała z Liverpoolem i nie doprowadzi do tego, aby The Reds wyszli z grupy, ale ekipa Beniteza sie sprężyła i pewnie pokonała 'Francuzów', szkoda, bo miałem cichą nadzieję na to, że L'poolu już nie zobaczymy w tej edycji LM.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-12-2007 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #480
 
Miałem wczoraj przyjemność obejrzeć mecz Marsylia – L’pool i chciałbym się tutaj podzielić moimi wrażeniami z tego meczu, żeby mniej więcej wiedzieć czego się spodziewać po naszym najbliższym ligowym przeciwniku.

Po dwóch golach strzelonych odpowiednio przez Gerrarda i fenomenalnego w tym meczu Torresa, gra wyrównała się. Jestem nawet w stanie powiedzieć, ze Marsylia kontrolowała przebieg gry, a Liverpool wyprowadzał bardzo groźne kontry. Podejrzewam, ze podobna taktyka przyjmą nas na Anfield Road. To znaczy – podporządkują się naszej grze, a sami będą czekać na możliwość skontrowania nas. Jestem jednak wiecej niż pewien, że nasza obrona nie popelni takich błędów, jak te popełniane przez Marsylczyków. Nie wierze, żeby np. Ferdinand mógł tak samo fatalnie interwieniowac jak obrońca Marsylii.

Benitez, co chwile wykrzykuje wielkość swojej drużyny i to jak wielu ma zmienników na wszystkie pozycje. Niestety, musze się z nim zgodzić, ale rotacja ta dotyczy tylko formacji ofensywnych (skrzydła + atak) w obronie co mecz grają ci sami zawodnicy i taki Carragher może mieć duży problem z Tevezem i Rooneyem, którzy klasa i poziomem gry przewyższają Nianga i Cisse, z którymi obrona Liverpoolu miała duży problem.

Zwłaszcza trzeba będzie się strzec ataków ze skrzydeł, głównie lewego skrzydła, bo tam Kewell ładnie kręcił. Benayoun zagrał bardzo przeciętny mecz i poza kilkoma akcjami w drugiej części gry nie pokazał nic. Prawe skrzydło – zupełnie nie funkcjonowało. Lewe działało dobrze do około 60’ gdy to Benitez zdecydował się na zdjęcie Kewell’a.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
12-12-2007 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości